|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
3.1.2015 23:36:09   
mirkam
Dobro veče i laku noć.
Mi danas proslavili prvi rodjendancic.Lijepo je bilo baš.Djeca pravila haos po kući a ovaj moj sve u čudu posmatrao user posted image
Sve sam raspremila,ocistila,oprala,vratila na svoje mjesto,okupala se i odoh da se komiram.Mrtva sam.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 7:47:43   
mali_mis
Jutro mame user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 8:40:00   
Klarita
Hello, mameuser posted image

IM, je l' vas pustili kuci? Kako su L i J?

Nama ospe prolaze i konacno se vracamo u normalu user posted image pa eto i mene na RRuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 10:37:47   
QueenJ
Jutro! Kako ste?
Ja istraživala po C receptima. Moram sutra da zbućkam tortu. Neku laganu. E. ide u savetovalište i da primi vakcinu, tako da će nam dan biti veseo. Dopadaju mi se dve, ovako "na čitanje". Jeste li probale? Torta od bananica by srkiplus i grčka sladoled torta by lelaigor. user posted image Ne mogu da odlučim.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 10:59:26   
Mala Elena
Jutro!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 11:41:07   
emicaa
Dobar dan,ja juče završila u hitnoj,dali mi infuziju i poslali me kući kad id jutros opet proliv,tako da kod mene ništa novo.T i dalje ne spava,muči je dobro ovaj zub a nikako da probije.ljubim vas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 11:43:27   
branki*
queenj,ja sam pravila grcki sladoled,to jest moja mama je pravila vise puta i bude super,a laka je za pravljenje jer nista ne peces.
emice,ti bas nagrabuslia covece sa tim virusomuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 11:57:48   
QueenJ
Hvala, Branki. Emice, drži se. Jedi čokoladu. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 16:45:19   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem i da prijavim da je i Teodora dobila boginje.user posted image
Sad samo da prodje bez temperature. Ljubim vas sve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 18:09:39   
mama micki
Dobar dan mame! Hvala na čestitkama. Ja evo još danas odmaram pa sutra na posao. Nadam se da će nam svi bolesni brzo ozdraviti, i mali i veliki!
Ljubite klince, sve vas puno pozdravljam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 22:21:04   
Bibilib
Cao mame,ja ceo dan vodila borbu sa detetom pojavile mu se drljice na ocima i to bas puno,vodila sam ga kod dr.i kaze da je konjuktivitis pa mazememo mast i stavljamo kapi,ali je mali bas nezgodan,ne dozvoljava da mu se diraju okice...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 22:39:41   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame. Evo nema me danima.

Mirkam srecan rodjendanac.user posted image

Mame srecna vam Nova godina i zelim vam sve najlepse u njoj. (inace mm je spavao od pola 9 za ng a ja zaspala 15min pre ponoci)

Ja standardno dezuram da nalozim vatru. Nismo valjda imali nezvanih gostiju ovih danauser posted image , al idem sa sikiricom da lozim heheh...

D curi nosuser posted image ali vidim danas kad je uzela da gricka sargarepu da je tura skoro u grlo, i juce mi se zalila na zub tako da je vrlo moguce da joj izlaze konacno petice.

Mame podravljam vas puno i ljubim

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 22:49:20   
QueenJ
Dobro veče!
Pa šta je sa tim boginjicama?!
Svima brz oporavak!
Laku noć!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 23:04:20   
ivaMark
Dobro vece mame,

Klari, hvala sto pitas za nas...izasli juce, sutra u osam ujutru imamo kontrollu i da uzmemo otpusnu. Jovana je juce povracala i imala proliv, danas prdi uzasno i smrdiiiiiiiii...ko zna kakve se hemijske reakcije desavaju u njenom sistemu za varenje. Danas nije ni kakila.

Kakav je ovo pocetak godine, svi bolesni: mame, deca..... jedino muzevima nista ne fali user posted image

Micki, srecan rodjendan sa zakasnjenjem....

Pozdrav za sveeeeee user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
4.1.2015 23:18:50   
QueenJ
Samo kad ste izašli... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 0:10:33   
Anoniman
mame, samo da se javimo. user posted image

zao mi je sto su decica bolesna. da brzom ozdrave!!

nama tata ne radi do 12.-og pa smo po citav dan zajedno. dva dana smo isli u sumarice na sankanje, bilo je prelepo. sad se sneg otopio, pa sad obilazimo igraonice. bitno da smo zajedno.

