|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.10.2009 22:40:19   
Ellenica
Moj doktor je bio taj koji je odmah pitao dali zelim da znam pol deteta i to mi saopstio cim je bilo vidljivo.
Bio je decak, sto mm nije video na UZ pa je doktor pokazavsi (pisu)zaokruzio na slici i tako imamo smesnu uspomenu.

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
1.11.2009 14:35:34   
aleksandraz
Vo prvata bremenostbev nekade treti mesec koga mi kaza deka e zensko.A vo ovaa koga bev na pregled vo 15 nedela ne mozese da vidi bidejki papocnata vrvca mu bese megu noze megutoa pred dva dena bev znaco19,5 nedela mi kaza deka e masko.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
1.11.2009 14:48:04   
LillyT
Nadam se da cu saznati za dve nedelje (tada cu biti 20) jer mi je tada dr rekao da dodjem na pregled. Moj dragi ne moze da doceka, ali od pocetka trudnoce, doticnom se obracam u muskom rodu, a i sanjala sam par puta da je musko (o snovima necu sada). 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
1.11.2009 21:59:41   
engimengi
Saznala sam u 18.nedelji da nosim dva decaka,al kako citam sad nista ne mora da bude sigurno pa cu da cekam moj 4d uz,mozda ipak ima bar jedna zenska!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
5.11.2009 23:32:00   
leptir
Danas sam saznala da nosim djevojčicuuser posted image



JAKO SAM SRETNA

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
6.11.2009 0:45:34   
Mašnica
IZVORNA PORUKA: leptir

Danas sam saznala da nosim djevojčicuuser posted image



JAKO SAM SRETNA


user posted image  Divno!

Ja jedva čekam sljedeći pregled, al je tek za mjesec dana.

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
6.11.2009 17:10:44   
anajid
Meni u 22 nedelji dr rekao da je devojcica,da bi mi sad neki dan rekao da je decak.Naravno bila sam u nedoumici i proverila treci put kad ono decak stvarno.Znaci u 26 nedelji sam sa sigurnoscu saznala.Ali sta je da je neka je samo zivo i zdravo!Ipak smo ga cekali 3 godine!Mali bebac!

(odgovor članu Mašnica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
7.11.2009 12:32:14   
NONA79
У првој трудноћи сам била убјеђења да је дјевојчица и нисам жељела да ми каже, али почетком 7.-ог мјесеца др ме је питала за моју жељу и кад сам јој рекла, прокоментарисала је да ми се жеља овога пута неће испунити. Била је у праву, родио се Урошuser posted image . Нормално, најљепши осјећај и разлог битисања!
У другој (али много проблематичној трудноћи, док је прва била као сан) сам била убјеђења да је дјечак и жељела сам то. Једва сам дочекала 16.-ту недељу и потврдила се моја жеља. Родио се Страхињаuser posted image .
Сада сам у 17.-ој недељи и следеће недеље идем на редовну контролу и једва чекам да ми каже да ли ће браћа добити брата или секуuser posted image !!! Поздрав за све труднице!!!

< Poruku je uredio NONA79 -- 7.11.2009 12:33:38 >

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
7.11.2009 13:49:36   
cicko
U 12.nedelji prilikom prvog ekspertnog ultrazvuka.

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
8.11.2009 0:30:56   
Nensi*
Joj,ja sam bas radoznala i nadam se da cu saznati i ja prilikom expertnog u 12 nedelji...

