|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:31:40   
Jole84
Poc pretpostavljam da je instiktivno user posted image a i to što kažeš,imam kog da gnjavim oko saveta user posted image Uvek imam pribojavanje od nepoznatog.
A pomalo me brine i taj prolaktin,jer sam ja pre trudnoće imala terapiju zbog mikroadenoma koji mora da se prati kad se porodim. Žao bi mi bilo da moram da prekinem dojenje zbog ponovne terapije,al videćemo kako stvari stoje...

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:36:06   
Mara1986
Žene jel sam uspela da stavim tiker za trudnoću? user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:38:24   
Klarita
Maro, nisi dobro kopirala link. Ajd' u temu, Ja te cekam tamo.
Jole, ne odgovori,kod kog si dr-a?

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:40:22   
Mara1986
A možda sad? user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:40:47   
little_one
Maro treba ti link za tiker koji pocinje sa a href pa nesto dalje....pokusaj ponovo, ovako vidimo samo url

Poc, to sam ja nesto guglala, citaj nervirala se unarpijed kako cemo dojiti i druziti se pa naletila na to...evo KLIK uglavnom tice se bas dojenja pored bebe koja je tek nesto starija od nove bebe user posted image nas slucaj....

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:42:45   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Mara1986

A možda sad? user posted image

E, sad jesi user posted image
Aj sad, mozes da pijes kafu user posted image


(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:44:47   
Mara1986
jeeeee ja trenutno pijem mleko to mi umanjuje gorušicu... Žene gde se poradjate?user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:46:16   
Jole84
Maro bravo za tiker user posted image
Klarita super je Dejan,ja sam kod Jasmine bila pre trudnoće ali ona mi je vodila trudnoću samo kritičnih 3 meseca,nema vremena zbog vto,tako da sam sad kod Bojana Lukića,zadovoljna sam njim,mada mi je trebalo vremena da naviknem na njegov pristup user posted image Jel će Dejan da te porađa?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:47:01   
Klarita
Ja u bolnicu, sigurnouser posted image
Ti?

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:50:21   
Mara1986
hahah ma ja sam mislila kod kućeuser posted image user posted image Ja ću Narodni Front...

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 12:55:37   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Jole84

Jel će Dejan da te porađa?

Jok, Jole. On je drug s mm, imamo bezgranicno poverenje u njega. Dok sam se jos bavila zatrudnjivanjem sa K, on me vodio i savetovao i vrsio analize i sve sto je trebalo, pa onda vodio trudnocu sa K, bio uporan da me porodi u Nis, ali nEsam se dalauser posted image Ipak sam sigurnija blize kuci, pa se porodila u Le. odusevio se rezom kad me gledao posle porodjajauser posted image i bas mi je super, super, super. Kad mu je mm javio da sam opet u drugom stanju, insistirao je da se vidimo. Tako da...on mi je No1 za sve, do porodjaja, pa dr u Leskovcu mi je No2 do porodjaja, a imam i dr-u u DZ koja me vodi papiroloski za upute i doznake za bolovanjauser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 13:04:02   
Jole84
Slična situacija,i kod mene su 3 dr u opticaju user posted image
Super onda,on je odličan dr,bitno da imaš neku sigurnost. Ajde nakani se u Niš pa da legamo zajedno user posted image
Imala sam ja koleginicu u Vlasotince,vi ste ljudi vr' user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 13:12:11   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Jole84

Slična situacija,i kod mene su 3 dr u opticaju user posted image
Super onda,on je odličan dr,bitno da imaš neku sigurnost. Ajde nakani se u Niš pa da legamo zajedno user posted image
Imala sam ja koleginicu u Vlasotince,vi ste ljudi vr' user posted image


user posted image Pa, koje da ti pricam onda...
Dolazim sutra kod Mitica, ali ne znam u kol'ko, ce vika mm veceras da mu kaze vremeuser posted image Kad se culi u petak, nije bio siguran da li od 15-17h ili 17-19h...Pa, mora obidjem Mc, pa Mercator, samo za Merkator mora da obradim mm doooooobro, inace povlacim sve sto sam rekla lepo za njegauser posted image
Ima li jos snizenja?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 13:16:24   
Jole84
Napravi neku ubavu večerku pa ga obradi lepo user posted image Ne znam pravo da ti kažem,nisam bila u Mercator neko vreme,a tek sam skoro iz tvojih postova saznala da tamo ima finih bebi butika,mislila sam da u Nišu imamo samo Ready i Aksu user posted image tako da ću da obiđem sve to uskoro user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 13:27:54   
Klarita
Obavezno da obidjes Mendu i okaidi. A, ja se jezim od Ready jer su kod nas deca uniformisana...ready, soda, o'philip, ready, soda, o'philipuser posted image A, ja ne volim to. Kad sam dobijala povojnice znavi svi su pokloni tih markiuser posted image jesu kvalitetne, ali brate, ocu da mi dete strci u parku, pored reke, a posebno u vrticu, gde kad se presvlace obuku Janku Petrovo, Marku Jankovo...jer zenama je to sve istouser posted image Epa, meni nije...Volim i tacka, pa kad poraste neka nosi sta oce...

