|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
9.6.2014 12:32:18   
nata11
Cakana profil ti nije dostupan nemogu da ti posaljem pp

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
9.6.2014 12:36:42   
7marii
nato moyes klikni ispod njenog profila na P.P ja sam joj sad poslala

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
9.6.2014 12:37:09   
7marii
Hvala RR user posted image

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
9.6.2014 15:52:42   
lesica
user posted image

Ringeraja vam daje priliku da pitate doktora sve što vas zanima u vezi ovulacije i rešavanja problema sa njom.
Vaša pitanja postavljate u ovoj temi, a doktor Vesna Ivković će davati odgovore.



Pharmanova vam je pored ove sjajne prilike pripremila još jedno iznenađenje :)

user posted image

5 vrednih korisnica koje u narednih mesec dana (od danas do 7.7.2014.) postave pitanje u ovoj temi Pharmanova nagrađuje sa po kutijom Baby Time-a.
Obzirom da verujemo da će dosta vas postavljati pitanja, dobitnice će odrediti i broj objava na forumu u istom periodu, te Baby Time-a osvaja 5 korisnica koje budu imale najveći broj objava na forumu, a postavile su pitanje u ovoj temi. Mogu se prijaviti i devojke iz inostranstva ali da nagrade šaljemo na adrese u Srbiji.


I kako bi pružili priliku većem broju devojaka da dobiju sjajni Baby Time, devojke koje su u ovom krugu osvojile ne mogu opet da dobiju nagradicu!


Pročitajte više o BabyTime-u >>>


Izvolite, pitajte doktora Vesnu Ivković i osvojite Baby Time!



user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
9.6.2014 17:03:01   
NoraBo
ciklusi su mi uvek redovni 27-29 dana, trebalo je da dobijem 7.6., ciklusa još nema. na redovnom pregledu uz doktorka mi je rekla da imam folikul 17mm na jednom jajniku i jedan od 18mm na drugom; endometrijum je bio 9mm. sve bi to bilo ok, da na pregled nisam išla 3 dana pre očekivanog ciklusa. inače svaki mesec imam izrađene simptome pms-a (osetljive i uvećane grudi, nervoza, pojačan apetit, nadutost), ali ovaj mesec apsolutno ni jedan simptom ne osećam, jedino su mi se od juče grudi blago uvećale. znam da je rano za brigu, ali doktorka reče da na osnovu uz nalaze, postoji mogućnost da nisam imala ovulaciju. da li su ovakvi nalazi uz i izostanak simptoma pms-a + blago kašnjenje ciklusa, znak da je u ovom ciklusu izostala ovulacija? (na lh trakicama nisam imala baš tamnu crtu niti jedan dan kad sam očekivala ovukaciju, jedan dan se pojavila crtica ali svetlija od kontrolne, a bazalna temperatura mi je u periodu očekivane ovulacije rasla i dalje je povišena) nikad do sada mi nisu izostali pms simtomi! hvala na ogovoru :)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
10.6.2014 12:48:27   
serpica
Hvala RR i sponzorima,
nadam se da cu pomoci curama koje utvrdjuju ovulaciju. Hvala vam od srca,i hvala dr na odgovorima.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu NoraBo)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
10.6.2014 12:54:16   
Sosa Mena
Nakon spontanog pobacaja primetila sam da mi se 12dc pojavi roze krvarenje, a ovulacija mi je 14dc ( mislim da je tad jer imam cikluse na 28 dana) Do tada ga nikad nije bilo. Da li mozete da mi objasnite zasto se javlja?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
10.6.2014 16:36:29   
Cakana84
Devojke bravo, odgovori stizu uskoro kao i nagrade dobitnicama. Sledece ste mozda bas vi. user posted image user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
13.6.2014 15:39:08   
Cakana84
Molim dobitnicu amelia, da mi posalje podatke do kraja dana. U suprotnom, nagradu ce dobiti sledeca ucesnica sa najvecim brojem objava. Ostalim devojkama se zahvaljujem na azurnosti i njihove nagrade saljem danas.

