|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:49:08   
Kata90
au srculence......veoma teska situacija,moras razgovarati sa mm i sve reci sto mislis....to jest kad dodje beba sta ce tek onda biti.....kad bi bili odvojeni skroz sami opet bi van dolazio ko hoce,a ne ovako ovaj i onaj ne pricaju.....bila sam i ja ovako u slicnoj situaciji znam kako ti je skroz....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:57:31   
srculence25
a njegov otac je vec poceo da podbada.Kaze kako ce mu se zvati unuka ako ce biti po babi da rusi odzak ili
kao na koga ce dete imati obraz na njega ili na babu ma dokle vise to je nase dete.
mm kaze njemu bolje se dogovorite da ona moze da dodje da vidi unuce on odma nema nista od toga ali vecito podbada.Pita mene gde ce mi svekrva doci da vidi dete
a ova sa druge strane moraces me sporvesti tamo ako ces da bude moje miljeno unuce samo neke ucene.a sa mm nevredi pricati on samo cuti i kulira

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:59:06   
janabons
Jutrouser posted image
KAko je hladno.....brrrr...Jutros kad sam izasla da ispratim Janu u vrtic, zaledila sam se,pa mi bilo zao sto sam i nju poslala.
Vidim da ste vredne od jutros, navijanje jos nije pocelo, cekamouser posted image
Srculence, sto manje nerviranja sad, tek ce ga biti kad dodje beba, ali ce isto tako vremenom sve doci na svoje mesto.user posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 12:03:53   
Kata90
ma ajde,to nemoj ni da slusas sta bulazni njegov otac,to namerno radi.....ako je vec toliko protiv da ona dodje.....neka on ode od kuce dok je ona tamo pa se nece sresti.....i gotovo,probaj tako da kazes,neznam ne kontam u kom pravcu onda razmislja tvoj muz......
ti sad treba sto manje da se nerviras....on to ne razumeuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 12:14:58   
janabons
Stigla beta, sada je 2156, prosli put(pre nepuna tri dana) je bila 1317.Pisite sta mislite
Jedva cekam petak, da konacno znam na cemu samuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 12:15:25   
eca89
Srculence, nemoj se nervirati, jer beba sve osjeti, probaj se malo iskljuciti, a vjerujem da ti je bas tesko. Drage moje, kod mene se sarma krcka, sva kuca se osjeca po kiselom kupusu user posted image . Ljubim vas sveeeeeeeeeeee!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 12:17:19   
soni
Dobro jutrooo...
Ja na poslu..jutros sam imala voznju po ledubi sad dodjoh da radim

Kako ste mi?...Srculence user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 12:41:31   
branki*
janabons,ja mislim da je ok beta...
soni,i u boru je led..ovde izgleda neki vetar,videcu sad kad krenemo napolje...
srculence,razgovor sa muzem i odlucno,nema druge...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 12:55:07   
vision
janabons mislim da je beta OK.
i ja sam se prijavila za paket za trudnice pa mi lajkujte tamo komentar user posted image
niko ne rece nista za utrogestan, ne znam sta da radim user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 13:01:37   
janabons
Hvala zeneuser posted image
Vision, poslacu ti na pp gde bi mogla naci utrogestan

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 13:10:15   
Sanjchezze
Srculence teska situacija bas. Moras da razgovaras sa mm i da ga nateras da shvati koliko sve to utice na tebe i na bebicu user posted image
Ja mogu da potrazim utrogestan po apotekama u Valjevu pa da saljem kurirskom sluzbom ako nadjem. Ako neko hoce da potrazim pustite pp.
Cula sam se sa Njicom, na patologiji je, pregledaju je. Nije jos stigla njena doktorka tako da i dalje ne zna kad ce je poradjati ali cim sazna nesto javice pa cu vam preneti. Mada ona misli da ce tek za par dana...

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 13:20:54   
Trcosava
Ja da mahnem!

Srculnece, ja ću da odćutim na komplet tvoju sitjuejšn i reći da znam kako je i da ti nije lako. E sad sve oko toga morćeš ti sa mužem, jer vi se porodica sada, ostali mogu samo da se klackaju. A da je zajednica je*ena - jeste i te kako!

Jano i ja mislim da je ok beta, ali to samo na osnovu iskustava ženica koje su ovde pisale. Ja to u životu isam vadila. Mislim u takvim situacijama.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 13:21:59   
soni
Meni dosadno..hocu kuciuser posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 13:27:42   
bubulence
Vision, Serpi ne znam da li sam gladala za vas, proverite. isla sam na like ali ne vidim da je zabelelzeno. Vision, glasala sam i prosli mesec, ovaj moras da osvojis! i ti i serpi. a neka se prijave i ostale nase okruglice, rado dajemo glasice.
Srculence, prvo ni ja ne spavam nikako, budim se po 10 puta, ne mogu da se namesrim, bole me ledja... drugo, moras popricati sa tm, sve i da su odnosi sa babom, dedom i svekrom sjajni steta je da ne iskoristite to sto bi mogli da dobijete i da se osamostalite.
mi sada dosli iz SM, isla sam da kupim pokloncic za bratovog bebca, i isla sam da jedem najbolji burek na svetu user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 13:47:48   
vision
bubulence user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 14:03:10   
bubulence
user posted image user posted image

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 14:43:41   
vision
bubulence ipak nema tvog glasa za mene user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 14:47:34   
choopa choops
Ženske user posted image
Ja isto ne znam ništ zabetu. Nisam nikad radila.

