|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 [46] 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 23:06:14   
belst
madre, hvala ti draga, znam, spomenem tu i tamo tako da ako je koja ženica takoder imala da se ne obeshrabri, meni je to bilo prvi put i da mi nije bilo vaših komentara i savjeta, bome prepala bi se itekako, mislila bi da se tko zna sto desava... sada, polako, možda bude srece opet... najvise navijam da user posted image sto prije ugledaju pogotovo amamice koje cekaju 1. user posted image .

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 6:32:37   
serpica
Dobro jutro crtice,evo jedna user posted image za budjenje.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu belst)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 9:14:11   
tatjan@
Serpice ja i ti u jutarnjoj smeni i danas user posted image I kako se osecas? Verovatno ce te drmati jos uzbudjenje bar do prvog UZ-a user posted image

Kod mene nista novo, O stize tek krajem nedelje (ako uopste stigne odmah posle kontracepcije user posted image ).. Idem da porucim fertility friendly lubrikant i testove za ovulaciju i trudnocu, pa za vikend akcija..
Meni je inace ovaj lubrikant prosli put pomogao, sto posto sam sigurna u to! Nadam se da ce iovaj put! Jedino sto je skup user posted image

< Poruku je uredio tatjan@ -- 30.9.2014 9:15:15 >


_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 10:12:20   
serpica
tatjana ima jos dosta do prvog uz,nestrpljenje naravno,ali tu si ne mogu pomoci user posted image imas jeftine O testove na netu pusticu ti link u pp kasnije

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 11:28:07   
17 joka
Tatjana, nek urodi plodom i ovaj put sve je vredno te sreceuser posted image user posted image

Šerpi jedva cekam sutrauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 12:26:16   
llila
Cao cure joko jel tako da i ti ne ocekujes ovih dana citala sam stasrije postove pa sam zapamtila to uglavnom navijam za tebe svim srcem

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 12:45:16   
serpica

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Tatjana, nek urodi plodom i ovaj put sve je vredno te sreceuser posted image user posted image

Šerpi jedva cekam sutrauser posted image




I ja user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 12:55:17   
17 joka

IZVORNA PORUKA: llila

Cao cure joko jel tako da i ti ne ocekujes ovih dana citala sam stasrije postove pa sam zapamtila to uglavnom navijam za tebe svim srcem



Lila, ja nisam u igri cekanja crta, jer mi samo putem VTO mozemo dobiti bebu,a protekle dve godine smo imali neuspehe i to nas je mnogo kostalo najvise novca i zdravlja

sad duze vremena necemo biti u mogucnosti da radimo dok neskupimo veliku sumu novca da odemo ponovo sve iz pocetka. znaci za neke tri god. tek

a da moja user posted image je sinoc stigla na 30dcuser posted image jako sam zadovoljna jer sam osecala dejstvo cajeva i znala sam da ce se sve brzo srediti

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu llila)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 13:01:27   
serpica
Joko user posted image za ciklus...vidis ide na bolje bar nesto.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 13:15:07   
17 joka
Šerpi meni je prošli mesec kasnilo 13 dana

pa mi je malo LH bio veci i malo naspram prosle god. testosteron mislim sve je bilo u granicama normale ali znala sam da su mi jajnici opet u cistama i citav mesec sam se nalivala cajevima i osecala sam reakciju i znala sam da ce biti dobrouser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 13:30:08   
anita
Serpice kako si danas?user posted image

Joko bravo za ciklus. user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 13:33:14   
serpica
Anita,onako,sinoc me bas zaboleo stomak kad sam legla,dva puta ostar bol nisko,verujem da je sve normalno,danas nema nista. Cekam da sutra potvrdim betu pa da malo odahnem...kako si ti? user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 13:34:37   
Anoniman
Serpi jedva cekam sutra, i da te slajemo u tromesecjeuser posted image user posted image

(odgovor članu belst)
  Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 13:36:32   
Modessty
Šerpi baš mislim na tebe user posted image Ja te već prebacila u trudnice user posted image Ubićeš me user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 13:36:46   
serpica
IZVORNA PORUKA: Unina mama

Serpi jedva cekam sutra, i da te slajemo u tromesecjeuser posted image user posted image




I ja UM,i ja,samo da bude uduplana,videcu da li cu ujutru rano da idem ili cu da sacekam,pa mozda negde oko 10h zavisi od dece.
Mod ocu majke mi user posted image mislim hvala ti,al cek da budem 101% sigurna.user posted image

< Poruku je uredio serpica -- 30.9.2014 13:37:53 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 13:42:29   
anita

IZVORNA PORUKA: serpica

Anita,onako,sinoc me bas zaboleo stomak kad sam legla,dva puta ostar bol nisko,verujem da je sve normalno,danas nema nista. Cekam da sutra potvrdim betu pa da malo odahnem...kako si ti? user posted image


Bice sve ok. Jedva cekam da cujem sutra kolika je beta. Danas ceo dan mislim na tebe i nikako da ti pustim poruku user posted image . Ja sam tj. mi smo dobro. user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 13:44:02   
Anoniman
Bice Serpi bice, ja ocekujem i trocifrenu sutra betuuser posted image

Pa onda da nas sve izvuces odavdeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu belst)
  Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 13:46:00   
serpica
Bas ti hvala user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 14:12:58   
llila
Moja sestra je poslije vto zatrudnila prirodno drugi put razlika medju djecacima 10 mjeseci a prije toga su cekali 10 godina na bebu verujem da je sve moguce

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 14:20:24   
17 joka
u nasem slucaju je to nemoguuca misija


Šerpi naravno da ce biti trocifrena beta i bices 1001% sigurna

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu llila)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 15:46:48   
amelia
Zene meni mm dolazi sutra u 1 u ponoc tu je a meni izgleda danas je ovulacija bas je zakasnio ili mozda nije doci ce bas u pravo vreme user posted image ima 10-tak dana odmora bas sam HAPPY user posted image ko zna mozda. Bas dolazi kad treba ja primecujem velike velike kolicine egg whiteuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 15:54:56   
7marii
Serpiiii bice trocifrena beta user posted image user posted image user posted image
kod mene izgleda pocinje PMS,bole me grudi a i ledja nisko. U PMS-u to ja nemam to moze biti i simptom user posted image ali su mi izasle bubuljice pa sam sigurna da ce i user posted image doci na vreme,izgleda da ovog meseca opet nista user posted image idemo u novi krug verovatno.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 15:59:20   
Sanjalica1980
Joko bravo za ciklus user posted image

Serpi bice to super. Jedva cekam sutra user posted image

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 18:11:09   
superm
Serpice, zelim ti laku i lepu trudnocu!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
30.9.2014 19:25:36   
serpica
Crtice jel ste tu? user posted image hvala na lepim zeljama,i ja se nadam da bude trocifrena,i da vas polako izvucem odavde...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 45 [46] 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 [46] 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here