|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gingerbread
23.12.2014 15:12:11   
Mama.Veki

IZVORNA PORUKA: mirkam

Mama Veki,slobodno pola doze.Nije da ne mogu da stoje,al 80 kom je baš puno,osim u koliko ne očekuješ desetak gostiju user posted image
Mi smo ih baš svojski jeli,a nismo ni prepolovili količinu user posted image

Tako cu I napraviti za pocetak, pa posle mogu dopraviti.
Još jedno pitanje... Tek večeras cu imati vremena da napravim testo. Pise treba da stoji tri sata. Mogu li ga ostaviti preko noći za ujutro da ih pravim i pecem?

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Gingerbread
23.12.2014 15:16:49   
mirkam
To ce Veselica bolje znati posto je njen recept.Meni stalalo nekih 5-6 sati i ok je bilo.

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Gingerbread
23.12.2014 15:23:42   
Mama.Veki
Hvala u svakom slučaju :)
Pa ostavicu preko noći, pa pišem iskustva, u slučaju neko drugi da ne se zezne user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Gingerbread
28.12.2014 22:25:47   
jabudic
Ja pravila danas, po receptu sa Mnjine kuhinjice. Oblici predivni, jelkice i zvjezdice, keksići odlični, fin ih ofarbala, ali onaj ukus djumbira- bljak user posted image
Kome još to treba u životu. Praviću sigurno opet, ali bez mrve djumbira...

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Gingerbread
29.12.2014 0:25:23   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja pravila danas, po receptu sa Mnjine kuhinjice. Oblici predivni, jelkice i zvjezdice, keksići odlični, fin ih ofarbala, ali onaj ukus djumbira- bljak user posted image
Kome još to treba u životu. Praviću sigurno opet, ali bez mrve djumbira...


hhahah kad su meeni rekli na početku kad sam imala mučnine da uzmem đumbir kao on je dobar protiv istih. Koje crno dobar, to bi uzela jedino ako bih htjela da se natjeram da povratim user posted image

Možda da staviš cimet umjesto toga (ukoliko već ne ide u recept?) Meni se čini da je cimet baš za takve kolačiće Božićne user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Gingerbread
29.12.2014 0:30:59   
Sanjica26 RR
Ja sam stavljala cimet umesto djumbira. Pravila sam po Minjinom receptu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Gingerbread
30.12.2014 12:25:27   
jabudic

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja pravila danas, po receptu sa Mnjine kuhinjice. Oblici predivni, jelkice i zvjezdice, keksići odlični, fin ih ofarbala, ali onaj ukus djumbira- bljak user posted image
Kome još to treba u životu. Praviću sigurno opet, ali bez mrve djumbira...


hhahah kad su meeni rekli na početku kad sam imala mučnine da uzmem đumbir kao on je dobar protiv istih. Koje crno dobar, to bi uzela jedino ako bih htjela da se natjeram da povratim user posted image

Možda da staviš cimet umjesto toga (ukoliko već ne ide u recept?) Meni se čini da je cimet baš za takve kolačiće Božićne user posted image


Cimet obožavam, i uvjek ga stavljam u slične keksiće. Ali mi djavo ne dade mira- bljak-bljak-bljak user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Gingerbread
30.12.2014 13:48:26   
wivern
Jao zene a ja djumbir obozavam. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Gingerbread
30.12.2014 15:13:17   
bubulence

IZVORNA PORUKA: wivern

Jao zene a ja djumbir obozavam. user posted image


i ja!
zapravo nisam ga probala u kolacima ali jesam sa medom i jako cesto ga uzimamo. na pocrtku trudnoce mi je malo smetao a sada ga opet normalno koristim. a da ne pricamo koliko je zdrav...
mi danas pravimo ginger, jedva cekam user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Gingerbread
30.12.2014 19:21:53   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Peace*

Testo:
250gr brašna
3 kk pr.za pecivo
60gr šećera u prahu
pakovanje vanil šećera
1 žumance
1 kašika mleka
100gr margarina

Brašno, pzp i vanil šećer pomešati. Dodati margarin pa raditi rukama, da postane fronclavo. Napraviti rupu u tako urađenom brašnu (ne znam zašto ali baka tvrdi da je bitno user posted image ), staviti ostale sastojke. Napraviti glatko testo. Vaditi oblike modlama.


napravila po ovom receptu i peku se. recite mi da li na tople keksice da stavljam belance ili na hladne?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Gingerbread
30.12.2014 19:38:58   
wivern
Bubi na hladne ja stavljam

