|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
2.7.2014 19:13:59   
amelia
Mari draga user posted image idemo dalje nema odustajanja jeli krenula definitivno user posted image ? Meni je izgleda bila ovulacija ali temperatura nikako da skoci vrti se tu 36,8 a pre ovulacije 36,7 ne znam sta se desava ali ja sam primetila da kod mene tek nekih 2 3 dana nakon ovulacije skoci temperatura jel zna neko zastouser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
2.7.2014 22:57:37   
bubulence

IZVORNA PORUKA: 7marii

Jutro zene user posted image ovaj mesec od mene nista,sinoc stigla user posted image . Doduse samo je neki sekret braonkast ali sad ce i ona verovatno,a i stomak me boli. Tako da to,je to. Bar sam dogurala do 27d.c,napredujem user posted image



eee isto sam ja tako rekla pre mesec dana, pa nestao i taj braon seskret, stomak i dalje boleo i posle 6 dana uradila test i videla user posted image . tako da ne priznajem nista dok ne bude bas zapravo, ne bagajagi sto bi reko moje dete

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
3.7.2014 10:16:25   
7marii
Bubi nije bajagi user posted image juce popodne je bas krenula prava user posted image ,tako da to je to.
Joko aaa ne sledeci mesec,ovaj pauziram da odem na more mirne glave,pa tamo mozda i bude neko prosirenje porodice user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
4.7.2014 12:45:48   
amelia
Mari sad ces ti na odmoru da zakacis user posted image user posted image user posted image bices opustena smirena uzivaces na moru i etouser posted image . Inace meni muz mi sutra dolazi malo je zakasnio O je prosla ali nema veze posle user posted image u akciju svaki dan user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
4.7.2014 19:58:45   
sanjalica978
DRage moje cekalice, samo da vam se javim, da sam i ja medju vama jos uvek.
Nije me bilo duze vreme, ali nisam nesto posebno ni imala vremena.
Setala sam se po domu zdravlja i bolnici.
Kod mene povisen prolaktin i endometrioza. U petak operacija, pa da vidimo sta dalje.
Nadam se da vas je na ovoj temi jako malo, da ste sve na onim lepsim trudnickim temama.
ljubim vas

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
5.7.2014 12:36:43   
17 joka
Sanjalice draga, da sve prođe dobro pa posle u dalju borbu za user posted image

ja sam ti jos tu i bicu jos dugouser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu sanjalica978)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
5.7.2014 16:36:08   
superm
Evo i mene...Jos nisam odustala od ove teme user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
6.7.2014 21:26:27   
17 joka
tako i treba superm user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
7.7.2014 10:26:19   
miimiica_28
Drage moje crtice veliki pozdrav, znam da me dugo nije bilo ali ja sam vas pratila vjerno u tisini . Napokon vam se javljam sa lijepim vjestima ugledala sam svoje user posted image dve crtice 18.05.2014. Prvi UZ napravljen 03.07. Sljedeci 14.07. Da vidimo otkucaje srculenceta.... puno srece svim cekalicam... ljubim vas sve

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
7.7.2014 17:51:38   
17 joka
mimice user posted image user posted image user posted image CESTITAM draga jako si me obradovala i usrecila zelim ti srecu do neba i da uzivas u divno0j muzici za 7 dana

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
7.7.2014 18:18:01   
miimiica_28
Hvala ti draga joko ljubim te user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 9:42:21   
nata11
mimice cestitam user posted image . Jesi pila nesto, jesi imala nekih simptoma?

_____________________________





(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 16:29:01   
I love my Baby
Cao swima,,nowa sma na forumu,,imam jedno pitanje ako neko zna da mi odg,,kasni mi user posted image wec mesec dana,,uradila sam test ali mi je bio negatiwan,,nemam nikakwih simptoma sem da bi stalno spawala,,i jako mi je wrucina tako da osecam da gorim ,,ako neko zna nek mi kaze dal je mozda owo neki simptom tridnoceuser posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 16:36:47   
Ivanka 75
Zdravo i dobrodosla user posted image
A da uradis jos jedan test pre nego sto odes kod dr?

