|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
28.3.2015 13:54:35   
daca77
Uh...a ona ne ume na cuclu i flasicu da jede, moralo bi kasicicom, a to bi bas potrajalo hranjenje...user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
28.3.2015 15:05:11   
eca89
Cao mamike, evo i mene pospremala stan i to sve sa njom, bila je budna cijelo vrijeme, evo sad zaspa, kad sam sve zavšsila. Daco, nadam se da ce ti malecka biti bolje, sve vas ljubim. P.S. sta nam je sa bubulencetom? Nema je nešto.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
28.3.2015 15:07:35   
Mariya
Dobar dan mame!
Kod nas sinoc padala kisa, sad je samo oblacno VETAR DUVA KAO LUD... Ali je juce vreme bilo predivno, pa smo nas cetvoro prosetali, Lu vozila bicikl tj tricikl, a H odspavala u kolicima. Taman smo svratili do kuvarice da se dogovorimo za rucak i kupovinu namirnica za krstenje. Pa smo popodne otisli za becej i narucili kolace, fantasticni su, preukusniuser posted image ostaje nam jos cvece, torta i najbitnije -pop. I da odlucim sta cu da obucem Heleni. naime , za Lucijino krstenje smo sili haljinu, preslatka je i taman ce odgovarati H, ali ne znam je li ok da se krsti u istom kao i Lu?

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
28.3.2015 15:24:13   
branki*
mariya,ja ne znam..po meni je ok,ali mozda da pitas popauser posted image moja deca spavaju..nista drugo,malo mira i tisine dok ne krene opet udarnicki tempouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
28.3.2015 15:32:53   
Sanjica26 RR
Pop nema sta da ti odredjuje da li ces istu haljinicu da joj obuces. Nama je bio period kad smo krstili Sofiju hladnjikav tako da sam morala drugu haljinicu da joj obucem.
Slobodno Mariya obuci ono sto imas.
Moja deca zuje, a meni se spava. Mm mora da ide do kancelarije posto ni danas nije radio.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
28.3.2015 15:34:03   
jabudic
Mariya, ja mislim da je OK.
Šta više, to dodje kao neka tradicija- osstaviš je i za unuke user posted image

Moji legli, ja pijem kafu i ispravljam kičmicu, otpala sam danas.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
28.3.2015 21:54:26   
mirkam
Vece mame.
Sisanje uspjelo user posted image Kaze mm da je prevristao cijelo vrijeme ali je ipak uspio da ga osisa.Potpuno drugo dijete, sad je pravi djecak user posted image
Inace melje evo dva-tri dana, ne gasi se.Ne prica nista smisleno, osim mama, baba, tata, ali bebeci ubija.Glavu probija, presmijesan je user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
28.3.2015 22:44:54   
choopa choops
Veče žene user posted image

Udpsvljujemm I. Sad samuhvatila novu taktikuda donesem lap top dok je uspavljujem. Tipkam u mraku, nabadam, ako ne oslijepim prerano nisam ništa uradila user posted image
Inače smo u haosu, nemam vrmena uopšte. Irina je imala kontrolu (napreduje sve po pe esu hvala Bogu, dobila je 1,3kg za mjesec dana i porasla za 3cm). Išli smo sa M na kontrolu rtestisa i tu je za sada sve OK. Nadam se da će tako i biti i dalje. L u školu, ples, domači- Dtslno nešto. Inače skitamo "u sve šesnes" user posted image
I mi ima za ponedeljak zakazanu BCG, ali nešto je prehlađena... Nadam se da je neće odložit, a da ni njoj neće smetat?! Nakon toga za mjesec dana prvi Pentaxim. To onda primamo po normalnom rasporedu i nastavljamo dalje.

Nada, se da ste svi OK. Čitam vas kad stignem...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
28.3.2015 23:01:43   
QueenJ
Vece, mame! Ema spavala od 11.30h do 16h. Pa bili do mojih na rucku. Kupanjac, sisanje i spavanjac. Sad nam dosao drugar i pijem pivce. :) Ljubim vas.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 7:51:04   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A se probudio u ne znam ni ja vise koliko sati. Uglavnom pre spavanja namestim sat, da ne moram ujutru. A. se probudi, i ode momak u dnevnu, naravno za njim. Pogledam na onom djavolu od d3 na njemu 3sata 1 minut, pogledam kod mene na telefon 4 sata 50 i neki min. Prodje nekih 15 min. kod mene vec 5, na onom cudu i dalje 03:01 user posted image Reko sta je ovo. Nemoguce da je stvarno 03,01 i da mi je telefon toliko prolupao. Trebalo mi je dobrih pola sata da skontam da se budala zakucala user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 9:03:36   
daca77
Jutro, mame!!! user posted image
Gde ste se razbezale?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 9:06:18   
Trcosava
Jutar! Ja budna od 5 po novom user posted image Strpala sam ga nazad u krevet, da li je spavao ili ne nemam pojma, ali zadremao je na kraju. Oko 8 je digao uzbunu tako da sam se digla i podojila. Sad spavka, a ja u miru kafu da popijem user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 9:09:35   
daca77
Trco, moja se vrtela do 7h po starom, a onda je krenula sa stucanjem i sve redom...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 9:28:01   
Trcosava
Ma otkinuo on spavanje. Juče oko 9 je zaspao, dugla sam ga u snu oko 11 da sisa (jedva da je sisao) i vratila ga u krevet. I spavao do 5 po novom (4 po starom). Da sam i ja legla oko 10 ni po jada, nego smo rešili da se keksamo - da iskoristimo. Pa smo iskoristili i jutros user posted image

