|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:13:01   
Sanjica26 RR
Zene meni je ostala jedna tabla utrogestana. Rok je do 2016. Ako vam nije hitno mogu da ponesem 21.decembra za deda mraza.
Ljubim sve okruglice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:24:09   
*boka*
Aaaa tooo je rastan! Ja onda obozavam rastan, odnosno zelje i jako cesto ga jedem! Recimo sarmice od zelja bih jela svaki drugi dan! Volim i corbicu od zelja i pitu sa zeljem i svasta sto ima veze sa tim user posted image Ja inace povrce obozavam u svakom obliku i mislim da ne postoji povrce koje ja ne jedem. MM recimo nije jeo skoro nista od povrca, dok se nije ozenio, a sad jede sve. Mislim da puno zavisi od toga kako se pripremi. Moja sveki sve u glavnom sprema neslano, nezacinjeno i onda bude bljutavo, a ja volim zacine i volim ukusnu hranu pa je tako i spremam i on sad jede sve user posted image

Tiziana hvala! Meni su rekli u nekim apotekama da postoji neki gel progesteron kao zamena, mozda je to to.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:25:25   
bubulence
Vision, Serpi onda cu glasati veceras sa kompa kada nece sad preko tel.
ja imam pola kutije od 100mg pa ako bokici ne treba mogu poslati vision ako treba?
a cula sam isto za to da Ivancic i sinovi imaju nesto sto je skoro isto.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:26:43   
Tiziana
To su progesteron bas vaginalete. Ja sam ih koristila u drugoj trudnoci kad isto nije bilo utrogestana.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:28:35   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: *boka*

Mislim da puno zavisi od toga kako se pripremi. Moja sveki sve u glavnom sprema neslano, nezacinjeno i onda bude bljutavo, a ja volim zacine i volim ukusnu hranu pa je tako i spremam i on sad jede sve user posted image


To je istina. user posted image Ja isto volim sve začinjeno, ali tradicionalno začinjeno, dok recimo moja sestra voli da eksperimentiše pa trpa razne travke i začine svugdje user posted image . Baš smo o tome pričale neki dan.



< Poruku je uredio choopa choops -- 1.12.2014 15:29:18 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:29:16   
*boka*
Hvala puno Tiziana user posted image user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:33:14   
choopa choops
Ja jutros rekoh kako je toplo, a sad je baš zahladilo...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:34:22   
*boka*
Choopi tako je. Mora se znati koji zacin sa cim moze, jer koliko moze da popravi ukus, toliko moze i da upropasti jelo. Ja volim da jedem i volim da eksperimentisem dok kuvam, ali u smislu da promenim nacin pripremanja nekog jela, kad mi dosadi, da nadjem neki drugi recept. Ali kad pronadjem nesto sto mi se bas bas dopada, ne menjam :)
A inace, sad sam zavrsila rucak i uzela malo da probam... i ne da mi je gulas! Bolan da jede i da ozdravi user posted image
Jos pire krompir da napravim i to je to.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 15:59:04   
serpica
Devojke pisala mi je Daca.
Nocas dobila bolove i ostavili je na GAK. Mislila je da ce da izadje ali na CTG-u beba malo uspavana pa je ostavili do daljnjeg. Javice mi kako stoje stvari i sve vas je punooo pozdravila.
Chopa user posted image nista zeleno sem graska ne volim...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 16:03:02   
Jole84
Auuu krećemo user posted image Šerpi a ostavili je na patologiji? Jel se javio onaj njen dr?
Kako si mi ti user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 16:05:39   
Sanjchezze
Javila mi se Njica. Jos uvek nista ne zna, ceka vizitu u 17h da vidi hoce li joj oni nesto reci, ali izgleda da danas nece biti nista posto planiraju sutra da joj rade secer ponovo jer je Stefan procenjen na 3700g. Postoji mogucnost i da je puste kuci sutra ali znacemo vise veceras. Sve vas pozdravlja puno.
Serpi pozdravi nam Dacu, izgleda da ce se ona poroditi pre Njice... stizu nam bebicee jos malo jeeejjj user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 16:11:32   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: *boka*

A inace, sad sam zavrsila rucak i uzela malo da probam... i ne da mi je gulas! Bolan da jede i da ozdravi user posted image
Jos pire krompir da napravim i to je to.

user posted image Njam, njam!

