|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:38:35   
anita
Dobar dan i od mene user posted image
Soni hvala za kaficu nisam popila od jutros. Ustala sam u 8:30 i to jedva. Isla sam do ambulante da podignem doznake pa sam iste odnela u firmu. I ne mogu da verujem sta sam cula: ostatak svog godisnjeg odmora ne mogu da iskoristim user posted image

Dosla sam i upravo jedem keks i mleko.

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Bubi, Anita kako vi mislite na mene user posted image

Naravno da sam pajkila user posted image

Sada bila u set_nji sa mm. Bas se brzo umorim i kao da se nesto spuste pa me i boli posle set_nje.
A stomak mi se vec spojio sa sisama user posted image

Kontrola je u sredu pa cu znati. Valjda ce se sve poklopiti.


Sanjalice mislimo mi na tebe user posted image



_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:41:35   
vonavoj
ne mozes,jer ce ti krenuti porodiljsko,a morala bi da ga iskoristis do juna 2015.god.a sad ti bolovanje nece prekidati..ma ko ga sisauser posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:47:37   
Štetica
Von evo me,stigla kuci pre 15 min,sad pijem kafu,da dodjem sebi. Sto se bebe tice sve je ok,doktor me i nasmejao,kaze radi srculence kao svajcarsi sat. Prebrinula sam veliku brigu,sad opusteno do kraja. Za divno cudo nisam dugo cekala,u 8 bilo zakazano a u 9 sam zavrsila.


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:50:02   
vonavoj
user posted image user posted image stetice,sad si mirna!!
uzivaj!user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:51:23   
Ana13
Dobar dan,zene
Ja ustala jos oko pola 8,ali nikako da sednem za komp.Stalno neki haos po kuci.Sad tek skuvah kafu i spustih dupe user posted image Vreme je diiivno.Kao da je prolece.
Sutra sam punih 35 nedelja i ulazim u 9.mesec user posted image Mislim da mi se stomak malo spustio.Nemam vise gorusicu,lakse disem,a i vise mogu da poruckam user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:54:27   
Ana13
Stetice user posted image
Zaboravih da smo juce narucili krevetac.Stize u naredne dve nedelje.Namestaj stize za neki dan.Kupila sam cak i pelene za porodiliste,podmetace...Sto se mene tice i sutra mogu da se porodim.Spremna sam user posted image Ostalo je samo da operem sve i ispeglam.Vise nemamo sta da kupimo

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:56:47   
daca77
Stetice, bravo za divan izvestajuser posted image
Ana, svaka cast, sto se tice pripreme...a zar si i gorusicu imala?user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:57:42   
anita
Ma da, ne mogu da mi prekidaju bolovanje.
Neka sve bude u redu, ko sisa odmor, imacu porodiljsko 2 godine.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 11:58:05   
Sanjalica1980
Dobro jutro drage moje user posted image

Ja sam ustala malopre i sada pokusavam da se razbudim. Bas sam gladna. Jucer mi jedan komsija rekao da sam ogromna i kao joj sto ti je lice oteklo user posted image
Vidim da svi nesto voledu da komentarisu moju natecenost.

Von moje sike su tako male da ce ih stomak brzo presisati.

Srculence ako ti je samo nos problem to je mozda zbog trudnoce. Meni je stalno zapusen ili slini. Prokrvljenost je sada mnogo veca pa dolazi do toga. Mislim da se cak zove trudnicki rinitis.

Stetice diiiivnoooo user posted image

< Poruku je uredio Sanjalica1980 -- 30.9.2014 11:59:03 >

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:02:02   
daca77
Sanjalice, meni je drugarica pre par min.rekla kako mi je videla fotografiju sa RR druzenja, na FB i da mi je glava uzasno okrugla i velikauser posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:04:08   
anita

IZVORNA PORUKA: Štetica

Von evo me,stigla kuci pre 15 min,sad pijem kafu,da dodjem sebi. Sto se bebe tice sve je ok,doktor me i nasmejao,kaze radi srculence kao svajcarsi sat. Prebrinula sam veliku brigu,sad opusteno do kraja. Za divno cudo nisam dugo cekala,u 8 bilo zakazano a u 9 sam zavrsila.




Stetice user posted image user posted image . user posted image i za bebu, smao neka raste i neka je sve ok.

Ana bravo za pripreme. Sacekaj bar da popijemo jos jednu kafu pa onda idi da se porodis user posted image .

