|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 23:18:52   
anita
Da se javnem i ja. Mi isli malo u setnju i do prodavnice. Danas ceo dan se nesto po kuci.
Pravili smo i planove oko preseljenja.
Ja pokrete beba jos ne osecam. Imam neka golicanja ali ne stalno. Da li je to to ne znam user posted image
Neka su one meni zive i zdrave, ima vremena kad ce da mrdajuuser posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 23:25:38   
jovicaa
tako nesto se u pocetku oseca, kao golicanje, blagi dodiri... ja jos uvek isto nisam nacisto da li je beba ili su gasovi iskreno... cas osetim, cas ne

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 23:39:17   
srculence25

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Srculence, evo danas je dan kada nista nisam osetila. I tako u krug user posted image
Sto kaze Wiv uskoro cemo kukati kada krenu da nas biju user posted image

Ovo za danasnji dan to ja iz straha prenela na tebe user posted image
Hvala vam zenice neznam sta bih bez vas user posted image
Anita ja mislim da je to to.Kao golicanje

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 1:14:17   
Sandra_n
Tiker mi ne valja,imam jedno dete od godinu ipo pa smo pre tri meseca pokusali ponovo da zatrudnim i imala sam pobacaj i sada opet.Ne kazu nista kazu da se to desava cesto i da je normalna pojava :( da probam opet za dva meseca

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 6:33:30   
serpica
Dobro jutro devojke,,,,user posted image user posted image pa da vam kazem od jutros osecam mucninu user posted image ne previse ali ipak osecam.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sandra_n)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 7:18:53   
vonavoj
Jutro..tu sam jos! Lepo spavala..a sad ustajem jer su mi kukovi utrnuti!!
Serpice,sve je to ok.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 7:33:42   
serpica
Von obicno sad pijem drugu kafu,ali ne mogu,imam utisak da cu da povratim,i mnogo sam srecna,neko ce da pomisli da sam luda sto prizeljkujem mucnine,ali eto...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 7:40:08   
daca77
Dobro jutro!!!
Izvolite na casu sveze cedjene cvekle, sargarepe i limunauser posted image
Serpi, ovo za mucninu ti je bas dobar biser...uzivaj i ne prizivaj tegobe user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 7:49:34   
anita
Jutrouser posted image user posted image
Serpi sada si verovatno mirnija jer imas nekih tegoba i simptoma.
Von ulogovala sam se iz kreveta da vidim da li si jos uvek 2u1 user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 7:54:12   
serpica
Daco,Anita,ma bicu mirna tek u ponedeljak popodne,a do tad cu svaki simptom da vas saopstavam.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 7:58:32   
anita
Serpi jos malo. Blizu je ponedeljak.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 8:02:12   
serpica
Uhh jos 48h user posted image ,mislim da nikad nisam bila ovako nestrpljiva

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 8:03:12   
bubulence

IZVORNA PORUKA: serpica

Dobro jutro devojke,,,,user posted image user posted image pa da vam kazem od jutros osecam mucninu user posted image ne previse ali ipak osecam.



juupiii, mnogo mi je drago sto ti je muka jer znam da ces biti bar malo mirnija do ponedeljka user posted image .
dobro jutro okruglice , skoro da nisam spavala, stomak me je stalno boleo, piskila sam bar 7-8 puta i tako.. coni mi se da me sada malo popusta...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 8:07:45   
eca89
Dobro jutro drugarice moje, kako ste? Ja sam se naspavala, ukljucila masinu, hocu doruckovati, (stalno sam gladna) i da se bacim na pospremanje. Bubi, nadam se da ce te bol pustiti, puno vas sve user posted image user posted image

< Poruku je uredio eca89 -- 11.10.2014 8:08:11 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 8:16:47   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: serpica

Von obicno sad pijem drugu kafu,ali ne mogu,imam utisak da cu da povratim,i mnogo sam srecna,neko ce da pomisli da sam luda sto prizeljkujem mucnine,ali eto...user posted image

Ja sam ta user posted image

Mislim da nisi bila u crticama kad i ja user posted image kategorično sam odbijala da sam trudna ako me grudi ne bole jer su me u prethone tri bolele 15 dana pre nego što treba da dobijem user posted image i cvrc milojko!

