|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
21.11.2015 22:03:45   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: Tajčica

Pitanje za dr. Mirjanu, nije vezano za Cortinat ali jeste za jedan od proizvoda iste kompanije:

Beba ima 17 meseci, još ne govori, velika je maza, i nema puno vršnjaka u svom društvu, pa slabije uspostavlja kontakte sa decom.

Da li preporučujete u našem slučaju uzimanje Omega junior kapi?

Unapred hvala




Draga Mama, OMEGA JUNIOR kapi se daju I deci u slučajevima kako ste opisali. Ipak najbolje bi bilo da se posavetujete I sa lekarom koji prati dete.

Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
21.11.2015 22:10:42   
dddaca
Hvala na odgovoru. Probacemo i Cortinat, pa javljamo rezultate. Imamo jako pozitivna iskustva sa Gas bimbijem, tako da se nadam da ce i Cortinat pomoci

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Ekcem - dermatitits
1.12.2015 10:02:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Pročitah sada u tekstu:

CORTINAT krema se preporučuje za tegobe :
1.Crvenilo, svrab, suvoća, ispucalost kože lica i tela
2.Ekcema - dermatitisa: Atopijskog, Kontaktnog, Seborejičnog
3.Ojeda i Osipa
4.Alergija na sunce
5.Eritema nastalih ubodom insekata


smeju li ovu kremu da koriste bebe od rodjenja?
ja sada nisam sigurna da li je kod nas osip, ili alergija na sunce, a siri joj se po licu, mnogo mi je zao, sve me strah da je ne svrbi, pa bih kupila nju danas i probala?user posted image


< Poruku je uredio Unina mama -- 1.12.2015 10:03:18 >

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 503
   RE: Ekcem - dermatitits
1.12.2015 10:19:35   
Bibilib
Stigla krema....hvala....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Ekcem - dermatitits
1.12.2015 15:04:16   
Animsaj9
I meni je danas stigla, hvala.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.12.2015 18:16:13   
marketing RR

Čestitamo novembarskim dobitnicama user posted image

dddaca
babybeemaja4
Maraj


Napomena: Maraj je osvajala i ranije Cortinat ali s obzirom da su i ostale korisnice koje su pisale na temi u novembru, već osvajale (u ovoj godini), Cortinat je osvojila Maraj, koja je napisala prva/najviše poruka od preostalih korisnica.

Drage dobitnice, pošaljite nam na pp ime, prezime, adresu (u Srbiji) i broj telefona, najkasnije do 7.12.2015.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.12.2015 23:01:48   
dddaca
Oooo, hvala puno user posted image Kremica nam bas treba

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
6.12.2015 1:44:58   
bojana92
Moj beban je ekcem dobio sa dva meseca.Imao ga je do skoro.Ovo je jedina krema koja mu je pomogla.Otkad smo se resili ekcema samo nam se jednom vratio.Namzali smo jos dva-tri puta,i nestao je,kao rukom odnesen.Nadamo se da se vise nece vracati.Sve pohvale za ovu kremu.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
6.12.2015 2:01:38   
bojana92
cestitam dobitnicama :)

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
6.12.2015 2:10:05   
bojana92
Imam pitanje za ringerajinog doktora.Mom starijem sinu tokom zime cesto budu obrazi i brada jako crveni i suvi,da li mu mogu mazati cortina t cremu kad idemo napolje?

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
16.12.2015 20:01:59   
dddaca
Da li se zna kad mozemo da ocekujemo kremu?

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
28.12.2015 1:33:34   
rošula

IZVORNA PORUKA: bojana92

Imam pitanje za ringerajinog doktora.Mom starijem sinu tokom zime cesto budu obrazi i brada jako crveni i suvi,da li mu mogu mazati cortina t cremu kad idemo napolje?


Ja mislim da može, i da je Cortinat baš super za zaštitu kože tokom zime, ali sačekaj i odgovor dr.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
28.12.2015 12:31:23   
bojana92
Probala sam pre neku noc da mu namazem lice sa cortina t kremom,ujutru mu je lice bilo mnogo bolje.Koza mu je i dalje bila suva,ali ne toliko kao pre.

