|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
29.12.2013 13:45:59   
buba m
milice user posted image za bebane! Samo neka rastu!

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
29.12.2013 15:07:13   
Ushtipak
Dobar dan, divan dan! Setali smo pored reke, jeli girice i bacali kamencice u "Duvav", sto bi rekao moj sin. Sada malo zasluzenog odmora, pa popodne nastavak zurke.
Jeltje, ja imam sijaset problema: ekstremno tesku prvu trudnocu i porodjaj, malu conjugatu externu (18), displaziju kuka, pupcanu kilu koja se javila u prvoj trudnoci i sad se opet siri, plus nije bas proslo puno vremena od prvog carskog, tako da, kad se sve sabere, dr ne bi da rizikuje. Ja sam uvek za prirodni porodjaj, ali takodje ne bih ni da prozivljavam 2u1, prirodni+cr, to je bas, bas bez veze. Prvi put sam se 16 sati poradjala i na kraju hitan carski. Sad cu bar imati jednu muku manje, tako se tesim...

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
29.12.2013 21:04:11   
New Mom
Cik pogodite. Ja opet u out-u, ovaj put ukljuceni antibiotici. Hvala puno Kacinoj drugarici iz vrtica zbog koje smo obe stradale.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ushtipak)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
29.12.2013 21:10:21   
degu
Ja mislim da sam položila prvi razred, možda malo i žurim user posted image
al mislim da mi je vreme za drugi.
NM tebe sastavilo sve što je bilo ove zime user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
29.12.2013 21:25:13   
Milica cica
Degu dobrodošla user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
29.12.2013 21:28:00   
degu
Došla sam taman tebe da ispratim za koji dan user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
29.12.2013 21:28:33   
Milica cica
Joj NM opetuser posted image Uh...

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
29.12.2013 21:44:52   
ANDJEELA
degu dobrodosla u drugi razreduser posted image
NM zelim da sto pre ozdravisuser posted image
Ostale trudnice nadam se da ste dobro,suprug i ja svako vece setamo,bas prija.Mene nocu kukovi rasturaju,nemogu da spavam-valjda se sirim polako.
Sve vas punouser posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
29.12.2013 21:48:48   
degu
Andjela user posted image
vreme je za širenje user posted image konačno simptomi. Jel to i stomak porastao? user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
30.12.2013 11:38:25   
Lepterija
Dobrodosla Degu. NM, e bas mi je zao. Ja nikud ne mrdam da ne bih pokupila viruse.
Uh, ti bolovi u karlici, ja ih se bas plasim s obzirom da patim od artroze, tj. propadaju mi hrskavice kukova i kolena. Bolelo me bas dosta do 13.nedelje, pa kad se materica malo podigla, bol se smanjio. Sad guram polako, dobro sam, samo se borim sa zatvorom.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
30.12.2013 11:54:04   
little_one
Jutro zenice!

Ja nesto slabo pisala zadnjih dana, prvo mi je malena bila bolesna, pa mm pa ja, neka viroza, a na kraju me sastavio neki kao stomacni virus, sta li je, uglavnom proslo je srecom i sad sam puno bolje....zdravi cemo uci u novu godinu izgleda.

Bila sam i na pregledu prosle sedmice, sve je ok, nisam se nastavila otvarati sto je velika sreca jer nisam bas puno mogla mirovati prethodni mjesec....al sve je u redu, sad cekamo iduci pregled i ultrazvuk tamo krajem januara. Stizemo polako i u trece tromjesecje, od jutros sam u 26toj nedjelji! user posted image

NM da nam sto prije ozdravis i da ne budes vise bolesna do kraja trudnoce! Cuvaj se zeno, bas si mnogo aktivna!

Degu dobro nam dosla u drugi razred! Sad ste vec veliki i rasteteeeeeee!

Pozdrav svim bebelicama!

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
30.12.2013 13:48:16   
buba m
Degu user posted image ! Kako vreme brzo prolazi!
Samo neka stomaci rastu!user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
30.12.2013 17:51:43   
Milica cica
Ovde zatišje, svi se razbežaliuser posted image

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
30.12.2013 18:47:35   
dunja RR
Degu dobro došla user posted image

Evo i da vam i ja mahnem, nema me, posao non stop, upravo se vartih sa sastanka.

Grliša za sve devojke user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
30.12.2013 19:29:53   
serpica
Dunjci vec u drugouser posted image e sad je mirniji i lepsi deo trudnoce,uzivaj sa svojim drugenkama ovde...saljem vam velikiiiiuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
30.12.2013 20:12:32   
dunja RR

user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
30.12.2013 22:58:04   
Jole84
Žene napisala sam kilometarski post koji je nestao aaaaa user posted image
Degu i Dunjči dobrodošle u drugi razred,ovde je sve lakše,vreme brzo prolazi a strahovi polako prestaju user posted image user posted image
NM baš si zakasala,nadam se da će brzo da prođe uz antibiotike user posted image
Mico bravo za bebane user posted image
LO,Poc,Bubo,Vik,Anđela,Lepterija,Jeltje,Uštipak,Jojo....ljubim vas sve,želim vam lepu noć sutra,puno dobre hrane i bebećih lupkanja,sve najbolje drage moje drugarice pa se vidimo iduće godine! user posted image user posted image user posted image
Meni dolaze prijatelji,inače sam dobro,osim što me jako boli trtica user posted image naročito noću,valjda kad se naležim. Sve u svemu,dugo čekam da trudna dočekam novu godinu,pa sam sva hepi user posted image Srećni i debeli user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
31.12.2013 1:11:21   
pocahontas
cao zenske!

dunja i degu dobrodosle!!user posted image

nm da sto pre ozdravis user posted image

ja u frci poslednjih nedelju dana, bio mi rodjus, vodali bebanu po deda mrazovima, u subotu na rr deda mraza, u petak mi drugarice pravile rodjendansku zurku na tamburasima, a u subotu isli na svadbu..jos sutra i malo da odmorim user posted image

mi sutra idemo kod kumova, bice nas 10ak, opustena varijanta..ja obozavam ovu novogodisnju euforiju jedino se brzo umaram pa me to sputava da pajem po gradu, sto inace obozavam u ovo doba godine jer su svi raspolozeni, grad okicen, ma milina...jos samo sneg da padne user posted image

zelim vam svima lep provod sutra i sve najnajnaaaaajbolje u narednoj godini! user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
31.12.2013 22:50:18   
New Mom
Drugaci koleginice, da lako i skolski odradite trudnoce, porodjaj i oporavak jos lakse, da ste zdrave, nasmejane, radosne! Grlim vas sve!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
31.12.2013 23:42:25   
Lorena Lee
Drage moje sa najlepsim pomakicima user posted image ,zelim vam od srca puno zdravlja,zelim da vam porodjaj protekne uz osmeh,bez bola i sa lakocom,znam da cete roditi prelepe user posted image i zdrave bebiceuser posted image i da cete porodicno uz vase najmilije provesti mnogo srecnih user posted image i user posted image nezaboravnih trenutaka u ovoj Novoj godini.
Od srca vasa Lorena user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Trudnice - drugo tromesecje (14 - 26 nede...
1.1.2014 9:30:22   
Anoniman
Drage moje, sretna nova 2014.Znam da je nekima kao i meni ovo bio najljepsi docek.Ljubim vas sveuser posted image user posted image

(odgovor članu Lorena Lee)
  Direktna veza do poruke: 646
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here