|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 11:00:16   
madre
opaaaa, megi, bravoooouser posted image
cestitam i sada uzivaj, uzivaj, uzivajuser posted image
dzes, dobro nam doslauser posted image test najranije mozes da radis 02. 01.user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dzes)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 11:33:01   
dzes
madre,
hvala na odgovoru.Uf,tako me nervira to čekanje,stalno čekam nešto.A strpljenje mi i nije baš vrlina.Životna škola učenja strpljenju je upravo šekanje bebaća.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 12:30:34   
Lota
megi, divno bas si me obradovala user posted image . Cestitam ti! Najlepsi novogodisnji poklon user posted image .
navijam i za druge cekalice, da u NG bude puuuno user posted image
dzes, nisi jedina, pun je forum nas nestrpljivih :)

(odgovor članu dzes)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 13:28:04   
pipi_coco
Lota, megi cestitaaaaaam user posted image user posted image žalim vam najljepših 9 mjeseci user posted image

Kod mene ništa novo, O je valjda u toku ( prema kaledndaru), ali ja ne osjecam ništa, nema probadanja, nema sluzi, ništa user posted image

Nisam obavila onaj CMV nalaz, jer neradi im aparat, pa da dodjem poslije NG user posted image

Sviju vas puno, puno user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 15:35:35   
Maraj
Jao Kiskum jeste skupo. Al sta cu kad ne daju upute... Bar nadjoh problem pa znam sta je kočilo do sad

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 16:09:11   
amelia
Opaaaaa ala je ovde veselo ne mogu da verujem sta sam propustila
lota cestitam draga i sve najbolje i da trudnoca bude skolskauser posted image
megi cestitam i tebi draga i sad hajde da se zajedno druzimo u user posted image temama...user posted image
Vidim ja da ce ovde biti veselije do nove godine user posted image jako za puno user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 16:36:10   
mirkam
Lota,Megi,čestitke i od mene od srca.Rasplakaste me user posted image
Za sve ostale cekalice navijam jakoo.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 17:58:31   
*boka*
Megi cestitam user posted image user posted image user posted image
Soso, Didy i ostale crtice, vucem vas sve za nosice, da se pridruzite trudnickim temama u januaru!

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 18:12:24   
Makija
Jao koliko predivnih vesti na kraju ove godine. Cestitke Megi user posted image .

_____________________________

"Izmislili su milion nacina da vreme prodje, a ni jedan jedini da se zaustavi. Sto se mene tice, vise i ne moraju da rade na tome. Ovo bas nisu neka vremena za zaustavljanje"

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 20:13:35   
marinchica
Megi sve cestitkeuser posted image
PItanje....ima dosta postova svakog dana, pa se nadam da ces videti-da li mislis da se trudnoca desila zbog vrkute-mislim u smislu da je regulisala ciklus da si primetila jace simptome ovulacije zbog nje i sl. Izgleda da je ta vrkuta cudo...
.u prethodnim postovima si pisala da si je pila 2 meseca. ja tako, kad neka napise da je uspela, gledam cega se pridrzavala, sta je pila i tako. Koliko puta dnevno si pila vrkutu?
Zelim ti lepuuser posted image

(odgovor članu Makija)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 20:42:32   
Tanjica81
Pozdrav crtice....
Nema me dan-dva i sad ne mogu da vas pohvatam...

Megi čestitam od srca. Dodji u trudnice...

Ostale vucem vas jako...

Dzes dobro dosla.
Sve vas user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 21:00:36   
marinchica
Devojke moram da vas pitam, da li se nekoj od vas desilo da je primecivala promene u toku ciklusa, i sekreta i grudi a da im se temperatura ne menja? Moja je zakucana na 36.4, i ne mrda, od prvog dana ciklusa. Pocela sam kao da merim temperaturu u isto vreme svaki dan, moja tabela bazalne temperature je ko kad neko umre...ravna linija. user posted image

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 21:14:31   
megi85
Drage moje cure hvala vam puno na cestitkama i ovolikoj podrsci bas mi puno znaci posebno sad kad jos ne smijem nikom pricati a najradije bi na radiju objavila koliko sam sretnauser posted image
Marinchice poslala sam ti pp.
Sve vas user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 21:39:27   
Lota
hvala vam devojke. Ujutru idem da vadim betu HCG.
marinchice, ja nikada nisam uspela da ispratim sekret, a temperaturu nisam merila. Ne znam da li mi je pomoglo, ali sam i sad i u prethodnoj trudnoci 10-ak dana pila aspirin protect od 100mg. Dobar za prokrvljenost materice, a ne moze da steti plodu, postoji posebna tema na RR o tome. Samo sam tada pila i nikad vise, a oba meseca su rezultirala crticama. Folnu kiselinu sam isto pila, ona je dobra da se pije pre nego sto se zatrudni.

