|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Green Smoothies
11.4.2014 14:37:06   
superm
Stiglo je prolece i brdo raznog povrca i voca.user posted image Da li imate dobre recepte za G.S.?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Green Smoothies
11.12.2014 17:34:58   
mama krava
moothies



Good morning smoothie

2 banane
1 breskva
2 kašičice lanenog semena
šaka smrznutog bobičastog voća (jagode, maline, borovnice, ribizle)
malo vode
gomila svežeg lišća blitve (samo zeleni delovi, drške ne).


Bobicas_ti smuti

1 solja zaledjenih borovnica
1 solja cedjenog nara
2 kasike psenicnih klica
1/4 solje badema
1 avokado


Zeleni smuti sa spanaćem i jabukom

- 1 dl kokosove vode (može biti zamenjena sa 100 odsto sokom od jabuke)

- Sok od jednog limuna

- Šaka kriški ananasa

- 1 jabuka, isečena na kriške

- Šaka svežih listova spanaća

< Poruku je uredio mama krava -- 11.12.2014 17:36:44 >

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Green Smoothies
11.12.2014 21:28:47   
superm
Eee! Ovu temu sam pokrenula jos u aprilu, MK, super su recepti!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Green Smoothies
6.3.2017 20:00:54   
milicicak
Nasla temu :)
Mini bubini smutiji su vocni i mutim ih stapnim mikserom. Glavna kombinacija je banana, jagode, jabuka, malo vode i kasicica meda.
A mama pravi ozbiljne smutije, ima Nutribulet pa moze.
Kombinacija 1:
2-3 cveta brokolija, parce pecene tikve, pola jabuke, pola pomorandze, nekoliko malina, malo vode i zasladi medom sa orasastim vocem
Kombinacija 2
Par listova kelja, banana, pomorandza, voda i med
Kombinacija 3
Mladi spanac, pecena bundeva, jabuka, pomorandza, miks bobicavog voca, voda, med
Generalno uvek stavi nesto zeleno (svez brokoli, mladi spanac, kelj, iceberg salatu), bananu ili pecenu bundevu, pomorandzu, jabuku, neko crveno voce, vodu i doda med koji je pomesan sa mlevenim orasima, bademima, lesnicima i indijskim orahom.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Green Smoothies
6.3.2017 20:05:29   
Sanjica26 RR
Pisala sam u temu sokovnik. Mozete moderatori da kopirate?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Green Smoothies
6.3.2017 20:30:44   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Valjda moze ova tema da bude i za smutije.
Koje su vase kombinacije?
Sebi ujutru kad spremam: ovsene pahuljice, laneno seme, banana, crveno voce, ananas i na kdaju voda
Deci nekad sa ovsenim pahuljicama. Ali obavezno laneno seme ili cia semenke. Danas nam je mm spremao kombinaciji sa grejfrutom i nisu htele da piju.



IZVORNA PORUKA: milicicak

Hmmm, mi smo jedno vreme pili te sokove iz sokovnika al mi je bilo mnogo zao one pulpe koja ostane i na kraju je bacim pa smo presli na smutije.
Osnovna kombinacija mi je bila jabuka, pomorandza/mandarina, nar, sargarepa i cvekla.
Grejpfrut nije htela da pomirise, bilo joj je gadno :)




IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mili ja zato vise ne koristim sokovnik, jer on sve bitne sastojke uzme. Sad sam pisala u pravoj temi.




IZVORNA PORUKA: Duškić

Ja pravim razne muckalice...Uglavnom cerkica bira. Najvise muckam domace vocke iz zamrzivaca od mojih sto mi posalju, maline, kupine, jagode, ribizle, aroniju i jabuke. A probala sam i one neke recepte iz knjigice...Sa senenkama , a bas sutra idem u nabavku zelenisa..



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Green Smoothies
6.3.2017 20:31:59   
Mala Elena
Ne znam da li je smoothy sa jogurtom, ali bas sinoc smo popile punu kriglu sa kombinacijom jogurt-malo meda-jagode-banana , a veceras cemo isto to samo tresnja umesto banane. Nisam nikada stavljala zeleno povrce, nesto me strah kako ce ispasti. Jel prethodno prokuvate ili stavite sveze?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Green Smoothies
6.3.2017 20:33:25   
Sanjica26 RR
Nikakvo kuvanje Mala Elena. Ja sam u pocetku stavljala jogurt, a sad nam spremam sa vodom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Green Smoothies
6.3.2017 20:34:57   
Ana RR
Moj muž voli neku kombinaciju sa bananom, mlekom, kakaom i medom ali to je više šejk.

