|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:27:18   
Anoniman
MORAM  NESTO DA VAM ISPRICAM....Meni je danas rodjendan i moj muz mi kupio neke poklone: bade mantil, neku kosulju i dzemper koji mogu da nosim i sada i u 9.om mesecu...
Pored toga mi je kupio i igracku u obliku sunca ,...onu sto se kaci na krevetac da visi...I napisao: prva igracka za nase sunce...
Plakala sam kao kisa. POla sata. Hormoni.
Ajde pokloni za mene, ajde cestitke za mene ali ovaj potez za bebu...u stomaku....

Bas me raznezio.... Sta su vasi muzevi uradili da vas iznenade prijatno?
Znam ja da su svi muskarci malo kruti i da to retko cine ali ...Ovaj potez mog muza mene je kupio potpuno....
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:32:33   
dunja RR
bravo za muzica Otiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:34:18   
Anoniman
Hvala...Pa ja sam danas potpuno raznezena zbog toga...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:36:00   
dunja RR
draga zaboravih SRECAN RODJENDANuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:41:24   
Anoniman
Hvala.....user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:41:26   
buhla
OTI, srecan rodjendan i zelim ti  punuo novih i lepih iznenadjenja! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:43:44   
2002m
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:43:52   
Anoniman
Hvala buhla....user posted image
jedan kolega mi je pozeleo: Zelim ti da sledece godine tvoj rodjendan bude manje vazan i da imas neki vazniji...To je bilo slatko..Sve trudnice ce se sloziti...

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:44:35   
Anoniman
Ja ne volim iznenađenja, i mm to zna. user posted image

Srećan rođendan OTI!

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:47:29   
Anoniman
2002m ovo je divno. Hvala.

Tasha, ne volis iznenadjenja uopste? POklon? Izlazak? Toplu kupku? nIsta?
Lepu veceru?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:48:45   
Anoniman
Sretan rodjendan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:50:05   
Anoniman
Hvala user posted image .,...a da me Tasha ne bi ubila...Hajde na temu!!!
Kad vas je muz i kako poslednji put ili najvise u zivotu raznezio, iznenadio?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:50:42   
Maya21
OTI srecan rodjendan! predivno, evo i meni krenule suze, nisam trudna ali dojim pa su mi hormoni jos uvek u haosu user posted image

user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:50:54   
ssanja
pozdraw swima i narawno SRECAN RODJENDAN I ISPUNJENJE SWIX ZELJICA.....user posted image user posted image

_____________________________

ko ceka taj gubi wreme dame zato samo napred..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:52:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

Tasha, ne volis iznenadjenja uopste? POklon? Izlazak? Toplu kupku? nIsta?
Lepu veceru?


Ne. Ne znam da reagujem na poklone i iznenađenja, ne znam da se oduševim, tj ne znam to da pokažem u meri u kojoj to drugi čine jer se prosto zbunim. Onda posle mi bude bezveze što nisam odreagovala...

Tako mm i ja imamo dogovor da me ne iznenađuje, nego lepo kaže "Hajmo na večeru", a ne da me povede "negde" pa završimo na večeri uz sveće. user posted image  Ne znam dal me razumete.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:52:46   
Anoniman
Maya RR, hvala. Znaci hormoni luduju i tokom dojenja...Mozda sam kreten ali pitam.
O boze, znaci ti hormoni luduju dugo, dugo...


(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:54:09   
ssanja
JAO JA OBOZAWAM iznenadjenja...mogu reci da me moj muz cesto iznenadjuje mozda zato sto smo tek 4 meseca u braku ili zaista jeste takaw...user posted image user posted image

_____________________________

ko ceka taj gubi wreme dame zato samo napred..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:54:38   
Anoniman
Razumem. Samo to znaci da nije da ne volis iznenadjenja nego nisi zadovoljna svojom reakcijom na iznenadjenja...
To je OK.
KOd mene je cudno sto sam nekad pokusavala nekog da iznenadim pa to ja uradim smotano i cudno i ne ispadne OK a sve OK zamislim...
Ali iznenadjenja volim.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:57:19   
buhla
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Ne. Ne znam da reagujem na poklone i iznenađenja, ne znam da se oduševim, tj ne znam to da pokažem u meri u kojoj to drugi čine jer se prosto zbunim. Onda posle mi bude bezveze što nisam odreagovala...

