|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:50:49   
mihi
E bas me zanim šta će biti Dora?

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:51:09   
Dora
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A bilo koji prsten? Moja dlaka? Jel vam jasno da će me muž ostaviti ako mu predložim da mi sada gata iznad ruke? user posted image


Ne znam, ona je s burmom zlatnom, moju dlaku jer je najduza...sve jedno, nije to vazno, moze i konac tanak.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:52:15   
Dora
Aj nek neko proba da "gata" zenama koje vec imaju decu, da vidimo dal ce ispasti tacno? 

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:54:25   
Anoniman
E pa i ja sam se sad testiralauser posted image
Decak, decak, decak i posle toga je stalouser posted image . Dva decaka vec imam.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 19:57:13   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Dora

Aj nek neko proba da "gata" zenama koje vec imaju decu, da vidimo dal ce ispasti tacno? 


Ma jaaaaooo ima ista fora za godine kad cete se udati...isto prsten i dlaka i drzi se iznad case vode..pa koliko puta udari od ivice s toliko godina cete se udati...meni je naaravno pogresilo...ma dajte nije valjda  da cete u to poverovati user posted image



IZVORNA PORUKA: Modessty


...onda su mi svi drugi dosadili pitanjima pa sam u 8. mesecu zamolila dr da pogleda da li se vidi kog je pola.



Jaoo mene uuubise tim pitanjima...doktor nije rekao a i mene nije baaas previse interesovalo...vise me interesuje da li dobro i kako se razvija...

A danas smo mm i ja kroz neku pricu  rekli da je devojcica..i sad kad me pitaju ja cu tako i reci...Mi odlucili da je devojcica  user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 30.1.2010 20:09:00 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 20:03:12   
Dora
IZVORNA PORUKA: Nedja

Mm na posluuser posted image Izmaltretiracu ga kad se vrati, pa cemo napraviti statistiku pogodaka/promasajauser posted image
Jesi pisala negde kako je prosla slava?



Odgovoriću ti u nekoj temi


< Poruku je uredio Dora -- 30.1.2010 20:17:35 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 20:05:07   
Dora
user posted image

< Poruku je uredio Dora -- 30.1.2010 20:17:52 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.1.2010 20:07:25   
Dora
Anck, prvo ti je dete, baš te briga, bitno da je živo i zdravo. i meni je bitno da je živo i zdravo, al bih zaista volela da imam i dečake i jednu devojčicu.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.2.2010 12:35:51   
bojana87
12+2.
od početka sam bila ubeđena da je devojčica,a danas mi je doktor to i potvrdio user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.2.2010 12:36:33   
bojana87
IZVORNA PORUKA: bojana87

12+2.
od početka sam bila ubeđena da je devojčica,a danas mi je doktor to i potvrdio user posted image

malo sam pogubljena user posted image user posted image user posted image
20+2

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.2.2010 12:48:23   
Anck Su Nmaun
Pre par dana.... znaci 29 nedelja .... user posted image

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.2.2010 12:54:56   
Tara
Ja jos nisam user posted image user posted image user posted image a sad sam 20+4
bas sam radoznala , nadam se da cu na sledecem uz saznati, prosli put je mojoj bebani pupcana vrpca bila izmedju noguuser posted image
krije se user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.2.2010 13:16:05   
Ivina mama
Kada sam ušla u četvrti mesec trudnoće, dr rekao seka i seka je!!!


(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
22.2.2010 9:32:57   
Panicarka
Sta mislite hocu li saznati sledece nedelje pol deteta bicu 20-ta nedeljauser posted image Ubi me radoznalost, ako ne vide na obicnom UZ icicu na 4D 

(odgovor članu Ivina mama)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
22.2.2010 11:20:28   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Panicarka

Sta mislite hocu li saznati sledece nedelje pol deteta bicu 20-ta nedeljauser posted image Ubi me radoznalost, ako ne vide na obicnom UZ icicu na 4D 

Sve to zavisi od kvaliteta ultrazvučnog aparata, od stručnosti lekara i položaja bebe. Ako se sva tri parametra poklope, postoji itekako mogućnost da saznaš pol deteta, ali ako ne.....Evo, ja još uvek ne znam pol user posted image

(odgovor članu Panicarka)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
22.2.2010 11:30:57   
Panicarka
HVALA!
Javicu pol ako saznam!!! user posted image

IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: Panicarka

Sta mislite hocu li saznati sledece nedelje pol deteta bicu 20-ta nedeljauser posted image Ubi me radoznalost, ako ne vide na obicnom UZ icicu na 4D 

Sve to zavisi od kvaliteta ultrazvučnog aparata, od stručnosti lekara i položaja bebe. Ako se sva tri parametra poklope, postoji itekako mogućnost da saznaš pol deteta, ali ako ne.....Evo, ja još uvek ne znam pol user posted image


(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.2.2010 18:09:25   
bratzz
22 nedelja  user posted image devojcica mada dokor  nije 100% siguran mi svima kazemo da je devojcica

(odgovor članu Panicarka)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
24.2.2010 17:05:26   
Miinamamica
U 16. nedelji, kaže dr, da li znate šta nosite?Ne, ali kažite.Imate curicu, sad je dečko.A ja...kao neka ludača, krenu mi suze, pojma nemam zašto.Emocije, emocije, emocije...

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
24.2.2010 17:09:18   
liliana
ja nisam želela da znam kog je pola beba, tako da sam čekala kad će da se rodi, pa da vidim

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Miinamamica)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.2.2010 16:44:30   
choopa choops
U prvoj trudnoci tek sa 19 nedelja da je user posted image user posted image

A sada (12nedelja) je natuknula da je mozda user posted image , ali nije mi jasno kako je to mogla vec da vidi user posted image Ili je neki kapitalac user posted image

kako god ja umirem od znatizelje i jedva cekam sledeci pregled da konacno saznam da li se obracam djevojcici ili djecaku user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.2.2010 16:46:03   
Anoniman
Mene je u 12oj pitala dal želim da znam šta je, rekla sam NE.
Sledeći pregled je bio oko 16te, i tad je pitala dal želim, rekla sam NE, ali je ona ipak pričala u muškom rodu. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.2.2010 16:59:41   
Sakiedi
Od samog pocetka pregleda dr. mi je skretala paznju kako je fetus dugacak i kako ima veliko stopalo.user posted image . Tata je visok skoro 2m. Ja sam nekako osecala da je decak ali kada mi je rekla za stopalo hmmm... Proslo mi je kroz glavu. A sta ako je devojcica?! Au... Toliko je bio nemiran (i sada je) da smo tek u 20 nedelji videli da je decak. I dalje prednjaci to stopalo, a ja iz nedelje u nedelju osecam sve snaznije udarce pa se pitam jesu li to stopala ili rukice...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.2.2010 17:04:55   
marince1
Tasha hoces sad da znas?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.2.2010 17:10:06   
Anoniman
Hoću! user posted image Sad se garant neće videti do 39te nedelje! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.2.2010 18:46:56   
mejvis
Ja sam saznala pol u 13. nedelji na 4d!
Doktor je rekao, trebalo bi da je muško ali prilično je rano pa ću Vam potvrditi sledeći put!
I potvrdio je! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here