|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 15:42:10   
Klarita
Mirkam, srecan vam rodjendancic, neka ste nam zdravi, srecni i uvek nasmejaniuser posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 19:05:46   
mama micki
Dobar dan mameuser posted image Kako ste danas, kako su dečica? Ja radila danas pa išla u nabavku, sad pravim prebranac za sutra, dečica se igraju a taja malo drema.
IvaMark hvala na čestitkama! Drago mi je da ste napokon kod kuće!
Jako sam umorna, samo da sve završim i u krevet!
Sve vas user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 22:30:08   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mirkam
Ljiso,jesi ti to riješila da predjes u druge teme ili se samo rekreiras ?user posted image

khm khm rekreacija zene rekreacija

Mora i to malo. Evo vec je danas radio i vec je zaspao kad i D tako da mi ostaju samo dani kad ranije stigne s posla pa malko odmori do uvece ili kad ne radiuser posted image



(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 22:41:07   
mirkam

IZVORNA PORUKA: Klarita

Mirkam, srecan vam rodjendancic, neka ste nam zdravi, srecni i uvek nasmejaniuser posted image


Klari user posted image hvala od user posted image
Ljiso, onda pazi da ne dobijes upalu misica.Znas kako to zna da bude zeznuto kad naglo krenes sa rekreativim sportom, pa stanes, pa opet krenes user posted image Salim se malo.Ja sam bas usporila sa rekreacijama u poslednjih, hmmmm..pa godinu i po user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 22:42:37   
Misha i Ljisha
mirkam taman ces sad poceti i ti malko da se rekreirasuser posted image mora i to malo

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 22:49:21   
dijana1*
Dobro vece mameuser posted image
Vidim decica bolesnauser posted image da mi svi sto pre ozdrave. A ove boginje su bas napale. Do sada nisam cula da je ovoliko dece prelezalo boginje za 2-3 meseca.
Mi smo konacno stigli u BL. Na granici naravno bila guzva i cekali smo dva sata. Ali ni to nije lose koliko ljudi dugo cekaju.
Vuk mi je hvala Bogu zdrav ali Kosta vec 2-3 noci nesto kaslje. Danju nista ali kako zaspi budi ga kasalj. Traje sat- dva i prodje.
Ljubim vas sve i veliki pozdrav.
E da spremamo se sutra za pijukanje.... jedva cekamuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 23:21:08   
Sanjica26 RR
Bas sam se pitala gde si ti Dijana ovih dana. Falila si.
Kod nas divno pada sneg. Do sada sam peglala. Sad sam legla pored T. Imala je malo povisenu temp.zbog boginja. Ceo dan mi se mazi.
Ova mala je super. Bas se ubucila. Samo ide za mnom ako jedem nesto. Trazi i ona. Sva je smesna. Ona pojede tri mandarine, a T jedva i jednu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 23:36:05   
Klarita
Oooooooo Dijana, bas sam danas pitala sto te nemauser posted image

Sanjice, je l' izbijaju prokletnice? ufff stvarno i ja nisam skoro cula da ovoliko dece prelezalo boginjeuser posted image no, zavrsismo s tim...samo jos da se ratosiljamo kasljauser posted image
Imam tooonu vesa da peglam i mrzi me strahovito, jer moja deca ne spavajuuser posted image gledam ih i mislim se "Jeuser posted image vam mater nenormalnu"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 23:41:47   
Sanjica26 RR
Jos uvek ne spavaju? Blesava si skroz. Prokletinja nema puno. I nadam se da ih nece puno biti. Moram da navijem mobilni da me budi zbog temperature. Mm se najstrasnije smorio zbog T. Gori je od sto zena.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 5.1.2015 23:43:20 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
5.1.2015 23:43:14   
Misha i Ljisha
Klaritauser posted image

pisala sam ti u temi kada vasa decu idu na spavanje ali neces procitati nista novo sto vec ne znasuser posted image . No sikiriki.

Ja nalozila. Prestao sneg da padauser posted image pih izem ti nije ni napadao. Ujutru ce biti klizavo.

