|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila se Mariya!!!
24.2.2017 21:36:49   
Skockica
Cestitke draga nek je ziv i zdrav i tebi brz oporavak! Masala, veliki decko user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Porodila se Mariya!!!
24.2.2017 21:41:16   
vikiveki
Čestitam i sve najbolje Mariya!

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Porodila se Mariya!!!
24.2.2017 21:46:30   
Tvitica
Bravouser posted image cestitam....pratim vas u temi....svako malo ulazila da vidim ima li novosti....konacno si docekalauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Porodila se Mariya!!!
24.2.2017 23:05:36   
vonavoj
Eeee.cestitam Mariya,da je ziv i zdrav! Masala.veliki decko!!
Cekamo izvestaj.kako je protekao treci porodjaj!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Porodila se Mariya!!!
24.2.2017 23:09:40   
Milena18
Čestitam user posted image Želim ti brz oporavak, draga.
Dobro došao, Leone!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Porodila se Mariya!!!
24.2.2017 23:22:38   
veselicaa
Cestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Porodila se Mariya!!!
24.2.2017 23:30:32   
LauraAndrija
Čestitam!user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 8:05:49   
branki*
mariya,pa ti si se porodilauser posted image cestitam,draga,sve najlepse i tebi i bebici,da vam je ziva i zdrava sto godinauser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 8:11:46   
lesica
Jeeee!!!

Neka je sa srecom!
Bravo mama, dobrodosao malisa!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 8:46:45   
AnaAna1
Epa cestitke i ovde! user posted image nek je ziv i zdrav 100 godina!
Lepo smo se druzili kroz trudnocu, a uskoro se vidimo na nekim drugim temama user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 9:24:37   
nikiteki
Čestitke i ovde Mariya.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 10:49:21   
vocicana
Da si se lapo raskrstila! Sva sam se najezila, dobro dosao Leone lepi na ovaj svet, da si ziv i zdrav i pun ljubavi!!!!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 11:21:37   
Maraj
Jeee zeno pa ti si se porodila!! Sad vidim! Bravo , cestitke , veliki decko user posted image
da je ziv i zdrav , tebi brz oporavak user posted image
ala ce ga seke sada paziti i maziti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 12:54:13   
Mariya
Hvala drage moje na čestitkama user posted image
Da vam napišem kako je sve teklo...
Pošto ga je dr merio na uz, procenio je da ima preko 4kg, a pošto je zreo, da dođem sutradan i da pokrene porođaj.
U petak sam u 9 bila u porodilištu, smestila se u sobu, ctg,klistir, bensedin i u 12 su mi priključili indukciju. Do pola 2 ama baš ništa. Oko 13.45 počinju bolovi na 5 minuta, kaže dr da dođem da me pregleda, kaže 5 cm otvorena, prokine mi vodenjak, tu su počeli bolovi na 2 minuta. Odležala sam pola sata na boku, onda je došao moj dr i postavio mi Mamatens, prešla sam na loptu i skakutala....bolovi su se nakon pola sata vratili na 4 min., pa na 3. Oko 15 45 dr. Mi pojača infuziju, počinju bolovi na 2 pa na 1 minut pa odjednom i naponi. Vičem babici, kaže da se penjem na sto, proverava,potpuno sam otvorena i dok me pregleda osećam ogroman napon i kaže mi da mogu da guram. Sam porođaj je bio ekspresan, bukvalno 6 minuta sam ležala na stolu, doduše trebalo je mnogo napona i pomoć dr da ga izguram ali uspela sam. Nisu radili epiziotomiju, srećom. Nesreća je što se mališi zaglavilo levo rame prilikom izlaska i povređeno je, tako da nas po rečima dr.čekaju vežbe i dug oporavak od toga. Ocenjen je AS 9/9
Ja sam ok, već danas se osećam mnogo bolje nego kad sam bila trudnauser posted image
Sve u svemu, mališa me nije mnogo mučio, teža mi je bila trudnoća nego porođaj! A porođaj od prvih bolova do izlaska maleckog trajao 3,5 sata!


