|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 20:25:38   
Torbica
Branki, i vi meni nedostajete, svi user posted image
Posao je bas dinamican, nema sanse da zvirnem u telefon tokom radnog vremena, nekad ni dorucak ne pojedem, doduse, valjda me drzi adrenalin pa nisam ni gladna. Danas na vaskularnoj hirurgiji, dve velike operacije, jako je zanimljivo, a sa druge strane, hod po tankoj zici, no, ja sam dinamika, meni to odgovara.
ME, skroz sam se uklopila. Samo nek su decica zdrava, sve ide svojim tokom, a bez ucenja nista...
Ljubim vas sve

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 0:21:11   
mati
Torbice , zeno, ja cu se ponoviti da ti se divim... Samo napred.
Mi od kad smo dozvolili Mati lap top u krevet (spava sam u sobi) ne uspava se pre 24-01. Ali kako nije hteo ni krevetac da preda bas smo se iznenadili da spava sam. Mislili smo da ce ga drzati nedelju, dve pa da nam se vrati.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 0:39:04   
Klarita
Torbice, ja sam zamisljala sad kad krenes da radis lepo nam ovde iznosis slucajeve, pa resavamo probleme...pih, ti nemas vremenauser posted image Nema veze, oprosticemo tiuser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 0:46:10   
Mala Elena
Mame, jel ste imale sexa poslednjih mesec dana? Hahahaaaa user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 0:48:15   
Dada81
Torbice,svaka cas_t,samo tako pozitivno i opet-svaka cas_t user posted image
Klarita,Mala Elena,IvaM user posted image eto kako ja stizem,teka sada citam sta ste pisale,zato se divim Torbici sa troje i poslom,a ja dvoje i ne poslomuser posted image nista ne stizem.
Salim se malo, mislim,ne salim se da nista ne stizem,priznajem organizacija mi slaba strana i verovatno to moze bolje,

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 0:51:57   
Mala Elena
Dado, ni ja nemam puno vremena, zato sam i postavila prethodno pitanje. ..user posted image user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 1:00:48   
Dada81
Mi uspeli jednom na odmoru,to je bilo vec pre 10 dana user posted image Mislim i posle smo bili na odmou jos par dana,ali aktivnijem,i drugi pravac i veca guzva,kumi babine ,useljaj drugoj kumi..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 1:07:42   
Mala Elena
Ahahaha user posted image , nekad nemam vremena da se istusiram a bez toga niš’ user posted image
Ovaj moj mali namcor od bebe zaspi kasno , muz malko pre nje i eto! Haha
Ali tesili su me da je to samo faza user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 5:35:54   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Kao zgazena sam. A. se budio u 1, pa u 3,30 user posted image Kad je bio manji, spavao je citavu noc.
Poceo pljusak i izgleda stao, kuku.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 6:19:15   
mama micki
Dobro jutro mame. Sa kim pijem kafu!? Ja ispratima mm, otišao u Apatin, nažalost, tetka mu se ubila pa daju 40 dana. Deca spavaju, ja pijem kafu i čekam da se malo razdani pa da nešto radim. Teodora ima još jedan domaći, pa kad to danas završi idemo da skitamo, rekoše da neće biti kiše u toku dana.
Sve vas pozdravljam i želim vam lep dan!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 6:52:07   
serpica
Jutro Micki evo ja sam tu,user posted image bebac spavao celu noc hvala bogu i probudio se u 6 i 30h ja zadovoljna,gleda crtace dok ja popijem kafu,pa odoh do laba.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 7:43:04   
mama micki
Šerpi javi sveuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 8:27:03   
doktorkakristal
jutro,Dotra se opet budila celu noc i plakala,ne znam sta joj je user posted image kao restovan krompir sam
MAMA MICKIN Dugo nismo pile kaficu nedostajala si mi

