|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i pas
25.12.2012 19:33:57   
mareboy91
ja sam imao psa kad sam bio mali, nisam bio zadovoljan, lajao je na mene.. glupa pudla user posted image

_____________________________

Mare car

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dete i pas
14.3.2013 12:58:15   
Anhelito
Ja imam jazavicarku, jeste mala i cesto laje (kao i svako malo kuce) ali moj Andrej lepo reaguje na nju i ona na njega, sad je krenuo da joj pipka njusku i svaki,put se odusevi cim mu pridje.

(odgovor članu mareboy91)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dete i pas
21.3.2013 14:20:04   
lesica
Moje bebe se mnogo vole (ja da sprečim njihovo ljubljenje ne mogu i ne želim, tako da ne osudjujte)
user posted image
user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dete i pas
21.3.2013 19:41:12   
wivern
Meni je ovo genijalno, kakvo crno osudjivanje user posted image .

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dete i pas
22.3.2013 21:54:09   
pocahontas
jedna od prvih zajednickih slika i njen prvi dokumentovani osmehuser posted image

user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dete i pas
3.4.2013 16:23:56   
babyblue
Pocahontas, Lesice slicice su divne. Ja u stanu nemam psa, ali roditelji mm imaju 2 mesanca zenke majku i cerku i preslatke su, s tim sto decu NIKAKO ne mogu da smisle. Desilo se prosle godine negde u novembru dok se Dunja vrtela po sobi, nekako se spotakla i krenula da pada, pas se nasao iza nje, samo smo culi kako je kuca zarezala, nesto se uskomesala i pobegla user posted image a Dunja vrisnula i ostala da place, da bi ja tek kada sam je uzela videla krv izmedju prstica na ruci. Srecom pa nije bilo nista strasno, samo ju je zagrebala zubima, a inace dok nisam pokazala krv na ruci, u svom onom haosu dok sam smirivala Dunju, moji svekar i svekrva kazu, nije je ujela, ma nije, kaze da ju je stvarno ujela otkinula bi joj deo ruke user posted image user posted image pa zar treba to da se desi?! Kupili su joj korpu, ali se uglavnom ceka slobodan trenutak da se ista skine sa psauser posted image Sa mladjom kucom do sada nismo imali problema. Ja zaista iskreno volim te kuce i one su sa nama odraslima potpuno drugacije, ali samo sa nama ukucanima, i odrasle ljude sa strane tesko prihvataju user posted image secam se iz price moje svekrve kako joj je neka zena prisla i kuce krenulo na nju, na sta joj je ona rekla pa nemoj da im prilazis, a pre par dana kada smo bili u parkicu, jedan mali decak mi prilazi i kaze, teto, cuvaj te vi vasu bebu da ne prilazi onim kucicima tamo, vec su ujele moja dva drugara, jedan je bio cak kod doktora da mu stave zavoj, a drugog je manje ujela, pa nije, i jednu zenu je tu ujela ispred ove prodavnice... htela sam da se srusim user posted image

_____________________________

"Znamo šta jesmo ali ne znamo šta možemo biti"

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dete i pas
29.8.2013 14:36:12   
makisa.maki
suuuper su slicice i drago mi je sto se sve vise roditelja odlucuje da svom detetu nabavi psa! Oni su ipak najbolji prijatelji...

(odgovor članu babyblue)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dete i pas
29.8.2013 15:40:04   
Janncica
Jedna stara slicica

user posted image [/url][/link]

< Poruku je uredio Janncica -- 29.8.2013 15:41:18 >


_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu makisa.maki)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dete i pas
29.8.2013 15:44:47   
Moiraina
Jancice, diiivno user posted image Obožavam bernardince

< Poruku je uredio Moiraina -- 29.8.2013 15:45:56 >

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dete i pas
29.8.2013 16:09:37   
dunja RR
Jao bernardinac, pa on je bio 10 puta veći od maleckog user posted image