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
3.12.2009 13:31:38   
magnetic
Ne znam zasto,ali ja sve nesto gledam za decake.Ime,boja sobe.....bas imam osecaj da ce biti musko.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
3.12.2009 13:35:22   
LillyT
Ja sam saznala u 20. nedelji, ali moj doktor kaze da se pol proverava tako sto se gleda izmedju nogu, a ne na slici user posted image On kaze da vidi devojcicu, ali uvek je moguce da se pogresi. Ja mislila da je musko, ne znam zasto, ali od pocetka sam govorila o bebi u muskom rodu, hehehee, sta ti je osecaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
3.12.2009 14:52:11   
ana77
Meni je lekar u Narodnom Frontu u 22 nedelji rekao da nije siguran ali da misli da je decak, a pre dva dana sam saznala kod moje doktorke da je ipak devojcica :D :D :D! (sad sam 27 nedelja). Na pocetku sam imala utisak da je decak jer mi je neka drugarica videla u natalnoj karti za prvo dete decaka ali sto je vreme vise promicalo ja sam sve vise mislila da je devojcica. To je valjda ta majcinska intuicija user posted image . A i po onom kineskom kalendaru je ispala devojcica po danu zaceca, a i po terminu. 

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
25.12.2009 18:51:06   
bebuska
Saznala sam sa 10 punih nedelja. Biopsija horiona~djecak :)

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.12.2009 12:14:02   
Anitaaa
Ja u 5 mesecu.Doktor me je pitao na početku 4-og da li hoću da znam a ja ga pitala koliko posto je siguran.On me belo gleda i kaže :recimo oko 65%.Ja rekla onda ništa.Početkom 5-pg on reče 80% i ja opet ništa i krajem 5-og kad sam došla po neke rezultate ajde da vidimo i on kaže siguran je 99% i ja pristala.On reče biće dečko i pogodio je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.12.2009 12:41:45   
maslinica
caos trudnjacice, ja sam saznala jako rano u 13. nedelji, ali mi nije htjela doktorka potvrditi..ali u 17. sam i ja sam na UZ videla kad mi je okrenula da pogledam....eto, moj decak je odmah svoj ponos pokazao:):)user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.12.2009 14:04:35   
bebaa
Juče sam bila na uz i dr nije mogla da vidi šta je, uvek okrene guzu.....user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.12.2009 17:35:16   
aster
U 17-18 nedelji je doktorka videla da je dečak. Bila je 100% sigurna. U 21 nedelji sam bila na 4d i doca je samo potvrdio user posted image

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.12.2009 21:43:00   
beba13
U 16 nedelji ..... Doktor je pitao sta bi zeleo tata? Tata je rekao decaka. A mama? Rekla sam devojcicu...... I onda je reko "OVAJ PUT JE MAMA POBEDILA " Tako da sad cekamo nasu malo princezu koja ce se uskoro roditi :)

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.12.2009 21:47:39   
buhla
dobrodosla bebo! user posted image

Mozes da se prijavis na spisak trudnica KLIK
I da stavis ticker, tako da mozemo da vidimo svi u kojoj si nedelji KLIK


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu beba13)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.12.2009 21:48:13   
sneza24
Na drugom ekspertnom UZ.Kad ono bese oko 20 i neke nedelje ali sam se do zadnjeg trenutka nadala da je devojcica.

(odgovor članu beba13)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.12.2009 22:08:03   
kika 80
Tek u 6 mjesecu trudnoce jer sam od samog pocetka zeljela curicu..ali negdje pocetkom petog mjeseca nekakav instinkt mi je govorio da je djecak tako da sam se dvoumila do sestog mjeseca kad mi je dr potvrdio da je djecak. Inace ja i moj muz nismo htjeli znati pol djeteta ali...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.12.2009 23:19:50   
sanji
 user posted image Kad sam se porodila!!!!! Mamine curice su se stidele!  user posted image  

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu kika 80)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
27.12.2009 19:41:17   
alexis77
U prvoj trudnoci na drugom expertnom ultrazvuku-devojcica!
A, sada mi je ista dr u 12 nedelji rekla da nije 100% sigurna, ali da misli da je opet devojcica! user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
5.1.2010 20:33:49   
Bebyron
Mi smo saznali, bilo je tecno 15 nedelja i 6 dana! Znaci 16-ta nedelja! user posted image

_____________________________

Deca su ukras sveta!!! <3

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here