|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
17.7.2014 22:30:27   
jovicaa
dobro si me podsetila zderanjeeeeuser posted image odoh da navalim na nesto u frizideru...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
18.7.2014 11:05:34   
mara1981
Veliki pozdrav svim trudilicamai bivsim trudilicama!!!
Ja se nisam javljala neko vreme, nista novo i dalje, previse sam se opteretila time da trebam ostati sto pre trudna, a ne znam ni sama zasto, pa je to pocelo vec da me pritiska, pa sam se malo morala distancirati. Ali, evo me sad opet da sirimo radost sa svakim ko ugleda svoje user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
18.7.2014 17:33:51   
Sosa Mena
Gde ste crtice? user posted image
Jel ima koja nova trudnica?

Kod mene se ciklusi poremetili. Menstruacija mi zadnja dva ciklusa stize pre 28dc, a inace su mi tacne u sekundu. Traje krace i malog inteziteta sto nije uobicajno za mene. Ne znam sta da radim i zbog cega je sad tako. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
18.7.2014 19:29:08   
17 joka
Sosouser posted image , proveri hormone

ako sam propustila lepe vesti cestitam i navija za sveuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 9:46:57   
superm
Drage moje crtice, posle dugog razmisljanja, odluka je pala. Odjavljujem se sa spiska crtica. Ostajemo na broju 2. Zelela sam ovo da podelim sa vama. I dalje cu navijati za sve crtice. user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 13:02:14   
bubulence
draga polako, ima vremena za trecu bebu. radite onako kako mislite da je najispravnije...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 13:14:55   
superm

IZVORNA PORUKA: bubulence

draga polako, ima vremena za trecu bebu. radite onako kako mislite da je najispravnije...

Pa, vremena bas i nema na pretek, ja vec imam 35... Ovako je najispravnije.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 13:19:26   
bubulence
vi znate kako i sta mozete i zelite, sto se godina tice nije kasno, mislim da prvo treba malo ranije roditi (ako je moguce i ako nema problema) a za drugo i trece nema granice. samo opusteno draga, ostvarila si se u ulozi majke, za dalje pusti da peidje malo vremena.
nego da ja povucem ove nase drage devojke koje vredno rade i zele bebice. do oktobra sve da vas vidim u trudnickim temama, jasno user posted image ?

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 13:33:04   
superm
Bubi, ti si takav pozitivac.user posted image Ne poznajem te licno ali sam sigurna da si vrlo pozitivna osoba.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 14:02:49   
amelia

IZVORNA PORUKA: superm

Drage moje crtice, posle dugog razmisljanja, odluka je pala. Odjavljujem se sa spiska crtica. Ostajemo na broju 2. Zelela sam ovo da podelim sa vama. I dalje cu navijati za sve crtice. user posted image

Supermuser posted image zbog cega takva odluka ako je zbog godina stvarno nebi trebalo jer ima zena koje su rodile sa 40 mene je moja mama rodila 38 godina ako je drugo u pitanju onda ti najbolje znas user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 14:05:26   
superm
AMELIA, user posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 14:25:06   
lelaigor
Evo i ja ću da vas prašim. Ja još uvek nekad ne verujem da sam user posted image ! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 19:25:58   
17 joka
Superm,poštujem svaku odluku , podrzavam sve
mlada sam i znam sta sve cinim da dobijem jednu user posted image odustacu mozda tek onda kad budem shvatila da za to nemam ni 1% za uspeh

htedoh ti reci mila , ako mozes bori se nemas veliki problem kao mnoge od nas nikada neodustaj od svojih zelja ili snova cak i onda kad mislis da su nedostizneuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 21:17:03   
Verolina

IZVORNA PORUKA: superm


IZVORNA PORUKA: bubulence

draga polako, ima vremena za trecu bebu. radite onako kako mislite da je najispravnije...

Pa, vremena bas i nema na pretek, ja vec imam 35... Ovako je najispravnije.

