|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dabroston
29.1.2009 12:52:29   
Anoniman
Na ovu temu sam skroz zaboravila, i pomislila sam da je dobro da ih povežem! Održavanje trudnoće i utrogestan KLIK

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dabroston
16.2.2009 11:37:40   
Jacaca
Mama x sada cu opet da pogresim temu ali da te ne bih bunila da ulazis u utrogestan jer to ti je to samo drugo pakovanje, i jedan i drugi su progesteron. Svi simptomi koje imas imas od leka, ja pijem rekli su 14 dana posle ovulacije i kada prestane ili cu dobiti ili sam trudna, ali kaput preko grudi ne mogu da zakovcam i bradavice su mi osetljive, to je normalno jer progesteron utice na to cak i temperaturu podize.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dabroston
16.2.2009 11:57:10   
mamaX2
 Hvala ti puno.
Znaci nisu simptomiuser posted image .
A ja se obradovalauser posted image
Evo jos 4 dana pa radim test.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dabroston
16.2.2009 12:15:27   
Jacaca
Naravno da mogu da budu simptomi user posted image , ali su ti simptomi isti pa ih mi ne mozemo razlikovati. Ja navijam da jeuser posted image .

(odgovor članu mamaX2)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dabroston
10.8.2009 13:03:01   
Anoniman
Jedno vreme Dabrostona nije bilo na tržištu, jel ga ima sada?

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dabroston
10.8.2009 13:15:21   
dacca
Kod nas ga u Crnoj Gori ima!
dabroston 10 eura
utrogestan 8 eura
klomifen 3 eura
a pregnyl 5000 je deficitaran i kosta 7 eura

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dabroston
10.8.2009 22:04:36   
vrabac
ima ga u NS-u

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dabroston
10.8.2009 22:43:37   
cicko
Ima Utrogestan (Novi Sad), ali sam ga pronasla u samo jednoj apoteci. To je isto sto i Dabroston, ali je drugi proizvodjac.

(odgovor članu vrabac)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dabroston
11.8.2009 9:47:03   
Anoniman
Znam da je Utrogestan = Dabroston, ali dabrostona jedno vreme nije bilo, u apotekama mi je rečeno da se ne proizvodi više, a Utrogestan se prodavao ispod tezge.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dabroston
11.8.2009 14:02:24   
cicko
Aha, ja sam trazila Dabroston, ali su mi rekli da je deficitaran i da vidim sa nekim ko putuje u Slo ili Hr da mi donese. Isto tako, Utrogestan nece da kazu da li imaju ako ih pitas telefonom, samo ako licno odes da ga kupis. Ja ga pijem od 5. nedelje trudnoce i imala sam austrijski, francuski, a sad u zadnjoj turi i kiparski.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dabroston
20.4.2015 22:40:00   
dijana1*
Zna li neko da li ima razlike izmedju Dabrostona i Utrogestana.
Dr. mi je rekla da za sada preventivno pijem dabrostan a da cu posle preci na utrogestan samo zato sto je dabrostan duplo jeftiniji.
A u apoteci su mi rekli da to nije isto.
Da ipak odmah uzmem utrogestan ?


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dabroston
20.4.2015 22:45:20   
Modessty
Dabroston je običan progesteron. Utrogestan je valjda jači, ja sam tako razumela. Rekli su mi da nikako nije isto. Ako Dijo nemaš krvarenje neko i slično onda slobodno uzimaj Dabroston.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dabroston
20.4.2015 22:48:04   
dijana1*
Za sada nemam nista ali zbog prvog prevremenog porodjaja dr. sve preventivno ukljucuje.
Ali vidim da svi piju utrogestan pa zato pitam


