|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
5.1.2010 20:39:22   
LillyT
Bebyron, dobro dosla user posted image user posted image user posted image

Da li si ti trudnica ili mama?


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Bebyron)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
7.1.2010 0:20:44   
Jovanovici
Za 17 dana mi je termin i jos uvek ne znam pol bebe...
Dr nece da kaze, po njemu to nije najbitinije. U pravu je on sto se toga tice ali valjda imam pravo da znam... Ipak nisam htela da idem kod privatnika i da dam 50eur samo da bih saznala pol...
Jos malo i znacu. jos samo 17 dana...

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
7.1.2010 13:01:02   
Anck Su Nmaun
Eto bice iznenadjenje...jeste naravno da je najjj bitnije da je zdravo... ali ipak bi i sve volele da znamo naravno ..ocemo li kupiti prvo odelce rozo ili plavo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.1.2010 18:46:49   
Bebyron
Hvala LillyT na dobrodoslici! user posted image

Trudnica sam! user posted image

_____________________________

Deca su ukras sveta!!! <3

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.1.2010 18:57:28   
pepeljuga
a da li se nekoj od mama desilo da doktor pogresi? meni je dr rekao da nije siguran jer se beba nije lepo okrenula a i da UZ nije bas uvek pouzdan kad je odredjivanje pola u pitanju user posted image

(odgovor članu Bebyron)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.1.2010 18:59:58   
anajid
Pepeljugo meni je dr negde u 22 ili 23. nedelji rekao da je devojcica,da bi sad utvrdili da je decak!Nemam pojma kad se rodi videcemo,ali neka je samo zivo i zdravo1

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.1.2010 19:01:20   
Anoniman
Meni je juche (16 +4 ) dr rekla da je jedna beba devojchica....drugu ne vidi najbolje, poshto je jako vrckava...ali i to je verovatno devojchica... user posted image

Krajem sledece nedelje idem na ekspertni...pa tju valjda znati sigurnije shta je i druga beba user posted image

(odgovor članu Bebyron)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.1.2010 19:05:50   
pepeljuga
naravno, to je najvaznije!!! user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.1.2010 19:08:04   
pepeljuga
slatkisi, ne mogu lepo da poziraju kad je guzva user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.1.2010 19:10:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

slatkisi, ne mogu lepo da poziraju kad je guzva user posted image


Pa bash se vidi na uz kako se guraju....rano su pochele user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.1.2010 21:22:03   
lothroniell
Meni su u 13. nedelji na ekspertnom rekli da je user posted image , i od tada do sada je to i ostao! user posted image A moram da se hvalim da sam decaka i htela prvog, a moj mm jako voli moju mladju sestru i zbog nje je hteo devojcicu ALI muskarci su muskarci i kada sam rekla da je decak proradila je muska sujeta i odma se hvalio svojim drugovim kako ce njemu zena da rodi sina prvenca! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.1.2010 21:25:23   
buhla
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

a da li se nekoj od mama desilo da doktor pogresi? meni je dr rekao da nije siguran jer se beba nije lepo okrenula a i da UZ nije bas uvek pouzdan kad je odredjivanje pola u pitanju user posted image


mojoj drugarici je dr svo vreme pricala da je musko i na kraju kad se porodila... devojcica!

meni od 15 nedelje su na svakom uz rekli da je decko, cak su mi pokazivali na monitoru cuculjak user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.1.2010 21:35:10   
Mery
Vec u 11. nedelji mi je doktorica rekla da misli da je djecak a u 14. nedelji mi je potvrdila na 4d UZ

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
20.1.2010 11:13:39   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Mery

Vec u 11. nedelji mi je doktorica rekla da misli da je djecak a u 14. nedelji mi je potvrdila na 4d UZ


Zar tako rano moze da se vidi pol

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
20.1.2010 12:35:53   
stasha77
i nama je dr u 11.nedelji rekla da je decak, bili smo na 4D. i pokazala nam dugmence user posted image . bas sam se iznenadila da se vidi tako rano, a i dr, ali je rekla da je beba bas raspolozena za slikanje bila.
mislim da su greske moguce, ali za sad je nas mali bata.. sledece nedelje idem ponovo pa cemo videti