A ja volim kada preovladava bobičasto voće (kupine, borovnice).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Green Smoothies
6.3.2017 20:40:11   
Sanjica26 RR
Anci, tako i moj muz pravi.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Green Smoothies
6.3.2017 20:40:55   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Green Smoothies
6.3.2017 21:08:51   
milicicak
ME, zeleno povrce nema svrhe stavljati ako nemas dobar i jak blender, ne moze da se smelje pa ostane nekako, hmm cudno. I poenta je da se stavi sveze.
Ja ne mesam jogurt/mleko i voce, nikad. Ne zato sto je mini buba alergicna nego jednostavn mislim da to nije dobro, mozda nisam u pravu ali eto :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Green Smoothies
6.3.2017 21:12:05   
Sanjica26 RR
Jeste Mili tacno. Citala sam o tome kad se mesa sa jogurtom bitni sastojci (voce i povrce) se zalepe samo za zid. I nikakvog efekta nemaju sto smo ih uneli. Tako da ja sad spremam samo sa vodom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 9:00:01   
madre
Kakve kombinacije pravite sada? user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 10:05:44   
Sanjica26 RR
Zavisi sta imam od voca. Uglavnom banana je uvek da bi im dala slatkocu. Imam puno smrznutog voca, pa to kombinujem. Malo ovsenih palhuljica i cia semenke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 11:19:30   
madre
Dobro, tako i ja... Samo sto ja stavljam jogurt,nikako mi se ne svidja sa vodom, iako znam da je tako mnogo zdravije. Ovo moje je zdravije od leba i pastete, tako da sam svakako na dobitkuuser posted image jutros sam stavljala jogurt, bananu, jagode, ribizle, ovsene i ciu. Super je, samo sto sam stvarno vrlo brzo gladna user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 11:22:11   
Ana RR
Ni meni se ne sviđa sa vodom. U Kanadi sam koristila neki vanila jogurt, mnogo je dobar za smoothie user posted image

Za neku zdravu varijantu najbolje je kokosovo mleko ili bademovo, pirinčano...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 13:59:33   
Anck Su Nmaun
Ja nisam ljubitelj tih Mixeva (namermo necu da napisem smoothie ) sem sejka od banane , plazme.i mleka user posted image dok mm voli. On to zove vitaminska bomba, ubaci svasta sta imamo u kuci to mixa .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 14:11:44   
madre
Nisam ni ja ljubitelj, pocela sam ujutru da miksam samo da bih pojela nesto zdravo, a manje kaloricno...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 19:02:06   
IvanaSK RR
Anck, i ja jedino tu kombinaciju volim user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 20:02:08   
mama Jo
Dobra je fora da se sa tim mixevima ili smoothiima, kako god, pokusa deci ,,podvaliti" esto od voca ili povrca...
Ja sam jedino tako npr.Jani uspevala spanac da dam... nasla sam neki super recept i skroz je bio ukusan, jedno vreme je volela da ga pije... e, onda odjednom joj se vise nije svidjao 😁


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 23:33:54   
degu
zene jel imate neke nutri blendere ili obicne? Planiram i ja da pocnem da pravim neke smutije, pogotovo da bih Dodi podvalila malo voca i povrca, nista nece da jede. Razmisljam o nutri blenderu od 1000 W, gorenje. Da li ga neko mozda ima?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 23:37:48   
Sanjica26 RR
Degu, htela smo mi taj da kupimo. Na kraju uzmemo ovaj KLIK
Isto nam vrsi posao. Ali sad kad bih kupovala ipak bih uzela gorenje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 23:44:24   
degu
da, gledala sam ovaj, nudili su mi, ali mi je nepoznata marka skroz. Ja se dvoumim izmedju delimano nutribulita od 600W i tog gorenje od 1000W. Nutribulit od 900 W mi je vec preskup...mislim.da cu taj gorenje, ali nikako da nadjem neka iskustva. Vreme je da sokovnik ode u penziju user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Green Smoothies
7.2.2018 23:48:10   
Sanjica26 RR
Degu, mislim da neces pogresiti ako uzmes Gorenje ili ako uzmes ovaj kao moj. Ovaj proizvodi metalac.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here