|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i pas
22.11.2013 12:00:22   
Štetica
Rivana pa onu mu dodju kao telohranitelji,kako lepo stoje uz njega.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Dete i pas
22.11.2013 12:01:10   
pocahontas
kako ga gledajuuser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Dete i pas
22.11.2013 12:03:03   
Rivana
Kao da razgovaraju user posted image

< Poruku je uredio Rivana -- 22.11.2013 12:08:15 >

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Dete i pas
22.11.2013 12:04:13   
big mum

IZVORNA PORUKA: Rivana

user posted image


user posted image



Drugari user posted image user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Dete i pas
3.2.2014 11:35:03   
Leptiric123

user posted image

cuvar moj user posted image

< Poruku je uredio Leptiric123 -- 3.2.2014 11:36:44 >

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Dete i pas
3.2.2014 11:37:42   
Leptiric123
url=http://www.dodaj.rs/?3/CI/33aJI2qH/20130907173728.jpg]user posted image [/url]

user posted image

naš prvi susret user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Dete i pas
3.2.2014 11:38:42   
pocahontas
diiivnooooooo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Dete i pas
3.2.2014 11:44:17   
doktorkakristal
LEPTIRICU jel to staford? Mi imamo dva i moji jednog
Ja se pitam sta da radim kad beba pocne da puze zbog civave koja je sa nama u kuci ,zog dlaka

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Dete i pas
3.2.2014 11:49:35   
pocahontas
ja mislim da je ovo pit...
moraces samo cesce da usisavas, nama su i pedijatar i veterinar rekli da, ukoliko je pas zdrav i odrzavan, ni na jedan nacin ne moze da skodi bebi, naprotiv, rastanje uz ljubimca jaca imunitet!
joj meni je ovo jedna od omiljenih tema!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Dete i pas
3.2.2014 11:54:10   
doktorkakristal
i ja tako mislim ,svi psi su nam redovno vakcinisani i cisceni od parazita,al eto svi redom kolace oci na nas sto je pas u kuci gde i beba

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Dete i pas
3.2.2014 11:56:47   
Leptiric123
Nije pit, to je plavi staford.

U pravu je Pokahontas, samo da redovnije usisavaš i mozes da koristiš onaj furminator kada a kupaš i kada je morak to super skida odumrle dlake i mnogoo mnooogo manje se linja.

A što se tiče onoga "opasna rasa" znate kako je opasan kad se Andjelija prodere, sakrije se od prilike ispod tepiha...user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Dete i pas
3.2.2014 11:58:31   
pocahontas
gluposti i predrasude, bar po mom misljenju...moj nazalost nije sa nama jer nemamo prostora, on je veliki, labrador je, a stan postaje mali i za nas pa bi za njega to bilo mucenje, a posto moze da bude kod mojih onda smo ga tamo smestili...i bas mi nedostajeuser posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Dete i pas
3.2.2014 11:59:13   
Leptiric123
user posted image

evo i drugog drugara user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Dete i pas
3.2.2014 12:01:59   
Leptiric123
Pa i moj nije stalno kod nas, dolazi u posete i mi idemo kod njega jer smo baš baš blizu, ali nije kod nas jer ne voli stan...
On je u kući a ima dvorište i onda se igra i tamo mu je njegov drug i jako pate kad su razdovjeni...kad sam bila trudna plakala sam noću pa je muz u pola noći išao da ga dovede da spava sa mnom user posted image i sad dodje malo se igra i vrati se kod mojih a mi idemo tamo skoro svaki dan user posted image i baš baš je vole, kad bude malo veća jedva čekam da dodje da prespava sa nas dve...ovako se i ja plašim da je ne spljeskam a kamolli on...

Skoro smo imali pudlicu u gostima, spavala je kod nas, i došla kod nas dve u krevet..baš nam je bilo lepo user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Dete i pas
3.2.2014 14:27:28   
doktorkakristal
LEPTIRKO user posted image uvek sam za druzenje sa zivotinjama,nasi stafordi su u dvoristu i to i jesu generalno prsi kojima treba prostora da trce i slazem se prave su dobrice,ja se cesto salim da bi pored nasih pasa lopovi mogli komotno kucu da odnesu ovi bi jos skakali i da se maze user posted image ,staford koji je kod mojih roditelja je isto dobrica ali nema ulaska u dvoriste nepoznatim ljudima,verovatno sto je sam pa je oprezniji,mogu ti reci da je civava tu najagresivnija user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Dete i pas
3.2.2014 14:43:56   
lesica
Zato mi imamo Mrvku user posted image

Elem, Leptirko pa oni su mazuljice dve.

Doco, ne beri brigu, životinje su blagodet za decu, a svakako da nisi blesava pa nećeš usisavati i štatijaznam... pusti druge nek pričaju, ne opterećuj se.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Dete i pas
3.2.2014 15:40:51   
Leptiric123
ahahaha znam za čivavu imala sam jednu u zgradi gde smo pre ziveli kad zalaje stresem se cela...kad god je sretnem ona laje na mene i ona devojka je nosi i stavlja ispod jakne ali se čivava opire...user posted image

Kod mene ne ulaze jer on opasno izgleda a i stavila sam na kapiju tablu "Moj pas voli ljude, podriguje kad završi" user posted image

Najbolji prijatelj za dete je po meni pas user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Dete i pas
3.2.2014 16:28:51   
doktorkakristal

IZVORNA PORUKA: Leptiric123


Kod mene ne ulaze jer on opasno izgleda a i stavila sam na kapiju tablu "Moj pas voli ljude, podriguje kad završi" user posted image

ekstra fora user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Dete i pas
3.2.2014 20:27:15   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

"Moj pas voli ljude, podriguje kad završi" user posted image




user posted image user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Dete i pas
4.2.2014 9:27:37   
Klarita
user posted image
Komsijski pas

user posted image
Deverov stenac pit bula

user posted image
Deverovi stenci

A, kod nas u dvoristu zaovini labradori, dva komada, ja ih ic' ne volem, ali ih moje dete obozava i od rodjenja se trese od srece i vristi kad ih vidi...ne mogu da nadjem slike nigde, a ima mali milion user posted image Sta im K radi, ljudi moji...pa, meni dodje da je ujedem od muke sto gledam...a, kamo li gospodjicama labradorkama...ona ih vuce, jase, bije, pipa oko, uvo, prska vodom, juri automobilcicem, biciklom... jedna od njih kad spazi K, trci sa nekom igrackom i umiljava joj se, lize je, to bude cirkus...druga bezi, penje se na terasu i nema sanse da je dozoves, sem kad joj ponudis hranuuser posted image


(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Dete i pas
4.2.2014 9:39:40   
mika79
Mi imamo dva retrivera mužjaka i ženku, u dvorištu su, ženka je jako vezana za mm i mene kad smo otišli na letovanje nije htela da jede samo je ležala ispred naših vrata, morali su da je vode na infuziju. Ja jedva čekam da dođe user posted image da vidim kako će reagovati, oni su navikli na decu ali su navikli i da se njima ugađa. Nema ni ništa lepše nego kad vidim dete sa kučetom da se igrauser posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Dete i pas
4.2.2014 9:48:51   
Olga75
zimske radosti user posted image

user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Dete i pas
4.2.2014 12:42:44   
Leptiric123
kako samo uzivaju user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Dete i pas
4.2.2014 12:49:33   
doktorkakristal
user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Dete i pas
4.2.2014 12:56:36   
jovicaa
sjajnouser posted image
bas mi je zao sto nemamo kucu da deca odrastaju uz nju...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here