|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 12:29:22   
Sanjica26 RR
Stetice razumem. Moja koliko je cesto bolesna raduje se kad ukljucim inhalator.
Daj mu slobodno caj od belog sleza. Nas je par puta to spasilo


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 12:41:43   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dobro jutro! Ovi poslovi svakodnevni su bas dosadni. Svaki dan kao robot pocinjem dan. Daj dorucak, vadi sudove iz masine, rasiri ves, namesti krevete... Nas tri smo same kao po obicaju. Odvalila sam muziku da deca ne cuju kako komsija burgija. Plase se tog zvuka.


Ukljucis na turbo i krenes user posted image
Ja jutros i cistila i usisavala a sad kad pogledam kp da nisam nista radila user posted image
I taman sednem dap opijem casu soka kad ide mm i i sa uzivanjem me pecka:
"Ti sedis? Radi nesto!"

Ivka gleda crtani, ja i dalje sedim, gledam neki film, a mm unosi drva u podrum. Svi u poslu user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 13:27:50   
Rosita
Ćao mame! Vidim pričate o kućnim poslovima, inhalacijama... i mene jako nerviraju više ti poslovi, vikend mi je najgori, mm radi vikendom, ne znam kud cu pre, premalo izvodim malca napolje za svoj ukus... sinoc sam do dva radila nesto za posao. I D se navikao na inhalaciju, on trazi sam svog pingvina, trazi sam da se inhalira, sou... sto kaze Sanja, toliko cesto se inhalira i prija mu. On cak i kod doktora voli da ide, jedan dan je cekao da dodjem sa posla i 100 puta govorio mm da cu ga voditi kod doktora i terao me da ga vodim... jer ako je ovako ok, nema T, on se tamo zabavlja, zeza po cekaonici, izvodi kerefeke, zadnji put je zvao doktore, doktore i hteo preko reda, stao na vrata i podigao duksericu kao spreman je za slusanje user posted image .

Veliki pozdrav za vas.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 17:39:16   
daca77

IZVORNA PORUKA: degu

Daco sto ce te m ostaviti?

Degu, od "keksa" nema nista...user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 22:23:13   
Ana RR
Polako daco, kad se uhodate sve će doći na svoje mesto. Mi nismo imali odnose tokom cele trudnoće plus tek posle 2 ili 3 meseca nakon porođaja, pritom tek nakon nekih 6 meseci je postalo uživanje jer je mene jako dugo dole bolelo. Ok, zadovoljimo jedno drugo na druge načine ali sex kao sex - jok. I sve ok. Pa sve to prođe.

Nije lako u početku, ne dobijamo bebu sa reklame koja se samo smeje i spava i ništa joj ne smeta. Život se preokrene, prioriteti se promene. Ali to je po meni sastavni deo života tj neki logičan sled.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 22:26:35   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: daca77


IZVORNA PORUKA: degu

Daco sto ce te m ostaviti?

Degu, od "keksa" nema nista...user posted image


Onda me moj trebao ostaviti davno, u trudnociako krenemo nešto po tom pitanju mene bolelo, posle porodjaja isto, grlić materice bio ušivan pa bolelooooo tako da mm bogami nije imao keksa jedno 6 meseci ako ne i više, ne kukaj user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 23:08:21   
doktorkakristal
zdravo mame,moja D opet slinavi zapusen joj suzno nosni kanal pa se nakalemio i konjuktivit veceras krenula neka blaga temperatura,ne moze da sastavi mesec da nije slinava vise cu da poludim user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 7:22:15   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Mi smo juce bili na igralistu, i A. se najvise svidela jedna devojcica koja je sigurno 10 tak godina starija od njega user posted image Poceo je da place kad je devojcica otisla.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 8:25:12   
emicaa
Dobro jutro,vidim sline i dalje glavni problem.Srećom T je dobro sad,mene bole krajnici i pluća kad kašljem ali proće i to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 8:36:04   
Trcosava
Jutro! Ja se recimo naspavala.
Sinoć sam se komirala u dnevnoj negde oko 22, nisam budila Luku, mislila sam probudiće se oko 3 (jeo u pola 8). Čova odvalio spavanje do 5!!!!! Ja posle probala da zaspim, ali ćorak. Možda tamo oko pola 7 sam zaspala, ali mm i Ana ustaju za vrtić u 7 i eto.

Nego žene, moram posle da skoknem i do teme o znojenju, al' daj i ovde da žvrljnem. Ja se noću (i isključivo samo noću) znojim katastrofalno. Ok, znojila sam se i pre, ali ovo je nenormalno. I nema veze sa temperaturom u stanu. Za taj noćni podoj moram komplet da se prsvlačim! Sv mi bude mokro, aj što sam ja mokra - mokar i krevet i jorganuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 8:55:05   
Ivanka 75
Trco, ja sam se nenormalno znojila, presvlacila se po 2x u toku noci a nosila majicu s kratkim rukavima (u sred zime!). Hormoni su cudo user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 9:07:15   
vonavoj
jutro! Trco,hormoni su cudo,meni je npr.hladno kad nocu dojim,ma koliko bilo toplo u sobi..
Juce smo uzivali na Avali,J se nije cula,bas mi prijalo..sad je vreme smor,tako ce biti cele nedelje..nije ni cudo sto me glava boli!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 9:10:11   
Modessty
Ivankice radiš danas?

