|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 8:01:52   
Trcosava
Drage nase trudnice,nastavljamo razgovor ovdeuser posted image

Napravili smo male izmene i odlucili da spojimo trudnicke teme i da otvorimo jednu u kojoj ce se okupljati sve nase trudnice.Uzivajte i druzite se!
Vasu trudnocu mozete pratiti na Ringeraji na sledece nacine...
-U kalendaru trudnoceklik
-Putem mail-a(procitajte vise)klik

Procitajte i zanimljive clanke o trudnoci..

-Rast ploda po nedeljama 3.tromesecjeklik
-Uobicajeni pregledi i analize u trudnociklik
-Tumacenje ultrazvucnih nalaza u trudnociklik

Za trudnice pred porodjajem imamo
-Spisak porodilista u Srbijiklik

Nakon porodjaja ,vidimo se u temiSpisak RR mama


Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
Opste uslove koriscenja foruma

Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodič za korišćenje foruma klik
user posted image
Spisak trudnica koje su u trecem tromesecju:









28.12.2014. JelaSimeun
13.01.2015. Sanjchezze
14.01.2015. Štetica
14.01.2015. cetvrtko
15.01.2015. Trcosava RR
23.01.2015. branki RR
30.01.2015. eca89
07.02.2015. anarunika
08.02.2015. glukica


Javite se moderatorima ili administratoru pp-om kad ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisakuser posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 26.12.2014 19:32:43 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 8:03:27   
serpica
Uhhhu ono vec 1.decembar .kako vreme ide
da li mogu da se prijavim za paket za trudnice? user posted image sta treba da uradim?

< Poruku je uredio serpica -- 1.12.2014 8:07:10 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 8:21:57   
branki*
dobro jutro u decembruuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 8:22:45   
Trcosava
Bogme prigustilo, biće nam veselo ovde u decembru i januaru!!
Šerpice KLIK za temu za paket za trudnice (majko koliko za za za za azaz azazazazazazaz)

Decembar je, tako da možeš da se prijaviš

Kako smo tudej?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 8:36:53   
serpica
Prijavila sam se za paket user posted image i to po prvi put. Sa Tomom nisam ni jednom pa i ne znam kako je to islo. Valjda sam sad uspela.
Trco hvala user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 9:09:34   
vonavoj
Jutro! Serpice,lajknula sam~ Gde nam je NJica?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 9:15:29   
branki*
ceka se njica da se javi,ostala je u bolniciuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 9:27:36   
serpica
Von user posted image
Branki a tema navijanja za Njicu? Ili cemo ovde? user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 9:32:52   
Trcosava
Lajknula i ja.

Elem, tema - ja sam skapirala da je dnas primaju i da će da vide šta i kako. Da mi pričekamo da nam Sanjčeze da info jel definitivno kreće ili je ostavljaju malo na patologiji.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 10:39:45   
srculence25
Zdravo drage user posted image juuuu bas vreme leti vec decembar.
Serpi gledam sad tvoj tiker ti vec 12 nedelja user posted image sad cu da glasam.
Vec nekoliko dana zaredom jako lose spavam,kakvo je stanje kod vas?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 10:46:13   
branki*
serpi,eto trca odgovorila.
ja isto lose spavam,vec sam pisala,samo se okrecem na levu i desnu stranu i sve nesto utrnem,a nije mi zgodno kao pre ni da se okrenem...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 10:52:43   
choopa choops
Dan :-)

Sanjalice ranoraniocu user posted image Nadam se da će malo da te puste kućici. Kakvi su ti nalazi?

Kod nas isto počeo neki vjetrić, ali nije hladno 20 stepeni bilo jutros user posted image

srculence ja ne mogu da zaspim uveče duuugo...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 10:52:54   
Kata90
Juuuutro,i stigo nam decembaruser posted image e sad moze da pada sneguser posted image
Leti vreme ali stvarno,vidim dec je bas gust......user posted image
neznam sto se nisam prijavila na taj spisak ali nema veze........
e srculence......ni ja ne spavam....jutros sam u 6h ko sova gledala....naspavana kao....neznam kad sam posle nazad zaspala jer sta da radim tako rano.....


