|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
18.2.2015 23:44:18   
marinchica
Cestitam buba marice, bas mi je drago za tebe!user posted image user posted image
UVEK je kad se ne nadaju zene, neverovatno!


(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 7:27:58   
branki*
buba marice,cestitamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 8:14:52   
buba.marica
hvala vam devojke mnogo user posted image strah me je da ga ponovim koliko sam u šoku user posted image čekam 25. pa će da vidimo user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 9:34:17   
cockic
Cestitam buba.marice user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 10:02:16   
buba.marica
ljudi digitalni clear blue jutros negativan ....

user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 10:07:00   
Anoniman
a da probas opet sa istim\???

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 356
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 10:10:29   
Sosa Mena
Sacekaj jos par dana. Ipak je jako rano.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 10:14:43   
Valerie
buba marice, ajde ti lepo uradi betu da pristedis zivce user posted image crtica se videla, mozda je ovaj drugi sa manjom osetljivoscu. mozda ti je beta oko 20-30, sto jeste super, ali granicno za testice. grlim teeee i navijammmm

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 10:16:32   
buba.marica
hvala zenske, sacekacu jos malko, pa beta user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 10:59:11   
Lisa Simpson
Ma još je rano. Taj testić je sigurno bio visoke osetljivosti (10 ), pa ti ne treba da dobiješ još ohoho ništa za paniku. Ja ne bih ni pokušala pre 10dpo.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 11:00:05   
buba.marica
a rekla sam necu to sebid a radiiiiiim user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 11:01:24   
cockic
ma meni su one trakice uvek bla tacne,da li pozitivne da li negativne.tako da i ja mislim da je tacan ovaj sto se vidi bleda crtica.sacekaj ti jos malo pa uradi betu user posted image

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 11:12:28   
buba.marica
sad sam proverila clear blue je osetljiv od 25 ml/ul... a ovaj prethodni baby check 10 ml/ul .... valjda to nešto znači user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 11:13:41   
Maraj
Buba marice idi odma u laboratoriju i uradi betu. Ja ne bi izdrzala jos par dana neizvesnosti. Pravac laboratorija!!! Navijam zauser posted image user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 13:53:27   
Lisa Simpson
Bubice ako nemaš neki zdravstveni razlog da rano saznaš, opusti se i uživaj. Sigurno si trudna, ako ne treba da piješ neke lekove ili tako nešto, sve 4 u vis, i osmeh, to je to, trudna si i kraj. Ne treba 100 testova, jedan je dovoljan draga.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 14:07:04   
buba.marica
hvala drage moje , betu cu uraditi sigurno, ali ne mogu da izadjem sa posla, a laboratorije rade do 15h :(

hvala Lisa draga user posted image biće valjda :)

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 14:14:55   
oraščić
zdravo crtičice, mogu li i ja da postavim svoj test ovde i pitam vas za savet ?
meni je danas 8dpo i iz opsednutosti sam uradila test ucinilo mi se da odmah pored kontrolne vidim liniju pa sam uradila jos jedan i na drugom postoji ista linija . Pokusala sam da otvorim temu sa testovima ali mi javlja neku gresku i ne mogu da otvorim uopste

hvala vam u napred

user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 14:26:40   
buba.marica
oraščiću ja vidim tu drugu crticu o kojoj pričaš ali ni za sebe nisam pametna , a kamoli tebi da pametujem ... možda će enka ćenskica koja je imala iskustva sa testićima više od mene imati nešto pametnije da kaže user posted image

(odgovor članu oraščić)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 14:28:55   
Sosa Mena
Orascicu ja ne vidim nista. Ponovi test za par dana ili uradi betu.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 14:30:17   
Anoniman
je ne vidim nistauser posted image

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 370
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 14:32:22   
jabudic
Oraščići, crtica koja pokazuje T se svakako ne nalazi odmah pored kontrolne, tako da ova crtica na 1mm od kontrolne nije to što treba da vidiš.
Trebala bi da bude desno, izmedju kontrolne i kraja trakice. A ja tu ne vidim ništa user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 14:33:56   
buba.marica
i ja sam skapirala da ona misli na tu liniju pored kontrolne, zato sam i rekla da je vidim ali nemam pojma da li ona znači trudnoću ili ne

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 14:54:58   
Kiškum
Bubiceeee user posted image user posted image user posted image

Dobih i ja, 30. dan od intervencije. Ajd, da računam da je to dobro. user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 15:12:45   
pipi_coco
Buba marice cestitam, virus ili ne crtice su tu, i to kad se najmanje nadaš, super user posted image user posted image

Kiškum, to je normalno i ja sam cini mi se tako dobila 30. dan nakon intervencije. Kada ideš na kontrolu?



_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
19.2.2015 15:51:34   
Lisa Simpson
Da tema sa testićima je pokvarena danima. Orascic jasno se vidi šta te zbunjuje. Ovo ne može da se smatra + testom, što naravno ne znači da nisi trudna, mislim da je pre neka fabrička greška. A ti svakako ako sumnjaš treba da ponoviš testić.

Kiškum naravno da je to dobro, znači da treba da se naoštriš za nastavak putovanja, sigurna sam da ćemo te brzo ispratiti u trudnice.user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here