|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 12:08:26   
jabudic
Samo da se javnem, raduckam malo od kuće, ali ovi moji ako ne odem u kancelariju ne priznaju a radim, tj.uzjašu obojica na mene, a ja u fakturama po 50.000€ user posted image
Ovamo duva nenormalan vjetar, prosvirao mi je nekako sinuse i u krevetu kroz zatvorene prozore user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2101
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 12:56:50   
*boka*
Drage moje samo da vam mahnem. Juce i danas sam katastrofa, s tim da je danas 3 puta gore nego juce. Izgleda dam me grip scepao, imam T, svaka kost me boli, glava me isto uzasno boli, pogotovo potiljak i oko ociju, a nos mi je kao jedna velika, rascvetana babura i ne znam da li cu pre da kijam ili da kasljem. Jutros nisam mogla ni da otvorim oci, smetala mi svetlost. Morala sam da pozovem sveki da dodje po dete, jer ja nisam mogla iz kreveta da ustanem. Taman me stomacni virus napustio, eto ga sad ovaj user posted image
Sad cu da iscitam tek sta ste pisale. Nadam se da ste sve dobro.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2102
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 13:12:10   
anita
Boko nadam se da ces uskoro biti bolje.
Jel imas neku terapiju? Uzimaj sto vise vitamina i tecnosti.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 2103
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 13:20:03   
jabudic
Boko, i mene je isto tako bilo uhvatilo prije 15ak dana.
Samo što ja nisam imala T, to nemam nikad u životu, ali jesam + sinuse.
Morala sam 2 panadola da popijem, inače izbjegavam baš išta.
Pij toplu limunadu i dosta čajeva.

Meni je od pada imuniteta izašao herpes iznad usne, a još mi škripuckaju pluća, kašljala sam kao magarac 10 dana.
Recite mi, ovaj obični herpes, on ne bi trebao da bude opasan u trudnoći? znam da genitalni jeste, ali ovaj?
Juče sam radila Torch, ali taj regens za herpes nisu imali.




(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 2104
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 14:12:17   
*boka*
Nemam nikakvu terapiju, nisam ni isla kod lekara. Terapija mi je lezanje cajevi i voce. Rekla sam mm da mi kupi limun, narandze i grejpfrut, pa da iscedim sok. Sreca pa je sveki odvela Elicu kod nje, da bar mogu da odlezim danas. Poslace mi rucak kasnije. Nadam se da cu sutra biti bolje.

Jabude nije ti opasan herpes ni na usni ni genitalni, ako nije prvi put izbio, odnosno ako se desavao i ranije. Drugarici je izbio bas geniralni herpes u 4.-5. mesecu trudnoce i doktorka je rekla da je opasno samo ukoliko je prvi napad herpesa, a ako se ponavljao, onda vec ima antitela i nema brige. Bebica se rodila potpuno zdrava. Ne brini se!

Trco jesu li ti rekli koliko viska plodove vode imas? Ja sam imala viska u prvoj trudnoci oko 1l vise nego sto treba i to je bila jedna od indikacija za CR, tako mi i pise u izvestaju. Rekli su mi na UZ da imam neke "dzepove" pune plodove vode (ne znam sta znace ti dzepovi) i secam se kad su me poradjali (bila sam u spinalnoj anesteziji) i kad su busili vodenjak, Dr. je rekao sad se svi odmaknite, probusio ga i samo se culo veliko "pljus" po plocicama user posted image
Pitaj na sledecem pregledu koliki je to visak i da li je to indikacija za CR, jer ga se plasis. Ja cak ni ne znam zog cega je visak plodove vode problem za prirodan porodjaj... nisam pitala, samo znam da je meni to bila jedna od indikacija za CR.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2105
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 14:21:06   
serpica
Zdravo devojke
ja bila do akse da nabavim sta mi treba za bebca i uzela sam pojas za trudnice,jer me bas boli stomak nisko a i dosta radim po kuci pa mi rekose da malo stegnem stomak i mogu da vam kazem da mi je bolje.
Boko da brzo ozdravis user posted image
Znaci i Stetica pregrmela...user posted image ko je sledeci?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 2106
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 14:37:24   
bubulence
boko draga ajde da nam sto pre ozdravis. mnogo si radila + trudnoca, pretpostavljam da ti se imunitet skroz srozao. ali kada dodje muzic sa vockicama pa jos malo izmasira, zagrli... da vidis kako ce da prodje.
Trcko sigirna sam da bi rekli da nesto nije u okeju. tako da , kao sto sam juce rekla, bez briganja!
anita ti jos uspevas i da pravis nesto!!?? svaka cast!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2107
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 14:44:22   
jabudic

IZVORNA PORUKA: *boka*

Jabude nije ti opasan herpes ni na usni ni genitalni, ako nije prvi put izbio, odnosno ako se desavao i ranije. Drugarici je izbio bas geniralni herpes u 4.-5. mesecu trudnoce i doktorka je rekla da je opasno samo ukoliko je prvi napad herpesa, a ako se ponavljao, onda vec ima antitela i nema brige. Bebica se rodila potpuno zdrava. Ne brini se!



