|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
26.2.2014 23:47:15   
17 joka
mico, sta planiras dalje?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 0:09:43   
mamica3
Iuser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 1:52:27   
milica93
Ne znam, Joka, stvarno. Sad mislim sta god, samo da ne tapkam u mestu. Ako mi ne zakaze odma, idem vaditi betu i ostala cuda, eto cisto da mi je savest mirna, a onda cu videti sta ginekolog kaze. user posted image
Mamice da sve bude u redu kod doktora user posted image
Ljubim vas! Idem probati spavati, ako uspem uopste.

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 8:03:51   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Trudilice, meni ova user posted image nije normalna. Sve nešto pomalo tufnica, dve. Stomak me otkida kao da ću odliv dobiti, a ono džaba trošim uloške. Joj, kako mrzim ovo sve! Zar sam toliko sjuser posted image na da čak ni normalnu menstruaciju ne mogu da imam...?! user posted image


Lela, kad si prestala da piješ pilule i kada ste počeli da radite na bebi?

Ako ti je ovo prva meca od kako radite, meni se to dešavalo uvek mesec pre nego ostanem trudna. I prvi i drugi put. Bez obzira na to kakva mi je bila pre toga menstruacija.

Sada sam totalno druga priča no kod mene ko zna šta je user posted image NAjverovatnije moja luda glava.
Šta da ti kažem da sam ja prošli put radila čak dva testa, kasnila mi 10 dana i kad je došla - završila se za 3 dana. a ja vrtoglavice, mučnina... sledeći mesec sam ostala trudna. Nadam se da je i kod tebe ovo predznak.user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 8:57:27   
Minja23
Zene drage :) juce sam bila kod dr da se dogovorimo za hsg,medjutim kad je cuo da mi kasni covek se iznenadio :))) a ne zna da je to kod mene kao dobar dan user posted image
e sad druga stvar (zbog koje sam se ja vise uplasila) jeste to smedjkasto krvarenje,tj.ta jedna tacka na vesu,za koju se on opet odusevio(i objasnjava mi implataciju,kao da mi moje zene to ovde nisu vec u detalje objasnile user posted image ,al'' ajde) ...
Ja mu opet kazem da nismo sigurno te srece i pitam ga da nije nesto ozbiljnije,a on meni kaze uradi test ujutru ...tj.jutros...i da vidimo sta je...
iskreno,ovaj put me bas briga da li su user posted image ili jedna jer mi je testova preko glave...cekam jos neki dan...
a i onako me ziga desni jajnik kao blesav,pre dva dana se naduo ,kao da ce da eksplodira,pa se smirio ...
jao drage moje,ja sam vas ubila ali se bas plasim da nemam neki zdr.problem user posted image ,jer ako bude test negativan(a bice 10000%) -sta moze da bude ta krv user posted image ...e zato mi se i ne zuri da odradim ,jer posle opet neke analize od kojih mi je vise muka user posted image user posted image

hahahah ali ajde da vas nasmejem malo,ne pusim od novembra ,juce uzmem da zapalim (jer trudnicama smetaju cigarete),meni vala super :))),uzmem kafu(pomislih-mozda mi se smuci) ,meni legla kao melem na ranu user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Minja23 -- 27.2.2014 8:59:04 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 9:46:51   
milica93
Minja, mene si nasmejala definitivno user posted image ...
Ja se svaki dan borim da ne zapalim cigaru, pusila sam mnogo, jedva sam prestala user posted image , al nekako se suzdržavam ne znam kako ...
Nekad kad dobijem zapalim user posted image tad znam da nisam trudna, pa kao mogu user posted image

Koliko ti kasni, jel puno? Zar nije mogao UZ da ti uradi?
Ja isto nemam, isto mi je tako 2x bilo u nekom razmaku po tacka i ćao. Al meni mnogo kasni, a testovi negativni.