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
16.6.2014 12:09:41   
Cakana84
Drage moje,

Dobitnica amelia nije u mogucnosti da nam posalje podatke iz opravdanih razloga, tako da sledeca ucesnica koja ima najveci broj objava je glukica (ukupno 25 objava). Molim dobitnicu da mi sto pre poslaje podatke na PP kako bi joj poslali nagradu.
Nadam se da je ostalim devojkama kutija Baby Time-a vec stigla. user posted image

< Poruku je uredio Cakana84 RR -- 16.6.2014 12:10:14 >

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
16.6.2014 12:13:54   
7marii
Stigla,jos jednom hvala RR.

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
16.6.2014 12:22:23   
7marii
Jedno pitanje : predhodnih 4 meseci ciklusi su mi bili malo kraci 22 dana,poslednji je bio 25 dana. 7i 8-og dana ciklusa sam oset__ila bolove,koje inace imam u vreme O,jer je moguce i normalno da je tako rano bila O?
Inace baby time testove sam radila 9 i 11 dana,negativni su.Na testu koji sam radila 9-og dc crtica je dosta tamnija od one 11-og. Jer to znaci da je ipak 7-8 bila O?

< Poruku je uredio 7marii -- 16.6.2014 12:23:56 >

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
16.6.2014 20:38:39   
serpica
Stigli,hvala RR i sponzorima user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
17.6.2014 12:12:39   
gogili75
kada se pojavi cervikalna sluz da li to znači da je ovulacija tad ili će tek da bude

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
17.6.2014 12:57:21   
7marii

IZVORNA PORUKA: 7marii

Jedno pitanje : predhodnih 4 meseci ciklusi su mi bili malo kraci 22 dana,poslednji je bio 25 dana. 7i 8-og dana ciklusa sam oset__ila bolove,koje inace imam u vreme O,jer je moguce i normalno da je tako rano bila O?
Inace baby time testove sam radila 9 i 11 dana,negativni su.Na testu koji sam radila 9-og dc crtica je dosta tamnija od one 11-og. Jer to znaci da je ipak 7-8 bila O?


Samo da javim,danas je LH test pozitivan user posted image a 12dc,zasto se kod mene ti bolovi javljaju toliko ranije?

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
17.6.2014 14:14:28   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: gogili75

koliko dugo spermatozoidi mogu da prežive u telu žene..da li je najbolje imati odnese svaki drugi dan za vrema O ili svaki dan...


Odgovor: Spermatozoidi mogu da prežive i do 72h a BabyTime uočava porast LH 24-36h pred ovulaciju.Za oplodnju jajne ćelije neophodni su zreli spermatozoidi tako da odnosi ne treba da budu češći od jednom dnevno u ovulatornom periodu.

Srdacan pozdrav
dr Vesna Ivkovic

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
17.6.2014 14:17:09   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: NoraBo

ciklusi su mi uvek redovni 27-29 dana, trebalo je da dobijem 7.6., ciklusa još nema. na redovnom pregledu uz doktorka mi je rekla da imam folikul 17mm na jednom jajniku i jedan od 18mm na drugom; endometrijum je bio 9mm. sve bi to bilo ok, da na pregled nisam išla 3 dana pre očekivanog ciklusa. inače svaki mesec imam izrađene simptome pms-a (osetljive i uvećane grudi, nervoza, pojačan apetit, nadutost), ali ovaj mesec apsolutno ni jedan simptom ne osećam, jedino su mi se od juče grudi blago uvećale. znam da je rano za brigu, ali doktorka reče da na osnovu uz nalaze, postoji mogućnost da nisam imala ovulaciju. da li su ovakvi nalazi uz i izostanak simptoma pms-a + blago kašnjenje ciklusa, znak da je u ovom ciklusu izostala ovulacija? (na lh trakicama nisam imala baš tamnu crtu niti jedan dan kad sam očekivala ovukaciju, jedan dan se pojavila crtica ali svetlija od kontrolne, a bazalna temperatura mi je u periodu očekivane ovulacije rasla i dalje je povišena) nikad do sada mi nisu izostali pms simtomi! hvala na ogovoru :)



