|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 12:38:46   
choopa choops
Nato divne vijesti user posted image

Trco, takođe. Ma ne treba čitat ništa, u pravu je NM user posted image

branki, ne volim ih oboje, ali mu je dobro rekla user posted image

Hvala vam na riječima utjehe user posted image

Ja ću večeras do mojih na večeru, mi ne pravimo ništa, ali eto zbog djece da se malo opuste uz jelku....

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2151
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 12:46:28   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
.
Sad da dete pojede i odo' da se druzim sa NM.


Trco, ako je MM moj muž, onda je NM- njen muž? user posted image

user posted image user posted image
Nem Mom,ispade i muzuser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2152
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 13:00:39   
choopa choops
NM žena, majka, kraljica. I muž user posted image

Inače nisam vam se pohvaalila da je sinoć kod nas bilo toliko hladno, duvao je vjetar pa nismo mogli da ložimo vatru jer je vraćalo dim, pa nam se jutros zaledila voda na česmi u kuhinji???? Gdje je ona tema kuća ili stan?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2153
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 13:09:50   
branki*
choopo,stan ili kuca

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2154
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 13:16:42   
choopa choops
branki, ma šalim se user posted image Rekoh ja i tamo da je stan zakon što se tiče grijanja. Ovo je mučenje! Jedino ko ima centralno grijanje, a mi ostali ima da pocrkamo od zime :))))

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2155
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 13:24:39   
jabudic
Mi imamo kamin, ne bih ga mijenjela ni za kakvo drugo grijanje. Em grije, em romantika. Nama sinoć i struja nestala na jedno 3-4h, da smo se grijali na struju smrznuli bismo se. Inače, i nama je voda bila zaledila user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2156
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 13:34:17   
serpica
Gde ste zene,ja ne stizem nista,nocas mi se starija cera razbolela,povraca ima temp.eno je lezi,plasim se da i ove male ne uhvati...mm radi cekam ga da dodje da mi nesto pomogne,samo da noc protekne dobro da ne idemu u hitnu...
Zelim vam lep provod veceras,a ostalo cu sutra da vam pozelim,ne zamerite sto me nema//ljubim vas sve user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2157
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 13:42:43   
Chipsy
Cao devojke, evo i mene, nema me, esto mi nije radio net.
Uspesno sam prezivela briseve ali imam eserihiju u vaginalnom brisuuser posted image Sad sam se zabrinula jer se blizi AC. jel imala neka od vas ovih problema. Sad treba da stavljam neke vaginalete, gentamicin mast, a pred AC da primim 3 longacefa. Dal to sme da se prima, nije valjda luda da mi kaze ako ne smeuser posted image
Sanjalice, kako krvarenje, jel manje? Meni kad je poceo porodjaj pocela sam da krvarim ali bas, bas tamno, tako da ne verujem da je to kod tebe nesto. Sto kazes, stisni nogeuser posted image
Anita, izdrzaces, nema razloga da ne izdrzis, nemoj se sekirati.
Choopa, a jel moze da dodje neko od tvojih da ti pomogne malo, da se ne nerviras toliko? meni stvarno mama i svekrva dosta pomazu.
Nato, bas mi je drago da je sve ok.
Ostale devojkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2158
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 13:50:57   
choopa choops
Vidite ovo user posted image KLIK

Chpsy svekrva mi skuva ručak i ponekad ih pričuva, a moji mi tu i tamo pričuvaju djecu. Ali s obzirom da je meni rečeno da moram da ležim i da mogu samo do WCa ne bi mi nislužavka bila dovoljna da je imam. Ma biće sve u redu ako Bog da, još bar mjesec dana da izdržimo...user posted image

O bre šerpice, pa kud danas...DRžim fige da što prije ozdravi user posted image

jabudic, blago ti se za kamin user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 2159
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 13:52:30   
choopa choops
Eh da, ne odgovorih ti za antibiotike...ja se stvarno ne razumijem u to, ali ne bi ti sigurno davala da ne smije. Znam da nekima daju i poslije same AC, mada ih ja znam nekoliko koje ništa nisa dobile user posted image Biće to sve super user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2160
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 14:04:23   
Frcokla
Moja kucica, moja slobodica. Tako kazu.
Ja sam odrasla u kuci sa ogromnim dvoristem. Jako mi je falilo to, kad sam s mm dosla u stan. Tesko sam se navikla. Ipak sad kad razmislim ovo je zakon, cas posla sve poradim i stan mi je kao apoteka u kratkom roku. Kucu smo znali da sredjujemo bukvalno po ceo dan!