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 9:52:21   
superm
Minja, zasto ne uradis test?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 9:56:06   
superm
Milice, samo hrabro!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 10:01:11   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Minja23

,a on meni kaze uradi test ujutru ...tj.jutros...i da vidimo sta je...



pa uradi li test jutros? user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 10:06:58   
milica93
Superm, ne dam se user posted image user posted image
Ako sam je ja dobro razumela, nije, za par dana će...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 10:09:52   
superm
Milice, ako broj 93 oznacava tvoje godiste... Draga, ne da imas vremena nego imaaas bas, bas, za jedno 5-6 user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 10:16:26   
milica93
Da user posted image E nasmejala si me sad, daj Bože user posted image

Mada, Boga mi, kako smo krenuli, ja bih za početak samo jedno i biću srećna.
Više od godine. Znam da nije mnogo i da ima ovde onih koji pokušavaju mnogo više, pa me nekad i dođe sramota što kukam zbog 1-ne i kusur, al meni je ta jedna kao 10.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 10:48:08   
Minja23
hehehe drage moje user posted image nisam uradEla test,jer me opustosise...silne pare dadoh za te testove i iskreno da vam kazem - mislim da nEsam trudna ....jedino sto mi je cudno je sto me bradavice peku,ali samo kad se najezimuser posted image user posted image ...ostalo ...nista,bas nista...
e da,a test ne bih uopste radila,ali sam se setila da posto smo uplatili veliki iznos za more vec,moram sto pre da znam jer ako sam user posted image da im trazim da mi vrnu pare,jer je dug put ili da prebacim na avionski prevoz... inace ne bih radila test uopste,a i ide mi se strasno na to more user posted image

milica93,pa ti bas imas vremena draga user posted image za tvoje godinice...tako da nema brige user posted image


(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 11:13:03   
Minja23
milica93 kasni mi samo 4 dana,a znalo je i po 15 dana i po 20 nekada...tako da...to je kod mene normalno...
a UZ user posted image nisam ga ni pitala,a nije se ni ponudio da uradi,jedino pomenuo test...jer sam ja otisla samo na kons.za HSG u kancelariju njegovu,nisam imala zakazan pregled...

a cekam user posted image ,nervoza me puca samo tako user posted image sve mi smeta...to je to...

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 11:42:39   
milica93
Minja, aj ja ću da budem optimistična onda i da se solidarišem sa ginekologom user posted image user posted image
Imam, imam user posted image ... al više bih volela da ne moram da se razmišljam o nekim stvarima. user posted image

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 12:01:50   
7marii
Crtice jutro user posted image user posted image user posted image
Ja samo da vam se javim user posted image ,al ste bile vredne imala sam puno da citam user posted image
Sta je bilo sa nasim user posted image , sve neke cudne od 1-2 dana i Minja i Mamica i ja. To neki virus izgleda user posted image
Mamice3 javi se,sta ti reko doktor?

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 12:05:35   
Minja23
user posted image milica93 ,i moji se svi solidarisu sa ginekologom,a ja imam dnevnik planova za to more ...mislim da svi tripuju ...JER ...
u januaru sam pratila ovulaciju LH tracicama ,od dana kada je bila najsvetlija druga crta,preko najtamnije,pa opet so najsvelije mm i ja smo imali odnose non-stop i mislila -ako sad ne ostanem trudna necu nikad i krajem jan.dobijem.
u februaru nisam nista pratila i iskreno bezali smo od te sredine ciklusa,jer je more planirano vec,pa kao to cemo u drugoj polovini god.(a do tada sve nalaze da zavrsimo)...bila sam opterecena sakipljanjem analiza za hsg,AMH ,torlakom i asa testom,tako da mi je februar prosao-a kao da nije ni postojao-magla...
e zato ne znam sta da mislim...kad bih se bar set_ila kada smo imali odnose,pa da znam otprilike...ovako-nemam pojma....
jedino stro me plasi je neki hormonski poremecaj ili nagli pad progesterona(jer i od njega zena moze da prokrvari)