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:04:29   
bubulence
sanjalice ma bas te briga. inace, zene koje nose devojcice oticu malo u licu, meni je porastao nos user posted image .
ana, divno, sve je spremnouser posted image .
stetice, odlicno user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:04:58   
vonavoj
IZVORNA PORUKA: daca77

Sanjalice, meni je drugarica pre par min.rekla kako mi je videla fotografiju sa RR druzenja, na FB i da mi je glava uzasno okrugla i velikauser posted image

bem ti drugaricu koja tako kazeuser posted image i to trudnici!
Ana13,ne mozes pre meneuser posted image user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 30.9.2014 12:06:25 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:08:11   
daca77
user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:09:16   
Trcosava
Oprah sudove i spremih kuhinju, sad idem da je umažem opet user posted image

Wiki, dobro je da sam tek sad videla da dahćeš danas user posted image

Mene sutra ujutru nema - odo da opet sređujem nokte, pa posle dok se dogobeljam kuće. Malo posedim, pa po Anu. E onda idemo da se vozimo jednu stanicu vozom (sa vrtićem) i da se odmah vratimo nazad (oo happy day, moje dete zna kako izgleda voziti se vozom i to duuuuuugo user posted image )

U četvrtak ko zna kad ću doći kući, idem na pregled.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:14:40   
Sanjalica1980

IZVORNA PORUKA: daca77

Sanjalice, meni je drugarica pre par min.rekla kako mi je videla fotografiju sa RR druzenja, na FB i da mi je glava uzasno okrugla i velikauser posted image



Boze kakva drugarica. Odmah je otpisi user posted image

Bubi i meni je nos narastao user posted image

Ma mene bas briga. Ja volim sto pupim na sve strane. Meni je to vise smesno kad mi neko tako nesto kaze.
Ovde vam napisem da vas malo nasmejem user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:14:46   
Ana13
More,ja vise ne mogu da cekam. Von,ako hoces pre mene,ubrzaj se malo user posted image
Daco,nema sta nisam imala.Jos uvek i povracam,ali sad jednom nedeljno.Samo user posted image Eto i nos mi je zapusen non stop,jedva disem.Nocu disem na usta,pa mi se i grlo osusi i boli me ujutru. Sve,bre,imam.Kod mene nema da nema user posted image
Al' vas caste komplimentima ... Dacika,super izgledas uzivo,a tu "drugaricu" da delitnes sa fejsa user posted image
Anita,dodji ti kod mene na tu kafu,jer dok se opet izdogovaramo,ja odoh u porodiliste

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:27:39   
vonavoj
Morala sam da odem da vidim moj nosuser posted image i ja nosim devojcicu,ali nije porastao,mozda jer ne lazemuser posted image (salim se)
ANa13,radim sve sto je u mojoj moci,juce smo 4 sata setali,danas peglala,prala stepenice..ali beba nece..idem i popodne u setnjui...mogu samo da se raspadnem,ali ne i porodimuser posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:32:53   
Ana13
Von,a di je tu ses user posted image Kazu da akcija u krevetu moze da ubrza stvar.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:33:21   
daca77
Jao...Ana, svaka cast...ja cekam tu gorusicu, pa cemo videtiuser posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 12:58:13   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Ana13

Von,a di je tu ses user posted image Kazu da akcija u krevetu moze da ubrza stvar.

i to smo probaliuser posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 13:13:04   
bubulence
Von ne mozes samo da probas, moras da vezbas dva puta dnevno user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 13:31:50   
srculence25
Juce mi bila drugarica koja treba da se porodi.Prekljuce joj je bio termin.
U prosloj trudnoci kaze nije imala bolove samo joj pukao vodenjak pa sad neznam kako to izgleda.
Kaze dala se u veliko spremanje i u akciju nebi li krenulo i kaze eto nista.
Juce sam se bas uplasila sedi ona tako pije kafu i kaze ide do toaleta kad na stolici kako je ustala mokro.
Njoj vec pukao vodenjak.Mm je odvezao do porodilista.jos uvek mi nista nejavlja sta se desava

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 13:37:33   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: bubulence

Von ne mozes samo da probas, moras da vezbas dva puta dnevno user posted image

treba mi onaj smajli sto se smeje i valjauser posted image user posted image
srculence,vodenjak moze i da curka 24h

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
30.9.2014 15:12:59   
wivern
Cek bre, di ste krenule preko reda user posted image , nemoj neko da je uleteo pre mene u termin, nmg vise ova istezanja i protezanja da izdrzim. Mnogo je brate naporan.
Ja vec danima odlazem peglanje i pranje bebinih stvari. Moracu da krenem ovih dana. I da radim analize, a to me tako mrziiiii. Pola grada treba da obidjem za par analiza.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here