Drage dame, zelim vam divan provod veceras ako negde idete, ako ne onda jos lepsu kucnu atmosferu!
Tako ce biti i kod nas, mozda eventualno prosetamo do trga da vidimo sta ima.

Uglavnom imamo lepu jelkicu, svece, mmmm mirisne kolacice (4 vrste, ja bila vredna) user posted image

Samo uzivajte i volite se beskrajno, to vam svima zelim!
user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2161
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 14:43:29   
Ipokrisia
Drage moje trudnicice, jeste li spremne za neku zurku veceras ?user posted image user posted image Nama dolaze dever i njegova devojka, ja narucila neke makaronse i cup cakes, koje cu samo gledati posto pazim na ishranu od kad su mi rekli da radim onaj ogtt user posted image zao mi je sto zbog kontrakcija nisam mogla da budem pokretna ovih par nedelje pa nismo kupili veliku jelku i ukrase niti sam generalno bilo kome sta kupila,ali nadoknadicu sve svima ako u ponedeljak prodjem test na CTG user posted image a sigurna sam da mi niko nece ni zameriti zbog toga, uostalom, najlepse poklonce stize za jedno mesec i po dana user posted image

Na kraju ove divne godine, sigurna sam da u Novoj 2015. imamo jednu zelju koja nam je zajednicka,a to je da ugledamo i dodirnemo zivot koji nosimo u sebi...<3 Znam da je taj jedan dan dovoljan da nam ulepsa celu sledecu i sve naredne godine zivota!! Prvo zelim svima lak, sto manje bolan i nadasve brz porodjaj, da vam cela sledeca godina donese puno srece,zdravlja, ljubavi, smeha, a malo i bebeceg placa user posted image

Isto,sve zajedno kad se osvrnemo na ovu godinu, donela nam je divno saznanje da smo trudne, prolazile smo i kroz brige i kroz strepnje,drmali nas hormoni,bile besne na muzeve i svet oko sebe,ali uvek obozavale malo bice u sebi i zbog toga ipak bile jako hrabre u ovoj godini i sve izdrzale. Izdrzacemo jos ovo malo, zarad najvece srece a to je da podarimo na ovu zemlju jos jedan zivot! Ljubim vas i volim puno! Uzivajte veceras!

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2162
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 15:45:10   
jabudic

IZVORNA PORUKA: serpica

Gde ste zene,ja ne stizem nista,nocas mi se starija cera razbolela,povraca ima temp.eno je lezi,plasim se da i ove male ne uhvati.


Šerpice, i meni je N prekjuče i juče. Isto povraćanje i T. Ali srećom brzo prodje, danas je kao nov!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2163
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 15:57:50   
srculence25
Ipo bas sam mislila gde si ti doduse nisam ni ja nesto bila aktivna user posted image
divne reci bas tako user posted image
mi cemo biti u kucnoj atmosferi sa prijateljima.Juce smo okitili jelku i zdove user posted image
Nas Marko je bas nemiran sve mi talasa trbu a oci mi iskacu kad nesto podvlaci pod rebra.
Anita dobro ti guras sa tri bebice ostalo je jos malo.
Sanjalice kako si?

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 2164
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 16:07:47   
Sanjalica1980
Drage moje, hvala sto brinete.

Pms bol u donjem delu stomaka je prosao a sto se tice krvi imala sam jos samo dva puta rozikastu krv na ulosku i to oko cm. Od 12 h nema nista. Samo klasican iscedak koji imam od pocetka trudnoce.
Verovatno je pukao neki kapilar od opeterecenja. Nemam drugo objasnjenje. Praticu do sutra pa cu se javiti dr. Inace sada lezim i idem samo u wc user posted image

Lepo mi se provedite veceras. Uzivajte sa vasim porodicama. Ljubim vas.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2165
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 16:19:27   
bubulence
serpi pa gde sada da se razboli.. nadam se da ce brzo proci!
ipo, divno receno. sada smo bas nas troje lezali u krevetu i pricali i zakljucili da smo imali predivnu godinu iza nas a nadamo se da ce sledeca bito jos bolja, posebno jer cemo imati novog clana.
mi danas necemo nigde da idemo niti smo ikoga zvali da nam dodje. bicemo sami, uzivacemo, jescemo user posted image .
sanjalice, super sto je proslo, nadam se da se nece ni vracati!
jabude sta ti je svekrva spremila za NG!?

