|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 8:28:57   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: milica93


Imam i ja podvarak sa suvim mesom. user posted image

Cvrc, ja sam prva pitala. Na ovom svetu moze biti mesta samo za jednu osobu kojoj ce Von dati pizzu, a to sam jauser posted image

user posted image user posted image ne smem ni ja vise da je pravim i jedem,samo se tovim!
jutro! Iva11,i ja pijem kafu...na poslu,pa bas i ne uzivam..mada imam mojih 10ak minuta..user posted image
moja user posted image samo sto nije,mada bi vise volela da dodje sutrauser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 8:42:24   
IVA 11
Moje još nema. Poremeti mi se ciklus skroz, a godinama mi je redovna i tačna u dan, ali idemo dalje... Da ti brzo user posted image prođe pa u nove pobjede user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 9:50:33   
Verolina
Dobro jutrouser posted image
Von, isamaracu te, ti izgledas super ( a i tvoj muzuser posted image )
Iva, poremetio ti se zbog stresa. Velikom broju zena se to desi kad krenu da rade na bebi.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 10:03:26   
IVA 11
Ja sam po računanju O trebala 28-og da dobijem, inače mi je tačna u dan. Baš bzvz, sad ću imati neredovne M. Kako si ti? :*

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 10:07:19   
Verolina
Cekam ciklus od kojega ni traga.user posted image
A sto se ti lepo ne prosetas na UZ? Ja mislim da je tebi prerastao folikul ovog meseca ili ti je O bila kasnije.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 10:14:47   
IVA 11
U nedjelju u 18 h idem. Preko bolnice, tad mi je dr tamo, da ne plaćam privatno. Juče dadoh pare za betu, kako deru ovdje kod nas... Potpis ti je savršen. user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 10:22:00   
IVA 11
Madreeee, gdje si?

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:05:43   
milica93
Jutro user posted image
Evo pijem kavu i odgovaram na neke mejlove profesora. I usput malo viruckam ovamo. user posted image
Kako ste? Ja evo peckam samu sebe, da ne mislim i ne srljam. Zbogom pameti.
Dragi otišao na trening, pa nema ko da me spušta i kritikuje. user posted image

Sinoć me je probadao desni jajnik i onda skontah da kad god me bole, da u 95% slučajeva desni uvek boli i probada. A noćas sam tako sanjala svašta nešto ... čak i da me je ogrebala ajkula.

Gaga, setih te se sinoć pred spavanje. Šta ima kod tebe? user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:09:37   
Verolina

IZVORNA PORUKA: IVA 11

U nedjelju u 18 h idem. Preko bolnice, tad mi je dr tamo, da ne plaćam privatno. Juče dadoh pare za betu, kako deru ovdje kod nas... Potpis ti je savršen. user posted image

Da, videla sam. isplatilo bi ti se da si poslal epruvetu avionom da ovde urade analizu. Boze ti sacuvaj kako deru.
Hvala za potpis. To je moje emotivno cedouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:10:59   
Verolina

IZVORNA PORUKA: milica93

A noćas sam tako sanjala svašta nešto ... čak i da me je ogrebala ajkula.



Ha ha ha ha ha ha ha.....Neka fina ajkula. Ha ha ha ha...Izvini, tako si me nasmejala, jer pokusavam da zamislim kako i cime ajkula grebeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:16:00   
milica93
Verolina, slobodno se smej. Drago mi je da sam te nasmejala. Bar neke vajde od mojih gluposti. user posted image
Juče smo gledali neku emisiju o ajkulama, verovatno mi ostalo u glavi. Ajkule imaju jako ,, oštru kožu ", hrapavu ne znam ni kako da se izrazim. Bukvalno sam je samo dotakla. Kaže sanovnik - ostvariće mi se planovi. Ako je tako samo neka grebe. user posted image