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 8:38:58   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Mi budni od pola 7 kao i inace plus minus jel. Al gosti izgleda ne misle da se bude
ccccc... moracu ja da ih budim. Evo D se inhalirauser posted image a ja rekoh dok se ona zabavlja da napisem koju rec na rr, da ne ispadnem totalno iz koloseka i da ne ostanem i ja bez poena totalno.
Danas zivo zivo, kuvacemo pasulj u kotlicu.Dolaze nam jos neki prijatelji, bice i Dunjin drugar Teo. Ma jedva cekam. Auuu majku im i gostima ccccc... Valjda ce se do rucka probuditiuser posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 8:39:37   
Sanjica26 RR
I kod nas stanje bez promene. Spavali smo lepo. Sofiji treba da spremim dorucak. T jos uvek spava. Ipak je vikend, pa nek se naspava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 9:01:57   
mama micki
Evo mene opet. Tea još spava, Sara vršlja po kući i kao čita časopis moja beba. Sad ću da pristavim još jednu kaficu pa onda da se bacim na spremanje ručka.
Doco svratim ponekad, ali u zadnje vreme sam baš kao na pokretnoj traci. Na poslu ludnica, kući milion obaveza, i tako...izađem iz kuće u pola 7, vratim se u 5 i neznam gde ću pre. Evo doco za tebe jedna user posted image , svraćaću kad god mogu pa da pijemo kafu.
Torbice ženo svaka čast, lepo ja kažem ti si žena zmaj!
Evo dok ja iskucah poruku probudi se i ova velika cura. Odoh da im dam doručak!
user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 9:31:36   
emicaa
Da vam se i ja javim,T se probudila u 11 i popila novo mlijeko bez problema,opet je par puta plakala u snu ali malo je bolje spavala,nismo ustajale sjedit u sred noći,ne znam koliko traje dok izbaci laktozu iz sebe ili kako to već ide,posle ću naći temu pa isčitati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 9:35:44   
Bibilib
Evo i mene moj se bekac probudio u 8h a drugi sin ostao koda babe i dede,pa smo se izlezavali do malo pre u krevetu i bas je hladno....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 9:37:20   
mirkam
Dobro jutro mame.
M zaspao, ja oko rucka i da virnem sta radite.
Nikako nisam spavala, M u ponedeljak ide na magnetnu, i vec je pocela jaka frka da me hvata.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 10:02:05   
Mala Elena
Jutro mame. ..ja prvo pa u kafanu ! Mi smo lepo spavale , osim sto se ukakila pa sam je presvlacila u 6. Kisa je padala kao luda. ..valjda nece vise. Ja treba da se farbam.
Emice ,super za mlekce ! Valjda vise neces imati problema. ..

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 10:26:25   
emicaa
Elena i ja se nadam...
Mirkam zašto magnetnu nisam baš upućena user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 10:26:32   
Jole84
Dobro jutro ženske, ko je reko kafa user posted image
Mi smo noćas fino spavkale, nije se budila, samo za mlekce. Smešno mi je kad čitam, vidim sve mame ujutru prvo o tome da li su prespavale noć user posted image
Mirkam izvini nisam pratila, a što ide na magnetnu?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 12:07:13   
dijana1*
Dobar dan i od nas.
Jole to nam je glavno jer nas deca urnisu, neke lude generacijeuser posted image
Kosta je solidno spavao, proliv vise nije imao. Sinoc je kakio tvrdo govance i napravim mu nestle zitarice. Jutros dva tvrda uz vrisku i natezanje pa mu napravim palentu. Posle 15 min otisao u svoj cosak da kaki. Leleeeee kada je dopuzao do mene krcat do grlauser posted image jedva sam ga skinula i okupalauser posted image
Emice nadam se da ce van sada biti boljeuser posted image
Hvala vam sto mislite na nas i ljubim vas sve.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 12:38:32   
Sanjica26 RR
Nama je izasao zubic. Bas dugo nije bilo ni jednog jedinog. Slucajno sam primetila. Ne mazemo joj desni, jer ona nekih specijalnih muka nema.
Idem da strpam T u krevet, pa da se bacim na spremanje rucka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
27.9.2014 12:49:22   
Klarita
Sanjice, Dijana, Serpi. Joleuser posted image

K nema temperaturu od juce ujutru, N standardno, kenjka se na svakih 5-10 minuta, pojede jadan rukice koliko ih stavlja u usta, rukavi su mu skroz mokri, presvlacim ga non stop. Nama nikako da izbiju zubici, a mislim da ga to muci. Nocu spava solidno, ne mogu da se zalim bas, ali desava se da po par puta pisne-vrisne pa uz shshshshshsh nastavi. Mnogo se otkriva, bas je grozan ovaj prelazni perioduser posted image samo da se ne prehladi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here