|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 12:49:42   
Maraj
Hvala vam drageuser posted image sad me zvali s klinike da pomere uz za pre podne sto mi je jos bolje. Ne mogu da iscekam sutra. Danas se depilirala, sredjivala kucu, pravila rucak... s ledjima sve ok jedino pred zoru ubija!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 12:55:59   
suzi kju
Haha i bih non stop slušala srca na tom aparatu, da mogu i uz aparat bi kupila haha...
Svaka od nas jedva čeka kontrolu, moja je 8.4, tada radim dabl, jedva čekammmm

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 13:27:43   
jovicaa
ja isto mislim da ne treba vaditi dete iz vrtica. moji ce se vratiti ubrzo nakon sto se beba rodi, posle 2-3 nedelje, zato sto je njima tamo lepo i dobro, a i trebace meni vremena sa bebom.

nije bitno da li se jako razboljeva ili slabo. oni i kad dobiju samo sline, zato sto su ocvrsnuli, za bebu to moze biti bronhitis. mi smo imali to lose iskustvo kada se maksim rodio, aki je nastavio da ide sve vreme u jasle, i maksim je dobio virozu od njega, pet dana smo lezali u bolnici zbog bronhitisa.. tada sam ispisala aleksandra, zato sto sam se jako uplasila, i maksim vise ni jednom nije bio bolestan do prve godine. i verovatno bih opet isto uradila, da se desi tako nesto.
ali bez obzira na to lose iskustvo ne mislim da treba povlaciti decu, ne mozes predvideti kakva ce biti situacija, a i ipak je vrtic nesto njihovo.
ja sam iskreno sad povukla decu zbog sebe, zato sto sam se jako razbolela na pocetku devetog, bas sam kasljala danima, i nikako mi to nije islo uz trudnocu, htela sam da crknem, pa reko bar malo da se zastitim do porodjaja, ne znam kako bih na porodjaj sa zapusenim nosem i kasljem jos pored toga sto se osecam kao morzuser posted image

mozda povuci na koju nedelju kad se rodi beba, dok je bas novorodjence, ali posle da nastavi dete da ide.. ne treba im kvariti, posebno ako su dobro prilagodjeni.
a maraj vidis ja bih bas iz tog razloga koji ti navodis kao razlog da ga ispises, ga ostavila u vrticu.. mora da nauci da ces i ti nekad biti sama sa bebom i da on nije u centru paznje. a ako su pare problem to je vec drugo.. nama je problem da platimo i drzavne vrtice, a tek privatni.. kontam da vam je bas puno.


< Poruku je uredio jovicaa -- 30.3.2015 13:30:23 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 13:32:11   
adulence
Ma daj jovice kakav crrni morz,bas dobro izgledas,cini mi se mnogo bolje nego sa maksimom,ako se dobro secam...rucice i nogice tananice....moje dete zaspalo...i ja digla noge...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 13:35:10   
jovicaa
ovaj put sam se mozda najmanje ugojila, ali tu sam negde bila u sve tri trudnoce, sa po kojom kilom razlike.
e vec mi je dosta, toliko sam kukala da izdrzim sto duze, sad bih vec da se porodimuser posted image
osecam kao da cu puci, ustvari me noge najvise bole, valjda od tezine stomaka i akcije.....
kako si ti?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 13:37:51   
serpica
Gde ste drugarice user posted image ja spremala sunka rolnice sa c zacinom nadam da ce da budu ukusne,ubacicu posle sliku...
Devojke u skolicu,jos malo pa idem po malog u vrtic,ako ne padne kisa malo i da prosetamo,ali se naoblacilo,a bas sam mislila da ce biti lep dan..
Jovice udaras ti u punih 40 user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 13:38:24   
Anoniman
jaojjjj meni se prijeo rolat sa bananama mislim se da se bacim na posaouser posted image

ne znam da li ima jos neka od vas, ali ja sta god pojedem izaziva mi mucninu!!!!

jovice super izgledas kakav morzuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 13:39:40   
superm
Javio mi se doktor, double je ok! Idem na uz za 10 da na!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 13:42:20   
jess021
Superm, odlicno za nalaze.
UM, ja se nadam da su moje mucnine prosle, a nadam se da ce i tvoje uskoro. Iako je meni bilo muka bez obzira da li jela ili ne, pa sam se vodila logikom da je bolje da budem sita i da mi je muka, nego obrnutouser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 13:43:38   
serpica

IZVORNA PORUKA: superm

Javio mi se doktor, double je ok! Idem na uz za 10 da na!




