|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 3:55:43   
Nimfa
Ja da javim rodila se moja mrvica 3450,5cm ,sinoc u 21i 55 user posted image

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 4:20:58   
Lepterija
cestitam Nimfa, Georgina stigla user posted image
nadam se da je sve u redu, uzivajte user posted image

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 6:20:11   
Modessty
Nimfa čestitam!!!! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 8:12:15   
Fidelity
Nimfa, cestitam!!!!
Kako se ti osecas? Je l ste se vec mazili?user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 8:41:00   
Klarita
Dobro jutro, devojke user posted image

Nimfa, ziveli user posted image

Poc, bravo, sad krece user posted image


Ko je za kafu, izvolite...

(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 8:53:15   
tillia
Nimfa,cestitam!da bude ziva i zdrava!user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 9:26:04   
mika79
Klarita ja bih mogla kafuuser posted image još malo moram da odležim zbog utrogestana pa bih trebala nešto da radim ali mi se baš i ne radi.
Sutra treba da radim OGTT ne smem da jedem slatko a trenutno mi se samo to jedeuser posted image . Vreme je divno jedva čekam da mm dođe sa posla da idemo u šetnjuuser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 9:26:09   
Mara1986
Evo Nimfa da ti čestitam i ovde... prelepa vest od ranog jutra user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 9:36:46   
jovana jojo
Dobro jutro trudnice, ja jutros malo vredna isla da kupim spavacice za porodiliste i malo pocistila ispred kuce koliko mi je bebac dopustiouser posted image

Karlita pridruzujem ti se za kaficu...

Ustipak bravo za bebicuuser posted image

Nimfa cestitam od srca stvarno je dugo cekao bebacuser posted image , neka je ziva i zdravauser posted image


(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 9:37:48   
jovana jojo
Miko sto ne smes slatko?

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 9:53:04   
mika79
Jovana sutra radim test opterećenja glukozom pa mi je dr. savetovala da se par dana pre testa suzdržim od slatkoguser posted image .

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 10:24:54   
buba m
Nimfa čestitke i od mene! user posted image Neka je živa i zdrava bebana, a tebi želim brz oporavak.

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 11:27:16   
Mille
Jeeeeej..sve cestitke Nimfa. Bravo. uzivaj u bebironu. user posted image

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 12:03:59   
jovana jojo
Miko ja sam test opterecenja radila u prvoj trudnoci a sad mi dr kaze da nema potrebe secer mi je ok, da tebi mozda ne seta gore-dole?

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 12:09:58   
New Mom

IZVORNA PORUKA: mika79

Jovana sutra radim test opterećenja glukozom pa mi je dr. savetovala da se par dana pre testa suzdržim od slatkoguser posted image .

I ja sutra idem. Al su mi se smilovali pa će biti samo vađenje posle 2 sata a ne kao prethodna 2 puta.
IZVORNA PORUKA: jovana jojo

Miko ja sam test opterecenja radila u prvoj trudnoci a sad mi dr kaze da nema potrebe secer mi je ok, da tebi mozda ne seta gore-dole?


Šećer našte ne govori ništa. A OGTT se radi i za IR, ako neko u porodici ima dijabetes, ili, kao ja, jer rađaš decu preko 4kg.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 12:22:53   
mati
NM ja to nisam radila u trudnoci, a videli su da ce dete biti veliko... Ali ja sam na pocetku trudnoce imala mucnine od slatkog, tj secera, i kada su prestale oko sestog meseca ja sam preterala, samo sam muvala cokolade i razne slatkise. I sad je tako, cim otvorim oci meni u glavi sta cu slatko da smazem.
Mitru su u bolnici pratili secer, cim se rodio i pre izlaska...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 13:06:58   
mika79
Mene je dr. uputila da uradim OGTT da isključi mogućnost IR, nemam povišen šećer, zvala sam medicinu rada i rekli mi da ponesem glukozu,

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 13:31:07   
lavica28
Nimfa, cestitke i od mene, sve najbolje user posted image

Mi smo dobro, i ja jedva vise cekam da mi se zakaze taj Uz bila sam jos krajem januara ali je tada bila i mama sa mnom pa su ona i doca gledale ekran, ja nista nisam uspela da vidim, samo kako se nesto non stop pomera user posted image onako sa strane, moj beban, ljubi ga majka nemirnog..

