|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 13:17:32   
7marii
Slatko si me nasmejala,stvarno mi zene smo cudo user posted image user posted image user posted image user posted image
Stalno nam nesto fali,pa ne znam Minja uradi to sto ti reko dr valjda je sve ok.user posted image
Mamice ne brini sve ce to brzo da se sredi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 14:44:27   
vonavoj
madre,gde si? sta se desava?

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 15:02:04   
indy_25
Moja M je stigla jutros rano. Prevario me osjecaj :))) nema veze selim se u mart mozda bude nesto u martu. Idem na akumpukturu 6 marta i na detoksikaciju tijela pa ce mi se oporaviti organi od svog smeca sto imam u sebi i mozda ce tako uroditi plodom. Uzecu lh trakice i bacam se u martu intenzivno na pravljenju bebe :) navijam minja i ostale rr clanice jako za vas.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 17:31:12   
bubulence
evo, od danas se i ja pridruzujem ovoj temi ako me primate...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 18:04:51   
Suki83
Pomagajteeee žene... user posted image Danas mi je 27. dan ciklusa, toliko i traju ciklusi. Ali veštice hvala Bogu nema još, ali već danima imam temperaturu 37, 37,2. Pa me neka groznica protrese i tako... Nisam prehlađena, nisam ništa... user posted image Grudi me razvaljuju kao i uvek u pms, samo malo više i sva se osećam kao žaba, grudi kao baloni, a stomak će eksplodirati. Mogu li to biti simptomi trudnoće? Navijam od srca za sve... user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 18:08:20   
dunja RR
Srećno bubulence, i što pre da se obraduješ user posted image

IZVORNA PORUKA: bubulence

evo, od danas se i ja pridruzujem ovoj temi ako me primate...



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 18:08:50   
dunja RR
Meni to miriše na prave simptome user posted image
IZVORNA PORUKA: Suki83

Pomagajteeee žene... user posted image Danas mi je 27. dan ciklusa, toliko i traju ciklusi. Ali veštice hvala Bogu nema još, ali već danima imam temperaturu 37, 37,2. Pa me neka groznica protrese i tako... Nisam prehlađena, nisam ništa... user posted image Grudi me razvaljuju kao i uvek u pms, samo malo više i sva se osećam kao žaba, grudi kao baloni, a stomak će eksplodirati. Mogu li to biti simptomi trudnoće? Navijam od srca za sve... user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Suki83)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 18:11:12   
Suki83
Hvala Dunja, nadam se i ja, ako ništa onda barem zbog te temperature, nisam je nikada pratila, samo ovaj mesec sam osetila da gorim ajde da kažem bez nekog razloga user posted image i ta povremena groznica... nadam se još... user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 18:25:25   
indy_25
Suki tako sam i ja osjecala tu tempraturu kad sam sa bila trudna. Navijam jakooo a sutra trk po test.

(odgovor članu Suki83)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 18:30:56   
Suki83
Hvala Indy, nadam se da jeste, sačekaću još koji dan i onda test user posted image , nešto se mora desiti... ili ću eksplodirati ili su to simptomi trudnoće user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 19:02:48   
Trcosava
A bre žene, pa dajte da popunimo onaj spisak na prvoj strani...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Suki83)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 19:38:45   
bubulence

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Srećno bubulence, i što pre da se obraduješ user posted image

IZVORNA PORUKA: bubulence

evo, od danas se i ja pridruzujem ovoj temi ako me primate...





hvala
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 21:38:54   
elogi
Zravo devojke.Je l neka mozda ugledala user posted image za ova dva dana?Dajte,obradujte me malo!Indi,zao mi sto ti je stigla danas,ali uvek ima nade za sledeci mesec.I ja mislim da ce mi danas stici,mada me juce neverovatno boleo stomak nisko,sa desne strane, sve u jednoj tacki, a to mi nikako nisu menstrualni bolovi...bas sam se iscimala
user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 21:40:36   
elogi
Bublence,dobro dosla,i ja sam od skora na ovoj temiuser posted image

(odgovor članu elogi)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 21:43:20   
Verolina
Ok, nista od moje inseminacije. Prekjuce sam rekla joletu kako su mi folikuli mali, a veceras na UZ su popucali. Pojma nemam da li su bili zreli. Mi smo muckali, pa sad, videcemo.I grudi me vec pocinju boleti.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu elogi)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 21:44:06   
bubulence
nadam se da se necemo dugo zadrzati user posted image

(odgovor članu elogi)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 21:52:31   
vonavoj
bubulence,navijam i vucem teuser posted image user posted image
suki,meni su to dobri simptomi user posted image user posted image user posted image ..testic mozes da radis!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 21:58:26   
bubulence
von draga, hvala user posted image , mada ovaj mesec ne ocekujem nista jer iskreno nemam pojma ni kada mi je bila poslednja m, nisam pratila... nesto mislim da mi je i ovulacija vec prosla... ali videcemo. prva trudnoca je uspela iz probe, nadam se da ce i ova biti bar slicna...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 23:35:20   
leptir 40
Pozdrav svima. Kod mene se pojavio smeđi iscjedak par tačkica danas i prestalo sigurno će sutra da krene. jako sam user posted image .
Nešto sam mislila od ova dva folikula da će jedan uspjeti ali sigurno neće. Znam da imaju naredni mjeseci i da će se možda desitiuser posted image ali valjda sam jako umorna od čekanja. Za čudo nisam nervozna a uvijek sam , svaki mjesec preduser posted image .
Hajde bar nešto neka je drugačije. voljela bih da odmah krene i da bar znam na čemu sam a ne sad da sam u iščekivanju.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 23:37:53   
superm
Samo hrabro, bez losih misli. Dobre misli prizivaju dobre stvariuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 23:39:35   
Verolina
Leptirko, sacekaj sutra. Sta bude bice, nista nemas od nerviranje


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 23:41:34   
leptir 40
Hvala superm, upravu si, ali eto tako se trenutno osjećam.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 23:45:30   
leptir 40
Verolina čekat ću i zavirivat u gaćice user posted image .Psiha je čudo svake bi sekunde mogla piškit.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 23:49:34   
mamin mish
Dobro vece crtice! Velikiuser posted image
Za koga navijamo ovih dana?
Moja user posted image prosla sad opet na muckanje.

< Poruku je uredio mamin mish -- 27.2.2014 23:50:20 >


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
27.2.2014 23:50:04   
Verolina
Dozvoljen ti je apsolutni mazohizamuser posted image Ipak smo mi cekalice i bez toga ne mozemouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here