|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
26.1.2015 14:36:40   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Klarita

MK, znala sam da je bakterijska...stara skola kaze tri dana visoke temperature, sigurna bakterijska infekcijauser posted image no, sad i virusi pomahnitali, pa budi pametan. Bitno da ste uradili KS pa ste sigurni...jaoooooooooo ali i vama odmah pancef buuuuuuuf trasuser posted image pa zar majku mu ne moze streptokok da se leci amoksicilinom, ili sam ja odavno ucilauser posted image



Ma, valjda moze, ali kazem dr nije bila 100% sigurna, vec je rekla 95%, zbog malo bzv simptoma i rece da zbog toga sto je mali ja najbolje da "puca iz topa" user posted image bas je tako rekla, za slucaj de je moooozada urinarna, mada ona ne veruje...i tako dade mu Pancef. I odmah ga preseklo, tj nema vise T i te oci mu nisu vise grooozne od krmelja....

A sto sam se iznervirala jer nisam uspela da mu uzmem urin nikakouser posted image ...i sad vec mislim da nema smisla da opet kacim kesu, jer za sat treba da obije sledecu dozu Pancefa i pitaj Boga sta bi rezultati pokazali.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
26.1.2015 21:17:52   
veselicaa
Pozdrav svima,evo i mene posle duze pauze.Stasa mi bila bolesna skoro 10 dana,nekoliko dana temperatura i to ona gadna 37,9 nije ni za sirup a dete se muci sa njom.Uff nekako smo prosli sve,sada je dobro luduje vise nego pre,valjda da nadoknadi user posted image Ja na antibioticima,a ne secam se kada sam ih pila.jutros kada sam ustala nisam mogla da pricam koliko me grlo boli,vrat mi se ukocio.oko mi jedno crveno i boli me,nos mi zapusen,bas me sve steglo.Pocelo sa groznicom i temperaturom prekjuce i danas mi cini mi se,bas lose.Ali valjda se ab da urade svoje.Malopre se okupala,oprala kosu pa da se feniram,sutra mi dete ima priredbu u skoli.Sada malo da citam rr,nisam odavno bila pa nisam u toku.
user posted image Evo jedan caj od mene,jer mi kafa ne prija trenutno user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
26.1.2015 21:39:59   
emicaa
dobro vece,ako snjesko nastavi ovako padati do ujutru ce nas zatrpati user posted image
gdje ste se opet razbjezale.uh Veselice pa tebe je bas uhvatilo,ozdravi brzo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
27.1.2015 7:24:13   
mali_mis
Jutro user posted image
Konacno sam se naspavala.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
27.1.2015 8:01:24   
emicaa
Dobro jutro user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
27.1.2015 9:24:21   
Modessty
Dobro jutro! Ja doručkovala i sad bi mi prijala jedna lepa topla kafa!
Nikola je lumpovao jutros od 4 do 6h. Jedva gledam kolko mi se spava!

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
27.1.2015 10:44:10   
big mum
Dobro jutro tj dan,meni je već odavno.Klinci su cjelu noć ustajali krepana sam

user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
27.1.2015 11:33:35   
mama krava
Ja dosla na posao, a opet cu najeuser posted image zbog (.)(.)...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
27.1.2015 19:55:39   
emicaa
posluzite se user posted image
user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
27.1.2015 22:38:48   
QueenJ
O hvala! Baš će mi prijati. A valjda će i E. bolje spavati. Izgleda je skok u razvoju. user posted image
Da podelim sa vama, umrla sam od smeha kada sam videla.
user posted image
Podsetilo me na moje devojačko veče... user posted image user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
27.1.2015 22:39:42   
Anoniman
Queen ahahaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zenneeee treba mi pomoc u temi farbanje ajte tamouser posted image