(odgovor članu rošula)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
28.12.2015 12:36:39   
branki*
Ovom mom se pojavilo na glavi nesto ,na dva mesta.da li moze ekcem da se javi na glavi i da li tu moze da se maze kortinat ili sta?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
29.12.2015 11:02:15   
Maraj
Jaoja sam se tako prijatno iznenadila !!! Sad mi bio postar i doneo CortinaT kremu! Presrecna sam! Nisam ni znala da sam dobila! Hvala na divnom Novogodišnjem poklonu cortinat kremi! user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.1.2016 22:41:41   
dddaca
Stigla je i nama Cortinat krema. Hvala puno RR i sponzoru. Cim je isprobamo pisacemo utiske

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
4.1.2016 18:05:46   
marketing RR


Čestitamo decembarskim dobitnicama user posted image

bojana92
Unina mama
rošula



Drage dobitnice, pošaljite nam na pp ime, prezime, adresu (u Srbiji) i broj telefona, najkasnije do 10.1.2016.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
4.1.2016 18:16:37   
Anoniman
Hvala puno na nagradi, nama je, tj. Nori , djagnoza seboroicni dermatitis, bas cemo je isprobatiuser posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
  Direktna veza do poruke: 518
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
4.1.2016 18:53:49   
bojana92
Hvala puno.Cestitke ostalim dobitnicima.Filip ima atopijski dermatitis,nekad mu se povrati,namazemo dva puta sa ovom kremom,i kao ruom odneseno.:)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
4.1.2016 23:11:11   
nikiteki
Čestitke dobitnicama

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
5.1.2016 14:35:07   
bojana92
Hvala..:)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
18.1.2016 11:47:48   
marketing RR

Dragi Ringerajci,

Svi znate da naši dragi prijatelji i sponzori godinama daruju Ringerajine roditelje i mališane na Ringeraji CortinaT kremom. U želji da nastavimo lepu saradnju, potrebne su nam informacije baš od vas, roditelja koji koristite CortinaT!


Ono što nam je potrebno, a vi nam izađite u susret ako želite, je da nam čim pre budete mogli, narednih dana putem privatne poruke (ka marketing RR), napišete svoja iskustva sa Cortinatom. Ono što nam je bitno je da napišete iskreno iskustvo, i uz iskustvo navedite svoje ime i prezime kao i mesto/grad, koji su nam potrebni iz razloga što će vaša iskrena iskustva biti objavljena na novom sajtu sponzora, u delu koji se odnosi na iskustva potrošača, a želimo da sve bude validno.



Unapred hvala!
Vaša Ringeraja


< Poruku je uredio marketing RR -- 18.1.2016 12:19:43 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.1.2016 2:50:24   
Ringerajin doktor
IZVORNA PORUKA: Unina mama
smeju li ovu kremu da koriste bebe od rodjenja?
ja sada nisam sigurna da li je kod nas osip, ili alergija na sunce, a siri joj se po licu, mnogo mi je zao, sve me strah da je ne svrbi, pa bih kupila nju danas i probala?user posted image



Draga Mama, CORTINAT krem se može koristiti I kod beba od rođenja ,
na licu, na pregibima I velikim površinama.
Poželjno je da pedijatar koji prati dete ustanovi pravu prirodu promena.


Dr. Mirjana Mišić

< Poruku je uredio Ringerajin doktor -- 22.1.2016 2:54:44 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.1.2016 2:54:33   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: bojana92

Moj beban je ekcem dobio sa dva meseca.Imao ga je do skoro.Ovo je jedina krema koja mu je pomogla.Otkad smo se resili ekcema samo nam se jednom vratio.Namzali smo jos dva-tri puta,i nestao je,kao rukom odnesen.Nadamo se da se vise nece vracati.Sve pohvale za ovu kremu.
Imam pitanje za ringerajinog doktora.Mom starijem sinu tokom zime cesto budu obrazi i brada jako crveni i suvi,da li mu mogu mazati cortina t cremu kad idemo napolje?



Poštovana, drago nam je da ste zadovoljni primenom CORTINAT kreme .
Iz ličnog iskustva smo uvereni u njen kvalitet ali nam posebno znači kada se jave zadovoljni roditelji.
CORTINAT krem možete primeniti na deci I pre izlaska I na starijem detetu.
Deca sklona ekcemu, sa suvom kožom veoma često imaju I izraženu osteljivost na hladnoću I vetar.


Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.1.2016 2:58:26   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: branki RR

Ovom mom se pojavilo na glavi nesto ,na dva mesta.da li moze ekcem da se javi na glavi i da li tu moze da se maze kortinat ili sta?


Bilo bi najbolje da sa detetom posetite lekara koji prati dete da bi on na licu mesta ustanovio prirodu promene I dalje mere u slučaju potrebe.

Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here