|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vršnjačko nasilje
2.4.2021 23:23:41   
mati
Ispada da sam ja sve preuvelicala, kako se oni super igraju sada kao da ničega nije bilo.
Onda mi je rekla kako ne podržava vrsnjacko nasilje jer je i sama osetila na svojoj kozi i tako. Uglavnom rekla sam sta sam imala. Zbog te male tuzibaba sutra će neko nekome glavu da razbije.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Vršnjačko nasilje
2.4.2021 23:30:37   
Ivanka 75
Nisi preuvelicala, stalo ti je do toga da tvoje dete ne bude povredjeno.


Meni godinama govore "decija igra", jes malo sutra. Sve to gradi licnost i karakter. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Vršnjačko nasilje
3.4.2021 7:07:07   
smeško
Мати, тужакање није лепо, слажем се. Али, деца и то раде у тим раним годинама. Треба неко да поразговара са њом, не граде се другарства на тај начин. Још увек ми је највећи проблем то дављење од стране другара. Ниси претерала, у страшним временима живимо. И имиџ родитеља се гради од првог дана, то је за нас важна лекција. Рекција ти је одлична, јер одаје поруку да си иза свог детета, што је јако битно.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Vršnjačko nasilje
3.4.2021 11:01:50   
mati
Smeško, mala je dežurna tuzibaba. U vrtiću su bili zajedno, nju su vaspitačice ostavljale kad idu da piju kafu da prati da li svi spavaju i šta rade. Eto sada je nastavila sa tim a njena majka kao da ponosno kaže "znamo mi da je ona pričalice i tuzibaba, pričamo sa njom"... A i ona je prva pozvala sve ostale roditelje da dogovori priču, mene nije i nije se ni izvinila. Pa kakvo dete onda moze da bude.
I rekla sam da ću da pratim da li je taj mali išao kod psihologa, jer nije prvi put. Kao što rekoh, crveni i žuti kartoni me ne zanimaju više.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Vršnjačko nasilje
3.4.2021 15:28:27   
smeško
Јој, мати. Ми умемо, кад ови наши излете из собе, да изгрдимо оног који је погрешио и оног који је тужио због глупости.😂

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Vršnjačko nasilje
3.4.2021 15:31:11   
Sanjica26 RR
Истоuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Vršnjačko nasilje
3.4.2021 16:27:44   
Ivanka 75
Moja mama je uvek govorila, nije vazno ko je kriv, sestre ste, kazna je zajednicka. Obe krive kako god okrenes 😊


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Vršnjačko nasilje
3.4.2021 16:42:36   
mati
IZVORNA PORUKA: smeško

Јој, мати. Ми умемо, кад ови наши излете из собе, да изгрдимо оног који је погрешио и оног који је тужио због глупости.😂

Isto. I kažnjavam obojicu. Nije mi jasno kako ne shvate da moraju da budu podrška.
A kazna... Ne znam ni kažnim kako treba. Nego ajde.


< Poruku je uredio mati -- 3.4.2021 16:43:14 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 308
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here