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 10:53:22   
srculence25
E bas to branki utrnem na obe strane i kad se okrecem stalno se budim.
Do skoro mi je godilo kad cujem debela a sad bogami ne.Joos kad cujem da mi se deformisao nos pa usna otekla
pa mali gronik na vratu user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 10:56:58   
serpica
Srculence jeste vec 12 nedelja user posted image ....hvala vam zene,ja kao cekala da prodje taj rizicni period pa da se prijavim...
Chopa 20 stepeni??? A kod nas 2 ako verujes,prava zimauser posted image
Znaci Njica ceka,a Daca? Sta se desava s njom? user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 10:58:52   
Kata90
mene svekar zove gombocuser posted image samo odgovorim necete me jos dugo tako zvatiuser posted image kad 9 meseci slusas jedno te isto......dosadi ti

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:03:10   
branki*
jeste,srculence,i meni nos kao malo se udebljaouser posted image mislim,kad sam se cela udebljala...
ja poslala mm da mi produzi trudnicko i ceka tamo i evo ga pusta mi por na svakih 15 min-ja sam jedini muskarac tamo,ove zene me cudno gledaju,bas mi neprijatno...user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:05:11   
srculence25
juce sam odcmizdrila turu sto za ono sto mi rece zaova da imam gronik i guzicu ogromnu a posle jos zbog mm.
Nisam nasla ovde temu odgovarajucu u vezi toga ako ima uputite me,radi se o tome da drzava daje milon dinara za kupovinu kuce
povratak mladih bracnih parova na selo kao ravnopravnost medju polovima.
I to je raspisan konkurs za prijave do januara kao nepovratni kredit.Kuca mora biti kupljena ali da nema veze sa srodnikom.
I da uslov je da u toj kuci zivis 10 godina narednih.Moj pametni muz koji zna kakva je sitacija sa njegovom familijom zna kako nam je tesno u ove dve prostorije
kako je sa babom i dedom u kuci kaze pa kupis neku stracaru za 3000e i ostane ti para taman da on ovde uvede centralno i posle 10g to prodam.
Plakala sam zato sto vidim da on ni nemisli kad mu se ukaze prilika da ide iz ove kuce.Bas je zatucan user posted image
Ja bih volela kad bi bili sami kad mi nebi svi ulazili kad im se cefne kao na zeleznickoj stanici,da kad kuvam da mi niko nezaviruje u tanjir sta jedem
da imam svoju slobodu,da dodje moja prava sveki kod nas u kucu i kad dodje vreme da moze da ddodje da vidi bebu.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:10:56   
anita
Dobar dan i od mene. Ja pijem kafu a evo i za vas
user posted image

Sto se tice spavanja ja spavam onako. Uglavnom spavam na levom boku, jedva se nocu okrecem. Zadnjih par dana spavam do 9h ali se nocu cesto budim i ustajem do toaleta.

Serpi glasala sam user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:19:05   
choopa choops
Ja sam i u prvoj trudnoći bila bucili u licu, a i sad vidim promjenu. Nos mi se naročito napuva, a ionako nije baš maleni user posted image Tješim se onom "djevojčice kradu ljepotu od mame" pa nek bude bar ona lijepa user posted image

srculence ne znaam šta bih ti rekla...user posted image Evo i mi godinama kao imamo svoju kuću i sve, a opet ništa na svoje ime, niti mogu da ulažem ni ništa...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:20:06   
choopa choops
Anita hvala za kofi user posted image , čokoladice prepuštam drugima user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:21:51   
serpica

