|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 [38] 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 23:07:56   
superm
Meg, cestitke!!!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu dzes)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 7:21:14   
Maraj
Dobro jutro drage user posted image ja evo pristavila kaficu

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 7:24:57   
Maraj
Marinchice ja cu najverovatnije u januaru ici kod hematologa pa cu ga pitati za aspirin. Svakako trebam uzeti nesto za cirkulaciju zbog trombofilije

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 9:00:53   
Ivanka 75
Dobro jutro drage user posted image
Mi zeljno iscekujemo RR Deda Mraza, a meni temp pocela da pada ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 9:02:05   
Lisa Simpson
Pozdrav svim trudilicama, i sa se pridružujem. Danas pocela da merim BT narucla LH tracice i udaram na sva polja pa valjda cu negde da pogodim.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 9:05:34   
Maraj
Ivanka pa koji ti je dc, moze ona i da se vrati ako je bio npr implantacijski pad...

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 9:07:13   
Maraj
Lusa tako sam i ja jedan period i BT i lh trakuce i maybe baby mislila sam da ludimuser posted image nekad se treba i opustiti al lako je to reci...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 9:11:12   
Lisa Simpson
Ja se već tri godine naizmenicno opustam i stezem user posted image Sad sam u fazi intenzivnog stezanja, posle skoro godine dana potpuneuser posted image opustenosti

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 9:12:59   
Lisa Simpson
A pre toga sam vec bila 3 putauser posted image ali sve su se završile spontanima.

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 10:04:58   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ivanka pa koji ti je dc, moze ona i da se vrati ako je bio npr implantacijski pad...

18dc, 8dpo
Ko zna.... moze biti, moze biti

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 10:52:30   
Lota
IZVORNA PORUKA: Maraj

O Lota ja se vec neko vreme mislim da krenem da pijem aspirin al mislim da cu sad konacno krenuti. Jer ga pijes i dalje?


Maraj, ja sam se mnogo dvoumila, posto izbegavam lekove, ali sam ipak pokusala sa aspirinom. Pila sam ga u prvoj trudnoci samo dok nisam ugledala user posted image , dakle, samo od prestanka ciklusa, pa nekih 15 dana, pa sam i sad tako, mada sam citala da u prva dva tromesecja ne skodi. Kazem, ne znam da li je pomoglo, ali ja ostah trudna odmah, drugi mesec kako sam pocela da pokusavam, a prvi kako sam uzela aspirin.

Cekam rezultate bete oko 1, nadam se da ce biti ok.

Hvala Jole user posted image

Kiskum, Maraj, Ivanka, i ostale crtice... navijam jako user posted image

< Poruku je uredio Lota -- 27.12.2014 10:56:48 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 13:03:07   
Maraj
O ivanka pa da moze to bilti implantacijski paduser posted image navijam za to
hvala lota na objasnjenju. Jer ima veze u koje doba dana si ga pila? Cini mi se da sam citala da se pije pred spavanje?

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 13:42:17   
marinchica

IZVORNA PORUKA: Maraj

Marinchice ja cu najverovatnije u januaru ici kod hematologa pa cu ga pitati za aspirin. Svakako trebam uzeti nesto za cirkulaciju zbog trombofilije


Molim te, bas bih ti bila zahvalna! kako su ti ustanovili trombofiliju jesi li imala simptome neke? meni je krvna slika skroz ok, sve je u normali, ali me to s aspirinima navelo da pomislim da je nemam i ja mozda pa da mi zato pucaju krvni sudovi po telu.

Inace muz mi je poceo sad sa nekim vitaminima iz amerike su mu stigli, imao je uzasan spermogram, da bi uz pomoc l karnitina , vitamina c selena i q10 popravio na nesto preko 50%...ali od svih tih vitamina se nagojio kao mecka. A ovi tek imaju Boze sacuvaj sastav. Jedino da ga drzim na vitaminima i vodi....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 14:01:30   
Kiškum

IZVORNA PORUKA: marinchica
od svih tih vitamina se nagojio kao mecka. A ovi tek imaju Boze sacuvaj sastav. Jedino da ga drzim na vitaminima i vodi....