Sad sam i nokte namazalauser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 9:41:10   
branki*
choopo,falis namuser posted image
ja sam osamucena,oci me peku od nespavanja..od 2 ujutru user posted image sad spavaju i jedan i drugi,mm naravno na poslu...kuvam pasulj,malo sredjujem,ali sve tiho da ne susnem da ne probudim nekog..ne mogu da se borim vise..
dobro jutro,mameuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 10:10:30   
daca77
Branki, ajde da se ugledamo na nasu Trcu-vidis kako je vredna od ranog jutra user posted image
Salu na stranu, ali mene ce mm stvarno ostaviti...user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 10:17:46   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Ovi poslovi svakodnevni su bas dosadni. Svaki dan kao robot pocinjem dan. Daj dorucak, vadi sudove iz masine, rasiri ves, namesti krevete... Nas tri smo same kao po obicaju. Odvalila sam muziku da deca ne cuju kako komsija burgija. Plase se tog zvuka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 10:27:37   
branki*
i moj boza se mnogo plasio tog zvuka burgijanja,a kad je bio mali komsija renovirao kupatilo,pa izbijao zidove i plocice onom hilti busilicom,ajoooj,koliko se to cuje..
daco,ja sam kao bespolno bice sto se tog ticeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 10:37:12   
daca77
A kod mene majstor sece i brusi neki lim na terasi, a beba mirno spava vec sat vremenauser posted image
A gde se izgubila moja stumfetica? Ima samo daca77...user posted image

< Poruku je uredio daca77 -- 29.3.2015 10:39:13 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 10:50:17   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: daca77

Branki, ajde da se ugledamo na nasu Trcu-vidis kako je vredna od ranog jutra user posted image
Salu na stranu, ali mene ce mm stvarno ostaviti...user posted image


Manje ćete bidnete neurozne user posted image odmah i bepci bolje raspoloženi. Vidite kako ovaj moj se ukomirao od jutros user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 11:21:21   
degu
dobar dan mame! Daco tu je strumfetica :D joj branki i T se prepala od te hiltovke,lupali smo plocice u kupatilu,ona spavala i hiltovka je probudila,kako je skocila, jedva sam je smirila. Daco sto ce te m ostaviti? Ja moram da priznam da se mi mnogo vise svadjamo nego ranije user posted image ranije je to bilo jako retko,a sad vec skoro svaki dan. Ja se zezam kako nam je veza postala dinamicna i da nam fali sexa,al me stvarno nekad brine to,nadam se da ce nam se nekad vratiti odnos na staro.
T se probudila u 6 po novom, na koga je ranoranilac nije mi jasno :D

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 11:48:31   
Štetica
Dan mame,ja sam danas teska sama sebi,a sto nemam pojma. Nocas smo bas lepo spavali,nije bilo skripanja,jedva sam ga probudila za inhalaciju. ustao decko po obicaju u 6 tj po danasnjem u 7 i eno ga sad spava. Ja cekam sveki da mi donese guscije salo da otopim u mast,pa cu mu stavljati obloge na grudi,posto mi je mali da mu dam da pojede,valjda ce pomoci. Juce mi se zagrcnuo od kaslja i povratio,bilo je slajma katastrofa.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 11:55:08   
degu
stetice normalno je da povraca,tako izbacuje slajm i kroz stolicu. Danas ce izgleda biti lep dan. Rucak se kuva,cekam T da ustane i idemo napolje :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 11:58:14   
Sanjica26 RR
Stetice nema potrebe da ga budis za inhalaciju. Ukljucis inhalaciju dok spava i nemas brige. Jos ce taj inhalator da mu pomogne da spava.Tako sam ja moju decu inhalirala. Ako nam na osam sati padne u u 3 ujutru naravno da necu da ih ibudim, nego to radim dok spavaju. Bice dobro malisi.user posted image
Mi smo se bas namucili sa ovom mladjom. Silne inekcije je primala, a samo dojena beba.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 29.3.2015 11:59:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
29.3.2015 12:13:09   
Štetica
Sanjice i on je samo dojena beba al jbg ipak je zaradio bronhitis. Moram da ga budim zato sto on iz sna zna da se zaplace,a dr nam rekla da nesmem da ga inhaliram dok place a pada nam inhalacija u ponoc,sad ce biti u 1 sat. Taman posletoga ga presvucem i podojim,postala sam manijak,samo guram detetu sisu u usta,jer par dana mi je bas slabo jeo i izgubio na kilazi. Nadam se samo da ce to nadoknaditi kad ozdravi. Doduse poceo je da sisa lepo od juce,i nije mu vise ona zelena-gladna stolica.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here