|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 22:03:44   
choopa choops
branki, ne znam jesi li probala, meni uvijek pomogne protiv prehlade, a i djeci: 1 velika kašika meda pomiješana sa 1/4 velike kašike cimeta. Dva puta dnevno.

< Poruku je uredio choopa choops -- 13.1.2015 22:04:46 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 22:04:18   
bubulence
bubo dobrodosla!
cupo a nebi ga ostavila da spava kod tvojih?

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 22:08:07   
srculence25
Lota nadam se da ce biti sve u redu i sacekaj jos necije misljenje
Jel imas neke bolove i krvarenja?
Jao bas ste me nasmejale sa "dobronamernim" savetima.
Joj pa ja necu moci da zivim od pametne babe vec me sad smara i kao mora moja mama doci kad se porodim..
Bas mi sve tesko vec par dana a ona nece nista da uhvati.
Danas dosla kaze pokupi ves suv je ili zavrsila ti je masina.
Bubi bas si lepo i utesno napisala za prirodni porodjaj.
Mene su bas hvatali strahovi oko toga ali kao sto neko rece prezivele su mnoge pa cu i ja :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 22:08:16   
choopa choops
Evo sad ga je MM pokupio, strpasmo ga nekako u krevet, nadam se da se neće probudit. user posted image

bubu, da znaš da sam trebala! Jer su oni u fazonu: Jaaadan nek' spava kad mu se spava. A to što mi poslije ovdje vilenimo s njim do 3h ujutru to nikome ništa. Zato sam i trebala da ga ostavim, pa eto im ga tamo, da vide kako je "jadan" kad se probudi u ponoć i pravi žurku do ujutru user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 22:16:10   
buba_jedna_mala
Bolje vas nasla!
Bas mi je lepo da iscitavam sta ste prethodno pisale i kako dajete jedne drugoj podrsku user posted image
Meni je termin 28.april, ali to bi bilo punih 40 nedelja, sto je tesko ostvarivo kod viseplodnih trudnoca. Da moje curice i ja
izdrzimo do 37 nedelje i bicu presrecna.
Nisam jos uvek na strogom rezimu mirovanja, naravno, ne dizem tesko, po malo raduckam po kuci,ali lakse poslove,
kao sto je spremanje klope user posted image .Na posao sam isla do Nove godine, sad sam se dogovorila sa mojima
u firmi da radim od kuce, sto mi dosta znaci....
Tempo moram da smanjim u svakom slucaju, ma koliko to tesko pada.
Kako stojite sa bolovima u ledjima, mene ubise?

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 22:16:56   
choopa choops
srculence, nemoj da te strah prirodnog porođaja. Evo i ja sam bez epidurala dva puta, i opet ću. Bez obzira da li se plaća ili ne, ima li ili nema.
I još nešto, ja ne razumijem brate mili ni te žene koje vrište?!user posted image Ne bih sad da ispadnem oštrokondža (ja jesam na strani žena i znam da ne podnose svi jednako bol) , ali to vrištanje ? Mislim ono? Koji ti je vrag šefe? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 22:22:43   
choopa choops
Da, buba vi sa blizancima idete malo prije user posted image

Ja nemam te bolove u leđima, ali za to savjetuju pojas za truudnice---->KLIK
Ja ga kupih, jer ga savjetuju i za nas koje nosimo nisko, ali iskreno govoreći i ne vidim neku promjenu kad ga nosim. Doduše ja samo ležim, nosim ga kad idem na kontrolu, i po kući kad stojim duže od dva minuta što je vrlo rijetko, pa i nisam baš mjerodavnauser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 22:50:54   
buba_jedna_mala
Hvala choopa na savetu,mogla bih da ga nabavim,verovatno ce mi biti sve teze i teze da se krecem.
Uskoro se necu videti od stomaka user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 23:04:15   
cetvrtko
svi koji su imali problema sa ledjima kazu da ih je pojas spasio ..... ja stvarno nisam imala bolove u ledjima .... osim sto mi je beba bila iz nekoliko navrata legla na neki zivac koji me ubiiiijao ali to se ne da rijesiti dok on sam ne odluci da se makne . ta zanimacija mu je dosadila hvala bogu user posted image

(odgovor članu buba_jedna_mala)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 23:19:50   
choopa choops
buba nema na čemu. Kažu da je dobar taj Farlin-ov. Na ovom mom Chicco što sam uzela i piše kao dobar je da olakša bol u leđima. Ali, rekoh, ja ne osjećam ni bol u leđima, ni ništa. Kao da ga nemam. Ali ajde, kad mi ga je već doktorica preporučila da joj se ne suprostavljam. user posted image


Ja se razmišljam da počnem da stavljam noćas Macmiror vaginalete na svoju ruku zbog ovog sekreta. Ostalo mi je još 7komada od prošlog puta kad mi je rekla da stavim 5kom. user posted image Šta znam, računam kad mi ih je ona već prošli put prepisala, ne bi trebalo da bude problema. Pogledah i u papirima od prošle trudnoće, ja sam skoro svaaki mjesec nešto gurala dolje user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 23:30:45   
bubulence
Cupo neka si, daj sta das user posted image . girni ti i opet , ali da znas samo jedan na dan user posted image .
bubo vecina zena ima problem sa ledjima a ti si jos i dupla trudnica. uzmi taj pojas, odlican je

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 23:41:03   
choopa choops
Ja stavih pa kako bude user posted image Imam neki osjećaj da tako treba, pa valjda sam upravu user posted image