Odgovor: Tokom generativnog perioda žene zbog uticaja spoljnih faktora, ishrane, opšteg zd.stanja itd. može doći do izostanka PMS simptoma čak i kod osoba kod kojih su inače izraženi. Nastavite sa praćenjem ovulacije a tabela u tekstu o BabyTime će vam pomoći da odlučite od kog dana treba da pratite ovulaciju.

Srdacan pozdrav
dr Vesna Ivkovic

(odgovor članu NoraBo)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
17.6.2014 14:18:34   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Nakon spontanog pobacaja primetila sam da mi se 12dc pojavi roze krvarenje, a ovulacija mi je 14dc ( mislim da je tad jer imam cikluse na 28 dana) Do tada ga nikad nije bilo. Da li mozete da mi objasnite zasto se javlja?



Odgovor: Pojava krvarenja u sredini menstrualnog ciklusa može biti prilično siguran znak da je u pitanju ovulacioni ciklus. Krvarenje iz materice u ovulacionom ciklusu dešava se zbog pada nivoa estrogena i može biti različitog intenziteta i trajanja.

Srdacan pozdrav
dr Vesna Ivkovic

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
17.6.2014 14:50:52   
Cakana84
Devojke, pitate doktora sve što vas zanima u vezi ovulacije. Odgovori stizu brzo kao sto vec znate.
Molim dragu dobitnicu glukicu da mi poslaje podatke do sutra, u suprotnom proglasavam sledecu u nizu. Nadam se da nije tako tesko ostaviti podatke na vreme.
Drago mi je da je ostalima stigla nagrada. Srecno. user posted image I javite nam lepe vesti sto pre.

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
17.6.2014 22:39:01   
Ivanka 75
Merim bazalnu temperaturu, da li je moguće da je do ovulacije ipak došlo iako nema izrazitog skoka temperature, tj temperatura nije ostala u nivou ili iznad tog skoka 3 dana zaredom? Imam neke nedoumice...

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
18.6.2014 14:56:52   
gogili75
da li je moguće da je došlo do ovlacije a da nije bilo ili jedva nešto malo, cervikalne sluzi

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
20.6.2014 15:03:26   
Cakana84
Devijke samo pitajte, saznajte sve sto vas zanima. Imate priliku da odgovor dobijete od jednog zaista sjajnog strucnjaka.

Nikako da poklonimo jos jednu nagradu. Glukica se nije javila, za sada propustila priliku, ali sledeca sa najvecim brojem objava je zece.

Molim zece da mi posalje podatke. Nagrade saljemo na teritoriji Srbije. Za sve one koje ne stanuju ovde mogu poslati adresu prijatelja ili rodjaka koji ce preuzeti nagradu.



< Poruku je uredio Cakana84 RR -- 20.6.2014 15:13:11 >

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
23.6.2014 10:02:32   
Cakana84
Da li je moguce? user posted image Zece nam se nije javila, sledeca po broju objava je joliska. Iskreno se nadam da ce mi poslati podatke pa da konacno posaljemo jos jednu preostalu nagradu.

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
25.6.2014 14:27:27   
Cakana84
Prebacicemo ovu jednu nagradu za koju se nijedna dobitnica nije javila za sledeci krug, tako da u sledecem odnosnu drugom krugu delimo 6 poklona jer smo u prvom podelili 4.

Odgovori stizu uskoro. Nastavite da postavljate pitanja, cime dobijate sansu da pored strucnog odgovora dobijete vredan poklon Baby Time-a.

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
25.6.2014 14:39:23   
nata11
Može li dugorocno uzimanje kontracepcijskih pilula po prestanku uticati na ovulaciju ?

_____________________________





(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here