Izlazio mi je ranije, ali nije baš odavno.
A sad sam bila u očajnom stanju, umorna, trudna, bolesna, to je najmanje što je moglo da mi se desi user posted image
Hvala draga user posted image

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 2108
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 14:51:05   
cetvrtko
zdravo zenice kako ste mi danas ? ja odmaram malo ,osjecam se bas izcrpljeno ali ne znam zasto user posted image prepone i cijelo medjunozje me ubilo sinoc .... sad samo malo bolucka user posted image
boko zilim ti da brzo ozdravis . limun ,med i dosta tesnosti je spas user posted image
anita covjece pa ti si zena zmaj user posted image dizem kapu za snagu i volju
vidim stetica nam se porodila pa i ovdje da joj cestitam user posted image stvarno ko je sledeci ?? meni nesto moj instinkt govori da cu ja moj termin da prebacim user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2109
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 16:19:35   
choopa choops
jabudic nije opasn herpes, imadoh ga i ja napočetku i to u nosu. Ali meni izlazi bar jednom godišnje, ne stresiram se oko njega više ni malo. Kad sam išla da rodim Matiju imala sam ogroman herpes iznad usta sve do nosa, svi su mislili da je mladež, osim jednog zgodnog doktora iz PG koji mi je sa vrata odmah rekao: Muči vas herpes, a? user posted image

boko, drž' se! user posted image Ja sam na početku isto imala prvo stomačni virus, pa onda neku prehladu, suvi kašalj koji nikad u životu nisam imala...Iz stomaka bukvalno.Kljukala sam se isto vitaminima i sve je prošlo za par dana. Doduše ja nisam imala temperaturu, srećom...

IZVORNA PORUKA: *boka*

Ja cak ni ne znam zog cega je visak plodove vode problem za prirodan porodjaj... nisam pitala, samo znam da je meni to bila jedna od indikacija za CR.


Koliko pročitah u toj knjizi što imam, to je zato jer ta voda naglo izađe pa može da povuče orvo pupčanik. Kao zato ili praktikuju ono lagano puštanje što sam pisala ili CR.user posted image Mada eto ja sam imala, pa sm se porodila prirodno, niti se sjećam kako su ni kada su prokinuli vodenjak, niti da je to bila neka ogromna količina vode?user posted image

serpice bravo za pojas. Ja kupih onaj Chiccov, ali meni to kao da ništa ne nosim. Nemam pojma, vjerovatno sam smotana pa ne znam ni da ga anmjestimuser posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 2110
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 16:22:11   
srculence25
Zdravo drage user posted image nestizem da se javim.juce smo sklopili krevetic,pocela sam polako da perem stvarcice ipak zimsko doba pa zbog susenja treba vremena.
Inace moj termin je pomeren opet unazad user posted image Nisam ni primetila istekla mi licna k pa i to sredjujem.Taman uradim l.k isteci ce mi zdravstvena.
cetvrtko tvoj tiker uvek stoji u mestu user posted image
Inace sto se tice porodicne situacije tu smo smo gde smo bili.Deda se raspilavio da ga neostavljamo i dok su oni zivi svekar nas nemoze izbaciti.
Pa sad kad tad ce doci do toga.Nesekiram se puno tu je mm pa neka resava.Znam samo da necu nista vise da ulazem

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 2111
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 17:30:51   
Sanjchezze
Ja na prethodnoj strani pisala da cu najverovatnije 6tog na indukciju tako da sam ja sledeca :) A i po terminu sam na redu cini mi se user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2112
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 17:37:41   
bubulence
Sanjci diiivnooo, na Badnji dan ces drzati bebanu!!!
srculence bas sam se pitala gde si...
cetvrtko samo da ne budes kao Georgina user posted image .
Ema i ja smo bile napolju, grudvale se, vijale, skroz sam zaboravila da sam trudna ...

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 2113
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 17:59:40   
Kata90
Dobro veceuser posted image kod nas se bas zagrejava grad,samo se petarde cujuuser posted image sutra ce garant biti ludooouser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2114
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 19:36:16   
Lota
Dobro vece trudnice user posted image
Ja se jos uvek ne osecam "mnogo" trudna, pa slabo pisem, vise gvirnem da vidim sta se radi kod vas i koja je sledeca user posted image . Jedva cekam da se i kod mene zahukta situacija. u prethodnoj trudnoci sam sa nestrpljenjem cekala da mi se vidi pravi trudnicki stomak i da ceo svet zna da sam trudna user posted image .
Sanjchezze, jos malo user posted image

boko, sto vise tecnosti, meni je pomagao sok od grejpa i cedjene pomorandze, ali zagrejan da bude topao, ali ne bas vreo.

serpice, rekla bih ti da odmaras, ali mislim da je to nemoguce u tvojoj situaciji user posted image

Lep provod sutra i sve najbolje u NG, da vam se ispune sve zelje i da sve dobijemo zdrave i pametne bebice!