IZVORNA PORUKA: srculence25

juce sam odcmizdrila turu sto za ono sto mi rece zaova da imam gronik i guzicu ogromnu a posle jos zbog mm.
Nisam nasla ovde temu odgovarajucu u vezi toga ako ima uputite me,radi se o tome da drzava daje milon dinara za kupovinu kuce
povratak mladih bracnih parova na selo kao ravnopravnost medju polovima.
I to je raspisan konkurs za prijave do januara kao nepovratni kredit.Kuca mora biti kupljena ali da nema veze sa srodnikom.
I da uslov je da u toj kuci zivis 10 godina narednih.Moj pametni muz koji zna kakva je sitacija sa njegovom familijom zna kako nam je tesno u ove dve prostorije
kako je sa babom i dedom u kuci kaze pa kupis neku stracaru za 3000e i ostane ti para taman da on ovde uvede centralno i posle 10g to prodam.
Plakala sam zato sto vidim da on ni nemisli kad mu se ukaze prilika da ide iz ove kuce.Bas je zatucan user posted image
Ja bih volela kad bi bili sami kad mi nebi svi ulazili kad im se cefne kao na zeleznickoj stanici,da kad kuvam da mi niko nezaviruje u tanjir sta jedem
da imam svoju slobodu,da dodje moja prava sveki kod nas u kucu i kad dodje vreme da moze da ddodje da vidi bebu.





Srculenec zao mi je sto je kod vas takva situacija,vidis mm je sa sela ima veliku kucu i imanje on cak tamo i radi,ali ja nemam uslova tamo da zivim,u smislu,nemam vrtic,nema parkova za decu niti bilo cega za decu,u skoli idu sva cetiri razreda zajedno a od petog idu u drugo selo,putuje se skoro pola sata lokalnim autobusom,zamisli zimi kako je user posted image a to je svega 30km od Nisa...
Lepo je sto hoce da pomognu mladima,ali treba im dat i posla,zemlje,zivotinje,ne znam,sta ce mladi samo sa kucom na selu....
Mi zivimo kod mene u stanu ali vrlo cesto idemo na selo i lepo je leti,hranu donosimo odtuda i sve sto nam treba,mm pomaze stalno njegovima....ali za zivot stvarno nije...ne znam mozda gresim.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:26:21   
branki*
srculence,ako je to selo relativno blizu grada i tvoj muz moze da putuje na posai i da imas neku vezu sa gradom ili auto,meni je ok zamisao.znam u kojim ste odnosima,secam se da si pisala ono ranije..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:33:11   
choopa choops
Ja mislim da zavisi puno i gdje je sela. Prosto, ta sela po Vojvodini su čini mi se manje više OK, blizu gradova, imaju dosta uslova. Za raziku od recimo južne Srbije (odakle je moj tata) gdje je selo stvarno neuslovno, čak i za starije ljude, a kamoli za parove sa djecom. Kod nas isto sve zavisi. Recimo ima jedno selo blizu mene, znaači 10km od grada, ma to kao da nije selo. Povezano je, ima bus-sve. A mamino je udaljenije, i vidim samo jedna ili dvije prodice još žive tu...Ne znam, A uopet život u tako malom stanu...ni to ne valja. Postavi temu, ako već nema, možda ima neka cura koja ima iskustva?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
1.12.2014 11:41:03   
srculence25
Moj pametni muz koji zna kIskuckala sam roman i izbacilo me user posted image
ukratko odnosi su katastrofa a on tako zatucan da nemisli kad mu se ukaze prilika u mestu da ide.Moze kuca biti u nasem selu mm svakako putuje na posao imao skolu vrtic sve u mestu samo da se nadje pogodna kuca za taj konkurs vredi poksati ali mi se i nepokusava kad vidim kako je on zatucan.
U ovu kucu smo dosta ulozili a nije na njegovom imenu vec njegovog oca.Svekar je rekao da to nama ostaje a na reci neverujem hocu papir a niko nespominje tu temu.A moja prava svekrva nesme da dodje kod nas zato sto on brani i da negovorim kakva su sra...pocela vec sad dok beba nije se rodila a sta ce biti posle ako ona dodje on bi nas izbacio iz kuce

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here