Ajte da nam decica ozdrave pa lepo na miru da uzivamo u zimi. Ljubim vas sve

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 0:30:08   
Anoniman
ponovo pominjete mandarine? user posted image salim se. user posted image kako naterate decu da jedu voce? meni K jedino bananu normalno pojede, jabuku par komadica i to je to. ostalo nista. hoce i kompot od visanja.. od sljiva place malo al pojede. user posted image poludecu od nje. bebi jos nisam dala citruse. ostaje mi nada da ce ona jesti bolje.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 7:22:56   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Ide mi od ruke akcija ranijeg uspavljivanja, juce je zadremao oko 20h, pa se probudio u 21h, pa opet zaspao u 22h. Naspavana sam i odmorna. Danas kod pedijatra na revakcinu diteper, psihicki sam pripremljena da ce da se dernja kao magarac user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 7:23:23   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Macaki nemam pojma kako ih naterati da pojedu nesto. Ustvari znam, pustis ih da ogladne fest pa bi pojeli skoro bilo sta. Npr ni moja ne voli mandarine i ako nije doruckovala kad joj dam mandarinu pojede je ali onako cisto malo malo, da joj tad ponudim kivi ma koliko bila gladna ne bi ga pojela. Tako da su nam ruke svezane ako oni ne zele to da jedu oni to nece jesti. Bratanac takodje nece da jede, ovaj stariji sto ima 4 god, dok mladi koji ima 14 meseci rucka sve zivo i sa njim nema problema. Ali ruckao je i stariji kad je bio beba, ma sve, ziveo je za hranu. Kad sam ga hranila kasicama cesto sam ga zezala sa kasicicom prinesem mu kasiku a on zeva i otvara usta, pa set_am kasikicu levo desno a on za kasikicom, obozavao je sve da jede, a sad nista nista. I on kako je krenuo u vrtic prosto nece da jede kao ni ova moja. Sve se mislim bez obzira koliko moja D voli vrtic (a bratanac ga uopste ne voli uzgred receno) da nisam uopste trebala da je dajem u vrtic. Cak su mi mame govorile "ma pocece da jede i pastetu i salamu kad krene u vrtic videces" posto ona nikad nije htela tako nesto ni da lizne, e pa sad ne jede ni to a ni ono sto je ranije jela. eto ti muke zive. Nije mrsava daleko od toga, normalno uhranjeno dete ali dok nesto ne pojede meni odu zivci.

No dosta o hrani.user posted image

napolju je bas hladno i zaledjeno. gledam prognozu kako dan bude odmicao bice sve hladnije. Sretan nam Badnji dan.

Ja danas usisam kucu, malo peglam sta imam i to je to. Necu da se stresam oko rucka i kuvanja jer cemo ici kod mojih. Bezveze sto nije napadao sneg bar da idemo napolje da se igramo u snegu.

Laki nam je pokupio neke krpelje. Ne mogu da verujem, isisali su ga fest. NAduvali se krpelji valjda i njima hladno pa su navalili na jadnog Lakija. Zuca hvala bogu eno ga debeo ehehhe,, a Lakiju se rebra jadnicku poznaju. A njega vise hranim nego Zuleta.

Hajte mame, cujemo se danaske u doba kad D bude spavalauser posted image .

Mali Misu svaka ti cas_t za ranije uspavljivanje ehehe...Ajd mozda te deran iznenadi i ne bude njakao na vakcini. sto me dobro podset_i ja moram da zakazem D pregled u savetovalistu

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 6.1.2015 7:30:27 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 7:36:42   
Ana RR
Moje dete se projelo ovde u Kanadi, pa eto, pokušajte i vi da promenite sredinu user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 7:40:44   
mali_mis
Ljiso od te ljubavi nema nista user posted image
On je super raspolozen tamo, sarmira sestrice, i kad mu daje bocku miran je, ali kad skonta da je gotovo dernja se iz petnih zila sve do kuce, srecom pa nam je dz na 5 minuta.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 7:42:12   
Misha i Ljisha
mali misu cim zavrsi sa bocom ti mu daj u ruku da jede kiflu ili nesto sto voli. Zacepi mu usta hranomuser posted image

Ana sad bih odletela na mars da znam da ce jesti tamouser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 7:48:05   
Ana RR
user posted image

Pazi, ja nisam verovala da će doći dan kada će moje dete jesti meso (a da nije mleveno) ali evo sad stvarno lepo jede. A imao je fazu kao tvoja D, da ništa neće. Trajalo je to dugo, ludela sam, ali odjednom je prošlo. Mislim, on je uvek bio skladan, visina i težina super, kks odlična, što ti kažeš bilo mu je očigledno dovoljno to što pojede, ali ajde nemoj da se nerviraš. Kada sam prestala da insistiram on se projeo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 7:56:19   
Misha i Ljisha
Nadam se Ana da ce proci. Nego kolko traje ta faza? Godinama?user posted image