Dobro jutro drage!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 9:16:04   
Ivanka 75
Mod, ne radim, ove nedelje su moji utorak, cetvrtak u petak.
Pijem kaficu, izvolte user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 9:44:36   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Mi smo standardno dobro. T je otisla u vrtic. Danas opet vezba sa logopedom.
Sinoc bam je kucao moj kolega na vrata. Odavno je kupio T cokoladu i da joj da. Posto nikako da dodje, a komsija nam je ubedili smo ga da dodje.
Covek nikako da krene, a prica 200 na sat.
I pocela glava da me boli. Mm izasao da mi kupi nesto gazirano i doneo nam veceru. Zaglavismo sa nekim filmom.
Zaboravila sam da mu ostavim za T stvari. Vidim da ju je lepo obukao.
Trco kad se setim mnogo sam se znojila. Budem mokra u toku noci. Sto kaze Von bude mi i hladno. Zato sam se i prehladila u toku dojenja.
Branki videla sam da pises da se Boki pojavila krv u stolici. Ti rece da je prehladjena i da dva dana nije kakila. Mozda je zbog tog naprezanja krv i zbog prehlade ta sluz. Videces. Iskljuci i mlecno. A njoj daj neki probiotik.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 10:04:34   
daca77
Dobar dan!!!
Malo kasnim sa javljanjemuser posted image
Moja beba me maltretira od ranog jutra, jer je sinoc spavala od pola 8, pa sve do jutros.
A vidim pisale ste da me nece mm ostavitiuser posted image ...kako hoce, sto se mene ticeuser posted image
Ivancice, znojenje je posledica hormona...ja nemam tih problema, jer sam na pragu menopauze, pa cu to preskociti-ali, to me ni malo ne zabrinjava...user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 10:15:50   
branki*
sanjice,mozda je i do toga,daj boze da je to u pitanju,ali bas brinem...
daco,znaci ti ne unosis nista sto sadrzi mleko?je l to zbog sebe ili zbog nadje?ma,moramo da izdrzimo naravno,niko nas i ne pitauser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 10:18:01   
daca77
Branki, ne unosim bas nista...od skora sam krenula sa nekim posnim keksom, koji moze sadrzati u tragovima mleko. A izbacila mleko jos pre VTO, kada su mi antitela stitne bila ogromna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 10:20:46   
bubulence
Cao mamike.!
Trco i ja se znojim, znojala sam se i dok sam dojila Emu, a pre toga se u zivoti oznojala nisam, cak ni po najvecim vrucinama.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 10:26:52   
degu
jutro ženice! Daco što se keksa tiče mi smo probali tek posle 4 meseca (pre toga celu trudnoću nismo) tek posle 7 meseci je meni bilo ok sa tonom lubrikanta, a sad jedva stižemo da se navatamo, valjda smo zato eksplozivni, treba da upišem u raspored i to user posted image
T se standardno budila celu noć, ko po običaju sam samlevena al do uveče ću se rasaniti user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 13:10:10   
wivern
Zdravo zenskaci
Ja sam sva nesto bzvz zadnjih par dana, valjda me hormoni pice samo tako. Ni zasta nisam, sve me nervira i jos na to mi se nakace idioti iz firme. Sad sam se zalila u negativi.
Barem da je lepo vreme pa bi izasla napolje i setala ceo dan. Uh. Idem da ribam kuhinju, da se ispraznim malo.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 13:18:48   
Sanjica26 RR
wivernuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 13:23:00   
wivern
user posted image Sanjice user posted image - ovaj tuzni je greska
Gledam u kuhinjske elemente koji vriste zamnom i mrzi me da ustanem user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 14:33:52   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


Nego žene, moram posle da skoknem i do teme o znojenju, al' daj i ovde da žvrljnem. Ja se noću (i isključivo samo noću) znojim katastrofalno. Ok, znojila sam se i pre, ali ovo je nenormalno. I nema veze sa temperaturom u stanu. Za taj noćni podoj moram komplet da se prsvlačim! Sv mi bude mokro, aj što sam ja mokra - mokar i krevet i jorganuser posted image


Trco mislim da sam pisala u temi.
Dve godine posle prvog porodjaja sam se uazsno znojila a do tada nikada. Tri puta dnevno sam se tusirala i kako se obucem a ja ponovo mokra. posle je taj znoj bio sve neprijatniji i neprijatniji. Uvukao se u odecu ma u sve. Lose sam se osecala zbog toga, jbt istusiram se i smrdim. Odjednom je proslo, kako ni sama ne znam. A garderobu koju sam nosila u tom periodu sam morala baciti. Tacno znam kako se osecas.

Meni K ponovo nesto slinav. Celu noc je imao blagu temp. i danas 37,7. Sinoc je par puta kakio i govance ga je bas peklo, jedva sam mu dupe oprala koliko je plakao. Nadam se da je to sve od zubica posto su mu gornje 3 i 4 na pola izbile.
A Vuku se klima donji zubic. po ceo dan ga klima i ceka kada ce ispasti pa da mu dodje zubic vila user posted image
Kod mene sve standardno deca-kuca.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
30.3.2015 15:18:02   
eca89
Cao cure, mene moja cura maltretirala cijelu noc, evo i danas cijeli dan, zaspi svega 5min.user posted image . Trco, ja se takodje znojim, pisala sam već prije, čim sam rodila sam primjetila, a inace se ne znojim bas.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here