Toliko o onom mom, ali meni je tako SVAKI put.

Jutar od ja. Počela sam opet da spavam u 22. Kao navijena. Barem ne ustajem noćom da šoram.

Malko sam šlogi dogi, a dete oko 7 krene sa čiftanjem po stomaku. Jooooj da bi barem bio spavalica na svog taju hahah

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 8:23:18   
daca77
Sta su 48h, Serpi...brzo to prodje.
A ja sinoc uzela rezultate KKS i KS mi je otisla prilicno: eritrociti 3,3, hemogobin 108, a zahvaljujuci Fraxiparinu, trombociti su pali na 110. Opet moram pre zakazanog termina da jurim hematologa.user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 9:03:51   
Štetica
Dobro jutro i od mene. Pijem kafu pa da se nakanim da nesto radim,u kuci kao da je bomba pala a mrzi me da se mrdnem.
IZVORNA PORUKA: serpica

Uhh jos 48h user posted image ,mislim da nikad nisam bila ovako nestrpljiva

Hahaha,koliko me secanje sluzi,poslednji put si bila tako nestrpljiva kad si cekala UZ sa Tomom.user posted image
Al dobro sve to ide u trudnicke simptome.


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 9:13:49   
vonavoj
daco,joj,muke,i pored sto pijes sve to cedjeno hemoglobin nizakuser posted image ...genetika def.ja nista osim prenetala nisam pila,a imam 137..
I ja sad pijem kafu,mm i ja doruckovali,napokon zajedno,pa nam se dete probudilo,sad i ona jela..i smisljamo kako cemo provesti lep dan..bice toplo,ali duva vetar!
bubulence,uzmi i ti Mg,i odmori,ceka te svadba!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 9:38:04   
daca77
Von, i ja sam I tromesecje zavrsila sa takvim hemoglobinom, ali sada je sve krenulo da pada...cak pijem i Heferol, ali nistauser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 9:50:04   
bubulence
evo sada sam super, kod frizera sam, nista mi ne fali user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 9:54:23   
wivern
Bar jutar..ja se javljam iz kreveta, jos uvek uzivam. Odbijam da ustanem jer me ceka haos u stanu user posted image
Serpi bravo za simptome user posted image
a dan bas obecava..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 9:57:09   
Trcosava
Ooo ne sećam se kad sam 9h dočekala u krevetu user posted image ma ni pola 9, kamo li 10 h hahahahah

Btw meni je hemoglobin 120. Pojma nemam odakle user posted image Pri tom sam imala redovno nizak. Nisu hteli ni krv za akciju da mi uzmu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 10:03:23   
Sanjalica1980
Dobro jutro drage user posted image

Nesto sam bas poranila user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 10:05:56   
wivern
Uzivam dok jos mogu user posted image
Bubi naravno da ti je super pa kod frizera si. user posted image ja obozavam da idem kod frizera i da mi neko cacka kosu.
Hvala bogu meni je ks oduvek bila odlicna a i sada je. Kad dajem krv prvo pokusavaju da me vrate jer izgledam bolesno zbog prirodno crnih podocnjaka ali se posle oduseve kad uzmu uzorak.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
11.10.2014 10:12:54   
branki*
ehej,drugarke mojeuser posted image
evo nas kod brata mog ya vikend,pa se opet vracamo nazad..citacu detaljnije kad se boza uspava,sad samo da vam mahnem..nedostajale ste mi sve!
von se jos nije porodila,je l.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li znate ko su dugine bebe?
U stvarnosti, dugine bebe su ostrva ljubavi koja nas podsećaju na izgubljeno dete, na taj način se povezujući sa njim. K...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here