Jao evo ih ovi počeše s petardama, ako mi probude ovog malog, baciću im uskisao kupus od juče na glavu! user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 23:44:50   
bubulence
zaboravila sam da,je Nova godina. taman sam htela da napisem da je kod nas mirno, kad evo bar 20 petardi najednom...
a cujem u komsiluku Cecu. kao da im je u kuci

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
13.1.2015 23:52:11   
choopa choops
Ma ja nemam ništa protiv da malkice zapucaju tu i tamo oko ponoći, ali imaju tu u komšiluku neki...to je dinamit, a ne petarde! I to po cijelu noć user posted image A da ne pričam o nekim kretenima što idu kolima i sviraju sa sirenom kroz cijelo naselje kao da je svadba user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
14.1.2015 0:06:03   
bubulence
e pa drugarice, Srecna Vam Nova Godina user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
14.1.2015 0:53:22   
srculence25
Kod nas je bas tiho.Prosla ponoc nije se cula ni petarda.e pa hvala bubi takodje i vama srecna nova godina
jos malo u februaru cu da cestitam i kinesku user posted image
Cupo malo ste mi ublazile strah vi zenice koje ste to prosle pa kazete da nije strasno.
Mene su istraumirale price do detalja iako sam izbegavala da slusam ali dzaba.
Ja juce lezala imala te blage kontrakcije kao menstrualni bol i dosla moja pametna zaova i zatekne me u krevetu.
Kaze nije to nista znaces kad krenu pravi bolovi imaces osecaj da ti oci ispadaju i da te neko dole kida user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
14.1.2015 3:44:25   
Bokac
Zdravo zenske. Srecna vam srpska nova godina!!! Vi vec verovatno uveliko spavate a meni tek vece...
Bubo dobrodosla ! Sto moras da mirujes?
Mi jos ratujemo sa decijim stomacnim virusima...

Kako je prosla sanjalica?

A da vam se pohvalim da sam pocela da osecam blago lupkanje bebaca. Za leptirice sam nekad bila sigurna da su bebice a nekad ne tako da to nisam racunala a ovo vec stvarno osecam sta je user posted image Kod mene najavljuju ledenu kisu za ujutru i sve skole su zatvorene. Ocekujemo da je to ujedno i zadnji trzaj zime ove godineuser posted image

Ja vam ostavljam kaficu pa se posluzite ko prvi stigne

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
14.1.2015 6:58:51   
anita
Dobro jutro drugarice user posted image
Ko je za user posted image ja kuvam. Probudila sam se u 6:00 i evo sada cekam. Treba da uradim cervikalni i vaginalni bris.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Bokac)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
14.1.2015 7:19:26   
serpica
Dobro jutro...
Anita user posted image
Opet losa noc...lose sam spavala,ali vidim bice lep dan i odmah mi je bolje

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
14.1.2015 7:19:54   
eca89
Dobro jutro djevojcice, evo i mene, ja sam se probudila kad je mm otisao na posao, nisam vise mogla zaspati, a i glad je cudo, stalno sam gladna, pa tako da sam ustala. Anita, Bokac evo vam user posted image za dobro jutro.

< Poruku je uredio eca89 -- 14.1.2015 7:20:20 >

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
14.1.2015 7:33:17   
anita
Bubo dobro nam dosla.
Jel se javljala Sanjalica nakon cr?

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
14.1.2015 7:54:45   
choopa choops
Jutro. user posted image

Ja se probudih jutros prije 6h, popila tablete, i htjela opet da zaspem, ali nema šanse. Sad spremam doručak, pa kad se najedem možda mi se prispava. A onda će djeca da se probude i žurkaaaaa user posted image

anita, izgleda da nije. Ja pitah tamo na temi, ali nema odgovora...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
14.1.2015 7:56:33   
Trcosava
Jutro i od mene!
Bubo dobro došla!

Anita, ja se isto budim oko 6, ali odolevam da ustanem.

Joj ispala sam najgora kad sam rekla da se moja drugarka drala. NE mislim ja nikog da plašim. Evo ako će nekom da bude lakše, kad sam otišla ovde kod jedne da mi seče urasle nokte urlala sam do te mere i stiskala mužu ruku da je mene bilo sramota. Svako je za sebe.

Te kontrakcije koje sam ja imala jesu bile bolne, ali to sam izdržala. Bez ijednog zvuka user posted image
Pisala sam već, tip sam koji voli da zna šta je čeka - i dobro i loše. Volim da budem spremna na sve. I onda i sad sam rekla, da imam onakav porođaj - još 10-oro bi onako mogla da rodim.

Mene guzovi rasturaju! Jel moguće da mi je od ribanja pločica juče? user posted image Desni pogotovo.

Eco, kad beše ideš ti na kontrolu?

Branki, ti sutra ideš u bolnicu? Kome ćeš da se javiš? Ko će nama da javi???? Sliku devojčurka pod obavezno da nam šibneš!

Šerpiuser posted image da sve što pre prođe

ha btw moje dete je SAD našlo da slinavi!!! Danas moram na inhalator da je krknem, a sve kapi za nos u kući su mi na izdisaju. Nemam ni sirupa za grlo ni jednog.


tman da zinem i pitam otkud Čupa da je budna :D

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 14.1.2015 7:57:28 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
14.1.2015 8:00:05   
serpica
Trco user posted image isperi joj nos obicnom slanom vodom mozda pomogne...
Nego,mogu li ja na spisak na prvoj strani,onako na protekciju,pre nego je dozvoljeno,pa makar bila i ispod crte.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
14.1.2015 8:04:57   
eca89

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Eco, kad beše ideš ti na kontrolu?




Trco, ja imam sutru u 10h kod svog metrašauser posted image pregleduser posted image !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here