|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 23:56:45   
kezmicaaa
Lepoooo si to reklaa... user posted image user posted image ja sam nova na cetu... Volela bih da cujem i vas iskustvaaaa...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 23:58:15   
kezmicaaa
Dryuser posted image im figeeee.....

(odgovor članu kezmicaaa)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 0:09:46   
Verolina
Dobro nam dosla kezmiceuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu kezmicaaa)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 9:35:38   
Minja23
indi,suki,mamin mis ajmo ajmo devojkeeee user posted image user posted image
kezmice dobro dosla u ovaj najlepsi zenski kutak....

ja samo da javnem da jos nije stigla,ali me tek sad plasi sto me je sinoc ,a evo i jutros zigao levi jajnik i sve mislim sad ce...mada ranije kad treba da dobijem ,stomak bi me tupo boleo,jednom zignuo i to je to...a ovoooo user posted image ....joj zene ja ne ocekujem da mi neko kaze da sam trudna,ajde uradicu u nedelju test,nego se plasim da nije neka cista ili nesto ...nego da nije rano da radim test u nedelju...?to bi mi bio 7dc da sam dobila ?
i sad mi je sve jedno ,jer ako dobijem idem na odmooorrrr user posted image ,a ako su user posted image bicu najsrecnija na svetu...u svakom slucaju-lepo je i jedno i drugo(prvi put da sam tako pomislila stvarno ...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 9:39:53   
bubulence
minja hoce tako da ziga i kada je u pitanju trudnoca. mislim da slobodno mozes da uradis test. kada nisi trebala da dobijes?

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 9:55:26   
milica93
Jutro čekalice i trudnice ...
Dobrodošle žene user posted image
Suki, navijam da je user posted image
Minja i mene žiga, veoma često ... nemoj se plašiti. Mene tako zna i pred menstruaciju, mada sad evo žiga, a od nje ni traga ni glasa.
I dalje nisam zakazana. user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 10:01:53   
Minja23
babulence user posted image ,nisam trebala da dobijem 24.(po nekom kalendaru u telefonu),to mi je bio 32dc,jer sam i proslog meseca dobila 32dc
ups zeznula sam se ne bi mi bio 7dc,nego tek 5dc...
milica93,jel si bese radila test?
user posted image
user posted image

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 10:02:00   
IVA 11
Dobro jutro žene! Raspisale ste, neka ste user posted image Ja sam super, idem u ponedjeljak da opet izvadim prolaktin da vidi dr kako napredujem s njim i počeće da me prati na uz, jer pošto mi je ovog mjeseca bila neredovna M, ne znam kad da očekujem plodne dane, pa je ovako lakše... :* za sve!

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 10:05:03   
bubulence
minja pa slobodno radi testic user posted image . ako je trudnoca nema sanse da ne pokaze

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 10:44:46   
Minja23
vazi babulence :) radim u nedelju,a mozda i sutra ujutru user posted image

IVA11 vi muckajte svakodnevno ,jedan cete da ubodete user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 10:49:05   
mamica3
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 11:21:54   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

JA sa pilulama nisam imala problema sa te strane, ali sam prestala da ih pijem odavno iz drugih zdravstvenih razloga. Doduše nikad nisam ni imala problema sa redovnom menstruacijom. JEsam jednom, ali od toga ima 10 i više godina.

I te tabletice koje si pila za izazivanje hoće haos da naprave. E sad ne znam koliko je prošlo i od njih.

To za čudnu mecu ti govorim da je kod mene bio slučaj. Sestra mi je isto nešto napominjala, da se i njoj čini da je bila čudna (sa prvim detetom).
A meni je takva čudna meca već pola godine. Žali Bože uložaka koliko sam pobacala...
ŠTo ne zakažeš pregled kod dr? Ja sam prošle godine išla tad i na pregled user posted image




Ja nisam nikad imala problema sa menstruacijom, do eto tog proleća 2013. Biće šta bude, sad ide user posted image normalno, nije više kap-dve... Ali, taj početak je bio sačuvaj Bože. Zakazaću kod dr, samo da mi prođe user posted image . Nekako sam ubeđena da neću zatrudneti dokle god mi ej ovako neredovna user posted image . Ne znam zašto....

Koji podaci trebaju da se upišem na spisak trudilica?

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 11:22:29   
mamin mish
Dobar dan zene! user posted image user posted image user posted image .
Minja ziganje janika moze da bude i user posted image i user posted image .
Ja navijam za user posted image user posted image user posted image .
Najbolje bi bilo da uradis test ujutru.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 11:38:46   
Minja23
radim ga onda ujutru ,ako ne zaboravim da ga kupim danasuser posted image ,a i ne zuri mi se...valjda zato sto mi je tesko da poverujem da mogu posle 4 god da ostanem trudna bez ciljanih odnosa user posted image ... to ne da je cudno ,nego je i malo verovatno,pa mi se pravo da vam kazem i ne zuri sa testom....sve mislim sticice,otrcim do wc-a sa uloskom,ono neki sekret...sve je moguce i da vam kazem-ne nadam se ni malo,pa mi je sve jedno sta cu da vidim....a ako vidim user posted image user posted image lomim celo kupatilo user posted image user posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 11:46:13   
mamin mish
Minja mi smo mojg misha pravili pet godina upocetku smo ciljali onda sto cesce valda ubodemo i non stop nista.
I onda kada sam odlucila da cu da krenem kod dr. da vidim sta je problem a ono user posted image .
E sad ja simptoma nisam ni imala ni za user posted image ni zauser posted image . tako da o tome bas i nemogu puno da ti picam.
Najbolje uradi test i onda ces biti sigurna dali je user posted image .
Navijam da jeste! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 12:13:05   
Minja23
hvala puno mamin mish user posted image ,ma ja sam shvatila jedno -svaka zena je neka druga prica,tako da simptomi mogu da znace svasta nesto,a i ne moraju...

ja sam se iskreno u februaru posvetila jurcanju po lekarima,ginekolozima,laboratorijama,torlaku i o user posted image nisam imala vremena da razmisljam...u tom smislu sam bila opustena i vise nego sto treba i ako slucajno budu user posted image znajte da je od toga-nista drugo...

mada ,opet kazem-nesto ne verujem user posted image
drzim vam svima palceve i zelim vam da sto pre ugledate te user posted image ...