Sad sam se najela raštana, znam da je vama to vjerovatno bljaks, ali meni je to omiljeno jelo, naročito sad kad sam na dijeti user posted image

Mogla bih malo da prilegnem, ali mi se ne spava sad....

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 14:52:35   
*boka*
Mamike evo i mene da vam mahnem! Kad pre decembar covece user posted image
Juce nisam stigla ni da se ukljucim na net. Isla na taj seminar sto sam morala da dradim, posle vodila dete na rodjendan i kad smo dosli kuci, bukvalno sam se onesvestila! Izula sam se i skinula jaknu i osetila da mi se zavrtelo u glavi (valjda sto sam se sagnula da izujem cizme i naglo se podigla), samo sam se spustila na trosed i zaspala. Cula sam samo Elenu kako pita tata sta je mami, uplasila se dusa moja.
Danas sam slobodna, pa sam iskoristila da malo odmirujem. Uzela da skuvam rucak, gulas juneci pravm, pa cu taman imati za 2 dana, pa kad zavrsim krecem u vrtic po dete i tako.
Srculence situacija ti je skroz uzasna! Ja sam imala takodje problema, ali sa svekrvom dok smo bili u zajednici, tako da znam koliko je to sekiracije. Ali sam ja imala podrsku mm, kad god je izbio problem, on je bio na mojoj strani. Pokusaj da porazgovaras sa tm, da mu iskreno izneses sve sto ti smeta, jer muskarci se cesto naprave ludi i kada vide problem, dok ih ne posadis i ne kazes sve sto imas, oni se prave da problema nema. Nadam se da cete naci resenje i da cete se odvojiti. Od kad zivimo sami, sve se potpuno promenilo, sveki me vise ne cacka kao ranije, naravno odnos nece vise nikad biti kao ranije, ali makar vise ne trpim njena bockanja. Tacno sam joj bila visak u kuci i to je bio njen nacin da mi to stavi do znanja. Saljem to veeeliki user posted image kao podrsku.

Janabons beta bi trebalo da se duplira na 72h, tako da meni ovaj rezultat deluje sasvim u redu. Javi se obavezno u petak da nam kazes da je sve OK

Vision utrogestana nema, ne ocekuju ga u naredne 2 nedelje, tako su mi u apotekama rekli. Ja sam takodje ovde o tome pisala pre par dana, jer sam na terapiji utrogestanom, pa mi je Srna ustupila svoju kutiju koja joj je ostala i sosa mi je poslala 2 kutije iz Vlasotinca. Inace u Pancevu ima apoteka koja utrogestan moze nabaviti iz austrije, ali po ceni od 1400 din. Ako ne nadjes negde jeftinije, javi mi se na PP da ti posaljem broj apoteke.

Bubule sad sam videla da si pisala da ti nije stigla adresa. Pislala sam na FB user posted image Ja za sada imam pune 3 kutije, sosa mi je poslala 2, jednu mi je snajka kupila u toj apoteci u Pancvu i imam jos pola Srnine, pa mozda da posaljes vision, ako ona nema.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 14:53:09   
serpica
Ja i ne vidim svoj komentar user posted image
Chopa sta je rastan?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 14:54:10   
jabudic
Samo da se zapljunem, danas nisam stigla, ubijam se od posla.
Nisam stigla ni da ručam, sad pitah mm šta ima kući za jelo ( svekrva kuva user posted image ), ne mogu iščekati 16h da izadjem iz kancelarije.
Toliko nekih čuda, svi poludjeli.
Čupo, bljak, raštan user posted image
Nisam ga voljela nikada, a sad mi muka od sveg povrća user posted image
Noćas sam ustala da obidjem djecu i tako mi je nadošla mučnina, za malo nisam sve ispovraćala.
Sad je baš onaj "mučan" period...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 14:57:24   
*boka*
Serpi, jabude user posted image
Chopa ni ja ne znam sta je rastan user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:03:45   
choopa choops
Zelje. To vole samo Bokelji ja mislim i niko više! user posted image

Ovako izgleda biljka KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:06:10   
choopa choops
A ovako kad je skuvan, samo kod nas stave unutra ili kobasice ili koljenicu :))))

KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:11:23   
Tiziana
Evo i ovde da napisem za zene koje stavljaju Utrogestan,a ne mogu da ga nadju.U apotekama Ivancic i sinovi postoje vaginalete progesterona sto vam dodje isto. Jedino sto su one samo vaginalete,ne mogu se i piti i moraju da se drze u frizideru.Pre tri godine su kostale 900din. Sad zaista ne bih znala koliko su.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

drugi prodjaj
VVVV

Da li je drugi porodjaj laksi od prvog (ako su oba bila prirodna)?

Laksi je (58%)

Isti je (32%)

Tezi je (10%)


Ukupan broj glasova: 125

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here