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dabroston
21.4.2015 7:00:37   
Maraj
Ja uzimam utrogestan. On se prepisuje na recept trudnicama. Tako da ne vidim kakve veze ima cena. Nek ti lepo prepise na recept. Jao ti dr !!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dabroston
21.4.2015 7:50:44   
dijana1*
Maraj ja sam u BL. Kod nas je dabroston na recept i zato je duplo jeftiniji a utrogestan kupujes normalno i kutija sa 30 tableta je skoro 9 eura.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dabroston
21.4.2015 7:53:09   
Modessty
Di bre ako nema krvarenja ni neke konkretne opasnosti možeš i Dabroston. Sigurno ti je dala da te kao malo zaštit, ono za svaki slučaj

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dabroston
21.4.2015 8:03:13   
dijana1*
Da Mod, iskljucivo zbog toga. Samo preventivno.
A ranije je kod nas utrogestan bio na recept pa smo placali u pola cene . Ali naravno posto ga skoro svaka trudnica koristi, drzava je ukinula tu pogodnost. I ovo je novo cini mi se da je dabroston na recept.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dabroston
21.4.2015 8:17:34   
Modessty
Di sve te razumem. Meni kad je trebalo Utrogestana nije bilo! Sve se kupovalo "ispod ruke" i bilo je baš skupo.
Ehhh tako je to na brdovitom Balkanu!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dabroston
21.4.2015 8:54:29   
jess021
Nemojte me drzati za rec, ali ja mislim da nema Dabrostona u Srbiji, ako se nije pojavio u poslednje vreme.
Da, pre Utrogestana sve su pile Dabroston, a mi cemo sad od Utrogestana da riknemo. Brate mili, dal` je moguce da u NS svaka trudnica pije Utrogestan???

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dabroston
21.4.2015 9:44:53   
Maraj

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Maraj ja sam u BL. Kod nas je dabroston na recept i zato je duplo jeftiniji a utrogestan kupujes normalno i kutija sa 30 tableta je skoro 9 eura.

U bas je skupo. Ovde u Srbiji utrogestan je oko 600 dinara tj oko 5,5 e. Covece skoro duplo skuplje

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dabroston
21.4.2015 9:46:07   
jess021

IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Maraj ja sam u BL. Kod nas je dabroston na recept i zato je duplo jeftiniji a utrogestan kupujes normalno i kutija sa 30 tableta je skoro 9 eura.

U bas je skupo. Ovde u Srbiji utrogestan je oko 600 dinara tj oko 5,5 e. Covece skoro duplo skuplje

I sva sreca daju na recept, inace bi prodala stan koliko ga koristim

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dabroston
21.4.2015 16:06:05   
choopa choops
di nisam ni znala da si trudna! Čestitam od srca i želim ti da sve protekne što laganije!user posted image

Ja koliko se sjećam Utrogestan sadrži prirodni progesteron, a Dabroston sintetički?! Tako nekako, ne sjećam se, odavno sam čitala...
A sigurno ti ga daju zbog prethodnog prijevremenog, čini mi se kao da je u uputstvu pisalo da se i tada daje. Ili sam to našla na netu? Ja sam skroz senilna, sve neke poluinformacije, mislila sam da je to zbog trudnoće, ali izgleda da nije jer se ipak zadržalo user posted image

Ja sam pila Utrogestan od 6-te do 36-e nedelje, i srećom se kod nas dobija na recept (iako sam ga morala par puta kupit), a cijena mu je oko 8-9eura!!!!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dabroston
21.4.2015 22:34:50   
dijana1*
Choopa hvalauser posted image
Da bas je skup a Dabroston me na recept izadje oko 4 eura. E sada nije to jedna kutija pa da covek gleda u par eura, to je verovatno cela trudnoca.
Za sada sam uzela dabroston , ionako je dr. rekla da cu posle preci na utrogestan


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dabroston
29.4.2015 7:55:10   
Maraj
Pa zar i na recept doplacujes 4 evra! Bas bezobrazluk! U Srbiji za sad utrogestan je potpuno besplatan na recept. Nista se ne doplaćuje

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dabroston
29.4.2015 8:01:11   
dijana1*
Da Marajuser posted image
Utrogestan i Danroston kodtaju ovde oko 8.5-9.eura s tim ako imas recept e onda ti je dabr. 4 eura.
Ma uzas!

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here