|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
7.2.2016 16:59:21   
Sanjica26 RR
Maraj ne preporucuje she bebama sirup. Jedino sto mozes da mu dajes je caj od belog sleza. A to sto povrati moze da znaci da my se razredio sekret.
Ako ti se cini da nije bolje otidite kod Dr.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
7.2.2016 17:54:38   
Maraj
Hvala Sanjice....da , izgleda da povrati sekret koji mu se nalupi tokom noci. I juce i danas kad je ustao posle nekog vremena je povratio.
Odbija da jede ad mleko. Da sisa hoce. Tako da je i hranu smanjio

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
7.2.2016 18:03:44   
Sanjica26 RR
Odlicno ako hoce da sisa. Taman CE da stvori vise mleka I ustedeces na AD mleku.user posted image Salu na stranu prija mu tvoje mleko i tvoja blizina kad je bolestan. SECAM se da sam Sofiju non stop stavljala da sisa i da joj je prijalo. Ali je i povracala jer joj je snetao slajm.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
4.8.2016 10:48:32   
Sanjalicaaa
Nesto razmisljam, kada odvesti dete lekaru?
Imam komsinicu koja malu odmah cim dobije T odvede lekaru i cudi se kako ja svoju decu ne vodim, tj. odvedem posle par dana ako ne prodje samo. Evo sad smo prehladjeni, G ima T koja nije tako strasna, malo mu curi nos. Ne znam sto bih ga vodila... Ili mozda treba da ga vodim?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
4.8.2016 13:20:03   
branki*
Ja ne idem na prvu loptu,nego bas ako ne prolazi ni posle tri dana,a simptomi ne jenjavaju.sad mi je boka bila slinava,kasljala i pod temp.dam napamet eferalgan,vadim slinezispiram fizioloskim,to znam sve sama.da nije proslo ni za par dana ili da je temo bas visoka i ne pada od leka vodila bih je.sad je vec prolazi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
4.8.2016 13:27:38   
Khaleesi
I ja isto Branki.. Posle dva tri dana temp ako ne mogu da je spustio odemo...user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
4.8.2016 13:58:12   
Sanjalicaaa
Pa tako i ja radim. Jedino ako dosta kaslje, onda ne cekam odem sutradan. Mada i za kasalj sam pocela sama da mu dajem. Meni je to normalno. Jer sve se ponavlja, cistite nos, obarajte T, stavljajte gentikulin, i uzmite neki sirup za kasalj.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.8.2016 21:26:03   
Khaleesi
P da , nista novo ne kazuuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
20.12.2016 8:22:49   
Mala Elena
Beba se otkrivala celu noc i evo je sada zapusen joj nos, ionako joj curi od kako su zubi krenuli...user posted image user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
20.12.2016 8:37:09   
Anck Su Nmaun
Jao boze naj teze mi pada kad im je nos zapusen, ni da spavaju lepo ni da ruckaju.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
9.4.2017 14:46:07   
Anck Su Nmaun
V od jutrs bas curi nosic a i poceo je da kasljuca. Ali zato kad spava lepo dise..o boze sve naopako! Do juce je jedva disao ali mu je bio suv nosic.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
9.4.2017 15:02:31   
Duškić
Moj beban vec dva, tri dana ujutru izbacuje tako guste i zrele slinice da se pitam odakle to i zbog cega sad..A posle nista..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
9.4.2017 16:22:57   
degu
Mi smo komplet svi sad bili bolesni, Bogdan je imao jedan dan samo T, nikakve vise simptome nema, nadam se da i nece imati. Teodoru je bolelo grlo, pa se zapusila sva i kaslje i temperatura. Mene je sinoc uhvatila temperatura, a grlome je uzasno bolelo ceo dan. Ako je i nju tako, uf, dusa draga. Samo da bebac nema simptome, mi istali cemo se vec nekako izboriti

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
11.12.2017 19:08:10   
Rosita
Devojke, posle 3 nedelje vucenja slina, kaslja, jedne ture na pocetku datog sinacilina, na svoju ruku izvadim rezultate D. Poviseni le 19, granulociti 70 iili 75 posto poviseni, kao i crp 11 - normalno 6. Bez T. Nakacena bakterija? Bris bio cist pre 7 dana. Kivna sam na doktore.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
11.12.2017 23:39:51   
Sanjica26 RR
Rosita, ja sve na svoju ruku radim analize. I onda sa tim rezultatima odem kod dr

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
7.3.2018 10:59:02   
Dora89
Problem je što za viruse ne postoji terapija, osim za herpes, a na virus se skoro obavezno nakači bakterija, a za njih se daju antibiotici. A da krenete odmah sa antibioticima, dok još nema bakterije, nije zgodno. Najbolje da sačekate 4-5 dana od razboljevanja, pa ako se stanje ne popravlja, ili se još pogoršava, onda da dodate antibiotik.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
4.12.2018 23:22:49   
dunja RR
Ovde sam iščitala neki dan da su mame stavljale crni luk iseckan na 6 delova iznad uzglavlja deteta prilikom spavanja, krenula sam od juče da primenjujem, i mogu reći da izgleda deluje. Sinoć je malo kašljao, pa prestao, a ove noći za sada nema kašljanja.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
4.12.2018 23:36:37   
Mariya
Čula sam i ja za to ali mislim da ne bih mogla da spavam uz miris luka u sobiuser posted image Ja ih radije mažem Fitobalmom, pomaže i predivno miriše!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
4.12.2018 23:38:07   
dunja RR
Ja i Fitobalm (oduvek) i luk (od sada), a ne spavam u toj sobi user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
5.12.2018 12:54:48   
Olga75
Mučena M već skoro mesec dana muku muči sa sekretom iz nosa i nakašljavanjem. Znači pre mesec dana je imala regularno temperaturu, kijala, kašljala i bila na bolovanju. I još ima šta da izduva- ma celu maramicu napuni. Pošizela sam već, ne želim da to traje do kraja zime.
Fuj za viruse

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
5.12.2018 13:00:09   
dunja RR
Mi jutros ništa, sve ok, i noćas nije kašljao, crni luke rules user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
5.12.2018 13:04:16   
Olga75
Ja godinama ko baba savetujem da se lukac nasecka i stavi, ne može da škodi. Jeste sve smrdi na gulaš al se spava

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
5.12.2018 17:31:23   
Maraj
Jao ja sam pre mozda mesec dana isprobala to sa c.lukom. mm spava sa L. Toliko mu je mirisao luk da je tokom noci presao u dnevnu user posted image
I stvarno bas mnogo mirise...ja u toku noci isla da proverim , kako je L, kad sam usla u sobu, kad se ne onesvestih. Bas jako mirise.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
5.12.2018 17:53:38   
marketing RR
Baš tako user posted image
IZVORNA PORUKA: Olga75
Jeste sve smrdi na gulaš al se spava


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
5.12.2018 18:11:25   
Sanjica26 RR
Ja nikad nisam stavljala crni luk iznad glave dece, a mogla bih probati.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here