Kako se slažu?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dete i pas
29.8.2013 16:50:57   
pocahontas
preeeeslatki suuu!!! divno user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dete i pas
29.8.2013 17:08:38   
Štetica
Bernandinac i dete,fenomenalan spoj. Oni su toliko lenji da bukvalno deca mogu da ih vuku i cupaju do mile volje a ni okom da nemrdnu a kamoli sapom. Obozavam ih,jedina im je mana sto balave kao blesavi.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dete i pas
30.8.2013 16:12:30   
Janncica
Nemamo ih vise(imali smo dva),neko ih otrovao.user posted image
Divni su sa decom. Bili su u ogradjenom delu dvorista,pa pustim J kod njih i ne razmisljam... user posted image Ona ih tamo postrojava i mustra,pa lezi na njima. Ko god dodje kod nas me je pitao,je l se ne bojim da je pustim tamo... user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dete i pas
24.9.2013 12:46:59   
mara985
Moj pas, inace, vucjak koji se zove Maks, divno se ponasao kad mi se brat rodio. U pocetku mu je malo bilo cudno, kad mali krene da place, culio je usi, i gledao u cudu sta se desava. Pustili smo ga da onjusi bebu, nikakav incident nismo imali. Cak se desavalo kad mi je brat malo porastao, da je hteo da ga jase, vukao ga je za krzno i usi, ali Maks se nije bunio, samo bi odsetao kad bi mu vec bilo dosta... user posted image a zavisi to i od nas, kako vaspitamo psa i da li mu uskratimo svu panju kad dodje novi clan. To ne treba raditi, bolje je ukljuciti ga u sve i dati mu da se upozna sa novim clanom, sve ce biti lakse! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dete i pas
24.9.2013 17:01:26   
NadaR
Prije nekoliko dana Mrvica nam je vilenio po dvoristu. Jako se zatrcao i nije uspio skrenuti na vrijeme tako da je srusio M.

Tu tugu i kajanje nisam nikad vidjela. M je umirao od smijeha a ovaj jadnicak ga njuska pa onako tuzno gleda , ma samo sto mu ne kaze - Izvini , nisam namjerno. user posted image

Nisam uopste imala predstavu koliko je vezan za M . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mara985)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dete i pas
3.10.2013 21:22:45   
lesica
Jutarnje razvlačenje izgleda ovako

user posted image

I iz dana u dan sve sam svesnija koliko Lenki znači to što imamo psa user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dete i pas
3.10.2013 21:30:35   
doktorkakristal
LESICE odusevljena sam kao i sa ostalim slikama dece i kuca,mi imamo malu civavu u kuci i jedva cekam da beba stigne pa da se druze.Samo me izludjuju dezurni dusebriznici sa pitanjima gde cu psa kad stigne beba ja na to kazem 'KAKO GDE,PA SA BEBOM U KREVETAC' user posted image naravno ostanu bez komentara user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dete i pas
3.10.2013 21:34:59   
lesica
Doco, mi smo imali "olakšavajuću okolnost" što je Mrvka stigla kao štene prošle godine, pa su ove dve bebe rasle zajedno. I iskreno rečeno imaju posebnu vezu.