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 2166
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 16:26:46   
jabudic
Bubi, poklon ili hranu?
Nije mi ništa spremila u svakom slučaju user posted image
I mi ćemo biti sami, još kad bi mogli da budemo stvarno sami, bilo bi divno. Ovako će nas ona kao po običaju sve ispratiti u krevet, jer se pored slobodne sobe preselila da spava u dnevnu... user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2167
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 16:28:48   
choopa choops
Joj Ipo rasplaka me user posted image Divna, divna čestitka.

Ja ću isto da iskoristim priliku sada, pošto će kasnije vjerovatno da mi zabaguje internet, da vama i vašima poželim dobro zdravlje i puno sreće! Da se što više smijete i veselite u 2015-oj!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2168
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 16:36:19   
Chipsy
Stvarno divne cestitke!!!
Molim maslacka ili nekog ko se razume da mi odgovori: dr mi je rekla da na makmiror vaginalete stavljam gentamicin mast, a sad citam na netu da on ne sme u trudnoci??? Bas sam zabrinuta. I za onaj longacef. Izvinite sto vam kvarim praznicno raspolozenjeuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2169
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 16:42:21   
Trcosava
Evo me opet na kratko user posted image

Čipsi, nešto mi u glavi da longacef sme, ali ne drži me za reč. Ja sam sa lkovima posvađana u trudnoći.

Za gentamicin na žalost pojma nemam.


Drage moje okruglice (i one koje ćete u narednim mesecima to postati user posted image ) želim vam da u 2015. na prvom mestu budemo svi zdravi - što bepci, što dečica što mi. Želim vam sreću, ljubav, slogu u porodicama i po koju sedmicu na lotou user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 2170
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 16:47:32   
choopa choops
Chipsy generalno na pola tih lijeoova piše da ne smiju u trudndoći. Ja mislim da čak i na Macmiroru to piše, a ja sam ih stavljala i sad i prije. Opet pijem i neke kapsule ze urinarnu E.coli, koje su kaobajagi prirodne i na njima stoji da ne smiju u trudnoći. A dr i je prepisala. Ne znam, pošalji pp maslačku, ali valjda ti dr ne bi dala nešto što ne smije. Odnosno vjerovatno t je dala udarničku terapiju da se što prije rješiš tih beštija user posted image

Ček da pogledam ima li nešt u ovoj mojoj knjizi o tome...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2171
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 16:53:49   
New Mom
Chipsy, moj dr mi je pred sve tri porodjaja davao macmiror preventivno, 8 dana uzastopce pred termin. Sme.
Vidim da je gentamicin sad "in". I mojoj zaovi su sad preporucili da ga koristi pocev od dva dana pre AC.
Nece ti ginekolog dati nista sto ne sme u trudnici.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2172
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 16:55:09   
New Mom
A da znate samo kako nam je Trca zgodna debelica (a uopste nije debela, da ne bude zabune).user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 2173
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 17:01:51   
bubulence
ma salim se jabude, znam da si srecna zbog njenog prisustva, danas posebno user posted image .
cipsy slazem se sa NM, ne bi ti dr dao nista sto ne sme u trudnoci. na vecini lekova pise da ne sme a trudnice ih koriste...
znamo mi da je Trcka riba user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 2174
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
31.12.2014 17:08:47   
choopa choops
Chipsy ne mogu ništa da nađem, ali mislim da je to sve Ok i dio normalne terapije prije AC, kod žena koje imaju infekciju. A kažem ti, da zmeš najobičniji čaj, pisaće ne preporučuje se u trudnoći, ili nije ispitano u trudnoći. A mora se nešto dat. Ne brini user posted image

NM user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here