|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 16:12:21   
Mala Elena
Bubice, cestitam, mislim da je + user posted image
Orascic , ja ne vidim user posted image .... ponovi test ako ciklus zakasni ...

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 19:30:30   
Anoniman
crticeeee gde steuser posted image

meni graf oznacio 0 16. 2., a grudi me ubise, bole li Vas grudi za vreme ovulacijeuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 377
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 19:36:06   
veselicaa
Um kada sam ostala trudna sa S.prvi znaci trudnoce su mi bile bolne grudi,a nikada pre toga me nisu bolele.Sto se tice bolnih grudi za vreme O,ne znam ali mozda je i kod tebe u pitanju user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 19:39:03   
Anoniman
Veselice videcemo, mene su 2014 godine, ciklusi bas iscimali, zadnji je kasnio 2 meseca, i onda sam pocela sa bazalnom, isproveravala hormone, razne kontrole, sve je ok, sada sam krenula sa merenjem, i pokrivam potrebne dane, videcemo sta ce biti, mada se ne nadam.

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 379
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 19:41:37   
veselicaa
Drzim fige da ipak budu user posted image . user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 19:42:54   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veselica

Drzim fige da ipak budu user posted image . user posted image

user posted image

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 381
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
20.2.2015 19:46:03   
Lisa Simpson
Crtice pa gde ste sve nestale?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
20.2.2015 22:06:11   
buba.marica
crtice mašem vam svima, malo sam u bedaku, trudim se da zaokupim misli i sacekam dan kad ne treba da dodje prokleta m.
sve vas user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
20.2.2015 22:21:24   
Lisa Simpson
Ali buba.marice od svih čekalica ti najviše imaš razloga da režiraš sebi srećno u glavi. Ajde sad da vidim veeeeliki osmeh. user posted image najmanje ovoliki. Stiže brzo potvrda, ako misliš da ti je baš kriza uradi sutra betu, ali ja sam ubeđena da sve ide kako treba.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
20.2.2015 23:08:04   
Jole84
Ooo Bubamarice ima novosti user posted image Trk u laboratoriju po betu, i da se čestitamo ko ljudi user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
21.2.2015 18:05:51   
Anoniman
gde ste crtice, ja danas ni na nebu ni na zemlji, glava me boli celo posle podne, cak sam i spavala, ne pamtim kada sam poslednji put spavala preko dana, i ni sada mi nije bolje uzela sam jedan brufen.user posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 386
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
22.2.2015 13:08:43   
buba.marica
ma devojke nista od user posted image
svi testovi posle onog pozitivnog su negativni. Čekam da vidim taj famozni ciklus hoce li doci ili ne , nekako bih da se jos nadam , beta me plasi.
Nije mi jasno kako je moguce da je prvi pozitivan a da pri tom posle njega 5 budu negativni ... Drugarica mi kaze da je moguce da je bila missed ... nadam se da gresi ... videcemo jos dana do ocekivane user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
22.2.2015 13:31:51   
Anoniman
Bubamariceuser posted image odradi betu, ja i dalje navijam svim srcemuser posted image

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 388
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
22.2.2015 23:08:23   
buba.marica
hvala ti UM od srca user posted image , ali radije cu sacekati 25.ti pa onda betu,dost aje skupa ovde, a imam neki osecaj da cu se razocarati .
Mnogo sam poranila sa testom i mozda je pametnije da smirim strasti, lakse cu podneti.
Bez veze sam sebi nabila tenziju, a obecala sam da to necu raditi.

Sve vas user posted image ajmo na vedrije teme user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
23.2.2015 19:46:08   
Lisa Simpson
Bubice nadam se da si se malo opustila, normalno je da te nekad udari taj talas jesam ili nisam, sve smo mi u tom sosu. Ja i dalje navijam za tebe.user posted image
Ja sam poručila testiće. Trebalo bi da stignu sutra, pa ću da vidim šta sam uradila, ako ne dobijem user posted image tokom jutra.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
23.2.2015 21:42:20   
buba.marica
drzim fige Lisaaa user posted image user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
23.2.2015 21:56:30   
serpica

