|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
8.7.2014 20:46:55   
nata11
mimice sada uzivaj user posted image
ilmb jel ti ranije kasnilo, na koliko imas cikluse?

_____________________________





(odgovor članu I love my Baby)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
9.7.2014 18:20:02   
amelia

IZVORNA PORUKA: miimiica_28

Drage moje crtice veliki pozdrav, znam da me dugo nije bilo ali ja sam vas pratila vjerno u tisini . Napokon vam se javljam sa lijepim vjestima ugledala sam svoje user posted image dve crtice 18.05.2014. Prvi UZ napravljen 03.07. Sljedeci 14.07. Da vidimo otkucaje srculenceta.... puno srece svim cekalicam... ljubim vas sve

mimice cestitam ti i zelim ti laku i ugodnu trudnocuuser posted image ILMB dobro nam dosla u crticama i user posted image da sto pre sve zajedno odemo sa ove teme u one lepse trudnicke user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
9.7.2014 18:22:40   
Verolina
Bravo Mimiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
10.7.2014 12:25:12   
miimiica_28
Drage moje hvala vam svima od srca da i vi docekate tu radost skupa samnom ..... malo sam zbunjena mozda grijesim sto osluskujem svoje tjelo trenutno sam 7+3 sedmice uplasena sam jer su me malo grudi prestale da bole , bradavice su i dalje bolne ali ne kao prije ,nemogu da pronadzem odgovatajucu temu pa pisem ovdje mozda mi neko i pomogne u ovom mom problemcicu koji me muci jucer i danas imam blagi pritisak u djelu maternice dali je to uredu jedva cekam ponedeljak idem na UZ da vidimo otkucaje srca iako mi je doktor rekao 03.07. da sam u 5 sedmici po izostanku menzesa sam u 7+3 to me izludzuje samo se brinem....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
10.7.2014 19:55:01   
Njica
miimiica_28, dobro dosla, dodji nam u forum Trudnocauser posted image I nemoj nista da brines, i ocekivano je i normalno da osecas taj blagi pritisak u delu materice,ona ipak pocinje da se shiri, a takodje je normalno i da su grudi nekad bolnije a nekad uopste ne, meni su bile bolne do 10-te nedelje i do sad vise nisu. Sve je to normalno samo se opusti i uzivaj u trudnoci!

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
10.7.2014 21:57:33   
miimiica_28
Nijice hvala ti puno umirila si me zaista . Pokusala sam da udzem u temu Trudnoca ali izgleda da nisam bas dobro pronasla jer su postovi zaista stari i zakljuvana je stranica ...

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
10.7.2014 23:00:15   
jovicaa
Mi jos uvek na moru.. i resili smo da prestanemo da se cuvamo, tako da se pridruzujem temi.. :)

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
10.7.2014 23:12:02   
pocahontas
aaaaaa! svaka cast!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
11.7.2014 0:32:10   
srculence25
Evo mene nakon duzeg vremena...Cesto sam vas pratila ali nisam imala nista pametno za pisati.30 juna sam ugledala user posted image a 07.07 na uz potvrdjena trudnoca.6 nedelja user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
11.7.2014 9:56:48   
jess021
srculence cestitam!!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
11.7.2014 13:47:08   
Jole84
Drage crtice kako ste mi user posted image Za koju navijamo ovih dana?
Mimice čestitam dušo,baš si me obradovala user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
11.7.2014 19:01:36   
17 joka
Srculence CESTITAM user posted image user posted image

Mimice, sve ce biti dobro,aterica se siri tema se sad zove Trudnice od 1-42 nedelje pa tamo sa trudnicama sve sto te zanima proveri

Jovice pa sa srecom da decica sto pre dobiju batu ili seku

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
12.7.2014 11:59:04   
miimiica_28
Srculence cestitam od srca....
Hvala vam drage moje od srca

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
12.7.2014 23:29:58   
Anoniman
Srculence cestitamuser posted image user posted image user posted image

Kod mene izgleda danas O, moracu sutra da jurim mm kada dodje sa poslauser posted image .
Ubise me krsta, i jajnici, posebno levi...

(odgovor članu miimiica_28)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
12.7.2014 23:56:07   
vojvodjanka87
Pozdrav crtice... vidim nesto ste utihnule sa pisanjem user posted image vec je 12. u mesecu a vi tek 3 stranice, trudnice cestitamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
12.7.2014 23:59:45   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Srculence cestitamuser posted image user posted image user posted image

Kod mene izgleda danas O, moracu sutra da jurim mm kada dodje sa poslauser posted image .
Ubise me krsta, i jajnici, posebno levi...


kada je hitno moze i komsija da pomogne user posted image , jos ako namirise veceru...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
13.7.2014 0:05:19   
Verolina

IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Pozdrav crtice... vidim nesto ste utihnule sa pisanjem user posted image vec je 12. u mesecu a vi tek 3 stranice, trudnice cestitamuser posted image

Vojvodjanka, dje si? Sta ima novo?user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
13.7.2014 0:47:26   
vojvodjanka87
Verkoooooo user posted image nema nista draga bas nista ,bacim ponekad pogled da vidim sta ima novo ,vidim da ste i dalje tu nista se ne menja kao i kod mene,kako si ti ima li kod tebe nekih pomaka? Ima li Dace nju ne vidim ?

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
13.7.2014 16:04:26   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

aaaaaa! svaka cast!!

hvala... user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
13.7.2014 16:47:20   
Maslacak15
Vojvodjanka tu je daca tu Ali na trudnickom topicu gura 19. TU nedelju i sveje super! Uspela vto iz prirodnog ciklusa kod kopitkovice u martuuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
13.7.2014 18:24:08   
degu
Vojvođanka pa gde si ti? user posted image
Evo oslobodile smo par mesta u trudničkim temama, da se odmah preselilo par crtica tamo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
13.7.2014 18:39:58   
daca77
Vojvodjanka, sve ti je lepo pojasnila Maslacak, sem sto mi je smanjila 1 nedeljuuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
14.7.2014 0:31:37   
Azra_
Jovice, pa Jadran je čudo! user posted image Ja za sada samo nesmelo gvirnem ovde i toliko...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
14.7.2014 0:33:22   
Anoniman
Ahahahha Azrauser posted image

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
14.7.2014 0:34:17   
vojvodjanka87
Tu sam Degu draga posmatram vas iz prikrajka,kako si mi ti koji si mesec sad? Aaaaaaaaaa Dacooooo tako sam srecna zbog tebe user posted image ljubim vas sve puno user posted image user posted image

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here