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 12:24:58   
milica93
Minja, jesam od kad kasni vec 3x ... evo danas mi je 48dc user posted image , a najgore od svega sto imam simptoma.

,, ... a ako vidim user posted image user posted image lomim celo kupatilo user posted image user posted image " hahahhahaha user posted image user posted image navijam da lomiš kupatilo

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 12:54:53   
Minja23
a sto ne izvadis krv?najpouzdanije i ne lomis se...jeste 1000din,ali za ta 3 testa si vec mogla sigurno da znas user posted image
jel imas mozda PCOS?

heheheh navijajte zene,a ja odoh do wc-a,jer osecam neku vlagu tamo dole user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Minja23 -- 28.2.2014 12:55:47 >

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 13:07:12   
milica93
E pravo da ti kažem hoću, taj dan kad sam kupila test, htedoh ići da vadim krv, al sam bila sama, nisam mogla otići, on bio poslovno u bg.
Stalno je u nekim obavezama do guše, moram da vidim kako stoji sutra. Kad nema on, imam ja.
Imala sam neke male cistice, ali ništa što bi mi remetilo cikluse po bivšem ginekologu, ustvari po 2 ginekologa.
Čitala sam sad za žene kojima test dugo nije pokazivao trudnoću. Testovi bili negativni. Kako je to moguće uopšte, znam mali nivo hormona i 100 nekih drugih stvari, ali ...

Minja i? Šta bi s vlagom? user posted image

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 13:15:54   
Minja23
nista user posted image ,mokra kao da sam se upiskila user posted image ,ali nisam stvarno...
dnevni ulozak mokar a ja opet ponela onaj veliki menstruacijski user posted image

milica93 kazem ti ,mm sestri pokazao test user posted image tek sa 20 dana kasnjenja user posted image tako da je sve moguce...

e sad meni se takodje desilo slicno i dobila sam cini mi se 56 dan tek,a bila ubedjena tad da sam trudna,spavalo mi se,povracalo,ma sta hoces,sto je inace znak user posted image ...uradim ja test -negativan,sacekam par dana uradim betu,beta na min.minimuma ...e tad sam se bas razocarala,a mislila sam da je user posted image ...


(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 13:16:57   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: lelaigor

Ja nisam nikad imala problema sa menstruacijom, do eto tog proleća 2013. Biće šta bude, sad ide user posted image normalno, nije više kap-dve... Ali, taj početak je bio sačuvaj Bože. Zakazaću kod dr, samo da mi prođe user posted image . Nekako sam ubeđena da neću zatrudneti dokle god mi ej ovako neredovna user posted image . Ne znam zašto....

Koji podaci trebaju da se upišem na spisak trudilica?


Joj koliko ću puta reći ''žensko prokleto'' user posted image

Zakažeš lepo pregled kod doktora U KOG IMAŠ POVERENJA (jer meni ovde ni jedan lekar nije ulio poverenje na žalost) da ti kaže da je sve ok i onda bidneš mirna.

Zašto kažem žensko prokleto? Dokle mi žene idemo sa mozganjem kad je zatrudnjivanje u pitanju. Ti ubeđena da nećeš zatrudneti dok ti je neredovna, a ja sam bila ubeđena da mi je progesteron katastrofalan jer mi opada kosa nenormalno, te da ujedno i zbog toga nikako da ubodemo, a redvona mi je u danuser posted image . Do sada NIKAD nije bila redovna u dan. Uvek bilo oscilacije 2-3 dana.

Žensko!

Rekla sam sebi prošli mesec da sam sve lepo umislila i da meni ništa ne fali. Zdrava sam i prava i ima da se kmh-kmh iz uživanja. I to lepo praktikujem.


Debil zaboravih za spisak.

Pošalješ Ani RR poruku kad ne treba sledeća meca da dođe i toj je toj user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 28.2.2014 13:19:07 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 13:20:03   
elogi
Dobar dan devojke.Moram da vam kazem da sam jutros,na nagovor svog dragog, uradila test i pokazala se jedva,jedva,jedva vidljiva druga crta user posted image i,posto mi crv sumnj nije dao mira, malopre sam radila beta hcg,rezultati su psle 16h....

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 13:22:39   
bubulence
heej to je dobar znak, bitno je da se bar malo pokaze user posted image . cekamo rezultate

(odgovor članu elogi)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 13:24:41   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: elogi

Dobar dan devojke.Moram da vam kazem da sam jutros,na nagovor svog dragog, uradila test i pokazala se jedva,jedva,jedva vidljiva druga crta user posted image i,posto mi crv sumnj nije dao mira, malopre sam radila beta hcg,rezultati su psle 16h....


dok je vdiljiva, pa makar i jedva - pozitiva je!
Beta će i potvrditi user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu elogi)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 13:28:22   
elogi
Uf,sve mi j nekako neverovatnouser posted image A,koliko je minimalan hcg ukoliko je trudnoca prisutna? Ne razumem se bas u to, od skora sam cekalica user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here