Mene si sad ubila u pojam. ja imam 33, a nisam rodila nijednouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 22:08:55   
Anoniman
Samo malo da virnem u cekalice.
Vidim tema godine,e pa ja sam Danila rodila na 39 rodj.a ti mila Verka u mojim god.Visnju vodis u predskolsko.
Pozz.za cekalice i samo vjerujte i mislite pozitivno.Kiss

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 22:15:07   
bubulence

IZVORNA PORUKA: superm

Bubi, ti si takav pozitivac.user posted image Ne poznajem te licno ali sam sigurna da si vrlo pozitivna osoba.


pa hvala draga, trudim se da sve u zivootu gledam sa vedrije strane i da budem pozitivna...
Verka u najboljim si godinama, ti sada kad zaredjas do 40. ces cetvoro da rodis.
devojke drage ja vam stvarno svima zelim da se ostvarite kao majke , uopste nije bitno sa koliko godina. jedino ne podrzavam ono sto je Salveta utadila ali samo neka je beba ziva i zdrava

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 22:29:29   
serpica

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: superm


IZVORNA PORUKA: bubulence

draga polako, ima vremena za trecu bebu. radite onako kako mislite da je najispravnije...

Pa, vremena bas i nema na pretek, ja vec imam 35... Ovako je najispravnije.

Mene si sad ubila u pojam. ja imam 33, a nisam rodila nijednouser posted image




Za nekoliko meseci punim 35 i ako bog da s Novom 2015 prijavljujem se ponovo u crtice user posted image uopste ne mislim da je kasno ni za prvo a kamoli za trece ili cetvrto dete u tim godinama. user posted image
A ti ces Verka do 35. da imas dvoje user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 22:30:03   
mara1981
Ja mislim da ovaj mesec imam ovulaciju, osecam juce i danas jajnike i nekako mi je stomak kao malo naduven... Danas mi je 14 dc, a ciklusi su na 26-28 dana...muckamo,muckamo.....pa valjda ce nesto biti ovaj put..user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 22:35:27   
jovicaa
superm naravno da godine nisu razlog.. ali pretpostavljam da ima jos faktora koji su prevagnuli za ne, teska je odluka oko treceg deteta... meni se barem tako cini.. a mozda se i predomislisuser posted image
serpice svaka castuser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 22:35:54   
17 joka
Serpi, samo da znas da sam te sanjala trudnu user posted image

Verkic ima ti uskoro da nam budes user posted image svaki put mi tvoj potpis natera suze na oci user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 22:49:21   
serpica
Joko Bog te cuo user posted image nego da ispratim ja vas dugogodisnje cekalice pa cu sa novima u nove pobede user posted image
devojke za sve vas borce jedan velikiiii user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 22:53:51   
17 joka
Šerpiuser posted image ti ces jos jedno roditi dok ja dođem na red, ali da isprasimo Verku,Natu,Hanku i ostale stare a ja ako dođem na red kad sve ove novije oteram odavdeuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
22.7.2014 23:41:55   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Cece1

Samo malo da virnem u cekalice.
Vidim tema godine,e pa ja sam Danila rodila na 39 rodj.a ti mila Verka u mojim god.Visnju vodis u predskolsko.
Pozz.za cekalice i samo vjerujte i mislite pozitivno.Kiss

Hvala zeneuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 0:25:44   
superm
VEROLINA, lepo poslusaj svoje ime i veruj... bice sve dobro...i rodice se jedna mala, prkosna pricljivica nalik svojoj mami user posted image
Sve vas user posted image !

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 8:21:27   
Trcosava
Di ste crtice, ja samo da vi povuuuuuuuuuuuučem!!

Što se tiče godina, molim vas da ne mislite mnogo o njima. Stoji, rodila sam prvo oko 30, ali poznajem mnogo koje su rodile i sa 34 prvo. Evo moja kuma, prvo rodila 34, pa odmah iduće godine još jedno. Zaova sa 32, 33...

Soso, to je nekako normalno valjda kad krene da se radi na bebi, barem meni tako bilo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here