< Poruku je uredio Lota -- 30.12.2014 19:37:25 >

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2115
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 20:16:34   
branki*
zenske,noge m,e razvaljuju,mrtva sam,bili do logopeda,pa do moje mame,ja u prodavnici,pa kuci pravila tortu,malopre zavrsila,przila batake za veceru,sad oprala sudje i legla,tabane ne osecam.nek puca zemljotres,ja ne ustajemuser posted image
boko,da brzo ozdravis,kud te tako steglo...
choopo,i ja sam za fizicko bila smotana,stalno ili vukla cetvorke ili mi poklanjali petice,jer sam odlikas uvek bila.
sanjceze nam je sledeca,ja mislim.
elena,teska sam,kako nisam i bukvalno i figurativno.sto kaze trca,jos ja uspevam puno toga,ali sam usporenaaaa..kritikuje me danas bozina logopedica,a dobre smo inace,kaze-kako,bre,to ti ides sad po zimi i snegu i maltretiras se po domu zdravlja,da navuces neku glupost sad pred carski,kaze tvoje je sad samo da lezis.reko,ruzice ti me najvise cuvas i razumesuser posted image
zaboravih-kato,super sto si se javila,ljubi bebu!
srculence,i ti si falila!

< Poruku je uredio branki RR -- 30.12.2014 20:17:34 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 2116
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 20:25:14   
jabudic
Branki, tebi je vise normalno sve da te boli. Nego, jos malo!
Sta je Bozi problem pa ide kod logopeda, nisam u toku?

Kod nas nestala struja, mislim da su se neke zice pokidale. Toliko duva vjetar, a ovako hladno je nekada bilo samo na planini...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2117
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 20:34:49   
branki*
jabudic,boza ima ogroman problem sa paznjom i govorom,izmislja reci,govori samo kad on hoce,zanesen je,svasta pomalo.neki ga vode kao poremecaj psihickog razvoja ili disharmonicni razvoj,a bogme sad drzavno u bgdu mu dali i dijagnozu autizma.

kod nas pise da je -15 stepeni.

< Poruku je uredio branki RR -- 30.12.2014 20:37:24 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2118
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 20:52:31   
jabudic
Eh, Branki, o tome ti bas nista ne znam. Bitno da nije neka smrtno opasna bolest, pa ce vremenom sigurno biti boljitka. Mada znam kako to moze da poremeti, meni je J imao jedan epi napad i potpuno nas izbacio iz kolosjeka. Jos se nismo povratili...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2119
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 20:55:51   
branki*
znam,citala sam u temi kad si onomad pisala..ma,kako ne,izbaci te iz ravnoteze skroz.ali,sta ces,mora se dalje i mora se napred,pa nekud cemo stici.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2120
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 21:41:35   
bubulence
branki uspori... ja sam danas vodila Emu napolje, bas smo uzovale ali onda mi dodje u glavu, sta da se okliznem i padnem... da li mi to sada treba... tako i ti, gledas da sve zavrsis a ne mislis na sebe. upregni malo tm.
a sto se tice Boze, rekla si da su u BG rekli da je odlicno napredovao i da i sama to vidis. nadam se da ce nastaviti tako i da ce dalje ici na bolje.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2121
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 21:48:36   
branki*
jeste,bubi,prodje i meni kroz glavu nekad,ne dao bog da se nesto desi,e onda bi bilo,pa sto nisi se pazila,cuvala,jesi bas morala da izlazis napolje..a,kad je sve dobro,niko ne razmislja o tome.
ja i dalje lezim,nisam se pomaklauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2122
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 23:03:28   
Bokac
Zdravo zenske. Ja sam danas citav dan u kuci sa klincima. Mm je isao do zubara tako da je on uzeo auto a meni bas prija da ne izigravam taksistu. Vi pricate sta sve pravite a ja se nesto danas bas ulenjila ne ulazi mi se u kuhinju nikako. Veceras sam obecala palacinke i videcemo kako ce to proci...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2123
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 23:17:10   
*boka*
Drage moje ja sam danas popodne posteno odspavala, probudio me mm kad je dosao s posla, iscedio mi limun, crveni i zuti grejp i pomorandzu sa medom, nije ugrejao, ali mi je prijalo jako i ovako. On otisao kod mame da ruca, a ja sam se samo okrenula i nastavila da spavam. Mogu vam reci da mi je dobro doslo sto sam danas ceo dan odlezala, jer sam se probudila bez T i osecam se mnogo bolje.
Tek kad sam se probudila setila sam se da ceo dan nisam nista jela user posted image Pojela sam samo jutros jednu malu pogacicu i bananu i tek sad sam vecerala.
Kato user posted image Divno sto si se javila. Verujem da uzivas sa maliskom!


_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Bokac)
Direktna veza do poruke: 2124
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 23:22:02   
srculence25
Danas sam imala pratnju sa mm u setnji do centra.Bogami da nije bilo njega izvrnula bi se par puta.
Nisu bas svuda ocescene staze za pesake.
Veceras beban toliko sutirao u rebra da sam se preznojala.
Zvace se Marko.Konacna odluka

(odgovor članu Bokac)
Direktna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here