Koja si ti boginja, vala ćemo jednom na kafu pa kud puklo! user posted image


_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 14:02:35   
Lota
Maraj, mislim da nema veze kad se pije. Ja sam ga pila u toku dana sa punom casom vode.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 15:25:17   
Maraj
Marinchice ja sam uadila ogtt test, test na urođene i stecene trombofilije i imunologiju. Tu se pokazalo da imam urođenu trombofiliju i antinuklearna antitela. Niko u porodici nije znao da ima trombofiliju a eto iz nalaza pise da ja imam tu urodjenu tj naslednu. Te analize sam radila u biomedici i platila oko 40 000.

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 15:33:19   
Maraj
E da i to sto se tice vitamina za tvog muza, ja smatram da su to sve gluposti. Ssmo se covek truje. Tako je i ovaj moj. Nema sta nije pio. Ima varicocelu pa je pio i nolvadex a to piju zene koje su operisale rak dojke. Pa je pio i te silne vitamine i clomifen je pio to mu je urolog rekao. Sto ti kazes nagoio se ko prasence. Da bi se sad ispostavilo da ja imam taj problem sa trombofilijom i antitelima. Dzabe se covek trovao. Kad oce oce dovoljan je i samo jedan.Mana je sto lekari nece da daju upute za te analize. Tek posle dve neuspele VTO. Ja sam odlucila da uradim pre VTO. Bolje da dam tih 40 000 pre VTO pa da znam na cemu sam
Tako je i ispalo. Nazalost meni VTO nije udpela. Sad opet moram kod hematologa. Verovatno nisam dobro odreagovala ma terapiju. Ko ve ga znati. Moram u nove pobede. Vazno je da sad znamo sta je problem

< Poruku je uredio Maraj -- 27.12.2014 15:34:50 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 17:21:40   
marinchica

IZVORNA PORUKA: Kiškum


IZVORNA PORUKA: marinchica
od svih tih vitamina se nagojio kao mecka. A ovi tek imaju Boze sacuvaj sastav. Jedino da ga drzim na vitaminima i vodi....

Koja si ti boginja, vala ćemo jednom na kafu pa kud puklo! user posted image



To je bas ono sto sam i ja tebi htela da kazem. :) Kiskum da nas nisu odvojili po rodjenju? :)


Maraj, ja kazem mom ginekologu- "doco los mu je spermogram, a radili su inseminaciju." on kaze " Lutko na takav spermogram, ne radi se inseminacija, bar duplo vise da ih je, bar 40 miliona"....nastavljamo pricu posle 2 meseca, muz opet radio spermogram, kazem ja u jednom trenu " pa dobro ali ako je njemu sad slika bolja za 20%, jel mislite da je njih 50 miliona dosta prirodno da dodje do oplodnje?" kaze on-"cerko tebi treba samo jedan"
de se smisli covece, koliko ih hoces.... user posted image


(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 17:40:04   
Maraj
Ma ni oni sami ne znaju sta pricaju.. Kad odes kod dr svaki put druga prica.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 18:48:59   
Kiškum
Marinčice, kad se dogovorimo da se vidimo, sigurno će biti: Aaaaaaa, to si ti! user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
27.12.2014 19:05:41   
marinchica
Ju, pa dobar dan koleginice (komsinice)! user posted image
Sou! user posted image

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
28.12.2014 15:06:03   
Kiškum
Dolaze nam prijatelji na večeru i ja napišem svom dragom spisak za kupovinu. Između ostalog: pileće belo meso, mladi crni luk, pavlaka za kuvanje.
On se vrati sa batacima, prazilukom i dve pavlake u čaši.
O, moj bogo! user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
28.12.2014 16:38:07   
sonyasha
E Kiškum, nasmeja mme za sve pare! Tm je legenda user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
28.12.2014 22:00:49   
madre
drugari, nema vas?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
29.12.2014 13:53:52   
megi85
Cure sto ste mi se nesto ucutale ovih dana?
Meni danas 33dc i jutros sam vadila krv,beta je 467,5 pa ponavljam je u srijedu,nadam se da ce se lijepo duplati pa da konacno malo odahnem.Sve vas user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 37 [38] 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 [38] 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here