Ne znam gde bih pitala pa cu ajd ovde. Jel normalno da dete od dve godine ruca i nakon par sati vec iskaki rucak? Nema ona proliv ali kao da hrana trci kroz nju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 8:08:26   
emicaa
Dobro jutro mame,polu živa sam,sinoć je bila sedma noć kako ovo moje malo čudovište ne spava a zub još nije izbio.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 8:17:36   
Sanjica26 RR
Miso moja T cim pola pojede od rucka trazi da ide u kupatilo. Prvo me je nerviralo, a onda ukapiram da i ja to radim.user posted image
Secam se da mi je deciji ginekolog kad sam mu se pozalila za taj moj problem rekao da je to bas super. Neki ljudi po nekoliko dana ne idu u wc.
Mislim da je to ok.
Ju sinoc sam sanjala da imam manje od 50 kg.user posted image Nije daleko od istine.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 9:39:58   
Anoniman
hehe, sanjice. ja imam sad 45,5kg. user posted image

ljiso, traje ta faza, traje... a onda dodje sledeca. user posted image kazem ti tamo na temi, moja K je taman bila projela, onda se rodi ovo malo. sad hoce da sve pojede, ali da je neko hrani, sama nece da jede.

anci user posted image

emice, zao mi je sto se tako mucite. i moju muce zubici, ali spava nocu. jedino sto sve gura u usta. pali smo u nesvest kada smo pre par nedelja videli parcence nekog celofana u peleni. iskakila. user posted image

< Poruku je uredio Macaki -- 6.1.2015 9:40:52 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 9:46:23   
Sanjica26 RR
Macaki tako i T hoce da jede samo ako je neko hrani. Naravno mm nece, jer smatra da je dovoljno velika i da sama treba da jede.
I ovu malecku muce desni ali se ne budi nocu. Zato trpa sve u usta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 9:51:18   
Anoniman
sanjice, a kako je od kada T ide u vrtic? da li je pocela sada sama da jede? meni to savetuju, kao tada ce morati da nauci.

zaboravila sam da vam cestitam badnji dan! user posted image
mi cemo popodne do Crkve na paljenje badnjaka sa decicom. mada je mnogo hladno, bice -11 kako sam procitala. hteli smo i na sneg jer je ovde cele noci padao i bas je lepo, ali je mnogo hladno pa smo odustali. ionako imam da sredim kuci i nesto umesim, lakse mi je da ne jurcamo. idemo kod mojih na badnje vece i sutra na rucak.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 9:59:53   
Sanjica26 RR
Macaki od kad je krenula u vrtic jede sama. Prosto je ne prepoznajem. Sad je upala u fazu da se mazi.
Kazu vaspitacice da sve jede. Cak i margarin i med jede a nije mogla da ga smisli. Mi ne jedemo sladak dorucak, pa ni njima ne dajem. Evosad sam je hranila jer je smlacena od boginja.
Ova mala zapeva da i ona jede. user posted image
Mm ide jer jel te sluzi. Ja cu sutra bez dece u crkvu jer mm sluzi kasnije. A ja idem ranije.Zavidim vam sto idete kod svojih. Mi smo i za Badnje vece i Bozic. Mi bi 9.januara da idemo kod mojih. Tri meseca nisam videla svoje. Nadam se da nece da se iskomplikuje opet nesto.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 6.1.2015 10:10:52 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 01/15 [chat]
6.1.2015 10:09:53   
Didy
Dobro jutro! user posted image Srećan vam Badnji dan!
Kod nas nema snega, sinoć malo padao i sad je sve zaleđeno.
Savet koji pali kod mojih za voće - zajedno s njima napraviti voćnu salatu (biće im zabavno da seckaju), staviti u činije, pa preko šlag, pa preko naseckane čokolade, može i jedan roler da se zabode. Moji tako smažu pune dve činijice svako, ali i inače vole voće.
Sofija je od prvih kašica otimala kašiku i htela sama da jede, a ovi stariji kad dođe beba maze se i dožive regresiju, što je normalno. Mada sam ja pustila Stefana da se malo mazi, a posle par meseci počela da insistiram da iskuljučivo sam jede.

< Poruku je uredio Didy -- 6.1.2015 10:11:10 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here