|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.10.2014 15:34:49   
Klarita

IZVORNA PORUKA: eleona

Ćao :-).Mi se trudimo ovih dana, pa me čisto zagolica koji bi bio pol bebe, ako se desi u ovom periodu :-).On je rodjen 14.06.1974
A ja 15.01.1981...imamo dve curice :-)
Hvala

M 06,10,14
11,14,
Eleona, musko bi trebalo da bude bas u ovom periodu , do 2017.do tvog rodjendana negde. Napisi i rodjendane devojcica, cisto da proverimo da li se tebi poklapa racunica i sa kolikim procentom da uzmes u obzir moju racunicu kao sigurnuuser posted image

Dobrodosla!

(odgovor članu eleona)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.10.2014 15:38:20   
serpica
Klarita mnogoo volis tu musku decu a? user posted image i sebi si tempirala priznaj user posted image pa svima li do 2017 musko jaoooo vlasotinke jedva cekam da te vidim user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.10.2014 15:41:04   
Klarita
E, cvrc milojka, nisam nijedno sebi izracunalauser posted image ali stvarnouser posted image
Ej, za pola sata sat Cakana sebe najavila da ce biti u Nestle temi, ajd' u kafance na po jedno, da prekratimo vremeuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.10.2014 15:42:46   
serpica
Sluaj da ti kazem musko i zensko dobitna kombinacija ich ti ne verujem da si nisi tempirala.user posted image a ako si meni pogodila onda ima da svira truba od nis do vlasotince user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.10.2014 16:30:30   
eleona
Hvala :-)poslala sam Vam pojedinosti na pp
Baš me zanima jel se poklapa
Neka baka, koja nas poznaje, skoro nam je rekla "šta čekate, sada je vreme za jednog batu "i ona nesto računa...
Inace, šta bude od Boga je... Doneće nam radost:-)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.10.2014 16:34:51   
Klarita

IZVORNA PORUKA: eleona

Hvala :-)poslala sam Vam pojedinosti na pp
Baš me zanima jel se poklapa
Neka baka, koja nas poznaje, skoro nam je rekla "šta čekate, sada je vreme za jednog batu "i ona nesto računa...
Inace, šta bude od Boga je... Doneće nam radost:-)

user posted image

(odgovor članu eleona)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Računanje pola po starosti krvi
3.10.2014 2:02:02   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: eleona

Ćao :-).Mi se trudimo ovih dana, pa me čisto zagolica koji bi bio pol bebe, ako se desi u ovom periodu :-).On je rodjen 14.06.1974
A ja 15.01.1981...imamo dve curice :-)
Hvala

M ,02,06,10,14
,05,08,11,14,
Eleona, musko bi trebalo da bude bas u ovom periodu , do 2017.do tvog rodjendana negde. Napisi i rodjendane devojcica, cisto da proverimo da li se tebi poklapa racunica i sa kolikim procentom da uzmes u obzir moju racunicu kao sigurnuuser posted image

Dobrodosla!

Eleona, 99% sam sigurna da se poklapa za obe devojcice, malko me buni zacece druge devojcice...da je koji mesec kasnije bilo bila bi musko. Jako blizu je bilo i zacece i promena koja kao govori poluser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Računanje pola po starosti krvi
7.10.2014 15:41:13   
WhiteSnow
Cao :) Ja imam dva decaka, a tako bih zelela devojcicu, ja sam rodjena 27.06.1981, a mm 28.04.1980., decaci su rodjeni 23.10.2010. i 05.04.2013. i to tacno na termin koji je izracunat po ciklusu. Ovo racunanje me zbunjuje, jer bi po mom proracunu drugi bio devojcica :) Jel moze neko da baci pogled i kaze koji je povoljan period za curicu? Please

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Računanje pola po starosti krvi
7.10.2014 16:01:31   
Klarita

IZVORNA PORUKA: WhiteSnow

Cao :) Ja imam dva decaka, a tako bih zelela devojcicu, ja sam rodjena 27.06.1981, a mm 28.04.1980., decaci su rodjeni 23.10.2010. i 05.04.2013. i to tacno na termin koji je izracunat po ciklusu. Ovo racunanje me zbunjuje, jer bi po mom proracunu drugi bio devojcica :) Jel moze neko da baci pogled i kaze koji je povoljan period za curicu? Please


Pa, jes' jes' ispada da je drugo dete devojcicauser posted image ali ako ces da verujes meni, onda mozes da se bacas na posao od ovog momenta pa do leta 2017.user posted image

