|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 10:16:45   
World
Sada me ceka ovde sredjivanje zdravstvene jer vise nismo u RS nego u SR, hahahaa. Jooooj, nadam se da cu sve srediti brzo.


A preselili ste se definitivno?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 10:29:26   
ivaMark
Beba i ja smo ovde a mm je otisao "trbuhom za kruhom" user posted image
Nadam se da ce uspeti i da se odavde selimo dalje.


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 10:47:56   
World
Pa dobro, nadam se da cete uspjeti gdje god ste naumili.. user posted image


_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 11:27:08   
Milica cica
Jutro i od mene, kod nas sunce,ali duva vetar.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 11:30:59   
Jole84
Dobro jutro drugari,ko je reko kafa user posted image
Ja sam juče bila na kontrolu,sve je ok,moja bebi je teška kilo user posted image user posted image
Mala su mi odstupanja onih mera u odnosu na zadnju menstruaciju,na primer po 3,4 dana,ali pretpostavljam da je to normalno,možda što je devojčica pa malo sitnija a možda i lupetam user posted image Glavno,dr je reko da je sve u redu,on ne priča mnogo.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 11:44:57   
little_one
Jutro debelice!

Ivamark, zelim vam svu srecu pa da begate odavde, bice i za djecu bolje...

Jole, ma to je sve super, nemoj da brines, uz je masina, i on racuna po mjerama koje mu zadas, bitno je kako dr premjeri sve a to sto kasni ili zuri par dana nista ne znaci....meni je Andrea kasnila 7 dana uvijek po ultrazvuku, ali je meni i ovulacija bila kasnije nego sto su mi oni racunali, i eto na kraju sam i preskocila termin za 7 dana mada sam komotno mogla jos da guram tako da me nisu poslali na indukciju....tako da ne brini, sve je to ok dok god beba napreduje svojim tempom, toga se sjeti i kad se beba rodi, ne rastu i ne napreduju sve bebe isto i to je jako bitno za utuviti sebi u glavu user posted image

MOj malac ce btii izgleda pravi nemirko...u stomaku se tako snazno rita da mi je sinoc pomjerao unutrasnje organe, bas bas me znalo zaboljeti na momente...imam osjecaj da se jos uvijek ima prostora okretati, ili ga barem jos uvijek nalazi a osjecam da je jako krupan vec sada....bas me zanima sta ce dr reci na iducem ultrazvuku koliki je...

A spava, ja kuvam ruckic i kuckam s vama...i uglavnom noge podignute user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 11:49:05   
Jole84
Bogami moj zet pravi nemirko user posted image fudbaler user posted image Do kad imaju prostora da udaraju ovako? I mene ova malabaš muški šutirka user posted image
Šta radi Andreica user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 11:50:53   
Mara1986
Evo i ja da vam se pridružim nova sam na forumu i ovo je prvi forum u mom životu tako da mi je drago da kad sam već na forumu da sam otvorila nalog zbog trudnoće user posted image

Ovo mi je prva trudnoća posle 2 godine pokušavanja i jednog spontanog user posted image
sada sam 31 nedelja i 4 dan i jedva čekam porođaj i da vidim mog bebca user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 11:53:45   
pocahontas
zenske samo da vam posaljem poljubac i user posted image
ja danas idem na kontrolu..
za nedelju dana idemo na zlatibor pa se samo nadam da ce ovo vreme malo da se smiri jer ovde kosava duva kao poludela, ne izlazimo iz kuce i to me bas nervira!
moj bebac se isto fino suta, rekla bih dosta jace i cesce nego sto je to devojka radilauser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 11:57:40   
little_one
Ma djevojke su nam bile mirnije, a cini mi se da su tu naviku zadrzale i van stomaka...a ako se bebina narav iz stomaka poznaje, jao nama POc sa nasim momcicima user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:01:22   
Mara1986
Da vas pitam gde mogu nabaviti stikere za pracenje trudnoce i kako taj stiker mogu staviti kao sto stoji kod vas na profil slicici? user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:01:50   
pocahontas
ja se ovih dana intenzivno opterecujem kako cu im uskladiti ritmove, da li ce buditi jedno drugo i te stvari, mm me ubedjuje kako ce i on biti kao i sasa i kako ce to super sve funkcionisati, a ja ne bih bila ja kad ne bih razmisljala o svim eventualnim varijantama user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:03:34   
Klarita
Maro, dobrodoslauser posted image Je l' znas kog je pola beba? Upisi se na spisak trudnica i stavi tickeruser posted image

Joj, kod mene vise nema mesta za pravo ritanje, vec par dana tacno osetim kako pomera noge, pa se kao protreseuser posted image , a cini mi se da izbaci koleno, lakat sta li, stopalouser posted image pa mi se izboci stomak.
Sutra idem u Nis na UZ pa jedva cekam da vidim prave merke, jer po ovim mojim ovde decko je bas krupan, ljubi ga majkauser posted image A, trebala bih na ginekoloski pregled, no zbog depilacije odlazem i dalje, jer sam na nikud. Vise od mesec dana proslo od prethodne depilacije i jos nisam zrela za depilaciju, ...a, i mrzim klinicki pregleduser posted image