IZVORNA PORUKA: buba.marica

ma devojke nista od user posted image
svi testovi posle onog pozitivnog su negativni. Čekam da vidim taj famozni ciklus hoce li doci ili ne , nekako bih da se jos nadam , beta me plasi.
Nije mi jasno kako je moguce da je prvi pozitivan a da pri tom posle njega 5 budu negativni ... Drugarica mi kaze da je moguce da je bila missed ... nadam se da gresi ... videcemo jos dana do ocekivane user posted image




Buba marice mozda je bila ona kako se zove evapuraciona linija ili tako nesto pisace ti neko ko to bolje zna,ali sam cula da tako hoce da se pojavi i fda posle bude negativan test,a isto tako znam za post jedne clanice koja je napisala "moj negativan test sada ima 5 god" tako da nista nije iskljuceno dok ne stigne. Zato sam ja izbegavala testove nego odmah radila betu i znala na cemu sam. Drzim fige jakoo da ne stigne

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
24.2.2015 8:33:23   
pipi_coco
Aloha crtice user posted image

Nešto je tiho ovdje ovih dana user posted image

Kod mene ništa novo, tek je 19 dc, pa sada slijedi cekanje. Ja sam pocela iskreno da sumnjam da uopšte imam O svaki mjesec, vecinom mi je ono bjelance jako oskudno, jedva primjetno. Kontam da i ja pocnem mjeriti bazalnu opet pa da provjerim, ali strašno rano ustajem, a budim se ko komirana, pa sam do sada pocnem par dana pa zaboravim dan-dva, pa to ne smatram validnim, pa na kraju odustanem user posted image

Buba marice nije gotovo dok vještičara ne dođe, sutra je dan za betu, navijam user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
24.2.2015 8:35:30   
Sosa Mena
Pipi i ostale cure user posted image

Ja sam neaktivna do leta. Ali mogu da navijam za vas. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
24.2.2015 9:35:28   
Kiškum
Da vam mahnem samo, čitam redovno iako ne pišem user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
24.2.2015 21:08:35   
marinchica
Ja isto. O bila i prosla, videcemo sta smo napravili... Cekanje sad...negde do prve nedelje Marta.

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
25.2.2015 8:19:37   
bebilule
Dobro jutro svima. Samo da se javim, ja do sada nisam pisala na ovom forumu, ali jesam na onim o problemima sa zatrudnjivanjem, inzulinska rezistencija, hormoni i sl... Godinu i po pokušavamo, na terapiji sioforom sa otprilike zadnjih 4-5 mjeseci... I konačno juče ugledala user posted image . Bila na ultrazvuku, potvrđeno. Kaže doktorica još je rana trudnoća, ne vide se otkucaji i da dođem za 10 dana. Joj drage moje, nevjerovatnog osjećaja...i straha da sve bude u redu i da, ako bog da, prođe ova trudnoća u najboljem redu i da nam se rodi zdravo bebče!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
25.2.2015 12:50:07   
buba.marica
bebilule neka je sa srecom ! Bice to sve kako treba! Neka ti je laka i skolska trudnoca a bebac da se rodi zdrav i meden :) user posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
25.2.2015 12:56:32   
Lota
bebilule, cestitam! user posted image Razumem tvoju brigu! I ja sam brinula negde do 12 nedelje zbog svega i svacega, ali posle sam se opustila i imala sam divnu trudnocu. To malo koje sam toliko zelela, danas ima tacno 18 meseci user posted image . Zelim ti sto manje brige i skolsku trudnocu!

Kis, sta je sa tobom? Jel je stigla prva user posted image posle kiretaze? Meni predstoji O, ali planiram akciju tek od sledeceg meseca.
marinchice, pipi coco, buba marice i ostale navijam user posted image



< Poruku je uredio Lota -- 25.2.2015 13:00:51 >

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
25.2.2015 15:49:28   
bebilule
Hvala sam puno. Bila sam maloprije kod još jednog ginekologa, privatno jer sam imala tupe bolove u dnu stomaka ...i on me je malo "ohladio". Objasnio mi je da se na UZ vidi samo gestacijska vrećica od 5 mm, da nema još zametka i da je još rano. On procjenjuje da je bilo prije 12 dana i nekako je bio čudan, kao da mi je saopštio da trebam biti spremna na sve...otkud znam. Držim fige i molim se da sve bude u redu i da se u ovoj vrećici razvije zametak i da se pojave otkucaji srculenceta.

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here