|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 10:27:35   
Ana RR
Drage naše trudnice, napravili smo male izmene user posted image

Odlučili smo da spojimo trudničke teme i da otvorimo jednu u kojoj će se okupljati sve naše trudnice user posted image Uživajte i družite se user posted image

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:

U kalendaru trudnoće KLIK OVDE
Putem mail-a (pročitajte više) KLIK OVDE

Pročitajte i zanimljive članke o trudnoći:

- Rast ploda po nedeljama 3. tromesečje KLIK OVDE
- Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći KLIK OVDE
- Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći KLIK OVDE

Za trudnice pred porođajem, jedna zanimljiva tema sa foruma, gde će naći aktivne linkove na textove:

- Spisak porodilišta u Srbiji KLIK OVDE

Nakon porođaja, vidimo se u temi: Spisak RR mama

Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati .user posted image

Pročitajte i Ringerajin vodič za korišćenje foruma KLIK

user posted image


SPISAK TRUDNICA KOJE SU U TREĆEM TROMESEČJU:



10.02.2014. bebiliii
20.02.2014. bebaa

16.03.2014. suboticanka
24.3.2014. Fidelity
29.03.2014. kkris
04.04.2014. Milica cica
04.04.2014. Mara1986
13.04.2014. Ushtipak
14.04.2014. Little One
15.04.2014 Klarita
04.05.2014. Jole84
22.05.2014. New Mom
28.05.2014 mamica 91


Javite se moderatorima ili administratoru kad ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak. user posted image




< Poruku je uredio dijana1 RR -- 27.2.2014 19:46:50 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 10:44:28   
dunja RR
Srećan nam bio ovaj februar, da sve budemo dobro, kao i naše bebice user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 10:46:00   
mica0
JA u ponedeljak idem kod dr da potvrdim trudnocu, za sad je test pozitivan, videcemo, pa cemo caskati ovde user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 11:07:34   
New Mom
Sad su spojene teme?
Pa hocete li onda u prvom postu pisati sve trudnice ili i dalje samo treci razred? Mada ima tema sa spiskom trudnica.

Mico, dobrodosla!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 11:09:15   
marijana22
Dobro jutro!

Svidja mi se ideja da sve trudnice budu na istoj temi, ionako se po tromesecjima slabo pisalo.
Mi se smtzavamo, prozori u stanu slabo dihtuju pa je hladno. Vec treci dan u kuci, smorih se, a najavljuju do srede kosavu. Valjda cu se poroditi do tada (bar da izadjem napoljeuser posted image )
Mico srecno na pregleduuser posted image

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 11:16:17   
Nimfa
Bas super sto su spojili teme user posted image

Mico dobrodosla i srecno,javi nam se uskoro sa najlepsim vestima user posted image user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 11:17:34   
dunja RR
Da bude sve kako treba, pa da se zajedno radujemo user posted image

IZVORNA PORUKA: mica0

JA u ponedeljak idem kod dr da potvrdim trudnocu, za sad je test pozitivan, videcemo, pa cemo caskati ovde user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 11:24:05   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: New Mom

Sad su spojene teme?
Pa hocete li onda u prvom postu pisati sve trudnice ili i dalje samo treci razred? Mada ima tema sa spiskom trudnica.

Mico, dobrodosla!


Ostavila sam spisak mada je najbolje da se prijavljujete za RR Spisak trudnica (može i ovaj ostati ali neka bude za trudnice koje su u trećem, čisto da zanmo ko je blizu termina).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 11:24:14   
little_one
E i ja sve gledam gdje je tema za trece tromjesecje....kad vidim...ma ovo je super, sto kaze Marijana, ionako se po tromjesecjima slabo pisalo, nekako se sve razvodni pa setamo od tromjesecja do tromjesecja...ovako mozemo sve na jednu gomilu user posted image

Ja se vec oglasila jutros u trecem tromjesecju, nudila kafom, al evo ko jos nije popio da se posluzi user posted image

Imamo 6 trudnica za porod u februaru, stize nam dosta beba u ovom mjesecu! user posted image Navijam da nam barem jos 6 predje iz crtica!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 11:41:59   
Lepterija
Jutro trudnice i meni se svidja ova izmena. Sad ne moram da trcim cas tamo-cas ovamo! Nadam se lepom druzenju user posted image