Biće i kod vas to sjajno, čim kuca shvati šta ju je snašlo, neće se više odvojiti od bebe.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dete i pas
13.10.2013 8:54:38   
Misha i Ljisha
Moram ovde da podelim iskustvo sa psima. Ja vise volim mace od pasa ali volim jako i pse. Kad sam bila mala imali smo psa i ja sam uzela da ga gnjavim, onako iz ljubavi, cupala ga za uvo, rep da ne kazem da sam ga maltretirala (dete sam bila pa valjda bez osecaja) i psu je dozlogrdilo i ujeo me. Deda je odmah uzeo pusku i upucao ga. E sad ja imam psa Žuću i imam Lakija. Laki je jazavicar uvek raspolozen za igru ali je grub, blenta i nista me ne slusa a Žuća je poslusan ali i opasan pas. Žuću smo usvojili, tj nasli ga na ulici i deca su ga maltretirala tako da on najstrasnije ne voli decu. Kad god bi neki klinci dolazili do nas morali smo Žuću da vezujemo i sad je nazalost stalno vezan. meni se srce cepa. Jednom prilikom je moj bratanac otisao do njega i Žuća je najstrasnije zarezao i pokusao da ga ujede. Moj tata je tad hteo da ga upuca. Naravno ja sam plakala kao kisa i nisam dala. Sa Dunjom idem skroz do njega i valjda je skapirao da je Dunja clan porodice i lepo se ponasa pored nje ali iskreno nemam hrabrosti da vidim sta bi bilo kad bih se ja malo odaljila. Žuća je moj pas i stvarno me slusa, lepo se ponasa na povocu, odlican je pas cuvar ali eto decu nikako ne voli.user posted image U svakom slucaju tata mi je rekao nesto sto mi stalno prolazi kroz glavu. Ne dao Bog da je i ogrebe nosic to na dusi ceo zivot kao sto ja i dalje nosim jer ti imas taj oziljak na licu (oziljak nikad nije izbledeo ali ja i dalje smatram da sam ja kriva za to sto me je pas ujeo a tata krivi sebe sto me nije bolje pazio i gledao sta radim iako taj pas nikad nikog nije ujeo-kao ni moj Žuća)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dete i pas
13.10.2013 9:31:43   
big mum
Naprosto obožavam životinje a pogotovo pse.Kao djete stalno sam dovlačila mačiće u stan,kao oni išli zamnom pa sam ih morala donjetiuser posted image .

I onda je moja seka za 18rođ dobila štene epanjel bretona

Jedno blesavo štene koje je prve dvije noći zavijalo na balkonu a komšije nam _____le user posted image .Naprosto smo obožavali tog psa.Bio je jako blesav,čupav i glasan.Redovno smo ga vodili u šetnju ujutro i naveče i ostajali sa njim dogo u šetnji.Bio je lovački pas i tražio je istrčavanje.Obavezno se svaki put kupao u Savi i ako bi naišao na trulu ribu na obali valjao bi se po njojuser posted image user posted image

Sa nama je bio 5 god i onda ga je neko ukraouser posted image user posted image Predpostavljamo lovci jer je bio čistokrvni lovni pas i zaista prelijep primjerak.Tražila sam ga danima ali bezuspješno.Toliko sam plakala za njim i zaklela sam se da više nikad neću imati kućnog ljubimca.

Sad djeca u selu imaju Njemačkog ovčara ali je dosta star,pa kad on krepa nabavićemo im nekog manjeg.
I oni su poput mene .obožavaju životinje.Bez ikakvog straha prilaze svakom psu na ulici.Oni to osjete i neće im ništa ,samo ih njuškaju i liznu po nogama.

Evo jedne sa mora kad je imala 2..5god i slučajno nabasali na jednog malog ćuku
user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dete i pas
13.10.2013 16:28:06   
lesica
Ma kuce i deca su dobitna kombinacija user posted image

user posted image


Snimak bebe koja uči da puzi osvanuo je na "Jutjubu", a korisnike interneta je dodatno oduševila činjenica da je mališan imao podršku dva haskija.

Pogledajte video

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dete i pas
13.10.2013 16:39:44   
NadaR
Hihi .. preslatki su . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dete i pas
29.10.2013 0:00:05   
pocahontas
moja banda user posted image

user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dete i pas
29.10.2013 0:11:28   
viking
Pocahontas, divno! Imaš dva medena plavušana user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dete i pas
29.10.2013 0:49:16   
Leax
Pcahontas divni su user posted image user posted image


Evo moje cerka i nase Doli i naravno i gospodin Ajs je morao da uleti u kadaruser posted image
user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here