(odgovor članu I love my Baby)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 17:05:50   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: I love my Baby

Cao swima,,nowa sma na forumu,,imam jedno pitanje ako neko zna da mi odg,,kasni mi user posted image wec mesec dana,,uradila sam test ali mi je bio negatiwan,,nemam nikakwih simptoma sem da bi stalno spawala,,i jako mi je wrucina tako da osecam da gorim ,,ako neko zna nek mi kaze dal je mozda owo neki simptom tridnoceuser posted image


ILMB dobrodosla , zabranjeno je koriscenje w umesto v na forumu.

Naajbolje je da odes do lekara!

(odgovor članu I love my Baby)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 17:07:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: miimiica_28

Drage moje crtice veliki pozdrav, znam da me dugo nije bilo ali ja sam vas pratila vjerno u tisini . Napokon vam se javljam sa lijepim vjestima ugledala sam svoje user posted image dve crtice 18.05.2014. Prvi UZ napravljen 03.07. Sljedeci 14.07. Da vidimo otkucaje srculenceta.... puno srece svim cekalicam... ljubim vas sve



Milice draga cestitamuser posted image user posted image user posted image

Zasto si toliko cekala na prvi uz, ili si pogresila u broju pa umesto 6 stavila 5user posted image ?

(odgovor članu miimiica_28)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 17:09:34   
I love my Baby
Izvinjnavam se nisam znala,,user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 17:13:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: I love my Baby

Izvinjnavam se nisam znala,,user posted image


Mislim da sam procitala negde u pravilima, nije strasno, ali bolje pisi V, da te ne opominju moderatori...

Meni je kasnilo prosli mesec mesec dana, svi tetsovi negativni, tako da je ipak najbolje da odes do dr, ili da uradis betu.

A koliko ti kasni?

(odgovor članu I love my Baby)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 18:18:51   
jeca ph
pozz svima, primate novog clana? user posted image
ja dve crtice cekam vec dugo, dugoo..mislim da cu da odlepim od cekanja, pa reko' da se ukljucim malo, mozda mi bude lakse user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 19:00:53   
miimiica_28
Unina mama nisam pogrijesila vec me doktor nije htjeo ranije da primi 16.05 . zadnja m, a prvi pregled 03.07. potvrdzena trudnoca

(odgovor članu jeca ph)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 19:06:40   
nata11
user posted image dobrodosle nove clanice

_____________________________





(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 19:09:34   
miimiica_28
Nata draga nisam pila nista sem sto sam radila Laparoskopiju 07.11.2013 gdje su ustanovili da mi je zacepljen jajovod na lijevoj strani . Rekli su mi da se nadam do augusta ove godine da cu zatrudniti sto se i ispunilo hvala bogu i ranije ... Simptoma posebnih nisam imala sem sto sam imala bolne grudi i bradavice to sam prepisivala menzesu ,umor takodzer ali sam ga prepisivala umoru jedini pouzdani simptom sto mi je doktor potvrdio da se to desava zbog povecane temperature i usporenog rada crijeva "jest tvrda stolica "na samom pocetku T sto me jako iznenadilo .... sad je malo lakse jer mi je odmah propisao vitamincice i folnu ...

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 19:21:48   
jeca ph
hvala user posted image
inace, upravo osecam da stize user posted image , razocaranje po ko zna koji put user posted image nemam nista da vas pitam, samo eto da podelim user posted image sa vama, mozda mi bude lakse user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 19:37:54   
I love my Baby
Unina mama
Ma ok je hvala sto si mi rekla,,kasni mi 18 dana,,moj je problem sto sam se preselila pre dva meseca ,,pa nisam stigla da sredim sve oko knjizice ,,ne verujem ni ja da sam trudna ..ipak mi je lakse da tako mislim nego da se ponadam pa da ne bude nistauser posted image ,,uvek kad mi kasni popijem zeleni caj i posle dva tri dana dobijem,,ali sad nema uopsteuser posted image ..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jeca ph)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 19:41:51   
I love my Baby
Ivo pa to mi kaze i mm mada se nekako plasim razocarenja,,ne znam kako da se izborim sa tim,,vec 6 god pokusavam ali nista

(odgovor članu I love my Baby)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here