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 21:41:37   
Maraj
O Lota ja se vec neko vreme mislim da krenem da pijem aspirin al mislim da cu sad konacno krenuti. Jer ga pijes i dalje?

< Poruku je uredio Maraj -- 26.12.2014 21:42:22 >

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 21:46:44   
Kiškum
22 mm, 21 mm i 13 mm endometrijum, 13 dc, dr kaže da je to odlična situacija i očekuje pucanje večeras, eventualno sutra.
Grlim crtke user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 21:50:00   
Maraj
Kiskum bravo dragauser posted image
sta ces na rr baci se na posaouser posted image user posted image

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 21:50:47   
Kiškum

IZVORNA PORUKA: marinchica

Devojke moram da vas pitam, da li se nekoj od vas desilo da je primecivala promene u toku ciklusa, i sekreta i grudi a da im se temperatura ne menja? Moja je zakucana na 36.4, i ne mrda, od prvog dana ciklusa. Pocela sam kao da merim temperaturu u isto vreme svaki dan, moja tabela bazalne temperature je ko kad neko umre...ravna linija. user posted image


Marinčice, meni je zakucana temperatura do ovulacije, dan posle skoči poprilično i opet se zakuca tu gde je skočila, skoro da nema nikakvih oscilacija.


_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 21:53:25   
Kiškum

IZVORNA PORUKA: Maraj

Kiskum bravo dragauser posted image
sta ces na rr baci se na posaouser posted image user posted image

Obavili smo jutros domaći zadatak user posted image


_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 21:56:11   
Maraj
Ja imam oscilacije u T al vrlo male. Pred O se umiri i onda naglo skoci

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 22:49:58   
Sosa Mena
Megi bravo user posted image Kakav lep decembar.

Mi bili na koncertu KUD-a. Manja je igrala na bini nije mogla da odoli. Bas lepo vece.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 22:52:42   
marinchica
IZVORNA PORUKA: Kiškum

22 mm, 21 mm i 13 mm endometrijum, 13 dc, dr kaže da je to odlična situacija i očekuje pucanje večeras, eventualno sutra.
Grlim crtke user posted image


Skolski folikuli. Kiskum drzim fige!

Maraj i Kiskum ja nikad nisam merila temperaturu dosad, ali neke tamo tabele koje sam videla po netu, to varira zenama boze sacuvaj, pa sam pomislila da sam nesto...vanredna. Ali ako je i vama konstantna tako, lakse mi je. rekoh ajde da probam
ja sam sve u nekom ludilu da meni folikuli ne sazriju, ne znam zasto, pratili smo, vide oni da su na 18 ali posle mi kazu ajde kuci sve je ok. Nijedan put ih nisu pratili da li su pukli, do kraja.

Lota i ja sam kao pila taj aspirin, ali nije imala taj protect, kad sam trazila u apoteci rekla je da nema, i kao evo ti klasican. rekoh ok ajde da probam. Pila ja jedan mesec, pocese modrice na sve strane. PItaju me na poslu jel sve ok(mozda su mislile da me muz bije). Dok sam ja skontala da u uputstvu pise da je to side effect, i prestala, bila sam puna. Sad nijedne. Pa me strah da pijem. Mada je meni ovako prijao, bas mi mutno bude u glavi ujutro aspirin me nekako ...bistrio.
Udavih vas...izviniteuser posted image


< Poruku je uredio marinchica -- 26.12.2014 22:54:06 >

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 22:54:35   
Jole84
Lota draga trudna si jupiiii, čestitam user posted image Megi takođe! user posted image
a ostale crtice da vam nova godina donese pozitivne bete, već do Božića da vam se osladi user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 22:55:33   
Maraj
To sam i ja cula da ima taj nezeljeni efekat- to sa modricama.user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
26.12.2014 22:57:43   
marinchica
Nema svako, ali ja baksusce eto, imah....
ali navodno neke studije su pokazale da visetruko uvecavaju mogucnost user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here