7mari :))) user posted image navijam za tebeeee user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Minja23 -- 27.2.2014 12:07:44 >

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 12:11:09   
7marii
Minja a jer imas ti jos neki simptom user posted image sem toga sa grudima?
Ti kao i ja,i ja se odmah utripovala da mozda imam cistu ili ko zna kakvu bolest, sve dok te nista ne boli nije strasno ne brini

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 12:13:47   
7marii

IZVORNA PORUKA: 7marii

Minja a jer imas ti jos neki simptom user posted image sem toga sa grudima?
Ti kao i ja,i ja se odmah utripovala da mozda imam cistu ili ko zna kakvu bolest, sve dok te nista ne boli nije strasno ne brini


Ja odugovlacim sa tim testom i donela sam odluku ako bude bio negativan necu kod dr, vec cu da cekam narednu user posted image ako bude dosla,pa tek onda cu kod nekog drugog dr,sobzirom da me ovaj moj nije ni pregledao vec me otkaci covekuser posted image

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 12:20:48   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: lelaigor

Trudilice, meni ova user posted image nije normalna. Sve nešto pomalo tufnica, dve. Stomak me otkida kao da ću odliv dobiti, a ono džaba trošim uloške. Joj, kako mrzim ovo sve! Zar sam toliko sjuser posted image na da čak ni normalnu menstruaciju ne mogu da imam...?! user posted image


Lela, kad si prestala da piješ pilule i kada ste počeli da radite na bebi?

Ako ti je ovo prva meca od kako radite, meni se to dešavalo uvek mesec pre nego ostanem trudna. I prvi i drugi put. Bez obzira na to kakva mi je bila pre toga menstruacija.

Sada sam totalno druga priča no kod mene ko zna šta je user posted image NAjverovatnije moja luda glava.
Šta da ti kažem da sam ja prošli put radila čak dva testa, kasnila mi 10 dana i kad je došla - završila se za 3 dana. a ja vrtoglavice, mučnina... sledeći mesec sam ostala trudna. Nadam se da je i kod tebe ovo predznak.user posted image


Pilule sam prestala da pijem u septembru 2012. godine. Posle toga par meseci normalna user posted image a onda haos. Sve neredovno. Nema je 2 meseca, pila lekove da je izazovemo, pa na 14, pa na 47, itd.itd. Onda se najzad ustalila na nekih 31-32 dana i rešimo da ćemo bebu da pravimo. Ovo nam je prvi mesec. A da znaš da mi nije dobro već danima, vrtoglavica, mučnina, znači raspadam se. Umor... Joj, iz tvojih usta u Božije uši! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 12:29:14   
mamica3
dobar dan moje ženice,kako ste mi jutros,kako sam vam i rekla isla sam jutros na UZ i ostavila svoju doktoricu u cudu..
danas je 6dc a kod mene endometij 6,5mm i naravno ne mogu ja bez ciste, lijevo cista zutog tijela 23*17 ni manje ni vise jednostavno kaze nije joj jasno M trajala dan i kako je ovoliki endometrij jer mi je prošli ciklus na 12 dc bio ovoliki elem,nije joj nista jasno vec da dodjem opet u utorak da uradi UZ...
eto tako ja sam svakako poseban slucaj,vidjecemo mozda uradimo hsg pa mozda inseminaciju,ali o tom potom ..
sve vas jako user posted image user posted image

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 12:33:34   
Trcosava
JA sa pilulama nisam imala problema sa te strane, ali sam prestala da ih pijem odavno iz drugih zdravstvenih razloga. Doduše nikad nisam ni imala problema sa redovnom menstruacijom. JEsam jednom, ali od toga ima 10 i više godina.

I te tabletice koje si pila za izazivanje hoće haos da naprave. E sad ne znam koliko je prošlo i od njih.