šerpice pozdravi dacu. Nadam se samo da neće beba krenut, te da će joj odradit CR. A i taj doktor, trebla ga je promijenit user posted image

Sanjčice pozdrav za Njicu? Ona bi kući? E ne može, nek se porodi pa nek onda idu skupa user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 16:24:22   
Sanjchezze
Prenosim pozdrave Njici redovno user posted image
Ona bi da se porodi vec jednom al Stefiju lepo kod mame u stomaku i nece jos napolje izgleda user posted image Ja jedva cekam da se ona porodi, uzbudjena sam neverovatno, ceo dan samo proveravam telefon da vidim ima li novosti a mislim i da sam udavila Njicu sa porukama mada se trudim da se kontrolisem user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 16:29:08   
serpica
IZVORNA PORUKA: Jole84

Auuu krećemo user posted image Šerpi a ostavili je na patologiji? Jel se javio onaj njen dr?
Kako si mi ti user posted image




Jeste na patologiji je bio je i njen dr sve je ok...rece javice mi ako ima nesto novo
Ja sam dobro....hvala Bogu,malo,malo pa me nesto iscima ali sam ok user posted image

< Poruku je uredio serpica -- 1.12.2014 16:30:59 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 16:33:40   
Jole84
Šerpi sad smo se dopisivale, koliko sam razumela njen dr se ipak drži toga da je CR 7og, a ako krene moraće da se objašnjava sa dežurnima. Baš me i on nervira user posted image Nego znamo svi kako je kod nas na klinici...
Ljubim te user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 16:35:43   
serpica
Bas bzv stvarno,i onda ce morati da lezi tamo do 7.dec? user posted image ako ne krene?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 16:46:07   
Sanjchezze
Zene je l' Daca u Frontu?
Au bre pocinje opasno da me nervira taj njen dr user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 16:51:19   
Jole84

IZVORNA PORUKA: serpica

Bas bzv stvarno,i onda ce morati da lezi tamo do 7.dec? user posted image ako ne krene?


Kaže ako sve bude ok da možda sutra ide kući. Nervira me što je tako sad cimaju pred kraj..

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 16:52:28   
Ivanka 75
Serpi, a jel Daca u NI ili u BG?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 17:06:57   
Kata90
choopa nikad nisam jela taj rastan,ali bi probala sto da ne......sigurno nije tako bljak kako izgleda na slici....
navijamo za Njicu jos maaaloooouser posted image
ljudi moji sto je meni hladno citav dan,ovako se jos nisam osecala,a i nesto se stalno znojim....izgleda da me bas drmaju hormoniuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 17:15:15   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Serpi, a jel Daca u NI ili u BG?




U NI je..user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 17:17:22   
Ivanka 75
Koji Dr treba da je porodi? Nek trazi Bracu ili Draganu oni su lekari od poverenja.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 17:31:10   
Sanjchezze
A ja ubedjena da je Daca u Bgu. Ccc ja i ovaj moj trudnicki mozak user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 17:31:11   
srculence25
Hvala vam drage moje moracu nesto da preduzmem ,sve vas user posted image
Bas ce nam biti veselo sad kad zaredjamo sa temama user posted image
Nisam znala da je tako zima i duva vetrusina do radnje sam promrzla usi nisu moje.Moram naci kapu i sal

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 17:35:11   
bubulence
Serpi, vision, uspela sam da glasam user posted image .
devojke pozdravite Njicu i Dacu, sada nam krece porodjajno novogodisnja euforija, jer ce biti bas veselo u dec, jan i feb user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Za koje ime biste se opredelili/e
suncokret06

Dragi/e ringerajci, Pomozite nam da odaberemo pravo ime za našu devojčicu.

Miona (28%)

Mila (58%)

Anika (14%)


Ukupan broj glasova: 97

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here