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 13:04:39   
Skockica
E bas lepo da si se javila. Bice malisa dobro, bolje bi bilo da se to nije desilo ali sta da se radi. Onako izgleda da kad doktori procene da je bebac veliki ne bi ni trebali prirodno poradjati, jer mi se cini da se u vecini slucajeva desi tako nesto.
Ipak i ja kad sam bila trudna i kad je dr rekao da ce biti preko 4200 ja sam bila srecna sto je hteo prirodno da probamo jer sam se nekako vise carskog reza plasila. A i ovako sam znala da cu odmah videti svog malca. Ali on opet na kraju nije bio toliko tezak.
Bitno da je sve drugo ok a te vezbice mislim mozete i kuci raditi. Uzivajte sad kad se mozete gledati, maziti i ljubiti, divan osecaj, zar ne user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 13:43:42   
Mariya
Pa on je rekao da je bebac velik, a da me je pitao hoću li prirodno ili carski opet bih prirodno, i mene užasava pomisao na carski!
Ne znam da li je moglo drugačije da prođe, dr je video da je velik,zato je i pokrenuo porođaj. Ali verovatno nije mogao da proceni koliki je baš i da će se ovo desiti. Šta sad, ispalo je ovako. Biće dobro,nadam se.
A ja ga ceo dan ljubim i mirišem i samo ga nosam i mazim. Sad spava već skoro 2 sata pa ga ne čačkam a tako bihuser posted image Tako je mali i sladak!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 13:50:04   
vonavoj
Joj.Mariya,kad cyjem da je nekom povredjeno rame,najezim se...drugaricina mala je isla dva puta dnevno na vezbe.stimulacije..i posle godinu dana moze da podigne rame.ali sakicu ne moze da okrene normalno i malko joj se vidi rszlika izmedju ruku..jer je splet nerava bio prekinut pri porodjaju i nema pomoci tome..isto je beba bila velika.zaglavila se.a pupcana vrpca kratka! Nadam se da nisi nervi povredjeni.nego da je samo kljucna kost!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 13:56:17   
Mariya
Dr je danas pregledala L,kaže da ke ključna kost u redu i verovatno su nervi..
Rekla je da ona ne okoliša i ne daje lažne nade.
Kumu se isto desilo pre 30 godina,isto mu se vidi razlika između dve ruke i ta leva mu je slabija.
Šta je tu je, nema nazad. Samo napred. Gledaćemo da popravimo koliko možemo.

< Poruku je uredio Mariya -- 25.2.2017 13:59:22 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 13:59:35   
vonavoj
Znam da su oni odmah poceli sa vezbama..ona imala ogromnu epiziotomiju i isla po fizijatrima..uzas.nocna mora..posle bukvalno 10 dana..

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 14:01:51   
vonavoj
E bem mu misa.zasto ne moze da sve bude idealno!! A koja rucica je u pitanju?
Nema nazad.samo napred i bice to sve dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 14:02:57   
Mariya
Nama je dr rekla da će ga u ponedeljak kad nas bude otpustila zakazati odmah za utorak u Ns, tako da ću i ja 5 dana nakon porođaja da se vucaram po fizijatrima. user posted image
Leva ruka tj rame.

< Poruku je uredio Mariya -- 25.2.2017 14:03:30 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 14:09:05   
dijana1*
Marya cestitamuser posted image
E bas mi je zao za rameuser posted image
Vezbe, vezbe i samo vezbe, svaki trenutak koristi i bice rezultata sigurna sam.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 22:44:29   
Anck Su Nmaun
Jeeeej cestitam Mariya user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Porodila se Mariya!!!
25.2.2017 23:25:53   
degu
Marija bas mi je zao, iako verujem da ce sve biti dobro,ali opet nije moralo. Ljubi ga i mazi puno. Mama je za bebu najbolji lek user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Porodila se Mariya!!!
26.2.2017 22:37:39   
Maraj
Mariya , verujem da ce bekan biti dobro. Ljubim vas oboje user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here