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Računanje pola po starosti krvi
7.10.2014 16:04:32   
WhiteSnow
Jos malo cu sacekati ali se do 2017 sigurno bacam na posao user posted image Castim ako si pogodila ;)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Računanje pola po starosti krvi
7.10.2014 16:12:14   
Kata90
Klarita....mi vec znamo pol ali ocu da vidim sta ti mislis user posted image on je rodjen 25.04.1991,a ja 15.03.1990 hvalauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Računanje pola po starosti krvi
7.10.2014 16:28:41   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Kata90

Klarita....mi vec znamo pol ali ocu da vidim sta ti mislis user posted image on je rodjen 25.04.1991,a ja 15.03.1990 hvalauser posted image

Kato, Kato, proveravas me, auser posted image user posted image
k 11,14
m 11,15
Ako si ostala u drugom stanju pre tvog rodjendana, onda je musko, a ako je zacece bilo posle tvog rodjendana, onda je zensko user posted image a? a? a?

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Računanje pola po starosti krvi
7.10.2014 16:36:04   
Kata90
A moram sta cu user posted image pre mog rodjendana user posted image pogodila si,svaka castuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Računanje pola po starosti krvi
7.10.2014 16:39:19   
Klarita
Cvece i cokolade na kucnu adresu user posted image molim.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Računanje pola po starosti krvi
7.10.2014 16:42:51   
Kata90
user posted image nije problem

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Računanje pola po starosti krvi
9.10.2014 16:37:27   
vicko23
Cao... imam sina, pa cerkicu... sad cekamo trecu bebu.. on je rodjen 26.07.1981., a ja 23.02,1989. Pa, sta cemo dobiti?

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Računanje pola po starosti krvi
9.10.2014 16:40:21   
Olga75
Vicko , dobrodosla user posted image
pridruzi nam se i na ostalim temama
i nadam se da je SVIMA jasno da je ova tema razonoda

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vicko23)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Računanje pola po starosti krvi
9.10.2014 16:43:50   
vicko23
Hvalaa puno.. prvi put sam na forumu, pa ne znam kako ideee :( ovo chat-ovanje :D

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Računanje pola po starosti krvi
9.10.2014 16:49:00   
Olga75
pa forum nije chat user posted image
ima raznih tema i razmenjuju se misljenja
portal Ringeraja je portal o zatrudnjivanju , trudnoci i nezi i odgoju predkolske dece , znaci sve u vezi toga ima na forumu
linkovacu podforum TRUDNOCA , tamo cete sigurno naci tema koje su interesantne
Olga RR user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vicko23)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Računanje pola po starosti krvi
1.11.2014 20:28:23   
jelenajm
Zdravo svima.Nova sam na forumu tacnije,registrovala sam se odavno,al nisam pisala. Vidim da pisete o metodi za izracunavanje pola deteta p ame zanima kako to ide.Kome da se obratim da mi izracuna za sledece dete?

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Računanje pola po starosti krvi
1.11.2014 20:30:36   
branki*
jelena,to ce nasa klarita kad vidi poruku da sredi ili joj pisi u pp ili ovde napisi podatke,pa ce ona kad vidi da sracunauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelenajm)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Računanje pola po starosti krvi
1.11.2014 20:50:29   
jelenajm
hvala user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.11.2014 20:38:28   
Frcokla
Dragi moji, ja zelim decaka!
Moram priznati da vec sada mnogo razmisljam o polu deteta, dok smo u procesu "truda" i rada na tome.
Ne bih da se opterecujem ali sudeci po kineskoj tabeli polova, naredni povoljni meseci za decaka su nam tek februar, user posted image pa onda tek maj...
Moja drugarica, i sestra od strica kazu da tabela funkcionise 100% i njima je pogodilo (vise puta).

Sta bi s onom tvrdnjom da pol bebe odredjuje spermatozoid, i da pol iskljucivo zavisi od muskarca?
Zasto onda racunamo starost krvi, godine majke ili mesec zaceca!? To mi nije jasno...


(odgovor članu jelenajm)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.11.2014 20:51:52   
Ana13
Frcokla,meni je taj kineski kalendar rekao da je decak i pogresio je.Nemoj ti mnogo da se uzdas u to. To ti vise sluzi da se zabavis malo user posted image

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.11.2014 21:07:55   
bubulence
meni je kineski oba puta pogresio...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here