|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Računanje pola po starosti krvi
29.8.2014 8:20:20   
mali_mis
Hvala Klarita user posted image
Cim saznam vest, javljam.

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Računanje pola po starosti krvi
29.8.2014 14:12:21   
pipi_coco
Molim gđu vidovitu Klaritu da uzme i moj predmet u rad user posted image user posted image

Ja 24.04.1984. ,
mm 15.08.1977. godine
missed/kiretaža 2013. godine

Curici ili djecaku da se nadamo ovih godinauser posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Računanje pola po starosti krvi
29.8.2014 14:54:03   
Klarita

IZVORNA PORUKA: pipi_coco

Molim gđu vidovitu Klaritu da uzme i moj predmet u rad user posted image user posted image

Ja 24.04.1984. ,
mm 15.08.1977. godine
missed/kiretaža 2013. godine

Curici ili djecaku da se nadamo ovih godinauser posted image

pipi_coco, nadam se da si procitala vazne uslove koriscenja mojih vidovitih sposobnosti pre nego sto si zatrazila da ti racunamuser posted image
Elem, ukoliko bi zabebila ovih dana, rodila bi devojcicu, i devojcica je do 2017., onda od avgysta 2017.do aprila 2020. je decak...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Računanje pola po starosti krvi
29.8.2014 15:01:11   
pipi_coco
Hvala Klarita.
Nisam procitala upssss, mislila sam se izvuc sa malo mita i korupcije user posted image user posted image

Castim te u avgustovskoj biRRtiji user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Računanje pola po starosti krvi
1.9.2014 12:27:13   
Klarita

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Klari srce, Chipsy mi već računala, ali ajd sad i ti pliz, pliz lepo pliiiiz user posted image

ja 22.10.1983.
mm 02.02.1983.

Bebitu smo napravili sad u julu user posted image

Po mome, ce ispunis muzu zelju! Ali da ne trazim, idem caskom da proverim za zace, molim te samo napisi da li se poklapa racunica sa Chipsinom?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Računanje pola po starosti krvi
1.9.2014 12:29:31   
Ipokrisia
Ja sutra oko 18h imam UZ pa mozda saznamo pol, javljam ako je Klarita pogodila da je decak user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Računanje pola po starosti krvi
1.9.2014 12:29:49   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Chipsy


IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: zece

Ja 22 11 1984 mm 28 02 1977 sta ce biti nase prvo dete

Vase prvo dete bice vasa najveca sreca i bogatstvo...a, sada cu da probam da pogodim da li je decak ili devojcica....

Ukoliko je zaceto ove godine, pa sve do 2020. devojcicauser posted image

Klari, ja slucajno pogledala za zece, pa mi se ne uklapa. Valjda ako se zacne beba posle 22.11 bice devojcica jer mama tada puni 30, a posto ce zece sad u septembru na vto po mome bi trebalo decakuser posted image

Juuuuu, u pravu si, permutovala sam rodjendane...Javite zeni, novac vracam, moja greskauser posted image


(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Računanje pola po starosti krvi
1.9.2014 12:30:20   
lesica
Znači, obema vam se poklapa računica user posted image

Kikikikiki, Lenka će zasad da ostane uskraćena za batu, ali će tata da se raduje user posted image

Tenks drage user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.9.2014 21:29:59   
Ipokrisia
Klarita, vec sma rekla na drugoj temi ali da ti odam priznanje zvanicno i ovde, pogodila si sto se mene tice...!! decak je!user posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.9.2014 22:58:26   
serpica
Klarita ja kako sam racunala ova moja deca nisu tako trebala da ispadnuuser posted image aj molim te ako ti nije tesko izracunaj ti,mozda sam ja negde pogresila,i usput mi kazi kakve su mi prognoze do kraja godine.user posted image
Ja 03.01.1980
mm 11.09.1978.
prvo dete zaceto u maju 2004
drugo u februaru 2008
trece u decembru 2012
Hvala unapred user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.9.2014 23:03:26   
Dada81
Ipo,bravo za deckica,a i Klaritu user posted image
KLarita imas ''zahvalnicu''od mene na prosloj strani.Mislim ,znam da od toga nemas kinte user posted image ali ako bude devojana kada navalimo ,medju prvima ces znati user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.9.2014 23:57:53   
Klarita

IZVORNA PORUKA: serpica

Klarita ja kako sam racunala ova moja deca nisu tako trebala da ispadnuuser posted image aj molim te ako ti nije tesko izracunaj ti,mozda sam ja negde pogresila,i usput mi kazi kakve su mi prognoze do kraja godine.user posted image
Ja 03.01.1980
mm 11.09.1978.
prvo dete zaceto u maju 2004
drugo u februaru 2008
trece u decembru 2012
Hvala unapred user posted image

O serpice, kod tebe ima dosta da se racuna, a ja samo sto sam pojela plazmu i mleko...idem na pus pauzu pa se vracam, inace ce "padne sistem"user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.9.2014 23:59:38   
Anoniman
meni si bese prorekla devojcicu, ja 1.6.1990, mm 8.9.1980.? proveri to tamo pre pada sistema

una 6.11.2011.

