|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 21:48:03   
indy_25
jao koji idiot sada sam slusala KRETEN!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
21.9.2009 12:22:11   
Urbana
Pa dobro ko vise vara to je druga tema, ovo je bio pokusaj da se zastraseuser posted image  i naravno dobra reklama za radio "Antenu"

Pa nije valjda da verujete da je to istina.
Zar ne vidite da je to stavljeno u rubriku "zabava"

Pa ocigledno je da je namestaljka.

_____________________________

Zdravo zivi, puno radi, ne zavidi i ne kradi.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
21.9.2009 12:25:39   
Anoniman
to i ja kazem, ma tacno se vidi(cuje)da je namjestaljka, mnogo lose glume. Ma daj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urbana)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
1.11.2009 20:03:23   
bolice
ako je reklama onda je dobro odradjena ali zena je toliko besna da je ja nista na kraju nisam razumela sta je rekla a samo u pravom, istinskom besu to tako zvuci.
verujem da je ovo prava prica. prosto covek ne zna dal je bolje tranzirati ga ili otici i ostaviti ga ko poslednje user posted image . Ta sto je sa njim nije nista kriva, na njemu je da se uzdrzi od provokacija, mada slazem se i da joj treba pocupati kosu sa glave za svaki slucaj.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here