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
20.1.2010 13:29:20   
Modessty
Ja nisam htela da znam i nisam ni pitala. Onda smo otišli na 4D u 27. nedelji i dr je rekla da misli da je dečko ali nije sigurna jer nije hteo lepo da se okrene. Zato mi to nismo uzimali za istinu.
E onda su mi svi drugi dosadili pitanjima pa sam u 8. mesecu zamolila dr da pogleda da li se vidi kog je pola. I dr reče sigurno dečak! user posted image
mm ne veruje sve dok se ne rodi user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu stasha77)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.1.2010 19:55:28   
bebaa
Mi smo prosle nedelje saznali da je devojcicauser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:11:19   
Dora
meni je u prošloj trudnoći dok. rekla još u 16. nedelji da je dečak, to se jasno videlo. Sad, na istom UZ, ista dok. mi je rekla da misli da je devojčica, u 20. nedelji. Još se nije videlo da je dečak. I sad, trebalo bi da je devojčica.
Ali.
Imala sam tri gošće, crnogorke, rođ. sestra mog muža i dve sestre od tetke. Jedna ima troje dece, druga ima troje dece i dva nesrećna porođaja pre toga (teška priča). Gledale su mi koji će pol biti beba i ispalo je da će biti dečak. Ovako je to bilo: Uzela je zlatni prsten, dlaku od kose je provukla da prsten visi i iznad moje nadlanice, tu gde mi je puls držala prsten, tj. dlaku, da prsten visi ka mojoj ruci. Onda je prsten počeo da se klati levo desno. To znači muško dete. Zaustavila je i opet- isto dečak. To su dva koja već imam. Onda opet- isto dečak. Četvrti put prsten se okretao u krug, što znači devojčica. Posle toga, prsten više nije hteo da se pomera.

Pošto ja ne verujem u takve stvari, tražila sam da one to urade, da vidim dal je njima br. dece, pol i redosled tačan. Sve se poklopilo... Ni to mi nije bilo dovoljno, tražila sam da to uradi mm, treba da nam ispadne isto. Uradila je i isto mu je ispalo kao i meni...
Ja se zapitam...previše slučajnosti...
Čujem se ja sutra dan sa zaovom koja živi u Kanadi i ima troje dece: devojčicu, dečaka i devojčicu tim redom. Kažem joj ja šta mi je ispalo, kaže ona meni ladno: ma, ja ne verujem u to, i meni su gledali tako...
Ja sva srećna, pitam: I omašili???
Kaže ona: Ne, pogodili mi.


(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:19:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Uzela je zlatni prsten, dlaku od kose je provukla da prsten visi i iznad moje nadlanice, tu gde mi je puls držala prsten, tj. dlaku, da prsten visi ka mojoj ruci. Onda je prsten počeo da se klati levo desno. To znači muško dete. Zaustavila je i opet- isto dečak. To su dva koja već imam. Onda opet- isto dečak. Četvrti put prsten se okretao u krug, što znači devojčica. Posle toga, prsten više nije hteo da se pomera.






Ne razumem, jel prste bio iznad nadlaktice ili iznad zgloba gde se meri puls (zglob između šake i podlaktice)? Koji prsten? Bilo koji?

Jesi ti njima rekla da ne bulazne jer ne možeš na četvrti CR? user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:21:32   
LillyT
Eh Dora, a ja pomislila da znas da li je musko ili zensko pa pozurila na temu. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:30:28   
Dora
Unutrašnja strana zgloba između šake i ruke, gde se meri puls. Da tako objasnimuser posted image
ne znam Tašo, i mm je sve isto ispalo!!! I mnogim drugim ženama koje ja znam isto je ispalo tačnouser posted image A ja sam od početka imala taj neki osećaj da je dečak. Mm ne veruje, ubeđen je da će biti devojčica...
Ne znam...Baš bzv. što ne mogu da budem sigurna 100%

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:33:09   
Anoniman
A bilo koji prsten? Moja dlaka? Jel vam jasno da će me muž ostaviti ako mu predložim da mi sada gata iznad ruke? user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:45:02   
Anoniman
Upravo sam ovo uradila, iz ciste sprdnje, jer mrzim takve stvari i smesne su mi. I malko sam se iznenadilauser posted image Decak, devojcica, decak, stop.Nisam verovala da ce prstati da se kreceuser posted image Juuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:48:40   
Dora
Ja videla i njima sve po redosledu ispalo, a imaju vec decu! Ali najcudnije je sto je i mm ispalo sve isto kao meni...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:50:29   
Anoniman
Mm na posluuser posted image Izmaltretiracu ga kad se vrati, pa cemo napraviti statistiku pogodaka/promasajauser posted image
Jesi pisala negde kako je prosla slava?

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here