Onda neces na AC? user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 13:43:53   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jess021

Superm, odlicno za nalaze.
UM, ja se nadam da su moje mucnine prosle, a nadam se da ce i tvoje uskoro. Iako je meni bilo muka bez obzira da li jela ili ne, pa sam se vodila logikom da je bolje da budem sita i da mi je muka, nego obrnutouser posted image


istooo , muka mi je kako okrenesuser posted image
superm odlicno za dabluser posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 13:44:33   
jovicaa
hvala zene user posted image
ali vec postajem sama sebi teska... ustvari se plasim da ce beba biti ogromna, zato sto su i ova dvojica bili, pa bi da se porodim vec.
jos su me izujedali komarci po nogama na igralistu pre neki dan, samo se cesam, blande kao da sam bila na kampovanju.

ne spominjite mi hranu, sve bih jelaaa, samo jedem... nista meni ne smeta, kao pritisnut zeludac i touser posted image

unina mama ja sam imala isto ocajne mucnine prva 3-4 meseca... to je jedan od najgorih simtpoma trudnoce, kad se samo set_im user posted image
procice te uskoro..

superm, odlicnouser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 30.3.2015 13:45:32 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 14:04:39   
suzi kju
UM samo da ti mahnem, i ja sam takva, najpre nisam jela ali obrni okrenu opet muka, pa sam jela nek mi sitoj bude muka, ne gladnoj, i naiđe mi dan kad mi nije muka i pomislim, aha, prolaze, međutim sutradan mi se sve nadoknadi...
Nekako mi je lakse kad mi je muka, znam da sam trudna i da su bebe tu, i dalje sam u nekom strahu, ne znam,neobjašnjivo, i mm se raduje kad je meni muka, jer tada smo nekako sigurniji da je sve u redu...
Jovice sad ćeš ti ovih dana da nas lepo obraduješ, divan period za rođenje deteta, meni će ja msm najteže biti leto, toplo a ja debelaaaa... Sve vas user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 14:11:42   
adulence
Ehhh toga se i ja plasim,leto,a ja debela,zato sam resila da necu sebi da dozvolim da se do leta uprasim....nema sanse...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 14:14:10   
suzi kju
Koliko god da se ne ugojim, dve bebe kad porastu u meni, svakako ću biti debelaaaaa al dobro, šta ću, tako je kako je i me bunim seuser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 14:20:14   
superm

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: superm

Javio mi se doktor, double je ok! Idem na uz za 10 da na!





Onda neces na AC? user posted image


Pitaću dr kada odem na kontrolu, ni meni se ne ide, sigurna sam da je sve ok!


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 14:22:44   
suzi kju
Ako je dabl u redu, onda valjda ne šalju na AC?

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 14:44:48   
Maraj
Mislim da salju ako imas preko 35 god bez obzira na dabl

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 14:48:56   
suzi kju
Da, to znam, to je još odavno tako... Ja imam 26 ipouser posted image samo da mi dabl bude u redu...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 14:56:31   
Maraj
Joj suzi bas si mlada. Divno. Ja 32 u novembru 33 sto znaci i da cu se poroditi sa 32 user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 14:59:32   
suzi kju
Nisu godine toliko ni bitne, bitno da se nama ispune nase zelje, i da budemo dobre mame našim bebama user posted image
A i ja u novembru punim 27,rodiću sa 26hihi...kad ti je rođendan?

< Poruku je uredio suzi kju -- 30.3.2015 15:00:30 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 15:00:18   
Anoniman
suzi tu smo i sa godinama , ja 24user posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 15:02:06   
suzi kju
UM pa ti si još mlađa a već imaš Unu, svaka čast tebi, mlada mama user posted image
Da je meni uspelo ranije volela bih da sam postala mama i pre ali dobro, nikad nije kasno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 15:03:18   
Anoniman
nikad nije kasno, ti ces 2 bebe od jednom da dobijesuser posted image

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 15:04:18   
suzi kju
Daaa i stizem te hihihi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji su najčešći simptomi trudnoće?
Prvi simptomi trudnoće se ne pojavljuju na isti način kod svake žene. Pre nego što uradite test ili proveriti nivo beta ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here