(odgovor članu QueenJ)
  Direktna veza do poruke: 411
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 7:12:51   
mali_mis
Jutro user posted image
napolju sneg user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 7:41:47   
serpica
Jutro MM kod nas suvo nema nista user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 7:51:06   
emicaa
Dobro jutro,nadam se da ste fino pavale user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 8:20:40   
Modessty
Dobro jutro!
Ja spavala!!!!user posted image Nikola se budio samo jutros oko 4. U stvari nije se ni budio nego je samo yaplako jer nije mogao da napipa cuclu, onda je nastavio do 7.45h! Ja se spremila natenane ya posao, ;ak oprala i sudove i stigla na vreme user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 8:44:34   
Klarita
Mod, bravisimo,samo ja sam ocekivala kad si pocela "cak oprala...i sudeove" da je u pitanju kosauser posted image tako mi zazvucalo, jer ja obicno retko imam vremena za kosu...

Dobro juutro...pijem sejk za mrsavljenje i razmisljam se da idem odmah da se izmerimuser posted image neko za kafu?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 9:07:07   
Modessty
user posted image pije šejk i odma će da se meri! user posted image user posted image
trebalo bi da nešto i u radim za posao danas... a takoooo me mrziiiiii

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 9:16:34   
Klarita
pa, sta cu moraaaaaaaamuser posted image
Uspavah se zivauser posted image ne znam sta je ovo vise...hocu da spavaaaaaaaaamuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 9:24:31   
Modessty
dobrodošla u klub! user posted image
Ja spavala celu noć - što podrazumeva da samustajala oko 4h jutros da Nikoli dam cuclu i zaspala ponovo nekih sat kasnije... I spavala do 7.15h i malo mi bre!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 9:35:27   
emicaa
Klarita jel i ti koristiš onaj herbalife ili kako već bi,dole odakle sam ja momak skinuo preko 40 kg za neko kratko vrijeme,nije za prepoznati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 10:18:06   
Klarita
Mod, moja deca posle "100godina" zaspala pre 21h i ja taman pomislila da sredim sudove, tusnem se i legnem...eto ti ga moj brat s devojkom (zaboravila sam da ce da dodju, a inace bih im javila da otkazujem druzenjeuser posted image ) sedeli su do pola12, ali posle dok sam sve sredila i legla oko 1h, ustala u 7h, sto je odlicno, ali mene muci "nagomilano" nespavanjeuser posted image evo pijem kafu i glava mi pada...

Emicee, da, herbalife sejkoveuser posted image ja imam pravi visak od obe trudnoce 12kg ukupno....ne mogu da se mlatim dijetama i ne znam ni ja, ja si volim fino hemiju, pa udriuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 10:52:42   
QueenJ
Jutro! Posluženje?
user posted image
Kod nas neka kišica...
Samo napred, Klari, svakako nam je danas sve hemija! user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 11:01:10   
Mala Elena
Jutro, ziva nisam. Ovo spavanje na etape me ubija! Jos me muz cacka...hmuser posted image
Moram popiti nes ...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 11:11:06   
milicicak
Dan u kafanu :)
Ja raduckam i virkam ovde :)
Klarita, cikita, jedan savet od nekog ko je vise od pola zivota proveo na dijetama: Nema nista dok ne mrdnes guzom user posted image
Ozbiljno, neke vezbe 2x nedeljno ili bar pola sata brzog hoda i hemija ce bolje delovati a telo ce ti biti oblikom lepse :)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 11:35:11   
Klarita
Milicicak, brzo hodanje od pola sata, vec sam resila i sve sredila u glavi, samo da mi se jos malko prolepsa vreme, u medjuvremenu cu vezbi bezuser posted image i kolje me sto trenutno nema fitnesa u gradu zbog zime i nemogucnosti grejanja hale, teretane i jos jednog prostora gde je bilo do Nove godine...i termini mi odgovaraju, 3xnedeljno po sat vremena u prepodnevnim satima, jer mi popodne nikako ne odgovarauser posted image

uuuuuuufffffff rucak...umalo da zaboravim...majka mi ispekla pasuljuser posted image , dezert nema jer je dijeta...vecera je sejk opet, mm i cerka ce se snaci nesto, ionako je kukao da u zadnje vreme non stop spremam i da se ugojio zbog meneuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here