< Poruku je uredio milica93 -- 6.2.2014 11:17:01 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:20:06   
madre
ivo, ja sam, blago receno, zapanjena! bila sam nekako sigurna da vam je uspelo! ali, necemo tugovati... sigurna sam da ce biti uskorouser posted image bas me zanima sta ce dr da ti kaze.
ja sam se, zene, usinulauser posted image jako me bole krsta na koja se nadovezalo to usinuceuser posted image inace me i stomak boli bas menstrualno... nemam pojma dokle sam stigla sa ciklusom, ali ja ipak navijamuser posted image mene malko brine moj tanak endo...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:25:42   
Verolina
Koliki ti je endometrijum?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:45:31   
Jole84
Verkić pa tebi veštica nije stigla? user posted image deluje mi da ćeš da zezneš IUI user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:46:58   
Verolina
Ha ha ha..Prc, necu...Nisam trudna, mislis da ja nisam to vec proverilauser posted image Ipak cu morati da imam taj vestacki uguruser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:48:41   
Jole84
Kako sam mogla da to previdim user posted image koji je dpo,možda si ipak rano proverila user posted image
Pravo da ti kažem,nije loše,sve je isto,samo muža nema user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:51:39   
Verolina
Ma nemam pojma ni da li je bilo tog slova "O". Nista ne znam . Veselo cekam posle pet godina prvi sex bez muzauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:55:57   
Jole84
Nas dve ti želimo da ga ne dočekaš user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 11:56:52   
madre
endo mi je bio u ponedeljak 4 mm i videla je neki folukul od skoro 1cm kojem daje sansu... rekla je za 5-7 dana ocekuje O... e sada, da li je bila, ne znam?! trakicam nisam uspela da je uhvatim (pisala sam, trakice su bile neispravne, ali mozda je i nije bilo)
u novembru kada je radila uz, rekla je samo sto je prosla O i endo je bio nekih 7mm... a, sta kazes?user posted image

< Poruku je uredio madre -- 6.2.2014 12:02:18 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 12:02:32   
Maleno85
Ivo user posted image user posted image evo i od mene zagrljaj, da sledeci mjesec bude user posted image i tebi i ostalim curama user posted image

Sad cu ja malo off, ali najlakse mi vas ovdje sve pohvatati. Ja tek u utorak idem kod dr-a, ali se strasno tripam da nesto nije ok user posted image , nemam pojma zasto, trudim se da razmisljam pozitivno, ali me nocu probude crne misli,pa ne mogu da spavam. Ova trudnoca mi se strasno puno razlikuje od prve, u prvoj sam nenormalno puno povracala (uveliko u ovom periodu), imala ogromne, otecene i bolne grudi, nista nisam jela, padala u nesvjest.. ma ludilo bilo od navale simptoma i hormona. Sada-NISTA! Malo mucnine, malo bolne grudi, malo ziganja u predjelu jajnika, malo pospana, sve nesto po malo.. Jos mi na posli rekose da kad ne osjecas simptome nesto kao nije ok.. Ja sad sebi nagadjam silne dijagnoze, od vanmatericne, preko silnih dijagnoza spontanih.. Bas sam grozna, ali ne mogu sebi pomoci user posted image

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 12:07:04   
Verolina
Pa definitivno ti jos nije bila ovulacija

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 12:08:11   
madre
lele, sta napisahuser posted image da, u ponedeljak, ali prosliuser posted image 27 januara...

< Poruku je uredio madre -- 6.2.2014 12:10:29 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 12:20:38   
srculence25

IZVORNA PORUKA: Maleno85

Ivo user posted image user posted image evo i od mene zagrljaj, da sledeci mjesec bude user posted image i tebi i ostalim curama user posted image

Sad cu ja malo off, ali najlakse mi vas ovdje sve pohvatati. Ja tek u utorak idem kod dr-a, ali se strasno tripam da nesto nije ok user posted image , nemam pojma zasto, trudim se da razmisljam pozitivno, ali me nocu probude crne misli,pa ne mogu da spavam. Ova trudnoca mi se strasno puno razlikuje od prve, u prvoj sam nenormalno puno povracala (uveliko u ovom periodu), imala ogromne, otecene i bolne grudi, nista nisam jela, padala u nesvjest.. ma ludilo bilo od navale simptoma i hormona. Sada-NISTA! Malo mucnine, malo bolne grudi, malo ziganja u predjelu jajnika, malo pospana, sve nesto po malo.. Jos mi na posli rekose da kad ne osjecas simptome nesto kao nije ok.. Ja sad sebi nagadjam silne dijagnoze, od vanmatericne, preko silnih dijagnoza spontanih.. Bas sam grozna, ali ne mogu sebi pomoci user posted image

Maleno nemoj da mislis negativno jer kakve su ti misli tako ce ti biti.Bitno je da je testic pozitivan i misli pozitivno.Veruj mi ja sam sama sebi naskodila takvim mislima i stvarno je do kraja ispalo kako netreba

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 12:32:46   
madre
maleno, mnoge trudnice su u pocetku nesigurne i brinu, to je valjda normalnouser posted image probaj sto manje da mislis a vise da uzivasuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 12:33:27   
IVA 11
Maleno, sve je ok i biće sve ok, samo pozitivno!!! Hvala na lijepim riječima :*****

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here