|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 23:58:24   
Sanjalica1980
Bubi user posted image


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 0:19:03   
srculence25
Sanjalice a ti brinula sto stomak neraste user posted image
Ubaci koju novu slicicu da vidimo trbu da bebuskama user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 0:36:06   
Sanjalica1980
Srculence ja i dalje govorim kako nesto ne raste a sve teze disem user posted image

Kaze mm da se bas vidi razlika. Ja se gledam svaki dan po sto puta pa mozda ne primetim user posted image

Bice slicica uskoro.

Kako si ti?

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 0:44:53   
srculence25
Pa da primeti se i ja sam brinula i svaki cas se gledam na ogledalo i nevidim neku razliku.
Danas mi bila prijateljica i bas kaze e sad si prava trudnica bas se lepo vidi stomacic user posted image
I ja cu ubaciti slicicu sutra.
Pa dobro je danas sam se bas uspavala user posted image
Malo sam oslinavila definitivno resio mm da me zarazi user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 9:04:48   
vonavoj
jutro trudnice!
sta sam sinoc propustilauser posted image ,preko moba ne mogu da pisem,sve mi blokira!
madre,moj krevet je ogroman,mozete obeuser posted image
sanjlice,setkas se tiuser posted image ,sad ce stomak i sike da predje,moj je jedvauser posted image user posted image
nocas sam se raspadala,sve me bolelo,i to zato sto smo juce setali 4 sata,kako i da me ne boli sveuser posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 9:19:55   
bubulence
von, tvoja beba ce izleteti napolje, jel ti blizu porodiliste user posted image ?
sanjalice tvoj stomacic uopste nije malecki, kada smo pile kaficu bas ti je bio vejiki a to je bilo pre mesec dana. nemas sta da brines...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1806
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 9:24:16   
vonavoj
relativno mi je blizu porodiliste! Ali stvarno,u kojoj sam formi,koliko setam,ne odmaram..ne pamtim kad sam popodne legla da spavam,ustanem u 7,legnem oko 11user posted image
samo da se ne desi danas nista,mm mi je na putu,salim se,nece..nadam se tamo od 6.10user posted image
svi kazu da drugi ide brze,i prvi je prosao za 6 sati..tako da...user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 9:29:09   
bubulence
tako da ce drugi trajati dva sata user posted image .

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1808
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 9:33:12   
branki*
evo i mene...od kako sam odvela bozu u vrtic,muvam se po dz.zbog ebenog bolovanja.cekaj ginekologa,pa konacno on udari pecat,pa kod opste prakse,kazu da dodjem posle 12,a nakon njega sve to na komisiju..jbt kolika procedura,ko da se lecim od ebole,a ne produzavam bolovanje!user posted image
jovice,welcome back!
kod nas nema to ekspertni,obicni ultrazvuk.drzavno ako ides,dr gleda sta gleda i zakazuje na po mesec dana,malo jace mozda,preglede i to je to.
tek sad pijem kafu,a ustala u 6.stavila rucak,pa posle opet produzavam kod dr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 9:35:02   
vonavoj
branki,to ti je nasa administracijauser posted image i organizacija!
ja pijem kafu i lenjim se da stavim rucak..posle ce mi doci drugarica,koja ide na prvi uzuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 9:36:59   
branki*
pa,jeste,nazalost je tako.ja zbrckala gomilu nekog povrca,meso,sve stavila u serpu,nalila vodom i na sporet.ne mogu da se zamlacujem puno oko rucka danas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1811
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 9:39:34   
vonavoj
Meni baba poslala neku piletinu,nisam ni videla sta je..moram tek da smislim sta cuuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 10:01:10   
soni
dobar dan... i ja poranila...na raspustu djaci pa i ja lecarim... posle u setnju sa drugaricom pa cekam moje iz vrtica user posted image ...od juce imam slatki kupus koji mi se uopste ne jede al nateracu se...
hvala bogu da ovde nema burek inace bih stooo kg imala...obozavam pecivo

evo jedna za sve user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 10:07:56   
vonavoj
soni,hvala za kafu!
samo ti lencari!user posted image
ja sam stavila pilecu supicu i posle cu belo meso sa dodatkom c i pavlakom da smutim!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 10:14:02   
branki*
bas bih i ja mogla jos jednu kafu.von,a super je i ona c mesavina 4 vrste sira,ne znam da li si probala,isto belo meso i to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 10:18:10   
soni
ja volim tu mesavinu al mi lepse kad zapecem piletinu prvo...obavezno kad dolazimo u srbiju nakupujem zacina, supica i caja ..

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1816
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 10:24:08   
vonavoj
da,da.branki,znam za tu,sad imam u zacinskom sosuuser posted image ovo ne ide u rernu,ono ide..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 10:26:56   
soni
St vam rade starija decica?? Jel su nevaljali ko ovo moje user posted image ...Zvrk totalni, uvek je neka animacija potrebdna...puna energije..vrtic nije dovoljan...I ne slusa me nista...kaznu ne konta jos


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 10:30:20   
vonavoj
Moja je u vrticu!
I sreca moja sto zna da se sama igra,nekad mi bude i zao,ja nesto radim,ili za kompom,a ona se sama igra..voli igracke,knjige,uvek nadje neku zanimaciju..gleda i crtace,igra igrice na kompu(da,da..nema jos 3 godine,ali igra babygames)user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 10:30:54   
wivern
Bas stigoh na vreme za kafu, hvala Soni.
Von jel to ona drugarica sto je dugo cekala na bebca?
Ja da popijem kaficu okacim ves pa na dahtanje. Taman da iskoristim i sunasce i malo se i prosetam.
Pravila ja pre neki dan piletinu sa tim sosom 4 vrste sira, bas bas je dobar preliv.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 10:32:58   
soni
bebe von moram i ja poceti sa tim igricama za bebe user posted image ....takva je i valjda nas pozeli, a sto kazes nekad mi i zao, trudim se da je ukljucim u sve al nekad ne mozes ....

prezderala sam se..bicu slon...user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 10:33:30   
vonavoj
Sad mi se javila da je morala na posaouser posted image , da wiv,to je ta drugarica..bila je na uz,sve je na dobrom mestu,jos je rano za srce,dobila da pije jedan utrogestan dnevno,ipak je 5 godina dug period,i za 2 nedelje kontrola! Taman cu joj dati moj utrogestan,imam skoro dve kutije,nek joj bude dobar pelcer,da prodje sa trudnocom kao ja!user posted image
Mislim da mi je vreme da se pokrenem,da malo peglam i perem parket,sad mogu,tj,smem,i ako krene porodjaj,kraj jeuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:23:17   
daca77
Dobro jutro!!!
Ovog jutra mi se strasno spavauser posted image ...ne mogu uopste da funkcionisem...
Stetica nam danas radi fetalnu ehokardiografiju? Cekamo lepe vesti user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1823
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:31:57   
srculence25
Dobro jutro user posted image
Hvala Soni za kaficu.Sva sam slomljena nos cas curi cas zapusen tesko disem.Osetim kad disem da krcim user posted image
Samo da me nestrefi T.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:38:14   
vonavoj
Stetice,mislimo na tebe!user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here