To za čudnu mecu ti govorim da je kod mene bio slučaj. Sestra mi je isto nešto napominjala, da se i njoj čini da je bila čudna (sa prvim detetom).
A meni je takva čudna meca već pola godine. Žali Bože uložaka koliko sam pobacala...
ŠTo ne zakažeš pregled kod dr? Ja sam prošle godine išla tad i na pregled user posted image



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 12:44:34   
7marii

IZVORNA PORUKA: mamica3

dobar dan moje ženice,kako ste mi jutros,kako sam vam i rekla isla sam jutros na UZ i ostavila svoju doktoricu u cudu..
danas je 6dc a kod mene endometij 6,5mm i naravno ne mogu ja bez ciste, lijevo cista zutog tijela 23*17 ni manje ni vise jednostavno kaze nije joj jasno M trajala dan i kako je ovoliki endometrij jer mi je prošli ciklus na 12 dc bio ovoliki elem,nije joj nista jasno vec da dodjem opet u utorak da uradi UZ...
eto tako ja sam svakako poseban slucaj,vidjecemo mozda uradimo hsg pa mozda inseminaciju,ali o tom potom ..
sve vas jako user posted image user posted image


Jao Mamice3 user posted image pa sve ce to da se sredi ne brini,mislim da je i kod mene isti slucaj,cak sam i ono blago krvarenje pocela da racunam kao user posted image i pocela da merim bazalnu T koja je visoka,i mislim da nista od moje O ovog meseca.Nemam predstavu sta mi je pa sad cekam i cekam da prodju 4-5 dana za test pa posle ne znam sta cu user posted image user posted image user posted image sve mi se zivo poremetilo

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 12:58:02   
mamica3
7mari hvala na podrsci,znala sam ja da nesto ne valja,nema veze bice bolje u utorak opet dr pa sta god bude.

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 12:59:30   
Minja23
IZVORNA PORUKA: 7marii

Minja a jer imas ti jos neki simptom user posted image sem toga sa grudima?
Ti kao i ja,i ja se odmah utripovala da mozda imam cistu ili ko zna kakvu bolest, sve dok te nista ne boli nije strasno ne brini



7marii ,e pa da ti kazem mari - mogu da imam sta ''''oces,a mogu i da nemam user posted image ...a iskreno da ti kazem ne razmisljam vise,jer ja svakog meseca imam nesto kad osluskujem svoje telo...sad samo ako je nesto konkretno ,a oni nasi simptomcici - te boli me ovde,te boli me onde,te muka mi je ali ne povracam,te kasni mi ,te 300 svasta-e da ti kazem -smucilo mi se...a o tome razmisljam kad nemam sta da radim...


jedini moj simptom koji mi je upecatljiv,nesvakidasnji i nesto sto mi se prvi put u zivotu desilo je ta mrlja na vesu velicine jedne sljive i to sam tacno oset__ila nesto zam se nasmejala i to je samo bljucnulo(a ja u fazonu-odakle sad ovaj sekret jer sam sve proverila sve cisto jer sam se pripremala za HSG) Posle pola sata odem do wc-a i kazem: jel si mogla ranije?user posted image -inace to je bilo ujutru kad mi inace i stize user posted image ,ali 24.dc ...stavim ja ulozak(upozorim muza da sam dobila,jer je planirao set__nju i da je velika vrv da stomak pocne da me kida) ceo dan set__ali ,a ono ulozak beo...tj.bilo je malo providnog sekreta...vodenastog...
to je bilo to sto se te krvi tice....
ostali simptomi....- nista osim sto me malo bradavice peku,ali evo recimo sada ne i sto spavam malo ranije uvece nego inace-sto pripisujem ovom bolesnom vremenu(jer realno svi se zale na nesanicu) user posted image eto to je to user posted image

e da i ta krv je bila smedjkasta (ja bar tako mislim jer mi je i ves bio nesto rozikast user posted image user posted image

< Poruku je uredio Minja23 -- 27.2.2014 13:02:06 >

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here