< Poruku je uredio Lepterija -- 1.2.2014 11:43:14 >

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 11:54:40   
Sanjalicaaa
Au koliko nas je user posted image i da nas bude jos vise user posted image
Ja ne mogu vise u stanu da sedim, odoh do Akse da malo setam po njoj, blizu mi je i taman da kupim neko odelce u kome cemo izvesti bebca user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 12:15:11   
Anoniman
Joleeeeeeee sta ceemo sada,taman spakovale kofere a moderatori nas zeznuliuser posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 12:25:44   
little_one
Cece raspakuj se, nema micanja dok ne krenes u porodiliste? Kako si ti sada kada ti je "ukinuto" mirovanje?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 12:28:29   
Anoniman
Lo.dobro sam.Od 9 januara sam ne mirujem strogo,setam,sjedim pa do kontrole za 10-tak dana.Kako si ti,vidim djecak sutira,a cura uzivauser posted image

(odgovor članu little_one)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 12:36:00   
pari
lepo što smo sve ovde! user posted image

mene od jutros malo probada s vremena na vreme sa desne strane...nadam se da je to normalno...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 12:52:06   
degu
Sad smo sve na gomili, e sad vas treba pohvatati user posted image
Meni se više sviđalo onako, kad smo fino podeljene po tromesečjima a time i po "mukama" al sam svakako virila i u druga tromesečja da vidim kako nam napreduju drugarice user posted image
Pari istežu se ligamenti, valjda je normalno da boli. Mene ovih dana baš žiga stomak, pa i ovi menstrualni bolovi što me od početka prate, sad zadnja 2 dana me boli oko pupka i krsta ubijaju, nekad se osećam kao kornjača okrenuta naopačke kad ustajem user posted image al već sam navikla da je sve normalno, da nije ovo baš bezbolno stanje.
Imam pitanje za trudnice kojima je napred posteljica. Jel to što mi je napred posteljica znači da me beba više stiska ka leđima pa me zato bole i jel istina da je manji stomak kad je posteljica napred?
Meni je stomače još malo, izgleda neće iskočiti pre 6. meseca.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 12:58:40   
blesavko
Cao trudnice user posted image .
Degu a ja mislila da mi je stomak ovako rano istrcao jer mi je posteljica napred user posted image .
Ja umesto kafe evo pijem caj od luka protiv kaslja, skuvala mi sveki.

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 13:03:55   
degu
E Blesavko nemoj tako da me tešiš user posted image Kad ćeš nam okačiti stomak u temi d aga vidimo? user posted image
pa dobro imam mali stomak, al valjda sam ja očekivala čim ostanem trudna odmah ću biti okruglica user posted image


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 13:35:30   
blesavko
Ma ja sam mrsavica, pa zato mm primecuje stomak. Slicicu izbacujem kad budem u 14 ili 15 nedelji, sad mi jos rano.
A ti Degu malo zekis user posted image pa zar nismo videli da u 15 nedelji imas stomacic user posted image

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 13:37:56   
moja ciklama
Jutro devojke..mislim trudne devojkeuser posted image
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 13:47:00   
dunja RR
Ciklamice, jutro-dan, samo nek je dobar user posted image

Nego, podset_i me sada, kada sam čekala za dabl, i ušla ja, pita me sestra jel ima još nekog, ja reko ima još jedna devojka. Pogleda me ona i reče "Sve ste ovde trudne, znači niste više devojke nego žene!", Ja pomislih - mani me se baba user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.2.2014 13:57:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 15:01:51   
World
Ju kakva guzva user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 16:01:33   
Anoniman
Degu kod mene je posteljica naprijed,i cini mi se da imam dosta veci stomak.Dr.mi je rekao da je kod posteljice naprijed nesto veca trba.Ali to je potpuno nebitno....Ledja me prestala da bole kada mi je dr.prekinuo strogo mirovanjeuser posted image

(odgovor članu World)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 16:13:07   
mika79
Pa sa smo svi zajedno user posted image user posted image , kako ste drage moje user posted image nadam se da ste poslušale savet prvog podpredsednika da nigde ne izlazite, već da uživate kući i mazite stomak.
Ja sam danas spavala za sve pare, tri puta od kad sam se probudila, sad ću malo da budem budna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
1.2.2014 17:05:48   
Jole84
A ja se ubih tražeći drugo tromesečje user posted image
Cece taman odlučismo da se selimo kad ono cvrc user posted image Nema veze,bitno da se družimo sve user posted image
Što kaže Degu,jes da svakako sam virkala i po drugim tromesečjima da vidim kako su žene,ali mislim da je onako malo preglednije bilo u smislu istih tegoba. Kako god,snaći ćemo se user posted image
Ja bila sa mm kod mojih na ručak,prošetala nove čizme user posted image Noćas me je gorušica razvalila,banana mi je spasla život.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here