Jednu drugaricku ispratih, sad cekam drugu, ispijam kafe samouser posted image i traaaaacaaaaariiiiiiiiimuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:03:58   
pocahontas
evo je tema za tiker http://www.ringeraja.rs/forum/m_2841/mpage_13/key_/tm.htm
dobrodosla user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:04:02   
Jole84
Auuu Poc ako se po stomaku beba poznaje...user posted image Srećno na uz,javni kako si prošla,šta radi momak user posted image
Maro dobro nam došla user posted image jel se zna pol? Kako ti podnosiš trudnoću user posted image
Klarita kod kog si dr u Nišu? I gde je ta kafa za nas što spavamo duže user posted image

< Poruku je uredio Jole84 -- 3.2.2014 12:05:10 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:05:41   
little_one
Ja sam isto lomila mozak oko toga, i nekako sam prelomila da nista ne mogu znati dok se beban ne rodi...ko ce im znati...da li ce muciti grcici, kako se Andrea reagovati...ma ne mozes znati nista, valjda je bitno da se drzimo istog kao i sa nasim curama pa ce vremenom da nauce jedno na drugo...mene ipak najvise brine dojenje, jer ako bude dojenje kao sa ANdreom to ce biti ruckanje na svaka dva sata, e sad da li cemo s mirom to moci raditi ne znam...vidjecemo...jos kad se sjetim one faze koju si garant i ti prosla, kad krene da jede pa gleda oko sebe, pa uzme pa ostavi pa nikad da zavrsi sa klopom user posted image

Uglavnom, nista nam ne vrijedi da se nerviramo prije vremena, a nas dvije smo iste, ne bi bile mi kad se ne bi opterecivale oko svega unaprijed user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:05:58   
dunja RR
Dobro došla u veselo trudničko RR društvance user posted image

Evo teme za ticker KLIK OVDE

IZVORNA PORUKA: Mara1986

Da vas pitam gde mogu nabaviti stikere za pracenje trudnoce i kako taj stiker mogu staviti kao sto stoji kod vas na profil slicici? user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:09:50   
Mara1986
Ja sam je od početka podnosila super ali gorušica me muči celu trudnoću nosim decaka i trenutno sam 31+3 sad u cetvrtak ulazim u 32nedelju i idem u Narodni Front na uz i jedva cekam da vidim koliko smo teški... guramo nogicama i guzom pa sam rekla prvo što ću gledati kad ga ugledam to je dužina kosice (zbog gorušice a i profesionalna deformacija jer sam frizer) i kolika mu je guza user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:15:32   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: little_one

Ja sam isto lomila mozak oko toga, i nekako sam prelomila da nista ne mogu znati dok se beban ne rodi...ko ce im znati...da li ce muciti grcici, kako se Andrea reagovati...ma ne mozes znati nista, valjda je bitno da se drzimo istog kao i sa nasim curama pa ce vremenom da nauce jedno na drugo...mene ipak najvise brine dojenje, jer ako bude dojenje kao sa ANdreom to ce biti ruckanje na svaka dva sata, e sad da li cemo s mirom to moci raditi ne znam...vidjecemo...jos kad se sjetim one faze koju si garant i ti prosla, kad krene da jede pa gleda oko sebe, pa uzme pa ostavi pa nikad da zavrsi sa klopom user posted image

Uglavnom, nista nam ne vrijedi da se nerviramo prijeu vremena, a nas dvije smo iste, ne bi bile mi kad se ne bi opterecivale oko svega unaprijed user posted image


user posted image

o dojenju ne smem ni da razmisljam, sasu sam dojila lezeci od pocetka do poslednjeg podoja, a sad ima da naucim i u pokretu to da radimuser posted image






(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:21:07   
Jole84
LO,Poc bar znate šta vas čeka,ja ne znam ništa o svojim grudićima ni dojenju user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:23:07   
little_one
Ajoj da....i ja sam iskljucivo lezeci dojila, tako smo navikle od pocetka a sad, bice i sjedecki i lezecki i stojecki....na jednoj nozi dok drugom nogom zaustavljas Sasu da ne srusi tv na sebe user posted image

Jesi cula za onu foru nursing box? Ja planirala mozda da stim pokusam kad krenemo dojiti pa cemo vidjeti kako ce funkcionisati...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:28:01   
pocahontas
ne!! sta je to? aj daj neki link ako imas...

Jole to je sve priroda uredila, nemoj se time ni najmanje opterecivati, niti razmisljati da li ces imati mleka ili ne, jer ces imati sigurno, naravno da bude faza kada ide lakse i kad je malo teze, ali sve se to uz malo truda i dobre volje prebrodi, uostalom tu smo za podrsku i savet user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:29:18   
ivaMark
LO, hvala i ja se nadam da cemo uspeti user posted image

Vidim pisete o uskladjivanju... Ma samo nocu da se usklade user posted image da mi mozemo da odmorimo.

Poc, koliko sam gledala prognozu vetar prestaje u cetvrtak, nadam se da ce vam biti fino vreme.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:30:11   
Klarita
IZVORNA PORUKA: Jole84


Klarita kod kog si dr u Nišu? I gde je ta kafa za nas što spavamo duže user posted image


Dr Dejan Mitic user posted image Ko vodi tebe?
Evo, evo, sluzim, ko sta voli user posted image

Maro, Dunja te uputilauser posted image , aj sad tamo, pa se vrati na kafu user posted image


< Poruku je uredio Klarita -- 3.2.2014 12:32:44 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:31:39   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Ma samo nocu da se usklade user posted image da mi mozemo da odmorimo.

Poc, koliko sam gledala prognozu vetar prestaje u cetvrtak, nadam se da ce vam biti fino vreme.


user posted image

hvalaaaauser posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here