ovakva je situacija i samnom i sa mojim deckom. nekad se iznerviram kad on ne odreaguje na poklon kako ja ocekujem, ali skapiram da sam i ja takva, pa precutim. ja se vise obradujem kad nekom nesto poklonim i vidim da se to svidja i da odgovara, nego kad meni neko nesto pokloni.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 12:58:58   
Anoniman
Napravila sam mužu žurku iznenađenja za 30ti rođendan, uspela sam bez njegovog znanja da sjurim sve njegove drugare, organizovala piće, hranu, lokal... ma sve. Uveče mu rekla da ga vodim nekuda, on se jadan smorio, mislio da ga vodim nekuda na večeru (ne bih ulazila previše u detalje jer je to druga tema), i oduševio se kada je video sve svoje drugare.

Da se desi obrnuta situacija... ne znam. Verovatno bi mi goreli obrazi pri ulasku u lokal, i bilo bi me sramota što mi gore obraze. user posted image  Jednostavno, ne volim taj osećaj. ne volim da budem nespremna za neku situaciju.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 13:01:06   
Jeca*
Mene mm često iznenadjuje. Počev od prosidbe (pisala sam o tome po forumu, da me je odveo u Rim i ispunio mi životnu želju da vidim taj grad, a onda me tamo i zvanično zaprosio) do nekih sitnih, ali meni krupnih i jako dragih iznenadjenja. REcimo, za dan zaljubljenih mi je poklonio majicu sa slikom naše bebe i to jednom od najsladjih na kojoj piše LUKINA MAMA user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 13:12:17   
Anoniman
Joooooooj,......Jeco....Pa to je divno....

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 13:12:34   
lelaigor
Evo i ja da ispričam moj slučaj. Prošle godine, pred katolički Božić (koji inače slavim), moj muž je morao da ide na službeni put. (Doduše, tada mi još nije bio zakonski muž :) ) Ceo dan Božića sam provela sama, tužna... On mi je ceo dan slao poruke, da se oraspoložim, kako je bajkovito vreme napolju, kako veje sneg... Ništa meni nije pomoglo. Uveče je stigao kući, ušao u sobu, ostavivši vrata otvorena. Brzo je ostavio stvari i istrčao u susednu sobu, dok sam ga ja belo gledala... A onda je ušao u sobu sa slatkim, malim, "siromašnim" buketom u rukama... Uz reči: "Nema puno cvećara u gradu koje radeu ovo vreme, tako da buket i nije neki. Izvini što si bila sama na današnji dan. Volim te.".
Možete zamisliti kako sam se osećala... user posted image
Svo vreme sam bila besna na njega, što nije bio sa mnom, a nije on bio kriv...
To je bilo predivno iznenađenje...
Evo, i danas je otišao na put. I juče kad se spremao, rekao mi je: "Nemoj da se ljutiš na mene, molim te."
Meni je došlo da user posted image ... rekla sam mu da se ne ljutim na njega i da nije on kriv...
Ljubav je čudo...user posted image
Inače, user posted image smo, beba stiže krajem novembra... user posted image



_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 13:14:53   
sladjaaaa
Mene retko kad iznenađuje mm ali zna i to da čini, jednog zimskog dana sam se vraćala kući umorna i razmišljala šta sad da spremam za ručak, večeru i kad sam stigla kući on je pustio muziku koju ja volim (a on inače ne voli baš), spremio večeru (pastrmku u sosu) - a on inače ne prilazi kuhinji, postavio sto i baš sam se tad iznenadila, što kaže Tasha nisam znala ni da odreagujem, sva sam se zbunilauser posted image  ali sam naravno bila oduševljena tim gestom. Naravno moram da napomenem da mu je mama pomoglauser posted image
Volela bih da mogu da se setim još nekog iznenađenja, ako se setim javiću vam...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Muz napravio iznenadjenje za vas
25.9.2009 13:16:42   
melania
Srecan rodjendan i sve najlepseuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio melania -- 25.9.2009 13:17:06 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here