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 338
   RE: Računanje pola po starosti krvi
3.9.2014 0:15:40   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: serpica

Klarita ja kako sam racunala ova moja deca nisu tako trebala da ispadnuuser posted image aj molim te ako ti nije tesko izracunaj ti,mozda sam ja negde pogresila,i usput mi kazi kakve su mi prognoze do kraja godine.user posted image
Ja 03.01.1980
mm 11.09.1978.
prvo dete zaceto u maju 2004
drugo u februaru 2008
trece u decembru 2012
Hvala unapred user posted image

O serpice, kod tebe ima dosta da se racuna, a ja samo sto sam pojela plazmu i mleko...idem na pus pauzu pa se vracam, inace ce "padne sistem"user posted image


,Za Tomu se ne poklapa, a za devojcice lepotice nase se poklapauser posted image
Ako ces da verujes za cetvrto, ukoliko ne stigne vesticara (bese (ne) ocekujes je ovih dana) onda je devojcica, a vec od sledeceg meseca decak sve do 2017.user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Računanje pola po starosti krvi
3.9.2014 0:31:31   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Unina mama

meni si bese prorekla devojcicu, ja 1.6.1990, mm 8.9.1980.? proveri to tamo pre pada sistema

una 6.11.2011.


UM, ja mislila da si ti '85. i uvek se pitala kako dobro i mlado izgledas, a isto smo godiste...kad ono ti mladja 5 godina...uffffff, sad mi je lakseuser posted image

Po mojoj racunici Una je trebala da bude decakuser posted image a drugo dete ce biti devojcica ukoliko ga bude do 2016.godine kasnije je decakuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Računanje pola po starosti krvi
3.9.2014 9:04:21   
Anoniman
ahhahahhahah hvala na kompliment, sta hoces , ni ti nisi za bacanje ja sam mislila da si 88user posted image ....

Cccc kako je moglo da bude pogresno za moju cerkuuser posted image ahhahha videcemo, videcemo sta ce biti ako bude, hvala ti velika prorocice Klaritauser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 341
   RE: Računanje pola po starosti krvi
3.9.2014 9:14:41   
serpica

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: serpica

Klarita ja kako sam racunala ova moja deca nisu tako trebala da ispadnuuser posted image aj molim te ako ti nije tesko izracunaj ti,mozda sam ja negde pogresila,i usput mi kazi kakve su mi prognoze do kraja godine.user posted image
Ja 03.01.1980
mm 11.09.1978.
prvo dete zaceto u maju 2004
drugo u februaru 2008
trece u decembru 2012
Hvala unapred user posted image

O serpice, kod tebe ima dosta da se racuna, a ja samo sto sam pojela plazmu i mleko...idem na pus pauzu pa se vracam, inace ce "padne sistem"user posted image


,Za Tomu se ne poklapa, a za devojcice lepotice nase se poklapauser posted image
Ako ces da verujes za cetvrto, ukoliko ne stigne vesticara (bese (ne) ocekujes je ovih dana) onda je devojcica, a vec od sledeceg meseca decak sve do 2017.user posted image




Jedino objasnjenje za Tomu je da su ga zamenili u bolnici user posted image mada je od d****a odsecen mm
Mnogooo ti hvala,iskreno ja bih jos jednu devojcicu user posted image ali ako je sudjeno da Toma dobije drugara nemam nista protiv.
user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Računanje pola po starosti krvi
10.9.2014 12:25:17   
jabudic

IZVORNA PORUKA: jabudic

IZVORNA PORUKA: adulence

Vase godine podelis sa 7 i kome ostane manji ostatak njegova je krv mladja...znaci ti 21:7=3 a tm 27:7 stara mu je krv 6 godina


Ček, ček...

Ja 28/7=4
mm 31/7= 4,4

Jbg, jednako smo matori user posted image


Izračuna li mi ko ovo?
Ovo je jako važno, jer od sledećeg mjeseca planiram da pravim bebu.
A ako bude dječak, ja sa 4 muškarca u kući mogu samo da se obesim o prfo krifo drfo user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Računanje pola po starosti krvi
10.9.2014 12:27:55   
vonavoj
jabudic,pa to su divne vesti!user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Računanje pola po starosti krvi
10.9.2014 12:29:35   
jabudic
Hvala Von, samo još da mi neko da recept za djevojčicu user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Računanje pola po starosti krvi
10.9.2014 12:31:54   
vonavoj
mogu mm da ti posaljem!user posted image
ili da dodjete kod mene u kucu,jer kod mene se prave samo devojcice..nas tri sestre,evo i ja vec drugu cerku..a sestre imaju sinove (ne zive kod nas)user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Računanje pola po starosti krvi
10.9.2014 12:32:48   
vonavoj
inace,klarita je rekla da nosim decaka,bice vrhunac da se porodim i bude decko,a sve spremila za devojcicu...da su dr pogresili!user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Računanje pola po starosti krvi
10.9.2014 12:36:49   
jabudic

IZVORNA PORUKA: vonavoj

mogu mm da ti posaljem!user posted image
ili da dodjete kod mene u kucu,jer kod mene se prave samo devojcice..nas tri sestre,evo i ja vec drugu cerku..a sestre imaju sinove (ne zive kod nas)user posted image


Ja bih ako može da ne mjenjam muža, nešto sam se navikla, godine su to user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Računanje pola po starosti krvi
10.9.2014 12:37:59   
bubulence
jabudice pa svejedno ces ici na cetvrto user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Računanje pola po starosti krvi
10.9.2014 12:38:48   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence

jabudice pa svejedno ces ici na cetvrto user posted image


How yes no user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here