Ja sam se nesto ulenjila, nikako da krenem da pravim supicu, a ona zove jos odavno..
Ljubim ove nase nove user posted image i zelim im dobrodoslicu!
Mi bi trebalo sledece nedelje da ulazimo u 8.mi mesec, a po bebi smo napredniji za 2.nedelje, videcemo sta ce reci sledeci pregleduser posted image

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 15:34:17   
Jole84
Dobar dan ženskice user posted image
sad ću da vas iščitam natenane,nešto sam se majala pa propustih dosta user posted image Vreme je diiiiivno user posted image a moja devojčica je pravi nemirko user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu lavica28)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 19:52:17   
Fidelity
Bili smo juce na kontroli, deckonja je tezak 3150 gr.i doca kaze da se vidi da je zrela beba i da misli da nece da ceka termin..Doduse, jos je visoko ali kod druge bebe to nista ne znaci.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 20:00:59   
Fidelity
Sorry za dupli post..blokirao mi tel i mislila sam da nisam poslala

(odgovor članu Fidelity)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 20:51:19   
Heleena
Cao svima. Ja sam novi clan. U velikoj sam neudomici danas sam saznala da sam trudna. Imam bebu od 5 meseci i sama pomisao da trebam da prekinem dojenje me ubija. Da li smem da dojim u trudnoci user posted image

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 20:59:28   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Heleena

Cao svima. Ja sam novi clan. U velikoj sam neudomici danas sam saznala da sam trudna. Imam bebu od 5 meseci i sama pomisao da trebam da prekinem dojenje me ubija. Da li smem da dojim u trudnoci user posted image

Ja sam imala ovu situaciju i moj ginekolog koji je Profesor me je maksimalno ohrabrio u tome. Rekao mi je da ima dovoljno svega i za bebu i za dojenje i da ne prekidam. On je cak pobornik onog Tandem dojenja sto nisam iskusila. Doduse moj bebac je bio 9 meseci kad sam ostala trudna opet. Dojila sam ga 13 punih, dok nije sam batalio.
Svi se hvataju neke price kontrakcija zbog stimulacije bradavica medjutim moj dr tvrdi da je za tako nesto potrebna jako velika doza hormona koju nema sanse da potakne dojenje. I da ne zna ni za jedan takav slucaj da je dojenje izazvalo kontrakcije. Jako se dobro informisi, ne zuri sa odlukom zbog koje kasnije moze da ti bude zao, imas i temu na ovo pitanje, Dojenje u trudnoci. Srecno i cestitam!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Heleena)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
26.2.2014 21:39:24   
degu

IZVORNA PORUKA: Jole84

Dobar dan ženskice user posted image
sad ću da vas iščitam natenane,nešto sam se majala pa propustih dosta user posted image Vreme je diiiiivno user posted image a moja devojčica je pravi nemirko user posted image



I moja se pomami čim grane sunce user posted image a kad je tmurno spava kao top, meteoropata na mamu.
Ja sam danas bila u savetovalištu a to kod nas podrazumeva samo merenje pritiska i težine, sve kao na pokretnoj traci, po njihovoj vagi ispada da sam se ugojila 2kg za 5 nedelja, po mojoj je bilo nešto više, digitalna vaga pa malo brljavi, tj mnogo. Dan je bio divan za skitnju i šećkanje, a ja se konačno osećam super da to mogu da radim user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 02/14 [chat ]
27.2.2014 9:49:41   
jovana jojo
Jutro trudnice ajte nauser posted image nema vas od jutros...

Ja sam malo jutros peglala i razmislam se za stvari za porodiliste prvi put sam ih nosila u kesama a sam mislim da cu morati u torbi ipak vise dana cu ostati...


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta je linea negra i da li zaista otkriva ...
Linea Nigra je jedna od nuspojava bilo koje trudnoće i još jedan znak promene vašeg tela tokom ovog perioda. Evo šta tre...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here