(odgovor članu QueenJ)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 7:16:01   
mirkam
Jutro mame user posted image
IvaMark, konacno kuci.Sad ce biti lakse.Samo da sto prije svi budete zdravi.
Ljiso, hvala puno user posted image a sto nema, sta se desava?
Ni nama tata ne radi do 12-tog i stvarno je preliepo kad smo svi zajedno po citav dan.Ali proletjece brzo ovo dani.
Ja 19-tog pocinjem da radim..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 7:27:34   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Nas tata evo od jutros radiuser posted image pa eto mene i na rr ahhaha..
Mirkam to je razlog sto me nema, kad D spava imamo aktivnostiuser posted image , tako da onda rr biva malko zanemarena.user posted image

E cujem ovu moju probudila se. Odoh mame.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 7:59:05   
emicaa
Dobro jutro,ja sam konačno bolje ali T i dalje pravi žurke noću,samo sklopim oči ona budna i tako u krug.
Mm danas počeo radit,ja u 5 idem ginekologu da malo virne .
Ljubac za vas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 8:54:19   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Juce smo se uspavali oko 23h. Napredujemo. Ima da vratim uspavljivanje na do 22h.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 11:59:19   
QueenJ
Dobar dan!
Ja sam strašno loše spavala, a i E. se budila 2 puta. Pun mesec. user posted image
Jutros sam uknapila ustajanje sa odlaskom u savetovalište. Taman sam stigla da je obučem i srknem 2 gutljaja nesa.
Imali smo zakazano u 9.30h. Oni otišli kasnije na pauzu (koja je od 9h do 9.30h), tako da su se kasnije i vratili sa iste. E. se unervozila, gladna, u 10h joj vreme da jede, nisam je čula onakvu još od grčića. user posted image Preznojila sam se 16 puta.
Što se napredovanja tiče, sve je ok, ali joj je lošiji tonus dok je na stomaku. Već sam pisala da ne voli da bude na stomaku, pa je ovo posledica toga. Dobili smo uputstva da je forsiram, da pratim situaciju, pa ako ne bude bolje, da dođem za 20-tak dana po uput za fizijatra. Da li se neko susretao sa ovim? Moram da potražim temu...
Kada smo konačno došle kući, imam šta i da vidim! Zaboravila sam da isključim ringlu! Šlogirala sam se. To mi se nikad nije desilo. Hvala Bogu, ništa se nije desilo.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 13:12:19   
Mala Elena
Queen , i mi isto, E povracala neku redju sluz ili da ne deluje toliko strasno vise je to bila vodica sa malo sluzi.. jedva sam je uspavala jer nije htela na ruke a na siki je teralo da povraca cim povuce .Nista novo nije jelauser posted image A posle sam imala nocnu moru, plakala sam i plakala....

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 13:16:51   
emicaa
T imala dva puta proliv od jutros,sad ne znam da li je i ona pokupila virus jer kod mene je već prošlo ili je možda zbog zubi,dala sam joj lijek ali problem je što joj se i ne svidja baš,stavi se neki prah u vodu pa da pijucka ali popije gutljaj i neće više.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 15:19:17   
Klarita
OMG kakav pocetak godineuser posted image
Svuda sam napisala, pa ajd' i ovde cu. Vodili N na kontrolu, predbronhiticno stanje i odmah pancefuser posted image necu da mu dajeeeeeeeeeeemuser posted image hocu da pojacam inhalacije i forsiram tecnost, mazala bih i fitobalm, ali ne smem zbog boginjauser posted image iako su sve suve...sta mislite?

Ivamark, kako prodjoste na kontrolu? Ljubim vas, da sto pre ozdravimo sviuser posted image

Ljiso, ti si jos u horor filmuuser posted image sreca pa imas te neke aktivnosti dok nam cerka spava, te zaboravisuser posted image

Gde nam je Dijana?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 15:32:00   
mirkam
Da stvarno,i ja sam se pitala gdje je Dijana?
Ljiso,jesi ti to riješila da predjes u druge teme ili se samo rekreiras ?user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here