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Gingerbread
30.12.2014 19:41:16   
bubulence
e ja necu stavljati user posted image ,
po ovom receptu moji kolacici su totalno nejestivi, ne mogu da se odvoje, raspadaju se na dodir...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Gingerbread
30.12.2014 21:11:06   
milicicak
Bubi, recept Poison Eve, linkovala sam ga na nekoj od prethodnih strana je savrsen, svi su odusevljeni i deca i odrasli.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Gingerbread
30.12.2014 21:24:18   
bubulence
milicice videla sam ga ali sam preskocila jer ide karanfilic i ne zam sta jos sto mi ne volimo. mada sam mogla da zamenim... pravicu ujutro da Ema moze samnom da ukrasava...
mada i ja imam recept za medenjake koji je prelep i jednostavan... mogla sam i to.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Gingerbread
30.12.2014 21:30:25   
milicicak
Bubi, ja ne stavljam muskat a ni karanfilic ne mirsem ali u ovoj kombinaciji sa djumbirom i cimetom je odlican :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Gingerbread
30.12.2014 21:35:03   
bubulence
hm, jos ces me naterati da probam user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Gingerbread
30.12.2014 21:38:17   
milicicak
Jos kad ti okacim sliku :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Gingerbread
30.12.2014 22:04:01   
bubulence

IZVORNA PORUKA: milicicak

Jos kad ti okacim sliku :)


kada si toliko ljubazna onda mi napravi i posalji user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Gingerbread
30.12.2014 22:08:47   
milicicak

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: milicicak

Jos kad ti okacim sliku :)


kada si toliko ljubazna onda mi napravi i posalji user posted image

Dogovoreno :) trudnica se ne odbija :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Gingerbread
31.12.2014 13:59:45   
mama krava

IZVORNA PORUKA: mama krava

Jojjjj i ovo je super! Ja cu ovo da pravim sigurno pred NG sa ovom mojom smizlom...

Keksići sa ukusom narandže

Vidi Mod ovde idu samo zumanca!



Ovo su najukusniji keksici koje sam jela! Nisam mogla da sacekam da se ohlade! A mirisu na pomorandze...mmmm...

Sad da ih ukrasim sa ovom mojom smizlom, pa da ocistim kuhinju i da odahnem malo!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Gingerbread
27.12.2017 1:33:00   
choopa choops
Dakle prelistah sve strane i još nisam našla šta mi treba, jer ne vidim kako su vam ispali ti kolači user posted image

Tražim gingerbread look-a-like kolače, samo bez đumbira, cimeta, karanfilića i svih tih mirisnih dodataka user posted image Znači neki ukusni keksi od kakaoa ako znate? Htjea bih da pravim one novogodisnje ali mi treba provjeren recept. Ovako nešto,ali da je provjeren recept KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Gingerbread
27.12.2017 8:54:18   
Peace*
Bravo! Hoćeš da preskočiš sve one čudne sastojke čija imena nisi sigurna ni kako se čitaju? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Gingerbread
27.12.2017 11:31:33   
choopa choops
E to user posted image Karanfiliće i hrizanteme user posted image

Ma moja djeca, kao ni ja, ne vole te dodatke, a mislila sam pravit najviše zbog njih. Zato mi i treba neki provjeren recept. Jer me strah sa coolinarike, šta god sam probala, na slici izgleda ekstra, a meni ispadne uzasnouser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Gingerbread
27.12.2017 12:19:39   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Peace*

Testo:
250gr brašna
3 kk pr.za pecivo
60gr šećera u prahu
pakovanje vanil šećera
1 žumance
1 kašika mleka
100gr margarina

Brašno, pzp i vanil šećer pomešati. Dodati margarin pa raditi rukama, da postane fronclavo. Napraviti rupu u tako urađenom brašnu (ne znam zašto ali baka tvrdi da je bitno user posted image ), staviti ostale sastojke. Napraviti glatko testo. Vaditi oblike modlama.

Peći na 200, 10ak min.

Druga tepsija mi zagorela jer sam ukrašavala prvu! user posted image


Ја сам правила овако пре пар година.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Gingerbread
29.12.2017 17:07:42   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Jer me strah sa coolinarike, šta god sam probala, na slici izgleda ekstra, a meni ispadne uzasnouser posted image


Stvarno? A ja sve pravim sa coolinarike i uvek je user posted image doduše, znam čije recepte da gledam, proverim komentare i onda krenem.

Mislim da ti je najbolje da potražiš recept na nekom američkom sajtu. Oni su najmerodavniji za gingerbread.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR
Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here