Sto se tice obradjivanja mm...khm, paa, s obzirom da mm ubacio sebi u glavu da ne vecera posle 18huser posted image i ne daje mi da mnogo spremam, tesko da ce upali to...aliiiiii...ako se smeskam ceo dan i ne iskritikujem ga za nista, a jos samoinicijaivno odem do svekra i zaove na kafu sa K (koje zaobilazim u sirokom lukuuser posted image )...pa ima bre bundu da mi kupi, a ne sa snizenja da mi kupujeuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 13:50:12   
Jole84
E da,baš sam gledala preko neta neke bodiće u Mendi,preslatki su. Prošetaću uskoro,pa marta da kupujem jedno po jedno user posted image Ako baš lepo što je različito obučena,sviđa mi se to user posted image
Onda kad je to slaba tačka,i prespavaj tamo ako treba user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 13:54:08   
degu
Trudnice drage user posted image
Kako podnosite ovo šugavo vreme? Ja gledam filmove svaki dan i baš mi je dosta kuće.
Vidim bebane se razigrale user posted image i moja se sve češće javlja user posted image
Maro dobro došla!!!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 15:11:42   
Ninicaa
Danas u Kragujevcu ima malo sunca ali vetar i dalje uzasno duva. Za neki dan ulazim u 4. mesec pa se nadam i da ce mucnine uskoro prestati, ne mogu vise da podnesem ni njih, ni ovo ludo vreme..

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 16:32:40   
lavica28
Zdravo trudnjace slatke, super sto smo sve zajedno!! user posted image

Ninicaa nadam se da ce ti prestati uskoro mucnine, meni su tacno na pola trudnoce prestale, i zivnula sam i pocela konacno sve da jedem!!
Sto se tice racunanja nedelja, sada sam u 27, ali je bebac napredniji za 2.nedelje kako mi je doca objasnila po obimu glave i stomacetu i kaze da je to ok!!

Jole84 jel to u Nisu kreces u skolicu?, jer sam se i ja prijavila i sutra je u Dz-u prvi cas, jedva cekam, jer mi je ovo prva trudnoca i nadam se da ce mi sto-sta koristiti!

Inace moj bebac se redovno mrda, prosto sam sada i navikla, pa kada ga nema, sto kratko traje, ja jedva cekam da se javi. Pa kad se okrece, toliko me pritisne, sve mi neka toplota izbije dok se ne okrene user posted image

Ja ne izlazim nigde po ovom vremenu, jedino sto sam bila na Uz prosle nedelje i to je..
Uzivkajte u stomacicima user posted image

(odgovor članu Ninicaa)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 19:17:59   
mica0
Da se prijavim ovde user posted image 7. sam nedelja, danas potvrdjeno.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 19:39:47   
tillia
Mico,super!da sve bude kako treba!

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 19:50:35   
moja ciklama
Trudnice pomagajte.. imam gorušicu od sve hranei svog pića i od samog početka..više ne pomaže ni Rupurut, ni badem, ni Donat, ni zrna pirinča..ništa..
ne povraćam..ali gorušicauser posted image

Inače ja sam predhodna tri dana Košave jedva pregrmela u stanu-"Kenedijevi" su dosta pomogli..od jutros sam skitala, hvala Bogu.

Nego prodala mi se torba za moju bebuuser posted image ..pa čekam da stigne opet.



_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 20:11:33   
degu
Ciklamice a soda bikarbona?
Trudnice imam jedno pitanje, danas sam ležala na leđima i osetila kao pritisak sa desne strane i pogledam, stomak mi se skroz izobličio. Desno je bila tvrda izbočina, levo je bio upao, skroz mekan. E sad jel moguće da je to beba menjala položaj tako rano da vidim? Ja sam se uplašila da nije kontrakcija. Ako je beba, svaka joj čast, biće nemirna user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 20:12:45   
tijatija
Ja nisam trudnica ali bila sam 4 puta user posted image meni su pomagale leblebije

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
3.2.2014 20:14:58   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: degu

Ciklamice a soda bikarbona?
Trudnice imam jedno pitanje, danas sam ležala na leđima i osetila kao pritisak sa desne strane i pogledam, stomak mi se skroz izobličio. Desno je bila tvrda izbočina, levo je bio upao, skroz mekan. E sad jel moguće da je to beba menjala položaj tako rano da vidim? Ja sam se uplašila da nije kontrakcija. Ako je beba, svaka joj čast, biće nemirna user posted image


beba je menjala polozaj user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here